SP : AS - Bernolákovo 6:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 25.08.2010 06:40:13

Na pakel hosti sa zarabalo velmi pomaly, rozhodne som po uvodnej 1/2 hodinke necakal taky vyprask. Dovtedy toho k videniu moc nebolo, nasa mierne krcovita hra, opatrny super a asi najnizsi brankar akeho som kedy medzi muzmi zazil, chytal vsak celkom obstojne bez nejakych kiksov. Potom sme uz ovladli hru a hostia na to do polcasu hodili bobek, kde tu nejaka prilezitost. Co sme pustili to zachranil Milos, ktoreho forma ide dlhodobo hore, pacil sa mi najma jeho dvojity zakrok v prvej polke. Vpredu nic nove - obohrata platna: fantasticky Depedro, tazkopadny Adi, kazdopadne za 3 goliky obom gratulacia! O Davidka a jeho buducnost v AS zacinam mat fakt obavy, uvidime... Potesil ma Gero, neuveritelne pokroky robi Mazan a standardne kvalitny vykon predviedol Baez. Filipovi uloha striedajuceho hraca sadla ovela viac ako ked posledne nastupoval od uvodu, rozhodne to vpredu rozhybal a dobre rozdaval lopty, so strelbou to uz bolo slabsie. Obrane neni co vycitat aj ked nemali nejak vela roboty. Cogy s Klescikom bez problemov, Peci nahradil Sevelu a svoju pracu si zastal. Kto bol, musel byt spokojny, dakujem za pristup k zapasu a predvedenu hru!
[smilie=beer.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Matej
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 10.04.2008 10:35:37

Príspevok od užívateľa Matej » 25.08.2010 08:17:11

Podla mna by bola chyba pustit Depetrisa

On svoju cenu ma a jeho cas este len pride. No myslim si ze vstupom Trencina do Corgonligy, by sme mohli len ziskat. Uz by bolo nacase. Tam sa uz ukazuju aj ine moznosti. Mali by sme zacat hrat na seba, a nie pre nejaku Zilinu, ved aj my na to mame ... aj ked si uvedomujem ze aj toto by bola cesta ako zarobit rychle peniaze, no podla mna by sa Trpezlivost v tomto pripade viacej vyplatila.
Teraz sa ukaze si ide vedeniu o buducnost klubu, alebo o rychle zaplatanie diery.

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 25.08.2010 09:04:40

No na zápas som šiel s tým, že chcem vidieť výsledok aspoň 4:0. Ale prvých 20 minút som neveril vlastným očiam. Hrali sme nakopávané lopty, ktoré vpredu vždy niekto stratil a Bernolákovo útočilo častejšie ako my.
Gól však prišiel ako z jasného neba, keď mi zrovna kamarát doniesol pivo z práve otvoreného bufetu. Čo tiež hlasateľ na štadióne spomenul do mikrofónu, že bufet už je otvorený :))
Po tomto góle prišiel pokoj do našich kopačiek a pohodová hra. Myslím, že to mohlo dopadnúť ešte s vyšším rozdielom, ale to by musel Adi inak reagovať v šestnástke.
Výborne zachytal Volešák, chválim taktiež Holúbka, Gergela, Mazána a samozrejme argentínsku dvojicu, ktorá dlhodobo podáva výborne výkony na úrovni niektorého z lepších tímov corgoň ligy.

Inak sa mi nechce veriť, že na štadióne bolo len 130 divákov.
Invaders must die

000mato@tnnoviny
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 14.03.2010 21:41:05
Bydlisko: Trenčianske Stankovce

od susedov zo Stankoviec - v podstate "B/C" tímu

Príspevok od užívateľa 000mato@tnnoviny » 25.08.2010 18:35:04

Trenčianske Stankovce (IV.) – Jasl. Bohunice (II:) 2:3 (1:2)
Favorizovaný druholigista nastúpil do zápasu odvážne, vypracoval si niekoľko náznakov šancí a napokon tú zo siedmej minúty pretavil vo vedúci gól umiestnenou strelou Heteš. Domáci sa nezľakli a súperovi kontrovali už o šesť minút. Prihrávka Miroslava Královiča našla nikým nekrytého Záhumenského a ten skúsene preloboval brankára Horného. Bohunice sa dostali opäť do gólového vedenia po necelej polhodine hry. Zlý odkop brankára Tretinára využili hostia a bol to opäť Heteš, ktorý rozhádzaného brankára Stankoviec prekonal na prekvapenie prítomných divákov z dobrých tridsiatich metrov.
V druhom polčase zavelil do útoku domáci kapitán Pavol Bulko. Sólom cez takmer polovicu ihriska a zakončením, pri ktorom vynikol Horný roztlieskal prítomných divákov. Potvrdilo sa staré známe nedáš – dostaneš. K nakopnutej lopte zo stredu ihriska sa prepracoval Martin Kirinovič a upravil na 1:3. Predtým zostala bez povšimnutia ruka hosťujúceho obrancu vo vlastnom pokutovom území. Stankovčania neskladali zbrane a prebrali opraty zápasu do svojich rúk. Onedlho na to sa hráčom stankovského OŠK predsalen podarilo vsietiť kontaktný gól. Královič pomedzi nohy Horného upravil na 2:3. Po tomto góle si domáci vypracovali miestami až drvivý tlak, ten však nedokázali doviesť do úspešného konca. Chvíľami však zabúdali na zadné vrátka a tak sa skóre sa mohlo meniť na oboch stranách. V 78. min bol vylúčený domáci brankár za údajný faul na útočiaceho súpera. Červená sa ušla napokon v nadstavenom čase ušla aj hosťujúcemu Boskovičovi, ktorý nešetrne fauloval Minaroviecha. Trenčianskym Stankovciam sa napriek veľkej snahe nepodarilo priviesť zápas do úspešného konca. Za svoj heroický výkon by si ho zaslúžili.
Góly: 13. Záhumenský, 65. Královič – 7. a 29.Heteš, 54. Kirinovič
Rozhodoval: Orlický, 300 divákov
ŽK: 2. Minaroviech – 31. Modrovič, 58. Kirinovič, 83. Maška, 90. Mackovčin, ČK: 78. Tretinár (hrubý faul) – 90.+ Boskovič (hrubý faul)
Tr. Stankovce: Tretinár – Anina (20. Čibík), Taraba, Ježík, Minaroviech – Zajaček (55. Polek), Královič, Valúch, Bulko (K) (80. Kvasnica) – Záhumenský, Sedláček
Jasl. Bohunice: Horný – Mackovčin, Kirinovič, Heteš, Maška, Kolarovič, Machovič (56. Boskovič), Vavrinec, Chalány, Modrovič (46. Nemček), Chudý (72. Grílel)
Naposledy upravil/-a 000mato@tnnoviny v 26.08.2010 08:00:15, upravené celkom 1 krát.
the one and only - OŠK Trenčianske Stankovce :D

