Komunálne voľby, 27. 11. 2010

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Kto získa tvoj hlas vo voľbe primátora mesta Trenčín?

Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
 
Celkom hlasov: 150

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.11.2010 14:05:54

ikotn,
richard nie je "ten" Richard čo máš na mysli.... [smilie=bounce.gif]

richardova práca sú napr. zostrih videa zo zápasu alebo video rozhovory s hráčmi..... [smilie=bow.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 03.11.2010 17:54:30

"skutocnu zmenu predstavuje lubomir zabar" [smilie=bounce.gif] [smilie=baby.gif]

ach jaj, ikotn - vysvetli mi jedine: ako sam pises, v momentalnej situacii, ked si mesto nemoze dovolit financovat takmer nic a pokladnica je na dne, pride zazracny hrdina s tvarou alkoholika a absolutne ziadnou charizmou a autoritou (ktoreho ani vlastni mestski poslanci nechceli za kandidata a radsej nechci vediet ako sa tam dostal), navyse so socialno-solidarnou politikou a pomocou nej vytrhne mesto z biedy? Vies mi povedat, akym zazrakom sa mu to podari? Hadam si len nepojde nechat poradit od sudruha sukmenovca Pociatka, ktory takto skvele hospodaril (so zatajenym deficitom) na Ministerstve financii.

Lebo mne stale nejde akosi dokopy setrenie (ktore je v momentalnej situacii zivotne nevyhnutne) a socialna solidarita, ktorou sa tito bezchrbticovi pani ohanaju.

...a este jedna vec specialne pre teba ikotn: to, aka je Zabar "osobnost" a aku ma podporu najlepsie reflektuje fakt, ze mu v Smere dali do piatka ultimatum, ze sa musi rozhodnut, ci sa vzda kandidatury v prospech Rybnicka alebo pojde do volieb ako nezavisly bez podpory strany.. Ale o tom samozrejme nemozes nic vediet a bol by si nadalej jeho slepym podporovatelom. btw - v predvolebnom (sukromnom) prieskume ziskal tento "Man of Change" celych 7% hlasov [smilie=bow.gif]
Naposledy upravil/-a Forrest v 03.11.2010 23:36:42, upravené celkom 2 krát.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 03.11.2010 18:15:22

Inak tato vlada nie je o nic lepsia. Pokracuju v slapajach Fica, robia presne to iste, len v mensich davkach...
J38AT TO
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 03.11.2010 18:36:40

Ale no tak Musu... to je na dllllhu debatu, to nemozes zhrnut takto v jednej vete, navyse bez jedineho konkretneho argumentu. Takto sa nediskutuje...

ja si len dovolim podotknut, ze tato vlada spravila za tu kratku dobu tolko opatreni pre usporu verejnych financii ako Ficova nespravila za cele 4 roky (tam to slo opacnym SMERom)

..ale toto nie je tema o sucasnej - terajsej vlade, tak by som to dalej nerozvadzal.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 03.11.2010 19:37:33

podla mna je uplne jedno ci bude primator zeler alebo rybnicek alebo prezident USA, z dlhov sa budeme dostavat aj 10 rokov, mozno este dlhsie .. podstatne pre nas je, aby sa vyriesila situacia okolo stadiona (aj bez financii mesta) pretoze v takomto stave nemozme hrat vyssie

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.11.2010 20:02:47

kaleráb nééééééééé... [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 03.11.2010 20:10:55

je to jedno kto tam bude
zmeny pocitia aj tak vzdy len niektory ludia
tak ako vo velkej politike tak aj malej
ale jedno je pravda, treba zavret zelovoc na namesti
a hlavne ist volit aby si mohol potom clovek zanadavat na poslancov aj primatora

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.11.2010 15:47:36

forrest, bohuzial, s tou kandidaturou zabara je to tak, ako pises(ultimatum odstupit do piatka). kym ty to asi mas z agentury JPP(ktora teraz vynimocne neklamala), ja som si to overil u svojich kolegov v strane. nemozem povedat ine, len vyjadrit lutost nad tymto krokom. v nasej okresnej organizacii existuju v suvislosti s kandidatom na primatora silne pnutia. tuto situaciu vsak nebudem na tomto mieste rozoberat. nemozem hovorit za inych, no ja by som richarda rybnicka nevolil ani v pripade, ze by ma o to poziadal samotny nas predseda. brano s risom si teraz niekde strngaju sampanskym a spriadaju plany na dalsie zadlzovanioe mesta. ved este dve mesta su pred nami a my chceme byt prvi [smilie=blink.gif] . ak by zabar skutocne odstupil(verim, ze pojde ako nezavisly, ved uz tolko prachov do kampane investoval), pravdu povediac, som na pochybach, koho volit. trojjedinu osobu cellerrybnicekkratky ani vo sne, meistneho "tribuna novembra 89" olaha rovnako urcite nie(s takymi ludmi si nemam co povedat). kedze volit chcem, asi to bude pavel poljovka, aj ked ho vobec nepoznam. takze o5 stare zname slovenske mensie zlo [smilie=blush.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 04.11.2010 16:32:55

