4.kolo : AS - Púchov 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 07.08.2010 18:52:56

Tak dnes zasa jasný zápas. Na čisté šance to dnes skončilo 10:1. Na strely cca 25:5 z toho rovných 10 striel vyprodukoval Adi.
Neskutočné, čo ten chlapec dokáže zahodiť a bohužial ma presvedčil, že ten minulý zápas bola naozaj náhoda...
Púchov však dokázal hlavne na začiatku druhého polčasu pohroziť, ale to bolo spôsobné skôr stratou koncentrácie našich hráčov, ako tým že Púchov hral v tej fázi dobre...
Depetris je borec, dokáže z minima vyťažiť maximum, a verím, že žiadna Žilina nám ho nezoberie !!!
Obrana dnes tiež musela niečo ukázať, a zvládla to pohodlne. V strede evidentne chýbal Štefánik (jeho prehlad a prihrávky po zemi) a preto vačšina šancí nešla zo stredu zálohy ale práve z krajov.
V prvom polčase bol skvelý Holúbek, technicky výborne vybavený a z jeho kraja išlo vela centrov a nahrávok do šestnástky.
Fanendo mal v prvom polčase 2 gólové hlavičky, avšak Púchovský brankár vytiahol zákroky ako z ligy majstrov a nedovolil tak Adimu oslavovať...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.08.2010 19:02:59

Z našej strany fantastický prvý polčas....Adimu nešlo.....dnes chválim Holúbka.....ale tie nepremenené tutovky by nás mohli niekedy mrzieť...
a čo to tam na parkovisku po zápase, nejaká bitka ?
Naposledy upravil/-a Luboš v 07.08.2010 20:33:00, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

MinoTN
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 16.07.2010 20:33:05
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa MinoTN » 07.08.2010 19:15:12

Znovu perfektný výkon...
Miloš mal konečne aj robotu, dovolil si toho dosť, čo sa týka rozohrávky...
Obrana tiež stopercentná. Čego jednoznačne fullback ligy.
Tiež súhlasím, že v zálohe chýbal Samo. Ale myslím si, že základ si do ďalšieho zápasu vypýtal Holub, jednoznačne zatienil dnes Hloha na druhej strane.
V útoku Depetris tradične spoľahlivý výkon. Podľa mňa Adimu môžeme vyčítať akurát tu efektivitu. Chalan sa snažil, podržal loptu, bojoval (hlavne ten 30m šprint pre stratenú loptu), ale treba viac kľudu v zakončení.
Celkom som sa pobavil na rozhodovaní pri penalte...Nakoniec mal posledné slovo Aďo Guľa.
Tiež som niečo započul, že boli nejaké roztržky medzi fans, ževraj si dedinčania zmýlili krčmu či čo. Ale to je také, že JPP.

Užívateľov profilový obrázok
DiReg
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 03.09.2007 10:51:12

Príspevok od užívateľa DiReg » 07.08.2010 19:52:24

Po dlhšej dobe som sa vybral na futbal do TN ale stranku sledujem pravidelne [smilie=bounce.gif] ... Bol som aj na Moldave a teraz na Púchove .. neuveritelné ako chlapci hrajú, klobúk dole .. dnešný zápas super.. škoda Adimu by som ten gól doprial ale Púchov mal dnes v bráne výborného brankára..Nebiť jeho dostali by viac ako Moldava.. Holúbek dnes vynikajúci výkon .. Obrana bez problémov .. David ďalší hattrick .. Normálne by som ho aj do SVK repre zlákal [smilie=smile1.gif] .. Ako to vidím túto sezónu zavítam na futbal do TN častejšie.. A k tej bitke no na parkovisku pri plavárni.. sa niečo chystalo ako som išiel na bus. A za chvíľku 2 policajné autá .. Asi vieme kam išli
PAIN IS ONLY TEMPORARY, VICTORY IS FOREVER !!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.08.2010 20:05:03

ja som išiel okolo autom....mestskí poldi tam bránili jednu skupinu, ale neviem, ktorí boli ktorí a kto vyhral.....
a čosi sa dialo pred zápasom u kozla....to len tak medzi rečou [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 08.08.2010 07:22:14

Uvodom vsetko najlepsie, hlavne pevne zdravie do dalsich rokov panovi Koisovi! [smilie=bow.gif]

