26.kolo: príprava: AS - Malajzia 21 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 10.04.2010 23:38:06

imko6,
hej dalo sa, na futbal prvý polčas a možno ešte pár minút... ale žiaľ nie každý si môže dovoliť ten "luxus" stráviť 5 hodín niekde vkuse.
bol to aj tak "iba" priateľský zápas, takže no tragedy :)
apropo golden moravcen si ten postup už asi aj tak nepustia... žiaľ.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 10.04.2010 23:43:28

Balrog napísal:
apropo golden moravcen si ten postup už asi aj tak nepustia... žiaľ.
pozeral som rozpis vionu, maju este 4 nie najlahsie zapasy vonku - Kubin,Michalovce, Sala, Rim.Sobota,
myslim ze stratia este 5 bodov minimalne, je len na nas kolko bodov stratime [smilie=blush.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 11.04.2010 06:56:21

Pripravak proti nevsednemu superovi (aspon mna) urcite zaujal, pobavil a aj co-to ukazal o niektorych nasich. Sklamala ma navsteva, ocakaval som aspon 300 dusi, napokon to bol len 140 opravdovych. Pri peknom pocasi a volnom vstupe je to bieda... [smilie=hmmm.gif]

Po poriadku. Od uvodu bolo jasne, ze to bude v nasich rukach, ze si Malajci, sice so sympatickou mladickou bojovnostou dovolia len tolko, kolko im umoznime. Oproti ligovym zapasom som mal dojem, ze sme sa dopredu tlacili viac stredom jak po kridle, vacsina nasich akcii bola evidentne hrana na Adiho. A tu sa musim pristavit. Co sa to ku4va porobilo s tymto chlapcom?! Na zaciatku rocnika som si pochvaloval, ze nam dorastol na hotoveho, priebojneho utocnika so solidnym zakoncenim, dokazal skorovat proti obom najvacsim konkurentom a islo mu. Vcera? Neobratny trud, ktory bojoval hlavne sam so sebou, s vynimkou jedinej kvalitnej hlavicky sa azda nedostal k poriadnemu zakonceniu, katastrofalny prijem, tarbava praca s loptou, no proste trapenie je slabe slovo. Adi ma neskutocne nasral, pretoze vcera mal idelanu moznost si ako tak napravit renome za nevyvedenu jar. Nestalo sa [smilie=thumbsdown.gif]. Nasu ofenzivu tym padom tahal Hloho, este viac vsak bolo smerom dopredu videt aktivneho Baeza, ktory nam panove dozrieva na vynikajuceho futbalistu, aspon jarna cast ma v tom utvrdzuje! Palo Straka sa hlada, neviem ci hral vcera len na 2/3-novy vykon ale chcelo by to viac agresivity vpredu, mozna sem-tam aj opacit golmana z dialky, jednoznacne musi viac strielat. V strede sa snazil aj Vojto, niekedy mu islo viac, niekedy menej, treba dodat, ze ho malicki Malajci vobec nesanovali a viackrat tvrdo atakovali. Dalibor v kase spolahlivy, s vynimkou zaveru, ked sme uz superovi akoby sami chceli umoznit skorovat, nemal vela roboty.

Hlavnu funkciu si vcerajsi zapas splnil, zostali sme v ligovom tempe a vyplnili program, ktory vsetkym narusili jesitni Sotakovci. Dolezite je, ze sme o nikoho klucoveho neprisli lebo uznajme, ze ked Malajci nestihali rychlostou tak pravidelne faulovali. Imkovi tradicne pochvala za kvalitnu robotu jak z futbalu, tak z hokeja.
Willkommen in der Wirklichkeit!

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 11.04.2010 08:00:07

Balrog: Nezúfaj. Malou náplasťou na to, že si nevidel Aldov gól môže byť video, ktoré cez týždeň zaradíme na stránku spolu s gólom Púchovu. Nie je to síce naživo, ale aspoň takto...

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 11.04.2010 09:46:51

Balrog napísal:imko6,
hej dalo sa, na futbal prvý polčas a možno ešte pár minút... ale žiaľ nie každý si môže dovoliť ten "luxus" stráviť 5 hodín niekde vkuse.
bol to aj tak "iba" priateľský zápas, takže no tragedy :)
apropo golden moravcen si ten postup už asi aj tak nepustia... žiaľ.
isteže Barlog, jasne ze kazdy moze mat aj iny program ;) nebola to vyčitka [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 11.04.2010 09:49:08

Etrox49 napísal:Pripravak proti nevsednemu superovi (aspon mna) urcite zaujal, pobavil a aj co-to ukazal o niektorych nasich. Sklamala ma navsteva, ocakaval som aspon 300 dusi, napokon to bol len 140 opravdovych. Pri peknom pocasi a volnom vstupe je to bieda... [smilie=hmmm.gif]

Po poriadku. Od uvodu bolo jasne, ze to bude v nasich rukach, ze si Malajci, sice so sympatickou mladickou bojovnostou dovolia len tolko, kolko im umoznime. Oproti ligovym zapasom som mal dojem, ze sme sa dopredu tlacili viac stredom jak po kridle, vacsina nasich akcii bola evidentne hrana na Adiho. A tu sa musim pristavit. Co sa to ku4va porobilo s tymto chlapcom?! Na zaciatku rocnika som si pochvaloval, ze nam dorastol na hotoveho, priebojneho utocnika so solidnym zakoncenim, dokazal skorovat proti obom najvacsim konkurentom a islo mu. Vcera? Neobratny trud, ktory bojoval hlavne sam so sebou, s vynimkou jedinej kvalitnej hlavicky sa azda nedostal k poriadnemu zakonceniu, katastrofalny prijem, tarbava praca s loptou, no proste trapenie je slabe slovo. Adi ma neskutocne nasral, pretoze vcera mal idelanu moznost si ako tak napravit renome za nevyvedenu jar. Nestalo sa [smilie=thumbsdown.gif]. Nasu ofenzivu tym padom tahal Hloho, este viac vsak bolo smerom dopredu videt aktivneho Baeza, ktory nam panove dozrieva na vynikajuceho futbalistu, aspon jarna cast ma v tom utvrdzuje! Palo Straka sa hlada, neviem ci hral vcera len na 2/3-novy vykon ale chcelo by to viac agresivity vpredu, mozna sem-tam aj opacit golmana z dialky, jednoznacne musi viac strielat. V strede sa snazil aj Vojto, niekedy mu islo viac, niekedy menej, treba dodat, ze ho malicki Malajci vobec nesanovali a viackrat tvrdo atakovali. Dalibor v kase spolahlivy, s vynimkou zaveru, ked sme uz superovi akoby sami chceli umoznit skorovat, nemal vela roboty.

Hlavnu funkciu si vcerajsi zapas splnil, zostali sme v ligovom tempe a vyplnili program, ktory vsetkym narusili jesitni Sotakovci. Dolezite je, ze sme o nikoho klucoveho neprisli lebo uznajme, ze ked Malajci nestihali rychlostou tak pravidelne faulovali. Imkovi tradicne pochvala za kvalitnu robotu jak z futbalu, tak z hokeja.
Tiez som sklamany z toho Adiho.. pripadami ako keby dostaval šancu za šancou a on nie a nie sa chytit... myslim ze trpezlivost dochadza uz vsetkym hoci ho trener burcoval a povzbudzoval zaujimal by ma jeho nazor na hru tohoto chlapca.

Vdaka za pochvalu, poteši. [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 11.04.2010 10:43:22

Marco, díkes aspoň za takúto "náplasť" [smilie=bow.gif] snáď mu to tam bude už padať aj v normálnych ligových matchoch :)

Imko, šak ja som to ani ako výčitku nebral :) takže no worries :) skrátka nevydalo, byť aj tam, aj tam. No už sa to nestane [smilie=ike.gif]
btw Adi by sa mal velice rýchlo uvedomiť, lebo na jar som od neho nevidel ešte ani priemerný výkon! a podľa toho, čo tu píšete nebolo tomu opakom ani vo včerajšom priateľáku.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 11.04.2010 17:12:10

Moj pohlad na Adiho. Napriek tomu, ze sa mohol vcera celkom uvolnene pobavit futbalom, bol to jeho dalsi tragicky vykon. Nic nove, ved v jarnej casti sutaze sme na takuto hru od neho zvyknuty. Uz to tak vyzera, ze jesen bola z jeho strany skor cisto len nahoda. Bude trpezlivost s jeho vykonmi nekonecna??? [smilie=thumbsdown.gif]
Nemozem sa nepozastavit nad Aldom. Z toho "kartickoveho" hraca, ktory prisiel do TN sa stava opora v zalohe!!! [smilie=bow.gif]
Aldo svojou pracovitostou na ihrisku jednoznacne previsuje Adiho.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.04.2010 19:32:16

najdesh sa na stranke ;)

000mato@tnnoviny
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 14.03.2010 21:41:05
Bydlisko: Trenčianske Stankovce

taký zápas :/

Príspevok od užívateľa 000mato@tnnoviny » 12.04.2010 16:32:49

malajci v druhom polčase odpadli, ale totálne, mali im dovoliť vystriedať kompletnú jedenástku
- baez hral slušne, ale zas obligátna karta
- 2 pekné Hlohove góly, ale nikto ho neatakoval :D
- to čo predvádzal pán Fanendo to bolo neuveriteľné :D :D
- z fotiek najviac zaujalá tá pekná bruneta :D :D :D

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 12.04.2010 21:03:17

martin napísal:
najdesh sa na stranke ;)

waw, že ĎAKUJEM! :)
[smilie=mbounce.gif] [smilie=thankyou.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 13.04.2010 09:33:05

co povedat k takemu zapasu. najtazsi z tych chalanov mal maximalne 50 kilov. niektori nasi borci pri nich vizerali ako zapasnici sumo [smilie=alien.gif] . prisli k nam ustrachani a kym zistili, ze aj s nami sa da hrat, bolo neskoro. adi, to bolo jedna obrovska bieda, ach jaj. asi bola dohoda, ze odohra cely zapas, inak si to neviem vysvetlit, preco nebol stiahnuty. inak co to tam bolo za exprta na lavicke malajzie, co vyblakoval na rozhodcu, ze nam ma davat karty? [smilie=jump.gif]

co sa tyka vilka, asi je ozaj neskoro. tie remizy nas zabili. je priam az neuveritelne, ze s jednou prehrou sme az na 3. mieste [smilie=angry.gif] . vilko podplatil aj posledne steblo travy na ihrisku. proti tomu su jedina zbran vyhry. tie neboli, preto sme tam, kde sme. zial, nemozem sa skutocne zbyvit dojmu, ze tento rocnik nebol koser. minule levarsky a loncik, teraz vilko. ah jaj [smilie=blink.gif] . kazdopadne, pokial je sanca, tereba verit

Napísať odpoveď