20.kolo: AS - Ružomberok B 6:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 23.03.2010 15:16:23

beriem jedine vyhru [smilie=shoot.gif]

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 23.03.2010 16:45:13

To odstupenie Prievidze nam tusim pomohlo, nejako sa znizila strata na 1.miesto... Je to skreslujuce a ci my aj tak nechceme nan? [smilie=boxing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.03.2010 20:32:37

Dnes sa hral protipól zápasu s DK...na čo sme siahli - vystrelili, to nám vyšlo....
Najlepší podľa mňa Salinas a Baez....ale bojovali všetci, len Adi, má problém pobehnúť, Guľa ho často povzbudzoval : "Adi up, up".

A negatívum ? Rozhodca nám "odstrelil" na zápas s ZM Ševelu, dal mu takú žltú, že až....proste Vion ZM to má "obšlapané" na všetky miesta....dnes mu skoro pohnojil zápas s Michalovcami, ale nakoniec v predĺžení 2 góliky, paráda a všetko je s "kostolným poriadkom".... [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 24.03.2010 21:14:49

Dneska rozhodne diametrálne odlišný zápas ako s DK... minimálne čo sa premieňania šancí týka. Aj keď na druhej strane nebyť tých gólov, zápas by bol taký nemastný-neslaný. Z našich najlepší jednoznačne Salinas a Baez, naopak najviac ma sklamali opäť Adi (ten chalan už nemá čo robiť na ihrisku ani ako striedajúci hráč!!!) a Mazán, ktorý prvú presnú prihrávku dal snáď až na konci prvého polčasu!? Marušinec si na stopérskom poste zastal svoje miesto myslím viac ako slušne, neviem či vôbec prehral nejaký hlavičkový súboj, takže v tomto smere aspoň aká-taká možnosť do ZM na miesto Ševelu. Čo sa ešte tých ZM týka... hold minulú sezónu to bol Inter, čo bol tlačený do CL, resp. na prvé miesto v tabuľke, teraz to sú ZM.... mám taký pocit, že vedenie postúpiť aj tak nechce, a potom neviem či niekto v CL by chcel tím s umelinou [smilie=blink.gif] ťažko povedať.... [smilie=closedeyes.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.03.2010 07:32:16

Denník Šport 25.3.2010, vyjadrenie trénera Michaloviec Vladimíra Rusnáka mladšieho :
"Dnešný zápas hodnotiť nebudem. Chcem aby sa rozhodcovia, keď prídu domov, pozreli svojim deťom do očí. Gratulujem súperovi k víťazstvu."
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 25.03.2010 08:38:04

Ja si myslim ze o tom, ze postupia Moravce do Grcon ligy je uz teraz v zakulisi bohuzial rozhodnute (vcerajsok v Moravciach, nas minuly zapas v Moravciach, zlta karta vcera pre Sevelu, aj ked to asi bolo na kartu.....). Vsetko k tomu tak smeruje. Ale co uz ked zijeme v tejto bananovej republike. Treba ale dufat a bojovat, ze nieco v tom ich plane zaskripe a mozno spravodlivst obcas zvitazi..... [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 25.03.2010 08:39:25

Vcerajsok musel potesit kazdeho a aj ked defenziva tu a tam pokulhavala, poltucet na nulu je super rezultat, vsetka cest! Konecne sa nam podarilo dat rychly gol a opadol z nas tlak, ktory nam zvazoval nohy v predoslom matchi. Z nasich chvalim v prvom rade Alda, Salinasa a Hloha, dobre rozdavali lopty, hybali sa, bola tam bojovnost, chut behat za loptami a tiez obstojne strelecke pokusy. Tym sa pozvolna dostavam k Vojtovi, velke uznanie za exportny projektil, ktorym vysperkoval nasu prevahu. Solidny zapas odohral Franto Kubik, ten gol si vydrel a aj ked nie vsetko mu vyslo mal som z neho dobry dojem. Suhlasim s Balrogom, ze Marusincovi vcera islo, vzadu na mna posobil spolahlivo, nebal sa subojov a svoju ulohu splnil. Milos si to svoje tiez zastal, niekolko nebezpecnych situacii dokazal s prehladom vyriesit, ciste konto vravi samo za seba, ten 1 kiks by som zbytocne nenafukoval, asi sa posmykol na slimakovi. Bohuzial, tentokrat sa pozvolna dostavam k Adimu, ten bol opat pomaly a makky, neschopny akehokolvek ofenzivneho pocinu. Zvlast vcera sa mal ukazat, ked nam to tam padalo, nechcem byt zly ale chlapec do ZM ani nemusi cestovat. Vcerajsok ukazal, ze hrat sa da aj proti betonarom, len sa netreba nechat vykolajit ked to hned nevychadza. Myslim, ze sme sa spravne nakopli pred sobotnajsim duelom o vsetko!
Willkommen in der Wirklichkeit!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 25.03.2010 09:25:25

suhlasim, ze to bol iny zapas ako s DK. proste co bolo kopnute na branu, skoncilo golom. na druhu stranu si musime uvedomit niekolko veci: kedze sa nezostupuje, vsetkym drevorubacom a poloamaterom, murarom a betonarom, padla obrovska skala zo srdca. teda sa az tak nemusia snazit. dalsie je, ze aj napriek vysokej vyhre kvalita hry nebola bohvieaka. to by na na vilka, tlaceneho podplatenymi rozhodcami a funkcionarmi sfz asi nestacilo... hlavne tie dva kiksy v zavere druheho polcasu [smilie=blush.gif] . kebyze je lepsi super, tak tam mame dva do satne [smilie=blink.gif] . berme to ako dobry trening na sobotu

