18.kolo : AS - Prievidza 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 28.11.2009 20:36:38

ak ste si niektory mysleli,ze PD pride a sama sa porazi,tak ste naivky.hostia hrali velmi disciplinovane a boli aj dost nebezpecni.ale nam zahrala dnes vynikajuco prava strana.hlavne godal a gergel to tahali i ked romanovi nesli centre tak ako by si predstavoval.volesak sa nevyhol tradicnemu zbytocnemu vybehnutiu,za ktore sme pykali......kolki krat?nastastie sme vyrovnali hned po rozohrani nasou najkrajsou akciou.to bolo od godala pohladenie ubolenej trencianskej futbalovej duse.milimetrova prihravka po krasnom futbalovom slalome.pred hlohom uz len sedemmetrova prazdna brana.na druhy gol tiez prihraval godal,a pre depetrisa uz nebol problem zakotulat to do branky.podla mna hviezda zapasu jednoznacne boris godal.dobre mu sekundoval roman gergel,hloho aj kubik,a vdruhom polcase vyborny vykon alda aj fanenda.kto dnes prisiel urcite neolutolval.az na par tych kriklunov a kritikov,co sa tvaria ako by zozrali vsetku mudrost sveta.k rozhodcom len tolko,ze su zreli piskat tak akurat zapas Horna marikova proti velkemu rovnemu.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 28.11.2009 21:38:04

Vo VIP-ke sedel Tonko Dragúň...dúfam, že nebude našim novým trénerom.... [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 28.11.2009 23:32:28

Imko6 o5 pochvala :) pekné fotky :)

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.11.2009 10:13:26

Pan povedzte mi, zdalo sa mi to, alebo Salinas alias Maradna nehral vobec nic. Viem ze nastupil ku koncu ale aj tak nic nehral.
najvacsi potlesk patri Aldovi,. ktory bol naozaj asi vsade. Ved mal aj najvacsi potlesk. Nabehal neskutocne mnozstvo kilometrov. Bavil sa tym futbalom. Skoda tych neuzananych golov, aj ked minimalne ten druhy nevyzeral ako offsajd. Ale co uz. AJ Adi bol dobry, tlacil sa, predieral sa ma dobru rychlost, len tak dalej.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 29.11.2009 10:15:40

Uvodom podakovanie chalanom za 3 body a aj za predvedeny vykon, myslim ze s jesenou sme sa na Sihoti rozlucili dostojne, zapasu dozicilo aj pocasie.

Predzapasove sumy tu vytvorili velmi nestastnu domnienku, ze k nam pomaly na skrinovej Ife pride zdecimovany super, dostane tu priserny vyprask a s dvoma ukradnutymi uterakmi a hajzlakom sa poberie dom. Omyl, Prievidza zacala aktivne, o nejakom respekte nemoze byt rec! Hybali sa, dokazali kombinovat a mali aj sance, co nas akoby zaskocilo, niektori nasi borci skratka odmietali pochopit, ze to nebude nasa exibicia kde uhlakov zadupeme do zeme. Po 1/2 hodine sme konecne zabrali a zacali mat navrch, Bohuzial do polcasu sme to golovo nevyjadrili, ostalo len pri naznakoch. Adrenalin parkrat zdvihol aj prihriaty arbiter a tiez vyspravena pazura prievidzskeho beka. Chalaniska uprime lutujem, vypadalo to fakt bolestivo, no zavinil si to sam ked siel nezmyselne, doslova po hlave do suboja, kazdopadne skore uzdravenie!

