23.kolo: AS - Dolný Kubín 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2674
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

23.kolo: AS - Dolný Kubín 1:1

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.03.2010 18:48:52

sobota 20.3.2010
Naposledy upravil/-a Luboš v 20.03.2010 17:30:15, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 14.03.2010 13:02:23

to bude to iste ako LM.ale treba vyhrat.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 16.03.2010 09:46:33

uz by sme si mohli udrzat ciste konto, tie trapne goly, co dostavame, ma fakt vytacaju [smilie=angry.gif] . inak samozrejme tipujem vyhru, nic ine sa ani neda [smilie=super.gif]

AS: hviezdoslavov kubin 3:0 [smilie=book.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 16.03.2010 12:27:35

Ocakavam velmi podobneho supera ako minuly tyzden, mozna menej doterneho v utoku. Kazdopadne zas to bude o intenzite nasej ofenzivy, goly bude treba doslova vydret, Kubin sem tvorit neprijde. Prave preto na nich treba vyletiet a "vyriesit" zapas v uvodnej polhodinke. Ja osobne tipujem vysledok 2:0 za predpokladu, ze v nasej defenzive ci brane nedojde k dalsim "prekvapeniam". Snad sa dockame aj vyssej navstevy ako posledne! Natiahnime pozitivnu snuru o dalsi trojbodovy zapas!!!
[smilie=clover.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 17.03.2010 11:21:53

ja by som nepovedal, ze budu v utoku menej doterni. prave naopak. vedia, ze LM nam dal dva vidlacke goly, tak si povedia, ze preco nie aj oni. suhlasim, ze hned od zaciatku musime spustit kobercove bombardovanie ich pozicii a hlavne sa neprisposobit ich pasivite. ak odskocime na 2 goly, malo by byt po zapase

Majo.M
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 01.06.2009 13:30:39
Bydlisko: TRENCIN

Príspevok od užívateľa Majo.M » 17.03.2010 14:32:53

Musime vyhrat ale mali by sme od zaciatku od prvej sekundy do nich ist na plno nech vyhrame a dame gol moj tip je .....3:1 [smilie=book.gif]
AS AS AS AS TRENCIN

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 19.03.2010 22:51:36

zajtra verim v 3 body, pekne pocasie a zaujimavy zapas...

po futbale vsetci na zimak, juniorka zacina o 17tej semifinale proti Zvolen-u (zaciatok zapasu sa posuval prave kvoli futbalu)

[smilie=beer2.gif] AAAAAAes!

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 20.03.2010 17:44:46

Slaby vykon dneska, nemohucnost,neda sa vyhovarat ze kazde muzstvo pride len branit, tento kader musi vediet prekonavat aj taky styl. Neverim, ze to bude Corgon liga s takymto vykonom.....

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 20.03.2010 18:27:41

dneska podprůměrný výkon.. ale z těch soupeřů jsem vážně znechucený... kazíja celý fotbal... frajeři ve žlutém otřes.. .. dneska si asi nikdo nezaslouží větší pochvalu... ale man of the match - Trabalík ... vynikajicí golman.. už měl byt dávno u nás!!!! [smilie=axe.gif]
AS do toho!!!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 20.03.2010 18:43:31

Moravce = 37 -4body = 33
Puchov = 37 -6 = 31
Trencin = 34 -3 = 31

UZ SME MOHLI BYT NA CELE.... [smilie=axe.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2674
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.03.2010 19:20:12

Salinasovi ani Adimu zápas nevyšiel, ale bryndzové halušky v Laugaríciu snáď vylepšili náladu....

Dnes pochvala odo mňa len Volešákovi a Ševelovi....

Pripravujeme sa na brániacich súperov a oni nás nakoniec prekonajú v efektivite a rýchlosti....chýbalo tomu srdce, bojovnosť a hlavne rozum....rozum....dvojmetrový Trabalík v bránke vládne svojej "päťke" a my, napriek tomu, kopeme všetky rohy, štandartky a dlhé lopty do "päťky"....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 20.03.2010 20:05:53

Po Velkej noci uvidime ako na tom sme, ci budeme stale v hre, alebo sa budeme len tak prizerat s odstupom z 3.miesta. Dufam, ze to bude dobre...

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

fotogaleria

Príspevok od užívateľa imko6 » 20.03.2010 23:53:43

fotogaleria z dnesneho zapasu:
http://imko6.rajce.net/23._kolo_AS_Tren ... olny_Kubin

a aj dnes nieco ako bonus :)
http://imko6.rajce.net/najazd_na_branka ... olny_Kubin


[smilie=beer2.gif] ja vravim, skoda dvoch bodov... mali sme sance, mohli sme kludne stretli dva, tri goly ... skoda, body s takymto superom nam budu chybat najviac.

+ pochvala Ševelovi s Volešakom
- Adi sa mi zdal od zaciatku zapasu mimo, striedal by som ho po prvom polcase
- Straka sa snazil no tiez mu lopty nejak utekali od nohy :(
+ pochvala Godalovi
- dufam ze Gergel nebude zraneny
- viac by som zapojil do hry Salinasa

AAAAAes, AAAAAes !!!

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 21.03.2010 08:18:11

Jak sa pravi v starej baji - srdcia vernych boli odmenene. V nasom pripade az 3.minuty pred koncom ale predsa. Pani, po vcerajsku musime byt spokojni s bodom, ci sa nam to paci alebo nie. K superovi nemam slov, takyto ludia by nam mali po zapase vracat vstupne a menom klubu sa omluvit na vratnici.