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 25.03.2010 12:18:33

Aj taketo zapasy byvaju, kde padne vsetko co ide na branku. Ako viaceri napisali mna tiez potesil Hlohovsky, ktory to poslednu dobu hra tak, ako sa od neho ocakava. Salinas sa uz asi prebral z Londynskeho sna a podal dobry vykon. Neda mi polozit si otazku, Olej, ktory znovu sedel len na tribune je oproti Adimu taky slaby, ze nema miesto ani na striedacke? Ved to co Adi zahral v sobotu aj vcera je na obrovsku kritiku a nie na miesto v zostave. [smilie=angry.gif]

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 25.03.2010 13:00:01

Zo včerajšieho zápasu teší len ten výsledok, ale samotná hra tá bola žalostná. Obrana vcelku zahrala na úrovni i ked sa niekolkym kiksom nevyhla. Volesak muzstvo podrzal, nemal nejaky vecsi vypadok. Zaloha - tej sa neda hovort nic, ta proste neexistuje. Horvath je uz dlhsie bez formy, Aldo ten je pracant v defenzive vyborny ale smerom dopredu neproduktivny, Salinaz tento krat pracoval ako sa od neho vhladom na vek ocakava, Mazan ten pobehoval po ihrisku zbytocne, Hloho sa zo zaciatku snazil ale postupne upadol do svojich starych "lenivych" cias, No a na hrote osamely Kubik nabehal toho hodne, ale tiez toho moc nevymyslel. Celkovy system hry je podla mna tiez spatny. to co teraz hrame to tu uz bolo, dlhe rozohravanie lopty medzi obranou a potom nakop cez zalohu na hrot ale na to nemame hracov. Ale pri sucasnom fungovani zalohy, kde absentuje tvorivy hrac, sa ani necudujem. Pri takomto vykone co momentalne produkujeme, - DK, RK, tak v ZM dopadneme ako RK u nas. Kam sa podel "KNAP". Toho úplne odstavili. To bol jediny v zaloznej formacii, ktory vedel s loptou niečo vymysliet a davat hre myslienku. Zeby bol problemovy tym ze az moc chce postupit a vedeniu to nevonia. K striedajucim hracom sa nebudem vyjadrovať, na to boli podaktorí malo na ihrisku, ale Adi presvedcil za tú kratku chvilu aj po zapase s DK ze momentalne na tuto sutaz nema.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 25.03.2010 16:35:42

kestl : nieco ano nieco nie...

obrana, keby bol iny super tak uz mame nejake goly aj v nasej sieti...
Marusinec sice zahral, ale dopustil sa niekolkych vaznych zavahani a ako pisem nebyt tu MFK "B" a ich zalostnych utocnikov, neviem neviem...

co sa tyka hry smerom dopredu, chyba mi tam veru ten Knapp... sice urcite by som nedal dole Horvatha, ale Knapp by mal hrat rozhodne.

Mozno by bolo dobre skusit 3-1-4-2 doma s MFK....



Co som si nemohol nevsimnut, je hrac TOP 9 AS Trencin... ktory bol dokonca i pri gole hosti, ked sme hrali s Dolnym Kubinom....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

wawo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.08.2009 15:55:58
Bydlisko: piešťany

Príspevok od užívateľa wawo » 25.03.2010 17:18:51

Na rozdiel od predchádzjúcich príspevkov si myslím, že Hlohovský vôbec nemá čo robiť v mužstve. V predchádzajúcom kole bol dokonca v zostave kola, čo je pre mňa nepochopiteľné.
Absolútne bez pohybu, iba jediná dobrá prihrávka, nič nevybojuje.
Straka pravdepodobne potrebuje dlhší čas na zohratie, ale akcia pred golom a prihrávka Salinasovi boli perfektné. Aj Adi sa mi páčil, veľa lôpt spracoval, vybojoval a hlavne na rozdiel od Hlohovského, prihral.
Nerozumiem veľmi trénerovi/ale je to jeho právo/ pri postavení mužstva, tiež sa mi zdá, že Knapp tam patrí a striedania, keď máme na ploche 5 nováčkov a 6 hráčov okolo 160 cm nie je správne.
Opakujem je to môj názor.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.03.2010 06:17:36

wawo ???

Tebe sa paci vykon Adiho, nepaci sa ti Hlohovsky...

zaujimave.... no ale ako pises mas na to svoj nazor.....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.03.2010 11:22:39

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď