23.kolo: AS - Dolný Kubín 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 21.03.2010 09:54:59

Včera bolo najlepšie vidieť, že nám chýba hráč menom David Depetris. Od jeho odchodu nie je snáď nikto schopný vyhrávať hlavičkové súboje a nebodaj z toho streliť gól. Nechápem, kde sa stratil Adi. Po svojom famóznom nástupe minulú sezónu a pár dobre zahratých prípravákoch sa úplne vytratil. Včera pôsobil bezradne. Nie je ani technický, silový, rýchly, načo tam vôbec bol ???
Súhlasim s etroxom, že môžme byť radi aspoň za ten jeden bod. DK betónoval úspešne a v protiútokoch vedel pohroziť. Asi celej tribúne sa "zježili" vlasy pri brejku na konci zápasu, keď sa nevládajúci Kleščík len pozeral ako útočník súpera trafil bočnú sieť.
Ja si trúfam tvrdiť, že po včerajšom kole nám ASko dala najavo, že s ním nemôžme počítať budúcu sezónu v Grcoň lige, a Zlaté Moravce svojim víťazstvom v PU, že tú miestenku chcejú hlavne oni.
Nevadí, s týmto manšaftom by sme nato ani nemali. Teším sa na stredu, konečne v nejaký hratelnejší čas na Ružu B a dúfam tiež už konečne s nejakým vysokým víťazstvom.
Invaders must die

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: fotogaleria

Príspevok od užívateľa martin » 21.03.2010 15:33:17

imko6 napísal:fotogaleria z dnesneho zapasu:
http://imko6.rajce.net/23._kolo_AS_Tren ... olny_Kubin

a aj dnes nieco ako bonus :)
http://imko6.rajce.net/najazd_na_branka ... olny_Kubin
dnes stacilo fotit to lietadlo... :(

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 21.03.2010 20:24:48

Newstedko napísal:... a Zlaté Moravce svojim víťazstvom v PU...
ZM hrali doma.

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 22.03.2010 08:52:15

Opäť raz tragédia doma ........... Výkony hráčov neznesú ani treťoligové kritériá, nieto, že hráči ašpirujúci na postup [smilie=angry.gif]. (Aj keď stále rezonuje otázka, či je záujem o postup - alebo je to iba zbožné prianie fanúšikov ........ Je to už možno opakovanie obohratej pesničky - jediní 2 hráči zahrali svoje možnosti - brankár + kapitán - čiastočne sa im priblížil výkonom Godál. Ostatní absolútne 0,00 bodov.
Minimálne budem oponovať Etroxovi k tomu betónu hostí - každé mužstvo, ktoré sem príde (možno okrem prvých 2) MUSÍ vychádzať zo zabezpečenej obrany a spoliehať sa na brejky a chyby domácich. Preto k tomu už musí smerovať taktika trénera a príprava na zápas. Resp. ak to nejde - treba s tým cez polčas niečo urobiť - nakoľko už po 45 min. to bolo jasné, o čom to bude ........ Nakoniec nebo nám zoslalo aspoň vyrovnanie, keď premenenie 3 chancí hostí (resp. chytenie) by bolo dosť kruté. A aj ja sa ešte budem opakovať ako vy ostatní - chýba hráč typu Davida, resp. niekto, kto dokáže strhnúť mužstvo a rozhodnúť - akosi skúsení Horváth, Straka to nedokážu, Ševela na to sám nestačí a babyteam na to ešte nemá dostatok skúseností. Snáď sa zo zápasu poučia hráči i tréneri a v ďalších zápasoch to bude lepšie - nielen v odhodlaní, ktoré teraz bolo, ale musí sa výrazne zlepšiť qalita a schopnosť prevziať na seba zodpovednosť nielen u starších hráčov - príp. čo tak dať chancu aj iným hráčom z lavičky ............. [smilie=bounce.gif]
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 23.03.2010 15:14:12

ja som taky sklamany, ze po prekonani sobotnej depky pisem az teraz. co povedat k tomu zapasu? sklamali sme. mali sme na to a sklamali sme [smilie=blink.gif] . tusim sa nam hra lepsie vonku, kde sa domaci aspon snazia nieco hrat. nemozeme povedat, ze nas super niecim prekvapil. tento system u nas hra 10 z 11 superov a vela z nich nam ukradlo 2 body. budem sa opakovat, no ako mozu cely zapas kopat standardky do patky, ked tam je ten dvojmetrovy vackandur? mame technicky vybavenych hracov, preco sme nehrali na kratke prihravky a vysachovanie supera? ved oravci boli totalne dreva [smilie=wacko.gif] . preco nehral malec? bol na tribune s mamou a aldom. preco nehral? adi sa v poslednej dobe totalne flaka. potrebujeme hlavickara. pri inkasovanom gole by som skritizoval aj lavicku. preco trener po gerovom zraneni okamzite nestriedal?. preco hraci, ked vedeli, ze im jeden chyba, neboli vzadu pozornejsi? [smilie=blush.gif]

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 23.03.2010 15:50:25

Aldo bol vykartovaný, Malec mal nejaké problémy s kolenom či s úponom? Neviem presne, skrátka nemohol pre drobné zranenie. Teraz by už ale mal byť v poriadku. V najbližších dvoch zápasoch nám to ale príliš nepomôže, lebo s reprezentáciou išiel do Anglicka. Takže až proti Púchovu...

Napísať odpoveď