David Depetris a Tomáš Peciar

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

David Depetris a Tomáš Peciar

Príspevok od užívateľa Véna » 02.02.2010 10:04:53

Tak pro mna osobně je to velký šok. Vůbec se o tom nemluvilo a zrazu takováto hotová věc. Určitě jim to přeju, ale postoupit bez těchto hráčů bude víc než těžké. Sice nevim kde nechali srdce, protože jdou hrát raději druhou holandskou pro zviditelnění, než aby vykopali za AS postup. Vážně dost zajímavá zpráva po ránu... Teď už mi nezbývá nic jiné než popřát hodně úspěchů... [smilie=bow.gif]
AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 02.02.2010 10:48:39

Pokial do muzstva nepride adekvatna nahrada v podobe hotovych a kvalitnych hracov, tak tomuto kroku priatelia nerozumiem. Ano, Hloho isiel za posledne obdobie hore, ale stavat ofenzivu na nom spolu s trapiacim sa Adim, Ferom Kubikom, ktory stale nenasiel pokoj v zakonceni a par mladymi chalanmi, tak to nie! To povazujem za hazard. Depedro nijak zvlast na jesen neoslnil, no ked mu z hlavy konecne vyprsala utrechtska anabaza, zacal ist trochu hore. Peciara je takisto skoda, lebo ho bolo videt a vzadu bol urcite platny!

No asi najvacsim sklamanim je ich cielova zastavka. Myslim, ze obaja sli vyrazne pod svoje moznosti! Ten omnibus ci kam to idu sa potaca na 16. mieste, nad prepadliskom v druhej holandskej lige, bude sakramensky rad, ked nebude mat starosti s ratovanim sutaze. Presne jak vravi Vena, prislo to jak z cisteho neba a je to sok, pre mna skor neprijemny.

No hlavne ze chalani budu v holandskej TV... [smilie=slap.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 02.02.2010 10:49:42

Vena; A kto povedal ze chce AS Trencin postupit? Ja myslim ze to nie je priorita pre tento rok... Priorita je zapracovavanie mladych do kadra a to tymito dvoma odchodmi aj dokazuju, uvolni sa miesto pre mladsich... [smilie=baby.gif]

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 02.02.2010 10:53:03

red47 napísal:Vena; A kto povedal ze chce AS Trencin postupit? Ja myslim ze to nie je priorita pre tento rok... Priorita je zapracovavanie mladych do kadra a to tymito dvoma odchodmi aj dokazuju, uvolni sa miesto pre mladsich... [smilie=baby.gif]
to mně přesně došlo jak jsem si to po sobě četl... asi už to tak bude... ale my pořád žijeme jen v iluzích o postupu... ale já prostě pořád chci v Trenčíně Corgona [smilie=boxing.gif] aj kdyby sa to mělo vykopat s dorostencama [smilie=beer2.gif]
AS do toho!!!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.02.2010 10:54:33

nuz ma to dva pohlady... namesto Peciara je tu odchovanec Ajaxu...22 rocny african.... ale namiesto davida tu neni nik.... zatial...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.02.2010 10:54:56

Šťastnú cestu...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 02.02.2010 12:47:56

Po dlhšej odmlke sa opäť niečo v AS deje a po pravde, mám z toho viac ako zmiešané pocity. Na jednej strane je isto lepšie (minimálne pre chalanov), že idú do futbalovo lepšej krajiny (o úrovni druhej holandskej ligy ozaj neviem veľa, no asi bude isto lepšia ako naša). No klub v ktorom "zakotvia" sa mi teda vôbec nepozdáva, povedal by som, že idú hlboko pod svoje možnosti. Pozeral som zopár obrázkov a info, ktoré som o tomto klube našiel na nete, a teda podľa mňa... ozaj nichts moc, najmä na holandské pomery! Keď išlo len o tú mediálnu prezentáciu, môžno by stačilo osloviť Trenčiansku televíziu [smilie=ike.gif] Ale vážne! Veľa šťastia Peco a Depedro v novom pôsobisku (budete ho potrebovať, keďže klub pláva v spodných vodách) inak sa budú cítiť prakticky ako doma, čo sa kolektívu týka, keďže ich najstarší hráč je ročník 81 [smilie=baby.gif] Teraz už iba snáď by ma celkom zaujímalo, čo bude s posilami??? Či klasicky necháme útok na dorastencov a hráčov, ktorí sa pomaličky vracajú do formy??? Naozaj som zvedavý, či adekvátne náhrady budú tak isto rýchlo upečené ako bol tento prestup!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.02.2010 12:50:00