K veci. Prve minuty potvrdili, ze oravski neprisili hrat futbal a pred svojou 16tkou sa zoradili do valu, ktory miestami cital az 8 dusi. Nase busenie do plnych bolo dlho jalove, realne sa dokazal presadzovat akurat Hloho, ktory predviedol aj 1 solidny projektil, skoda toho brvna. Zaujalo aj nedorozumenie hosti kedy sa lopta takmer dogulala do brany, bezgolovy stav ratoval na poslednu chvilu golman. Napriek kubinskemu betonu je na povazenie, ze hoci sme vpredu operovali hned s tromi cisto ofenzivnymi hracmi, s vynimkou par naznakov sme vaznejsie nepohrozili. Zmienovany Hloho sa snazil, poctivo bojoval, tvoril, Bohuzial vcera nebolo sudene. Palo to v prvej polke podporoval zo zalohy, tento post mu celkom nesedi, nemoze naplno vyuzit svoj pohyb na brejky. Myslim, ze na hrote, kam sa dostal az po hodine hry, by bol platnejsi uz od uvodu. Adi vcera uplne pohorel, totalny auschuss, od hraca jeho parametrov ocakavam srdnatost a prevahu vo vzduchu, nic z toho neukazal, co do techniky skoda hovorit! Chlapec by sa mal nad sebou zamysliet, nedostava tolko sanci aby s nimi takto slendriansky nakladal.

Na konci prvej polky sa hostia konecne osmelili, nasa blbost, ze sme si z dvoch kontier nevzali poucenie a tretia nam tam padla - 0:1. Po obratke to Kubin este viac zahatal, nepomohla ani drobna vymena nazorov "F-ka" s trenerom hosti a my sme o5 stali pred neriesitelnym problemom. Je pre mna nepochopitelne, ze standardky tvrdohlavo zahravame do 5tky, hoci tam operuje spolahlivy medved a.k.a. Trabalik. Nerozumiem preco nechyta grcona, pripadne u najekeho aspiranta na postup, fazonu ma skvelu, pamatam si ho este z konca 90.tych, smradlavych drzal roky... K nasej nemohucnosti sa postupne zacala pridavat aj unava, bolo to videt v momentoch, ked sa nam na chvilu otvoril priestor a mohli sme ist hore. To uz nasu ofenzivu celkom slusne podporoval po kridle Godal, no malo platne, podarilo sa usulat uz len 1 zasah tesne pred koncom a nastrelit zrd. Co do vykonov, u nas sa mi videl najlepsi Volesak, po slabsich zapasoch konecne opora v kase, za prvopolcasovu vychytavku ma absolutorium a aj po obratke posobil spolahlivo. V prvej polke solidny prejav u Hloha, v druhej zaujal Godal.

Zapas potvrdil ako tazko sa hra proti takymto s4urvencom, ak sa v prvej polhodinke nepodari vsietit aspon 1 gol, oni idu psychicky hore a osmelia sa smerom dopredu, my sa naopak dostaneme do krcu. Preto z toho nerobme konec sveta aj ked to boli povinne body, treba sustavne robit na taktike proti betonarom, k nam sa holt futbal hrat nechodi. Chalani to musia hodit za hlavu a skonsolidovat sa na dalsie kolo, v stredu rozbijeme smradlavych!
[smilie=box.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 21.03.2010 08:28:18

Ufff, nie som si istý, či zrovna takto sa bojuje o postup, či aspoň tri body v domácom zápase. Prvý polčas jednoznačne prehajdákaný až na konci zápasu sme boli schopní dostať DK pod aký-taký tlak!
Od nás si nezaslúži pochvalu snáď nikto s jedinou výnimkou a to je Volešák - chytil dva jasné góly. Inak vpredu aj v obrane to bolo zlé, zlé a zlé. Stále nám robí obrovské problémy situácia, kedy stratíme vpredu loptu a súper ide do kontry. Od Salinasa som čakal oveľa viac, včerajší zápas mu však absolútne nevyšiel...škoda. Adi od začiatku zápasu bol Guľov veľký omyl, ten chalan skrátka nemá na to (aspoň nie teraz), aby hral od začiatku... stále je príliš neohrabaný, ťarbavý... jediná jeho využiteľnosť je výška, čiže hlavičkové súboje a do tých sa v 16tke nedostával. Trabalík jednoznačne muž zápasu, v 5ke bol ako pán boh, mimo nej "iba" ako kráľ. Absolútne som nechápal tvrdošijnému kopaniu rohov a priamych kopol stále a stále len do 5ky!!! Už aj blázon by pochopil, že keď mi to tam chytí bez problémov gólman trikrát po sebe, tak to asi budem musieť zmeniť, ale u nás to žiaľ asi nikto nepostrehol, alebo to jednoducho inak nemajú nacvičené a tak dajme tomu z 10tich rohových kopol, či štandardiek nám Trabalík 8 bez väčších problémov chytil.
tak snáď bude pre hráčov tento zápas akýmsi mementom a do ďalších dajú najmä viac rozumu, kľudu a presnosti. Takéto zápasy musíme vyhrávať, bez rozdielu toho, či sa tu chce alebo nechce postúpiť.
Teším sa na Ružu Bé, tých snáď roznesieme na kopytách!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Napísať odpoveď