[smilie=beer.gif]

Druhu polku sme nezacali zle, napriek tomu super stale robil garazdu a kratko po obratke sme uz prehravali, potom ako nas golman vyrobil nehoraznu minelu. Milos na jesen viackrat podrzal, mal som z neho dobry dojem, vcera mu ale vobec neslo, zrejme najhorsi vykon za posledne mesiace. Evidentne nebol v pohode, nekoncentrovany, neisty, vo vzduchu mu to utekalo, 1 gol zavinil a po jeho dalsich kiksoch sme mohli dostat este dva, vcera asi najslabsi clanok teamu i ked predviedol jeden skvely zakrok. Chvalabohu, inkasovany gol nas nezlozil tak ako byva zvykom. Uz o chvilu sme dokazali korigovat, co schladilo pocetnu ekipu banikov po celej tribune, ktori drzo saskovali este po uvodnom gole. Po nasom zasahu siel super o 50% dole psychicky, postupne sa dostali pod tlak a my sme sli plne do ofenzivy. Gero to potiahol aspon 5-krat po pravej strane, skoda ze nerozdal jediny poriadny center. Za to v strede to skvele rozohraval Baez, u mna vcera najlepsi hrac na ihrisku, aplauz, ktory zozal si pravom vybojobal, vyrasta z neho spolahlivy zaloznik, klobuk dole! Druhy gol vsietil, ako sa uvadza v reporte "obavany kanonier", no ja skor tvrdim, na jesen vytrapeny Depedro, snad mu prospeje prestavka a vrati sa do formy zpred 3/4 roka. Opat sme sa vsak nedokazali vyvarovat zaverecneho nervaku, je to nasa stara bolest a slabina, po ktorej sme uz neraz stratili body. Namiesto toho aby sme supera dorazili poistovacim golom, prenechame mu zaver, trasieme sa o vysledok, starsim divakom povoluju zvierace a hlavny rozhodca je castovany najroznejsimi vulgarizmami aby to nase trapenie ukoncil. S tymto treba cosi robit. Kazdopadne, dolezite body sme vcera uhajili, hornonitranom ostali oci pre plac a zelena paruka.

Neviem cim to je, proti Konikovi som v podstate nemal nic, ale z muztsva pod vedenim pana Gulu mam o 100% lepsi dojem a to herne, psychicky, nakonec aj bodovo. Nepokazme to nejakym neuvazenym personalnym krokom. Verim, ze zaver jesene zakoncime vitazstvom na madaroch a zo Sale donesieme vsetky body! Drzim chalanom palce, pokial predvedieme taky vykon ako vcera, poslednych rozbijeme na ich pode.
[smilie=box.gif]

Imko ma odomna pochvalu za krasne fotky
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 29.11.2009 10:45:42

S výnimkou úvodných 25minút sme kontrolovali zápas a neustále tlačili. PD hrozila z protiútokov a hlavne po pravej strane cez Kleščíka bola niekedy dosť nebezpečná.
Volešákov nezmyselný výbeh sa tentokrát vypomstil a inkasovali sme. Našťastie, že sme to otočili. Škoda, že sme po tých dvoch nestrelili ešte nejaký poistný gól. a na konci sa vytrápili, keď PD strelila brvno a v 90.minúte netrafila prievidzká č. 5 prázdnu bránu. Infarktový záver.

Včera predviedli najlepší výkon Godál, ktorý bol všade a i keď spravil jednu chybu, ked stratil loptu, hneď ju v zápätí napravil a Aldo Baéz, ktorému včera šlo a bolo ho na ihrisku vidieť neustále. Takmer každá lopta šla cez neho. Páčili sa mi aj Hlohovský a Adi, ktorý skoro vyrobil penaltu.

Neviete,čo je Knappovi ? Má nejaké zdravotné problémy, keď nastupuje vždy len na záver .
Invaders must die

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 29.11.2009 11:23:42

krcho napísal:Imko6 o5 pochvala :) pekné fotky :)

[smilie=bow.gif] ďakujem [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 29.11.2009 11:24:17

Etrox49 napísal: Imko ma odomna pochvalu za krasne fotky
diiik [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 29.11.2009 13:02:51

Luboš napísal:Vo VIP-ke sedel Tonko Dragúň...dúfam, že nebude našim novým trénerom.... [smilie=axe.gif]
cokolvek ale toto nie prebohaživeho...pana Draguňa fakt nemusim

