Máme striebro na ZOH-stíhačka 10 km biatlon ženy !!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Máme striebro na ZOH-stíhačka 10 km biatlon ženy !!!

Príspevok od užívateľa Luboš » 16.02.2010 20:05:05

Nastenka Kuzminová.....ja som chcel zlatoooo, ale nevadí, nevadí [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 16.02.2010 21:57:21

To zas bude podgurážených závistlivých Čechov,,,,ale ked ten ich Bauer vyhráva to je ok, nikomu nevadí, že je pôvodom z Nemecka a aj meno má nemecké...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 17.02.2010 11:02:01

je to obrovska skoda, no ukazalo sa, ze nastenka patri medzi dve najlepsie biatlonistky na svete. aj s dvoma trestnymi okruhmi porazila francuzku o 16 sekund. este raz, skoda. rozdiel mezdi nou a neunerovou je mali a rozhoduju detaily. ked isla neunerova do cielovej rovinky, trosku som dufal, ze sa potkne a vyvrtne si clenok alebo co. ja viem, nemal by som nikomu priat nic zle, len ked som to zlato tak strasne chcel [smilie=blush.gif] . nasta podala dva svetove vykony za sebou, co u slovenskych sportovcov je skor vynimka takze stvrtok o 19: 20 - preteky na 15 km s hromadnym startom. to bude sado-maso, v ktorom sa moze stat vselico. ideme na zlato [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.02.2010 19:59:18

asi to bolo v novinach, ale nastja mala pokyny od trenera nehnat sa v zavere za zlatom, aby neprisla o placku celkom... ak by stvrdla, uz by jej totiz ani boh nepomohol... pripadne este jeden vystrel mimo.................

takze to zvladla skvele... udajne celkom dobre nenamazala...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 17.02.2010 21:55:49

ikotn- obrovska skoda?! Podla mna dalsi fantasticky vysledok! Hadam nikto, kto sa biatlonu trochu rozumie necakal, zeby mohla Neuner v tychto zavodoch porazit - naopak - ocakaval sa skor jej pad, takze o skode sa hovorit neda. S Neuner sa pretekat nemoze, ta beha uplne inu ligu. Aj ked Kuzmina ma paradnu bezecku formu, to treba uznat.

A mas tie zavody trochu pomylene - zajtra sa ide 15km individual.
Masak sa ide az v nedelu (12.5km).. V oboch ma Nasta velke sance - zalezat bude hlavne od strelby. Kazdopadne nam tato Ruska robi nesmiernu radost [smilie=bounce.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.02.2010 01:01:23

skoro ako Hochschornerovci, Martikan a Kaliska v sporte, ktory robia tri krajiny na svete

[smilie=boxing.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 19.02.2010 12:11:12

Forrest napísal:ikotn- obrovska skoda?! Podla mna dalsi fantasticky vysledok! Hadam nikto, kto sa biatlonu trochu rozumie necakal, zeby mohla Neuner v tychto zavodoch porazit - naopak - ocakaval sa skor jej pad, takze o skode sa hovorit neda. S Neuner sa pretekat nemoze, ta beha uplne inu ligu. Aj ked Kuzmina ma paradnu bezecku formu, to treba uznat.

A mas tie zavody trochu pomylene - zajtra sa ide 15km individual.
Masak sa ide az v nedelu (12.5km).. V oboch ma Nasta velke sance - zalezat bude hlavne od strelby. Kazdopadne nam tato Ruska robi nesmiernu radost [smilie=bounce.gif]
ano, pomylil som sa, masak este len bude. ja som dufal, ze by mohla mat aj druhe zlato. startovne cislo 1 by bol hriech na medajlu nevyuzit. ano, neunerova je asi najlepsia bezkyna. takze ak chce byt nasta lepsia, musi lepsie strielat. vcera vybuchli vsetky favoritky, vratane neunerovej. takze ani ona nie je neomylna. aj striebro je fantasticka vec, ked uvazime, ze este nikto nema z oh viac ako dve medajly z individualnych disciplin. ale ja som nepoucitelny optimista a aj v masovke ocakavam utok na medajlu [smilie=book.gif]

Napísať odpoveď