22.kolo: AS - Liptovský Mikuláš 3:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 13.03.2010 19:28:12

Ja ako naruzivy fanusik v srdci kotla na hl. tribune s nazvom west side a partiou podgurazenych, potesenych a niekedy aj pohorsenych ludi som to videl podobne [smilie=axe.gif]

Filip predviedol progres, ktory bil do oci i ked niekedy tie sance mohol riesit jednoduchsie...

Na jeho strane by som nerad zabudol na Vallu, tiez sa mi zda, ze sa dostava do urcitej pohody a nekazi uz lopty, skor naopak pokusa sa zakladat utoky...

Baez si to u rozhodcu pohneval trosku skor ked svojim vyskovym rozdielom skoro pretiahol face supera z LM [smilie=boxing.gif] a myslim, ze pan K. si ho zapamatoval....

Po 10min. som povedal chlapcom, ze Kubik pojde dole a pride Straka co sa potvrdilo, len neviem preco tak neskoro... Hold su hraci na domace zapasy a na zapasy vonku a ked bol Fero najlepsi v MI neznamena ze bude najlepsi aj doma kde treba tvorit....

Palino ked sa da do 100% poriadku bude vybornym prinosom...

Malec hral prvy zapas v lige, nie v A-cku... Dal gol, no to dal aj Adi v jeho prvom zápase... Malec mi vsak príde trosku vacsi borec...

Co sa tyka rozhodcu, neviem, piskal tak cudne tak daco zapiskal na druhej strane pustil... take hoc ake...

A trener hosti cisty komediant, skoro ako Sabadka v hadzanej, dostal meno "kuric" koli kvalitnej paperke [smilie=beer2.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 13.03.2010 20:44:56

fotogaleria z dnesneho zapasu ... [smilie=book.gif]

http://imko6.rajce.net/22._kolo_AS_Tren ... ky_Mikulas


.... a dnes ako bonus sutažna otazka: [smilie=bounce.gif]

Gol padol zasluhou ("zasluhou"):
a) vynikajucej kopacej technike utociaceho hraca
b) chybe brankara pri stavani hracov v mure
c) v zlom postaveni brankara pri priamom kope

d) štatnej nahody :)

http://imko6.rajce.net/priamy_kop_zo_za ... ky_Mikulas

[smilie=grin.gif]


no jo, a po dnesku rozhodcom: [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif] + dvaja delegati zapasu: [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 13.03.2010 21:08:51

dve veci...

co s nami urobia v moravciach, ked tuto taktok...

pekne petrik, pekne... krasne fotky... dost sfetla... pribehy... no parada... najma 69 a 71, potom aj ten Hody... no parada...

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 13.03.2010 21:36:17

martin napísal:dve veci...

co s nami urobia v moravciach, ked tuto taktok...

pekne petrik, pekne... krasne fotky... dost sfetla... pribehy... no parada... najma 69 a 71, potom aj ten Hody... no parada...
dik matko dik [smilie=beer2.gif]

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 13.03.2010 22:23:26

tak zkusím nějaké poznatky z dnešního zápasu
-začneme u golmana.. myslím že si nepřipsal ani jeden zákrok a obvzlášť u toho prvního golu sem vyloženě nechápal.. aspon že ty centry posbíral..
-obrana v pohodě.. překvapil mě Valla který podal slušný výkon
-záloha... gero mně příjde nějaký přibržděný a výkonostně hodně stojí, možná by potřeboval změnu... horváth sa mně nelíbí už delší dobu.. aldo v pohodě... druhá žlutá přísná, potom to udělali hráči 2x a bylo to bez karty
-nejvíc se mi líbil Jorge... toho jsem nepoznával.. podle mě má veliký talent a jestli bude podávat takovéto výkony stabilně tak tu asi dlouho neostane :-)
-hloho předvedl taky dobrý výkon a fero ten si vybral dnes slabší chvilku
-střídající hráči .. straka to oživil...malec dal gol.. no ale chybělo mně trocha víc pohybu
-rozhodčí.. jak už sme v TN zvyklý... o nervy..
-jinak celkově se mi výkon líbil.. první zápas doma.. dalo se to.. snad to bude za týden ještě lepší a bez nervů na konci :-)
AS do toho!!!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 13.03.2010 22:38:44

martin napísal:
pekne petrik, pekne... krasne fotky... dost sfetla... pribehy... no parada... najma 69 a 71, potom aj ten Hody... no parada...
No jako ten gol z priameho kopu nechapem [smilie=blink.gif]

Som sice puta brankar v dedinskej sutazi, ale hentak by som si mur nepostavil [smilie=axe.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 14.03.2010 07:31:21

Najprv mala pripomienka pre autora reportaze - pokial viem Kubik sa do listiny strelcov nezapisal, v uvode mate chybu, nie ze by som Ferovi nedoprial...

