Budúcnosť... ciele klubu, nový štadion, Liga Majstrov :-)

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Budúcnosť... ciele klubu, nový štadion, Liga Majstrov :-)

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 01.06.2010 22:24:35

V téme je asi naznačené všetko a tak rád by som vedel (a myslím si že nielen ja) ciele klubu AS Trenčín.
Je to snaha klubu postúpiť alebo opäť spokojnosť s účinkovaním v lige kde je priemerná návštevnosť niečo okolo 500divákov a byť len medzizastávkou pre LL hráčov do západnejšich líg.. Aj keď teraz to Moldava možno zdvihne na 600 :-)

Žeby sme sa dočkali aj odpovede kompetentých???

A čo aspoň jedna odpoveď na slub o účinkovaní v LM? A tým nemyslím posledný zápas v Liptovskom Milukáši :-)

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 03.06.2010 07:05:15

Ten Liptovský Mikuláš bol vtipný (LM), no znovu mám pocit že vedenie AS sa vybíja na pre futbalových fanúškov nepodstatných veciach , ktoré kvalitný futbal nezabezpečia napr. futbalový zápas tkzv. hviezd, sociálne aktivity a pod. Netvrdím, že to nie sú záslužné činy, ale treba robiť futbal. Mám za to, že vo vedení je samý riaditeľ pre to a pre hento a chýba tam trenčianske srdce. Jeden menežér hrá za Nemšovú, druhý má podnikateľské aktivity v inom biznise, to sa potom ťažko robí na 100 %. Ale napriek tomu dorastu treba dať poklonu.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 03.06.2010 08:27:10

bol slubeny posezonny rozhovor s tralalakom. kedy bude? myslim, ze tam sa dozvieme vacsinu veci, o ktorych sa hovori v tejto teme. co sa tyka stadionu, to sa asi treba pytat v zelovoci na mierovom namesti. verim, ze aj ked je november zimny mesiac, bude znamenat jar pre sport v nasom meste...

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 07.06.2010 10:10:38

tiež by ma zaujímalo nejaké zhodnotenie majiteľa klubu a jeho plány o najbližšej budúcnosti AeSka. Len sa mi zdá, že je tu na stránke akosi podozrivo ticho. Dúfam, že to nie je to povestné ticho pred búrkou... [smilie=blink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 07.06.2010 13:15:42

rudeboy napísal:tiež by ma zaujímalo nejaké zhodnotenie majiteľa klubu a jeho plány o najbližšej budúcnosti AeSka. Len sa mi zdá, že je tu na stránke akosi podozrivo ticho. Dúfam, že to nie je to povestné ticho pred búrkou... [smilie=blink.gif]
No praveze taka burka by sa zisla [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.06.2010 15:09:53

na hodnotiacich materialoch sa pracuje... v najblizsich dnoch najdete na stranke opat viacero novych informacii... mr. La Ling dostane ponuku zodpovedat na casto kladene otazky... resp. vyjadrit sa k buducnosti klubu...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 14.06.2010 21:03:27

Mňa by tiež veľmi zaujímalo aký ma tento klub budúcnosť....
Každopádne, moc tomu nerozumiem. To, že pán Ling aj s jeho partiou sú hlavne obchodníci, to je mi jasné, ale akosi neviem aké to tu má celé význam, či už pre neho, alebo pre klub. Samozrejme, keby neni jeho, možno už ani naše AS neexistuje, ale povedzme si čo sa okrem zvýšenej finanšnej stability zlepšilo?! Ja neviem ako vy, ale absolútne nemám pocit progresu na väčšine mladých chalanoch, prídu mi rovnako kvalitní, alebo slabí ako pred rokom či dvoma. Kde je tá holandská futbalová škola?! Možno sa trochu zlepšila disciplína, už nevidím po ihrisku behať ožratých hráčov, ale nevidím ani na nich, že by rástli, tá stagnácia tu je, tí hráči sa nezlepšujú, niektorí len trocha, niektorí trocha viac a niektorí sú naopak mínusoví, čiže čím dalej horší. Treba si uvedomiť, že vekový priemer je najnižší v lige, to bol už za čias McDonalda, človek by možno čakal, že zoskupenie okolo mládežníckych reprezentantov Slovenska a dalších krajín už bude hrať inú ligu. No to neni jediné čo ma irituje. Prestupová politika je tiež veľmi zaujímavá, ako som spomínal, pán Ling je obchodník no jeho obchody sú dosť divné, hráči odchádzajú zdarma, alebo na hosťovania a nakoniec aj tak odídu zdarma. Som zvedavý čo bude s Csabom. A už aj ked tí hráči odídu, tak pán Rybníček garantuje okamžitú náhradu, nakoniec aj tak nikto nepríde, či náhrada Depetrisa Strakom po polroku bola adekvátna a rýchla náhrada?! Je však pekné, čo sa týka obchodu, že pán Ling sa snaží hráčov ukázať, chodí s klubom na rôzne turnaje do Holandska, posiela ich na hosťovania, lenže akosi stále tam nevidím na tom nič dobré. Hráči idú preč zdarma, prídu noví, slabší, takto je stratový on aj klub, možno keby tých najlepších udrží, doplní dalšou kvalitou a naučí hráčov trénovať, naozaj by sme hrali raz o čelo CL a aj jeho vysnívané obchody by sa rozhúpali. Fakt neviem čo od novej sezony čakať?! Dalšie hosťovania našich najlepších hráčov, doplnenie kádra posilami z dorastu čo znamená dalšie omladenie = oslabenie, alebo opäť sledovať všetko z devastovaného štadiona na ktorý ten pán primátor ako si ten šašo hovorí nedá ani cent ???