ikotn - ubezpecujem ta, ze nikdy tu nepisem nic z agentury JPP, ale len overene fakty.
A to, ze si Brano s Risom uz strngaju sampanskym je len a len chybou neschopnej miestnej organizacie SMERu, ze sa nedokazala dohodnut a postavit silneho protikandidata. (mozno tam v buducnosti spravis poriadok [smilie=laugh.gif] )
A tvoje rozhodnutie volit Poljovku ma asi take racio ako tvoje posledne rozhodnutie zucastnit sa referenda a zakruzkovat "NIE" [smilie=smile1.gif] [smilie=slap.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.11.2010 17:37:04

forrest, by ma zaujimalo, odkial to ty vies? mas nejakeho znameho u nas na okrese? ak nie, tak je to z druhej ruky a tym padom JPP.
ale mam uz aktualizovane info. spojenie zabar + smer este nie je definitivne stratene. je to sprava stara 15 minut. ako som ale uz povedal, predpokladam, ze zabar bude kandidovat ako nezavisly, kedze uz do kampane vrazil vela prachov. v tom pripade je moja jasna volba. nechapem, co je na tom divne, ak budem volit najmensie zlo zo vsekych ziel. som sice stranik, no nie vzdy robim podla rozhodnutia strany. bolo tak v pripade tebou spomenuteho referenda a bude to tak aj teraz. richard rybnicek u mna nema najmensiu sancu. nikdy a za ziadnych okolnosti. dovody spominam v mojich skorsich prispevkoch

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 04.11.2010 18:36:17

ikotn: a preco by som ti mal ja vysvetlovat odkial to viem? To myslis, ze len ty poznas ludi v SMERe? Ja nemusim byt ani clenom a viem o diani.

v tej tvojej "volebnej" zalezitosti som to myslel inak, nepochopil si. Mal som na mysli tvoje "rozumne" rozhodnutia.
Tak radsej vysvetlim: v pripade referenda, ak s nim nesuhlasis, tak je logicky najlepsia moznost nevolit. Len blbec by totiz isiel volit s volbou "nie", cim by podporil ucast. A kedze sa predpoklada, ze drviva vacsina, co ide volit da hlas "ano", tak by si de facto prispel k pozitivnemu vysledku.

Co sa tyka volby Poljovky, ide jednoducho o strateny hlas.
Tieto veci by si ako "politolog" (ci ako si to hovoris) mal vediet [smilie=wink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 04.11.2010 22:10:03

Forrest [smilie=bow.gif] + (tlieskajuci smajlik)

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 04.11.2010 22:38:04

ikotn, priznám sa, že teba považujem za veľkého Pána.. chcem sa ťa spýtať, nemáš vlastný blog.? žeby som sa tam dočítal nejaké pikošky Strany prípadne rozšíril svoje absurdno.. ak náhodou nie, prosím neprestávaj prispievať aspoň do tejto časti fóra..
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 05.11.2010 10:35:07

Volicov Smeru rozdelujem na 3 kategorie: prosti, jednoduchi ludia, ktori sa nezaujimaju o veci verejne, dejiny ci buducnost a jedinym ich zivotnym kredom je, aby mali kazdy den co do ust, druha kategoria su ludia, ktorym imponuje socializmus, bolsevizmus a ine kradnutie...lempli, ktori uz za komunizmu parazitovali na spolocnosti a je im smutno za starymi casmi, ked nikto sikovnejsi ako oni nevytrcal z davu, no a tretia skupina su sami stranici a ich pribuzenstvo. To je ta najhorsia zberba: karieristi, zasluzili komunisti s cervenymi knizkami v supliku a ludia co pochopili, ze najlahsou cestou nabalit sa je ist do politiky a hlasat socialnu demokraciu, socialny stat a ine sooc, lebo dobre vedia, ze v tejto krajine je to ten najlahsi sposob ako sa dostat k moci. Ikotn gratulujem!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 05.11.2010 11:05:10

mike, uistujem ta, ze som zatial nad politickou karierou neuvazoval. clenstvom v strane mi ide len o to, aby som ukazal, ze nie vsetci ludia do 35 rokov su "oukej, slusni a transparentni" [smilie=beer2.gif] . chcel som mat nato, ze som odporca pravice "papier". mnoho ludi sa so mnou rozprava o politike stylom, ze ak este nemam problemy s prostatou, som zakonite praviciar. nuz, teraz im ukazem plastikovu karticku svojej clenskej legitimacie a hned je vsetko jasne. okrem toho byt stranik znamena, ze na kluboch sa dozvies mnoho veci o fungovani mesta(aj take, ktore sa oficialne nemas sancu dozvediet) nie je to niekedy jednoduche.
Naposledy upravil/-a ikotn v 10.11.2010 11:32:11, upravené celkom 2 krát.

Napísať odpoveď