Uz uvodne minutky zapasu potvrdili ocakavania a sice, ze budeme busit do solidne organizovanej defenzivy. To vsak neznamena, ze by protivnik 90. minut cucal zalezeny v ulite a nechal si kalat na hlavu. Popri umnej hre dozadu podnikli zopar neprijemnych vypadov, az sa cudujem, ze sme nakonec inkasovali len po standardkach.

Podme k nasim: hlavne v prvej polke musel kazdeho zaujat Hloho! Bojovnost a technika v jednom, chalanisko zacina mat fazonu aj co do rychlosti, konecne ho futbal bavi a povedenym golikom opat potvrdil vzostup. Vcera urcite jeden z najlepsich u nas. Skoda, ze jeho 1.polcasovy sparing v ofenzive opat utlm. V strede, resp. na svojej strane bol dobre prikryty, zadaci AOS mu nedovolili prakticky nic a jak plynul cas Frantova bezmocnost a zrejme uz aj trochu frustracia gradovali. Myslim, ze to bol spravny tah poslat ho v polcase na prdel, zbytocne by sa trapil a ja verim, ze najblizsie nadviaze na vykon z MI, resp. z pripravy. Prichodom Straku nasa ofenziva ozila, smerom dopredu sme zacali byt aktivnejsi a nebezpecnejsi. Na Palovi je videt, ze potrebuje odohrat 2-3 vydarene stretnutia aby ziskal klud pri zakonceni, napriek tomu toho nabehal dost a s jeho prejavom u mna spokojnost, akurat cislo bych mu dal ine... Strucne k Aldovi: odohral toho uz dost aby vedel, ze ked mam 1 zltu na konte, nemozem srat ciernoknaznika zakrokmi na hrane. Cervena bola velmi prisna ale uznajme, ze Aldo je kolednik a o karty si proste koleduje. Bohuzial, aj vcera nam tym zbytocne skomplikoval zivot. Co sa tyka stredu, tak opat kvalitny vykon od Salinasa. Zodpovedna hra dozadu, tvorba solidnych akcii smerom hore, k tomu golik, co viac si priat? Ak mu forma vydrzi, obrovsky prislub do buducnosti pre AS! ...pochopitelne pokial ho holandsky mamonar hned nespenazi. Fantasticky sa uviedol obrovity Malec. Dobre chodil do lopty, svojou vyskou vzbudzoval respekt. Pokial si udrzi formu aj co do techniky, nasa ofenziva pojde zas o cosi hore, verim ze bude platny aj v 16tke pri vzdusnych subojoch. Zapas nevysiel Volesakovi, vcera de facto nechytil nic. Prvu standardku neodhadol, druhu podcenil aj ked treba uznat, ze obe boli dobre kopnute. Bohuzial, co sa tyka Milosa, uz dlhsie sa ma zmocnuje dojem kolisavych vykonov. Raz zachyta skvele inokedy mu nejde a to dost vyrazne, neviem cim to je. Hlavne v domacich stretnutiach mu evidentne chyba pokoj, tym padom ide prdele odhad a potom dostavame zbytocne goly, na ktore sa super ani nemusel narobit. Milos musi maknut po psychickej stranke, zbavit sa tej zbytocnej nervozity, pripadne zas na 1-2 zapasy pustit do kasy Roznika.

Celkovo to vcera nebolo zle, podla mna super bol 1 z najneprijemnejsich za posledne obdobie, no uhajili sme 3 body a to je prvorade! O tyzden nas caka obdobny protivnik, myslim ze ich prejav bude hodne podobny tomu vcerajsiemu, co by mala byt nasa vyhoda. Tesim sa!