Musu neni nik a nik ani nepride. Na to som si uz zvykol.
Ale ze idu hlboko pod svoje moznosti sa mi zda divne. LL zase dokazal, ako chce vratit investicie spat. Bude ich skoda. Som zvedavy, kto teraz bude hrat. Naozaj chcu stale jrat s 20 rocnymi? Ved to budeme o chvilu ako SR 20 v hokeji
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 02.02.2010 15:08:21

V podstate suhlasim s tym, co napisal Vena a Extrox. Su to velmi neocakavane prestupy. Ponuky prisli asi v hodine dvanastej a boli zrejme aj pre klub natolko vyhodne, ze oboch bez rozmyslania pustili. (aj ked si ich mohli aj bez rozmyslania nechat). V pripade Davida sa obavam, ze ho tu uz po sezone neuvidime. Bud ostane v tom Legolande alebo si ho vsimne niekto z najvyssej holandskej. Peciar by sa este mohol vratit. Uvidime.

Ten klub je ale skutocne mizerny. Si pamatam ako som kedysi tipoval proti nemu, ze padne v zapase 3 a viac golov, lebo to bola najvacsia tutovka dna. Zakazdym dostal vyprask (sem tam aj nejaky ten gol dal).. Obaja by museli o hlavu vycnievat nad spoluhracmi, aby si ich vsimol nejaky lepsi tim. Co v pripade Peciara neocakavam, takze preto by jeho prichod mohol byt realny. Aj ked je otazne na aku dlhu dobu...

Tak nech sa im tam dari [smilie=wave.gif]

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.02.2010 17:11:43

A ja si naopak myslim, ze idu zadarmo [smilie=baby.gif]

s opciou...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 02.02.2010 17:53:10

fakt to bol prestup ktorý neočakával nikto .. ani David .. veď ešte len včera podpisal zmluvu a teraz už je v Holandsku pár hodín .. ale snáď sa im bude dariť keď už sa rozhodli že tam pôjdu ..respektíve klub sa rozhodol.. Peťo a keby to bolo ako hovoríš že OmniWorld je dosť slabý tým tak by si ich tam určite niekto všimol ..ak sa bude chalanom dariť ! .. budem s Davidom volať tak keď budú nejaké nové info dám vedieť :))

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 03.02.2010 13:56:41

Tak našiel som článok na stránke toho veľkoklubu, tak som sa to pokúsil ako tak preložiť.

PREKLAD

FC Omniworld sa posilní o dvoch hráčov zo Slovenského klubu AS Trenčín. Bývalý holandský futbalista Tschen La Ling je od roku 2007 vlastníkom tohoto klubu.
Na hosťovanie prichádza ľavý obrana Tomáš Peciar ako aj útočník David Depetris. Obaja majú 21 rokov. Slovák Peciar je mladší ako 21 rokov, zahraničný hrč Depetris v poslednej sezóne strelil 21 gólov za AS Trenčín. Klub bol založený v roku 1992 a hrá v prvej divízii slovenskej ligy ( 1. liga ).
Technický riaditeľ Jeffrey Koloistra : Sme veľmi potešený že sme našli hráčov čo môžu zaujať na trhu, kde každý hľadá ľavonohého obrancu a strelca.

slabí článok slabého klubu z nejasnými informáciami

http://www.fcomniworld.nl/home/fc-omniw ... -omniworld


Tak uvidíme ako to dopadne, ale ja si myslím že idú do podpriemerného klubu, obaja majú naviac.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 03.02.2010 20:20:42

Treba si uvedomiť, že celá holandská liga neni až tak vysoko kvalitná, druhá liga tobôž nie, každopádne bude lepšia ako tá naša, nadávate na ten klub a možno je lepší ako náš:) Odchod chalanov ma mrzí útočníka sme potrebovali už ked tu bol Depetris, teraz čo, goly nám bude strielať pán Mišák?! Pokial viem na trhu sa pohybujú aj hráči ako Andy Hesek, ale to je pre AS pasé ako každí trocha solídny hráč :(

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.02.2010 12:48:23

hesek uz podpisal niekde v cechach, ale aj tak by hrac jeho kalibru sem nesiel. no je to velke prekvapenie. ale vsimate si pocinanie vedenia? pustilo dvoch hracov zakladnej zostavy s kludnym svedomim do taxikarskej ligy a nema adekvatnu nahradu. hlavna vec, ze je tu ten stredopoliar z belgicka... odisli obranca a utocnik [smilie=angry.gif] . ozaj, co je z cogleyom, asi ho budeme potrebovat [smilie=slap.gif]

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 04.02.2010 12:58:34

na levém bekovi začne asi Olej... a budeme hrát na jednoho hrota asi Kubíka... hloho a gero ostré kraje... a belgičan podhrotový... [smilie=blush.gif]
AS do toho!!!

Napísať odpoveď