Jašurek : Hanbím sa, že som mužstvo proti Trnave nepotiahol

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Jašurek : Hanbím sa, že som mužstvo proti Trnave nepotiahol

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.08.2007 10:58:44

Stále viac sa objavujú na stránke klubu články našich "starších a skúsených" futbalistov, ako si sypú popol na hlavu...a kritizujú dorastencov a chýbajú im skúsení hráči....
Pripadá mi to už však ako alibizmus z ich strany - nedarí sa mi...nemá mi kto nahrať...neviem to...som slabý...môžu za to dorastenci :shock:
Naposledy upravil/-a Luboš v 22.08.2007 20:25:45, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 20.08.2007 11:19:51

Od úvodu sezóny je evidentné, že hre Trenčína chýba mozog, ktorým boli v minulosti Czinege, Seman, Kopačka, Németh alebo Hanko. „,,,,,,,tak co dakoho neprivedu????czinegeho mohli podrzat,kopacka bol volnym hracom,nemeth hra 3.ligu tak si myslim ze by isiel do corgon lig a hanko je v nmnv,,,,tak preco sem neprisiel aspon jeden z nich teda?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

hmm...

Príspevok od užívateľa martin » 20.08.2007 11:31:48

aspon ciastocne skusim odpovedat... neprisli, lebo su za zenitom (petrohrad)... takych tahat je zbytocne... skor mal prist niekto novy ako prva lastovicka alebo ostat jura...

k alibizmu iba tolko... musel by si sa s nim rozpravat, aby si vedel ci ide o alibizmus... bol dost nastvany a uprimny... a to je velky rozdiel... proti sencu hral veeeelmi dobre... tak tu ani nie je priestor na alibizmus...

inka sa mi zda, ze tu je veeeelka nervozita fans, ktori cakali asi az privela... resp nie tak malo :D .... verim, ze ak klub podporime, tak nam to v buducnosti vrati...

inak sumar sezony... dobre zapasy v BA s kandidatmi na TOP 5, ale nezvladnute... zvladnuty senec... pobabrana bystrica a trnava, ale ta ide tiez do top 5, kam mi najskor o rok... uvidime ako zvladneme dubnicu... to bude test jesene...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.08.2007 11:56:46

martin,
áno, nejaká drobná nervozita tu panuje, to áno...lenže ona je oprávnená. Rečí bolo strašne moc a skutky t.j. pre mňa kvalita hry je trošku nikde inde. Veľmi rýchlo budeme do zimnej prestávky posledný s takou stratou, že sa do konca ligy z toho nevyhrabeme. Ja vidím v tom zásadnú chybu a zásadný problém. Veriť im je jedna vec a realita druhá. A tú je vidieť na trávniku. A to sa snažím byť nad vecou.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Príspevok od užívateľa broki » 20.08.2007 11:59:00

Ja si tiež myslím, že hrá veľa neskúsených hráčov. V tomto súhlasím s Jašúrekom. Ako za Paličku v prvých jarných kolách. Potom to zmenil a prišla šnúra s jedinou prehrou, vďaka ktorej sa AS zachránilo. Aj teraz to vidím tak, že tie skraty nie sú náhodné. Občas aj mladší hráč prekvapí, ale dlhodobo mužstvo neutiahne. Rozdiel medzi dorastom a mužmi je veľký. Páči sa mi dravosť Hlohovského, pekné momenty má aj Gergel - ostatní sú ešte o poschodie nižšie, čo sa týka kvality. Majú prespektívu, ale nezachránia mužstvo od vypadnutia.
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

martin

Príspevok od užívateľa kestl » 20.08.2007 13:27:05

martin plne zdielam Tvoj názor. Je pravda, že naraz hrá veľa mladíkov, ale Tí akože starší a skúsenejší aspoň podľa mňa nemajú tým mladým čo ponúknuť, aby sa mali čo učiť, keď podaktorí majú problémy sami so sebov. Trochu tých mladých v základe zredukovať a doplniť staršími - Szkukálek, Kamenský. Čo je Laukom, Kaňom, krtorých som ešte nevidel. A hlavne od Lauka si tu veľmi veľa sľubovali

peter merheim
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.08.2007 09:27:08
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa peter merheim » 20.08.2007 16:06:59

Paci sa my Branova sebareflexia,ale co tych dalsich 10 panov?Chapem futbal ako kolektivny sporta tak uspechy a hlavne neuspechy su kolektivnym dielom.Tych sanci malo byt viac a to je ten problem.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: martin

Príspevok od užívateľa sammy » 20.08.2007 16:38:10

kestl napísal:ale Tí akože starší a skúsenejší aspoň podľa mňa nemajú tým mladým čo ponúknuť, aby sa mali čo učiť, keď podaktorí majú problémy sami so sebou
absolutny suhlas, tu by som hladal kamen urazu a nie v pocte mladych. ked budu mat ozajstnu oporu a vzor, na ktory sa mozu kedykolvek v zapase obratit a spolahnut, tak aj oni budu sebavedomejsi a predvedu viac.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.08.2007 06:51:06

Takže nakoniec končíme pri tom, že akože starší a skúsenejší hráči v AS nemajú tým dorastencom čo ponúknuť, lebo majú problém sami so sebou ?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 21.08.2007 09:05:05

lubos, ved si precitaj svoj prispevok, ktorym si tuto temu vlastne zacal a zistis, ze sme presne tam (a mozno aj pri koreni problemu). moj nazor - aspon jedneho skuseneho nadpriemerneho hraca, ktory da tomu chaosu nejaku myslienku nutne treba pritiahnut.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.08.2007 09:10:54

sammy,
ten otáznik bol skôr pre všetkých ostatných... Myslím, že sme presne trafili zásadný problém nášho mužstva... :idea:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Príspevok od užívateľa broki » 22.08.2007 10:27:14

Ľuboš: V zásade s tebou súhlasím, ale aj na slovenské pomery "hviezdny" hráč je pre AS finančne nedostupný - money, money, money - ako spieva ABBA, tu sa to všetko začína aj končí
Luboš napísal:sammy,
ten otáznik bol skôr pre všetkých ostatných... Myslím, že sme presne trafili zásadný problém nášho mužstva... :idea:
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.09.2007 11:52:31

Presunuté a zamknuté.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Zamknuté