Dorazne apelujem na zodpovednych aby do najblizsieho kola zabezpecili roznos piva na tribune!!!
[smilie=beer.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 14.03.2010 08:32:08

dam to sem,ze akoze na tych fotkach ma Hloho dake ružove pasy na stehnach...hm??? to je čo? modny vystrelok,alebo vyživove doplnky [smilie=alien.gif]

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 14.03.2010 09:09:23

Etrox, bufety sme dali do prenájmu. Pomerne často apelujeme na nájomcu aby s pivom chodil medzi divákov. Prikázať mu to nemôžme. Problém je v tom, že sa sťažuje na nízku tržbu, medzi ľudí však chodí iba zriedka. V každom prípade, na neho budeme naliehať aj pred najbližším zápasom. Či úspešne, uvidíme.

Klobúk, viacero chalanov nosí tieto pásky. Pravdu povediac, presne neviem čo to robí, ale v princípe by to malo urýchľovať regeneráciu. Zistíme, dáme vedieť.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 14.03.2010 09:31:48

perex opraveny... pardon hloho ;)

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 14.03.2010 11:09:12

marco napísal:Etrox, bufety sme dali do prenájmu. Pomerne často apelujeme na nájomcu aby s pivom chodil medzi divákov. Prikázať mu to nemôžme. Problém je v tom, že sa sťažuje na nízku tržbu, medzi ľudí však chodí iba zriedka. V každom prípade, na neho budeme naliehať aj pred najbližším zápasom. Či úspešne, uvidíme.

Klobúk, viacero chalanov nosí tieto pásky. Pravdu povediac, presne neviem čo to robí, ale v princípe by to malo urýchľovať regeneráciu. Zistíme, dáme vedieť.
z mojho laickeho pohladu by som hadal ze tie pasky su ako prevencia pred natiahnutim svalu :) teda opticky to tak posobi ako keby "drzali nohu pokope" ... ale asi sa mylim [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 14.03.2010 11:32:26

Videl som bohuzial len prvych 60 minut, ale z toho celeho som mal zmiesane pocity. Vynikajuci ofenzivny zaciatok, kde sme mali strelit rovno tri goly. Vcera boli asi 4 situacie, ked sli nasi 2 na 1 a ani raz to nepreslo do brany. Nervozne riesenia sanci a najma Fero ako keby sa vzdy nalakal, ze moze strelit gol. Skripala nam zaloha. Okrem Salinasa a Baeza mi posobili ostatni dost vygumovane. Rad by som tam uz videl Lubora Knappa, ale ten ma asi dlhsiu dobu nejake zdravotne problemy a nezvladne odohrat cele stretnutie.
LM posobil dobre, zohrato a hlavne v protiutokoch boli neprijemni. Vidno, ze sa v LM zacalo kaslat na hokej a peniaze sa zacinaju sypat do futbalu.
No a vcera to bol "ne-den" Milosa Volesaka. Tie jeho vybehnutia uz dlhsiu dobu sposobuju u fanuskov husiu kozu. Dufam, ze sa polepsi a dalsie dolezite zapasy podrzi. Pripadne by som byt Adrianom G. skusil Dalibora.
Invaders must die

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 14.03.2010 12:58:14

ja si myslim,ze u nas bude kazdy hrat murovku a nasi chlapci budu musiet hrat stale do plnych.proste to tak bude a preto sa na to treba riadne pripravit.nehladiet velmi na peknu hru,ale ziskavat body.tie sa rataju.
co sa tyka fanusikov na hlavnej tribune,tak takych kretennych kritikov mate asi len v trencine.zakomplexovany blbci,ktori doma drzia papule a na stadion sa idu vyvrieskat.
chlapcom drzim palce,aby tuto neregularnu sutaz dohrali so ctou a na konci boli na tom najvyssom stupienku.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 14.03.2010 13:42:29

lafo napísal: co sa tyka fanusikov na hlavnej tribune,tak takych kretennych kritikov mate asi len v trencine.zakomplexovany blbci,ktori doma drzia papule a na stadion sa idu vyvrieskat.
Mozes presnejsie urcit polohu takzvanych kretennych kritikov???
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 14.03.2010 13:58:35

nad domacou striedackou.

Napísať odpoveď