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 14.06.2010 21:58:57

Jano ja ti poviem iba to, co vidim. Ziaci a p[raca s nimi, neviem ci je na SR klub ktory sa tak stara o ziakov ako prave ASko. Maju zmluvu s 2ma skolami v TN jedna je Novomestskeho a druhu neviem, tam maju mladi hraci specialne vyucovanie, AS im zabezpecuje odvoz do skoly a na treningy, ziadne skore vstavanie, namiesto telesnej trening, specialna strava.
Ide sa stavat to treningove centrum v Stankovciach, to vidim ako ich prioritu. A povedzme si na rovinu ktori solidny hrac by isiel na takyto stadion, kde 50% tribuny je ohradena a nepristupna. Nielen ze je to technicky zastarane ale aj nie je pre koho. Aj tak je navstevnost vysoka.
Dalsia vec je, ze ak chceme raz prerazit do Cl a mozno vyssie, musime zacat od zaciatku. LL a RR si konecne uvedomili ze za 2-3roky to nepojde, ale postupnou systematickou pracou. Ano par rokov dozadu vyzeralo divno prisli dobri a aj odisli, prisli aj horsi ale aj ti odisli. Ziadne rodinkarstvo, ziadne tlaky s peniazmi. Ty tam progres nevidis ale ja ano. Pred prichodom LL nikto o AS a zasprdenom Trencine ani nepocul. Zrazu sa o nas zaujimaju skauti Chelsea z holandska...
Priznajme si, neprinislo to vysledky ako sme chceli v podobe vyhier, ale prinieslo v podobe postupnej systematickej prace a koncepcie.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 14.06.2010 22:05:21

Novomeského je prd, to ani rátať nemusíš. Koncepcia?! Možno tak u žiakov, ako hovoríš, v a-mužstve ani nie. Stavať v Stankovciach, pokial viem nič sa ešte nestavia, aj štadion sa mal prerábať, no nestavá, vieme prečo. Ja uverím až ked uvidím.
Každopádne som tu narážal predovšetkým na a-mužstvo, s prácou mládeže som spokojný,....

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 15.06.2010 06:40:33

Citujem: Ziadne rodinkarstvo, ziadne tlaky s peniazmi. Ty tam progres nevidis ale ja ano. Pred prichodom LL nikto o AS a zasprdenom Trencine ani nepocul. Zrazu sa o nas zaujimaju skauti Chelsea z holandska...
Priznajme si, neprinislo to vysledky ako sme chceli v podobe vyhier, ale prinieslo v podobe postupnej systematickej prace a koncepcie.
No to mi pripadá ako že pred ich nástupom do klubu sa v Trenčíne hral futbal s loptou so švihľom. V prvom rade sa futbal hrá pre divákov a či o AS bude niekto vedieť v Chelsea je pre trenčanov bezpredmetné. A to že sa v minulosti pracovalo dobre s mládežou svedčia tituly majstra republiky v mladšom aj v staršom doraste. A hráči Škrteľ, Hološko, Ivana , Brezinsky, Otočka, Volešák, Ančic, Ďuriš, Straka atď. vyrástli
v Trenčíne. To len toľko k tej koncepcii.
A na záver k tej výstavbe v Stankovciach, sebelepšie projekty a výstavba ešte nič neriešia. Aj v Trenčíne je vystavaných cca 500 nových bytov a nikto v nich nebýva. Tak načo sú. Futbal je o ľuďoch a o prístupe k nim a nie o...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.06.2010 09:51:33

erik napísal:Škrteľ, Hološko, Ivana , Brezinsky, Otočka, Volešák, Ančic, Ďuriš, Straka atď.
ktory Straka???

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 15.06.2010 10:00:06

No predsa Pavol Straka, ktorý je odchovancom TTS Trenčín, a k tomu pridám aj Haneka odchovanca TTS Trenčín

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 28.06.2010 21:32:58

snaphot : "Ziaci a praca s nimi, neviem ci je na SR klub ktory sa tak stara o ziakov ako prave ASko."

To snad srandujes :-) lebo celkom som sa na tom dobre pobavil aj ked o niekolko dni neskor....

Futbal sa robi na ihrisku a v nasom meste je posledna prirodna trava na byvalych LOT a aj to predal byvaly primator a minister obrany pan Liska (inak lišiak mazaný) svojej nastrcenej firme z BA a len kriza nas zachranila ze tam nestoja bytovky.

Takze ked sa postaví prve nove treningove trávnate a prírodne ihrisko v Trencine tak ho ja osobne budem rok zadarmo kosiť... A poviem ze sa pre mladež skutocne niečo spravilo. Umele ihriska v Mestecku a na Juhu, klub urcite nefinancoval.

snaphot a ked chces vidiet ako sa robí z mladezou, tak sadni do auta a chod sa pozriet do Zliliny co je to akademia. Vozit deti na autobuse bez platnej STK je skor priestupok ako starostlivost :-)))

Ale ved sa hadam dockame aj vyjadrenia managmentu k planom a cielom na nasledujucu sezonu. Aj ked planov o LM a akademii už bolo... Teraz treba asi predat Kubika a Csabu do NL aby bolo na kafe...

Napísať odpoveď