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 25.08.2010 19:08:03

Mna by tiez zaujimali nejake vyjadrenia o buducnosti klubu aj veci okolo Davida atd. Lenze na tejto stranke sa clovek okrem vysledkov a par vatovych reci od hracov nedozvie nic. HLAVNE ZE SA AVIZOVAL ROZHOVOR S LA LINGOM a stale NIC!!! Chcem pocut, ake su ciele a co bude so stadionom.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.08.2010 20:35:51

rozhovor s Lingom je stale aktualny, ohladom stadiona sa treba opytat majitela a tym je mesto trencin, verim, ze akciou na permanentky sme urobili krok k fanusikom... vsetky namety a poziadavky mozete pisat na forum alebo na mail medialne@astrencin.sk

dik

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 26.08.2010 08:53:16

no tak to sa zo stadionom asi hodne dlho nic nebude robit [smilie=angry.gif] vsetci sa teraz mozu vyhovarat na krizu atď. a nie nechce sa mi obracat na mesto nejakym mailom, aby ma informovali, ze aj tak nemaju v plane nic investovat do fotbalu... ale nerozumiem co si myslel tym, ze rozhovor s La Lingom je stale aktualny? to znamena, ze naozaj nejaky bude? Ak ano, tak by sa na stranke (alebo tu na fore) mal dat priestor otazkam od fanusikov, ktore potom clovek co bude robit rozhovor polozi La Lingovi... myslim, ze to by bolo dost korektne voci fanusikom... tak co?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.08.2010 09:45:31

otazky na Linga sme sumarizovali pocas uplynulych tyzdnov najma na zaklade diskusie na tomto fore pocas uplynulych mesiacov, nevyhli sme sa ziadnej teme, samozrejme, ze ma moznost niektore otazky nekomentovat alebo nechat odpoved na obdobie, ked to bude aktualne a bude sa dat odpovedat vecne

dik

kedze sme mimo temy... vsetky veci smerujte do rubriky "vedenie"

alebo na link http://forum.astrencin.sk/viewtopic.php?p=14668#14668

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

dd

Príspevok od užívateľa sammy » 26.08.2010 12:48:45

som rad, ze nemame slovenskeho majitela, ktory by sa ulakomil na par drobnych aj za takeho dobreho hraca ako je depetris. beha nam v muzste niekolko fakt perspektivnych chalanov a pri inom majitelovi by si ich uz davno slovenske kluby za par sup rozobrali a my by sme mali zas iba oci pre plac. ohladom davida by som to videl takto - hostovanie v ziline iba ak by hraval namiesto toho drevaka oravca, no a po sezone nemame problem ho predat za slusny peniaz. na prestup urcite nie, to by bola z nasej strany hlupost.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 30.08.2010 14:05:05

k depetrisovi: nie je uz nahodou koniec prestupoveho obdobia? fakt je asi dobre, ze mame zazobaneho majitela, ktory o belanikove omrvinky nestoji. snad davidko ostane aspon do konca sezony. k bernolakovu: takyto zapas sa asi ani velmi neda hodnotit. odohrali sme, vyhrali sme, adi spalil milion sanci, davidko dal goly, aldo polamal niekolko noh. klasika. este fragment z rozhovoru bernolakovcanov, co som nahodou zacul: bernolakovcan 1: ty kokso, ten je rychly, to kto je? (aldo)
bernolakovcan 2: akysi mexican [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 02.09.2010 16:52:36

V dalsom kole hrame s druholigovymi Jaslovskymi Bohunicami [smilie=bananadance.gif]
Budeme hrat vonku, ale nic ako vyhru nemozme brat. A ak postupime, tak budeme uz medzi 16 najlepsimi.
Zapas druheho kola sa bude hrat bud 21. alebo 22. septembra

Napísať odpoveď