Opat sme potvrdili, ze v lige netvrdime muziku nahodou. Vcerajsok mal specificky nadych, predsa len stale ide o derby bez ohladu na to v akych srackach sa momentalne plavi puchovska barka. Dolezity bol nastup, zacali sme svizne a ako byva zvykom, otvorili skore uz v uvodnej ¼ hodinke, to vsak nijak neztlmilo nas ofenzivny prejav. Chalani od uvodu sezony chapu, ze superovi treba nalozit uz v prvej polke kolko sa donho zmesti. Adi hyril aktivitou, skutocne to chlapcovi nemozno upriet. Zlepsil pracu s loptou, prijem aj odovzdavku, zacina mysliet futbalovo, no Bohuzial, stale to u nho chcipa na jednom a tom samom – efektivita. Na gol potrebuje stavat lesenie, niekedy je to smola, inokedy neschopnost, tak ci onak stale zlyhava v klucovych momentoch aj ked sa v urcitych veciach zlepsil. Ma pred sebou este dlhu cestu ak chce nieco dokazat. Depedro hral fantasticky, tento chlapec od 1.kola predvadza vykony, ktore tu od najlepsej fabusovskej epochy spred 12 rokov nemaju obdobu! Naozajstny kanonier. Aj ta solidna prdelka, co jej na brane nehal listky sa musela bavit kralovsky. Co sa tyka zbytku muzstva, zase sa da len chvalit. Hloho drel, strasne by potreboval strelit gol a jeho vykon este vacsmi porastie, s jeho vcerajsim prejavom vsak uplna spokojnost. Zadaci bezchybni, Sevela s Klescikom srsia istotou, neprehravaju suboje proste Milos tam ani nemusi byt. Vynikajuco zahral aj Cogy, pravy bulldog v defenzive, dufam ze vcera sa mu nic vaznejsie neprihodilo. Neviem jak vas ale mna rozhodne zaujal striedajuci Mondek, za tych 20 minut predviedol viac jak 2/3 superovho mancaftu dokopy, takto nejak si predstavujem hraca, ktory naskakuje do zapasu a chce sa pri premiere vytiahnut. Vcera to bol kvalitny sportovy zazitok, fakt je radost chodit na futbal. A tym sa nepriamo dostavam k stadionu, sluboval sa tu rozhovor s GM, resp. s nejvyssim, stale nic. Vyjadri sa tu uz niekto kompetentny k tejto veci? Uvital by som konkretne stanovisko, rekonstruckia bude alebo nebude ale prosim ziadne zahmlievanie, neurcite ideje a podobne 3,14covinky, toho uz bolo dost a sme v tom dobri. Mancaft na cele s Gulom robi robotu na 110% tak by sa patrilo seriozne postavit k otazke stadiona.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 08.08.2010 09:37:06

Uprimne som necakal tak jednoznacny zapas, ako vcera prebiehal. Po vlanajsich tazkych zapasoch s PU prisla vcera herna pohodicka s dostatkom golov v ich sieti.
Chvalim kompaktny vykon nasich chalanov, ci uz v obrane (kde opat dominovala skvela stoperska dvojica) tak aj na kridlach alebo v strede zalohy. Absencia Stefanika bola vidiet, ale potesil vyborny vykon Holubka. (pacili sa mi pekne kombinacie s Vallom). Jeden z najlepsich zapasov odohral Cogley. Bojoval, drel a vypracoval aj goly.
A samozrejme dominoval v utoku David. Gratulujem k dalsiemu hattricku. David hral perfektne, nie len pri zakoncovani, ale aj osobnych subojoch.
Som zvedavy na dalsi zapas v Lucenci. Bude to ostra previerka. Chlapci z Lucenca vcera sedeli na tribune a pozorovali nas zapas :))
Invaders must die

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 08.08.2010 11:59:10

nemohl jsem byt na zápase.. no výsledkem jsem potěšený [smilie=bananadance.gif] .. a bude bývat ještě video ze zápasu?? [smilie=bike.gif] .. a chtěl bych se zeptat jak je na tom Jorge? [smilie=beer.gif]
AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 08.08.2010 12:52:54

joj musel to byť supe zápas. škoda že som bol v práci a nemal som to šancu stihnúť.

čo sa týka Salinasa vraj je v Holandsku u doktora. No nevím čo je na tom pravdy

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 09.08.2010 07:50:02

. Hloho drel, strasne by potreboval strelit gol a jeho vykon este vacsmi porastie, s jeho vcerajsim prejavom vsak uplna spokojnost. .[/quote napísal: "Etrox49" - Súhlasím so všetkým čo si napísal, ale s touto vetou nemôžem s Tebou súhlasiť vôbec. Hloho je úplne mimo, Gula mu hladá miesto v zostave, ale či ho dá tam alebo onam, nikde nič. Proste momentálne je totálne mimo. Hráč ktorý má byť lídrom mužstva je zatienený mladými hráčmi. Hloho je pomalý, ťažkopádný, stráca veľa lôpt, už nedokáže urobiť hráča jeden na jedného, čo bola kedysi jeho silná stránka. v dnešnom zápase bol mladý Holúbek proti nemu pánom futbalistom. Nie nadarmo ho tréner dal dole, v tomto stave nie je prínosom pre mužstvo. Ked si dobre všímaš ostatných hráčov, tak aj oni sa snažia využívať jeho služby čo najmenej, nakoľko skoro vždy akciu spomalí ale ju skončí zlou prihrávkou alebo stratou lopty. Možno tam bude aj nikečo iné, prečo ho spoluhráči tak často nezapájajú do akcií, ale do toho už ja nevidím. Stefánik mi tam chábal v zálohe, práve na miesto po Hlohovskom. Potom by tá záloha mohla pracovať ako má.

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 09.08.2010 13:07:48

"kestl", uplny suhlas s tvojim nazorom na Hlohovskeho, ale ja stale nemozem pochopit tlacenie Maleca do hry. Aj ked je to len na par minut, mne svojim pohybom na ihrisku vobec nepripada ako nejaky nadejny futbalista. ???

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 09.08.2010 13:13:14

Zopár postrehov prsknem i já .........
Začnem príchodom - asi kompetentným nedochádza, že je mužstvo na 1. mieste,nedostalo doteraz gól, predvádza vcelku slušný futbal a snáď príde i viac divákov ........ lebo by sa za normálnych okolností nečakalo min. 15 min. na lístky (pri 1300 divákoch) - pri neprehre v ďalšom zápase bude určite viac a milá tetulka pokým bude sama v pokladni si to dosti ods.....ie.
K samotnému zápasu: po 20 min. vyzeral ďalší priebeh na 10:0, po 45 min. na 6:0 a po prvých 15 min. na 3:1 ku koncu ........ T.j. výkon mužstva klesá priamo úmerne s výškou skóre - bolo im treba nasúkať čo to dalo [smilie=bow.gif] . Jednotliví hráči previedli rôzne výkony - super Čogy,Jakub - výborne a pritom nenápadne Kleščo, Valla, Miloš. K negatívam jednoznačne Hloho (nie prvý raz - ak je to dobre - skôr výnimka), Adi (snaha áno, ale potreba 15 šancí na gól je dosť i v 1. lige v Albánsku a s Púchovom ich mal iba 10, t.j. gól nemohol byť) - jasne sa prejavuje David - typický príklad plnohodnotného útočníka.
K pozápasu : ostuda Tn polície, zrejme niečo vedeli, že sa chystá, keď tam bolo už pred zápasom na 30 fanúšikov hostí 10 policajných áut. Nezvládnuteľná situácia ich však prinútila zavolať ďalšie posily a s policajným doprovodom odviesť PU-fans na stanicu (ak to tým aj skončilo). Popritom ja to však ostuda TN, že klub má aj takýchto "tiežfanúšikov" (a to je slovo pritiahnuté za vlasy!!!) i keď klub sa tvári asi my nič-my muzikanti [smilie=angry.gif] . Takže ostuda jako bejk (jak by řek Véna) a treba s tým niečo robiť.
Na záver - tešíme sa všetci na ďalší zápas a budúci rok na grcoňligu [smilie=beer2.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 09.08.2010 13:22:09

boxo2 napísal:"kestl", uplny suhlas s tvojim nazorom na Hlohovskeho, ale ja stale nemozem pochopit tlacenie Maleca do hry. Aj ked je to len na par minut, mne svojim pohybom na ihrisku vobec nepripada ako nejaky nadejny futbalista. ???
Ze by to bolo preto, ze ma len 17 rokov? !!!
Mne sa tiez nejak nepozdava, ale nikdy nevies co sa z neho v takom veku moze stat napriklad uz na buducu sezonu. Takze kazda minuta bude zrejme pre neho velkou motivaciou do dalsieho rastu

Co sa tyka Hlohovskeho, asi zabudate ze bez jeho prihravok by sme prvy zapas mozno ani 1:0 nevyhrali, a v Petrzalke by sme maximalne remizovali. Myslim ze sa snazi, ale nejde mu to az tak ako by si prial. Minuly zapas bol vypojeny hlavne kvoli tomu ze vsetko slo cez Holubkovu stranu, navyse aj Valla casto chodil na vylety dopredu cez Holubkovu stranu. Takze preto sa Hlohovsky tolko nedostal k lopte. Navyse Horvath v strede zalohy moc prihravok po zemi dopredu nerozdal a tak sa to vsetko hralo cez lavu stranu a nie pravu na ktorej bol Hloho.

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 09.08.2010 14:21:27

"mattpro", Malec nech zbiera minuty v doraste, na Stefanika, Mondeka, Holubeka a Misaka zatial zdaleka nema. Previsuje ich len vyskou a prave pre Misaka by boli tie minutky potrebnejsie!!!

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 09.08.2010 16:51:13

boxo2 napísal:"mattpro", Malec nech zbiera minuty v doraste, na Stefanika, Mondeka, Holubeka a Misaka zatial zdaleka nema. Previsuje ich len vyskou a prave pre Misaka by boli tie minutky potrebnejsie!!!
Nemame moc utocnikov, Misak zrejme nebude lepsi o moc, Holubek, Stefanik a Mondek su zaloznici, a ano su o triedu vyssie...
Malec je vysoky a mozno sa mu niekedy bude darit :D i ked tiez o tom pochybujem, ale aj tak tam proste v utoku toho moc nemame. Mozno Mazan by tam bol najlepsi z tychto troch.

Napísať odpoveď