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 29.11.2009 14:15:14

Tak mne sa včera najviac páčil samozrejme Baéz, ten hral s veľkou chuťou. V prvom polčase síce pár chýb, ale v druhom sa zlepšil a pridal aj myšlienku do ofenzívy. Druhý gól bol prakticky jeho. Godála by som pochválil za ten gól, ale inak robil dosť chýb, na čo nie som uňho zvyknutý a dokonca bol dosť priechodný na jeho pravej strane. Hlohovský zas okrem gólu a jedného centra nič neukázal, jednoducho nemá na to, veľa lôpt uňho končí. Salinasa nebolo vidieť, lebo nastúpil, keď bola celá naša ofenzíva orientována len na Gergela, takže vôbec nedostával lopty. Kubík sklamal, Depetriš podľa mňa hral dobre. Samozrejme ho nebolo vidieť, ale prihral Horváthovi do čistej šance a dal tri góly, aj keď dva neuznané. Horváthovi podľa mňa moc zápas nevyšiel, nebolo ho moc vidieť. Čo sa týka Volešáka, tak toho nebudem radšej spomínať a Kleščík bol na tom ako Godál, len nepomohol vôbec útoku. Zo stopérskej dvojice kiksoval Peciar a myslím, že Ševela podal spoľahlivý výkon. Snaha bola, ale zatiaľ mi tam chýba väčšia kreativita a sebavedomie. Myslím, že by sme sa nemali nechať takto ku koncu zatlačiť, ale to príde s víťazstvami. Len dúfam,že v Šali neprehráme, lebo tá od výmeny trénera, nie je až taký slabý súper.

Užívateľov profilový obrázok
Kohut
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 21.09.2009 15:11:58
Bydlisko: Trenčín - JuhAd

Príspevok od užívateľa Kohut » 30.11.2009 19:22:44

Luboš napísal:Vo VIP-ke sedel Tonko Dragúň...dúfam, že nebude našim novým trénerom.... [smilie=axe.gif]
...tak to by bol riadny rock ´n roll [smilie=band.gif]
I will always stand up and fight for what I am !

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 30.11.2009 21:23:50

zoso
a ty si bol preboha na akom zapase?

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 30.11.2009 22:00:59

lafo napísal:zoso
a ty si bol preboha na akom zapase?
Trenčín - Prievidza

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 01.12.2009 11:51:58

no neviem [smilie=baby.gif] tusim mali viac stastia ako rozumu. kebyze prehrame 2:3 nemozeme nic povedat. akoby konik nosil smolu. na adovi a hodym je vidiet, ze este prednedavnom boli hraci. skakali tam ako pajaci na gumicke [smilie=alien.gif] . len sa mi trosku zdalo, ze tam mali taky mensi chaos. stale nieco riesili s aldom. ved ak neplni takticke pokyny, preco ho stavaju. je tu uz treti rok. nieco zo slovenciny mohol pochytit... ale herne sa zlepsuje. uz nie je kazdy jeho zakrok na cervenu [smilie=blush.gif] miloskovi by niekto mohol vysvetlit, ze artur boruc nie je zrovna najvhodnejsi brankarsky vzor [smilie=blink.gif] bez konika nehrali nejako dramaticky horsie ako s konikom. lenze ani lepsie. maju svoj standard, napreduju pomerne pomaly a od trenera to nezalezi. v tomto zapase mi chybala dynamika a rychlost. pomaly prechod do utoku a nevedely zachytit superove kontry. ved uz by sa to mohli naucit. vsetci k nam chodia hrat na rychle protiutoky [smilie=blink.gif] . neviem, ci ste si vsimli, ale ked striedal salinas, trener prievidze sa osopil na nahradneho rozhodcu, ze co tam zavadza ten "maly ...". sa mi zda, ze dedinky a provincne mestecka k nam chodia s cervenymi ocami [smilie=blink.gif]

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.12.2009 12:14:43

Neviem preco, ale vzdy ked isla lopta na Volesaka, ja som trpol, ako t dopadne a vzdy som dufal, ze ho to nejako trafui. Ved ten gol, taku hrubicu spravit, tak ma z prace vyhodia.
Ako som pisal, Salinasa tam ani vidiet nebolo. Vypada ako 16rocny frkan. Nic neuklazal za tu chvilu co tam bol, zato vynikal Adi aj s jeho offsajdami.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď