13.kolo : AS - Zlaté Moravce 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 18.10.2009 12:52:46

Balrog, nic si z toho nerob...v tomto klube sa stal priemer zdrojom spokojnosti. Stratia sa body a tu vladne spokojnost, len neviem ci ich Baez napokon zobral, lebo on bude brat len 3 body [smilie=baby.gif]
Tu uz vladne dokonca spokojnost aj so 472 divakmi!!! [smilie=rofl.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.10.2009 13:21:02

Balrog napísal:No ako to tu čítam, tak ja som asi sakra náročný divák a fanúšik... Prevládajú pozitíva, dokonca spokojnosť [smilie=hmmm.gif] Neviem, ale podľa mňa ak sa doma nevyhrá, vždy je to zlé. Samozrejme, dá sa prehrať aj vinou niekoho iného (napr.pánov v čiernom) no včerajšia remíza nepatrí na triko iba im. Jednak sme včera nemali útok, lebo ani jeden z útočníkov nezahral ani svoj priemer, gól sme dali totálne haluzný, ale budiš. Myslím, že o čosi sme lepší možno predsa len boli, no trvám na tom, že výkon dobrý nebol, ani hra! Nehovorím, že sa niektorí chalani nesnažili, lenže snaha niekedy nestačí... Skrátka a dobre, keď chceme o niečo hrať, tak takých súperov ako ZM musíme doma poraziť, nehovoriac o tom, že včera hrali otrasne a s tým čo predviedli, by si ozaj nezaslúžili ani ten jeden bod.

Zoso, beriem späť. Ale striedanie Davida za Adiho, bolo od trénera viac ako netaktické, keďže Adi nie je schopný podržať loptu.

Martin, to striedanie malo prísť ešte pred spomenutým faulom, lebo vtedy ZM už začali tlačiť a nie čakať až na nadstavený čas.
Súhlas... [smilie=bow.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.10.2009 06:58:02

mi_ke napísal:Balrog, nic si z toho nerob...v tomto klube sa stal priemer zdrojom spokojnosti. Stratia sa body a tu vladne spokojnost, len neviem ci ich Baez napokon zobral, lebo on bude brat len 3 body [smilie=baby.gif]
Tu uz vladne dokonca spokojnost aj so 472 divakmi!!! [smilie=rofl.gif]
kauza Baez - mame dve moznosti, bud napiseme, co baez povie, alebo mu povieme, ze sa jeho reci ludom nepacia a dame nieco v style: "sme uplni dementi, myslim, ze nevyhrame, mozno ziskame bod. ale co uz, ked nastupuju aj futbalisti, ktori nevedia ani kopnut do lopty. zial trener je magor, GM je dvojity magor a majitel ani nehovorim. lutujem, ze som sem vobec isiel..."

skuste napisat, co cakate od klubovej stranky, pozor, toto nie je sport ani NC...

kauza divaci - niektori sa tu od kolegov ucia velmi rychlo, ucelove tvrdenia a vytrhnutie z kontextu... skus Mi_ke dat citaciu o spokojnosti... myslim, ze treba zit v realite... konstatovanie daneho stavu este nezamena spokojnost s danym stavom, to je logika...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 19.10.2009 08:35:07

Martin, ospravedlnujem sa 472ludí je viac ako bolo na zapase Petržalka - Dubnica (350) a skoro toľko čo Košice - B.Bystrica (550). Jasné na 2ligu je 472ks až-až....

Podľa mňa je to výpovedná hodnota záujmu TN futbalovej verejnosti na základe predsezonneho vyhlásenia GM o ambíciach klubu. Bojovať o stred tabuľky...

Asi tak, je to moj názor a nemusíš s ním súhlasiť ale treba uznať že od Ligy Majstrov je to ďaleko.

A to že GM Ryba z nás pred celým Slovenskom spravil kkt tým vyhlásením, tak by sa patrilo povedať aspoň jedno... Pardón.

A nie tu obhajovať 472ludí ako dobrý stav...

V 1984 prišlo na zápas Jednoty s Družstevníkom Láb v 2 lige asi 1300ludí :-) a tiež pršalo.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.10.2009 09:06:06

kazdy co sa mu hodi, nie???

ale sa mi nechce verit, ze sklznesh az k takemu populizmu... ale to je dnes "trendy" zalezitost ;)

- treba sa pozriet na realitu a zaujem o futbal na Slovensku, nemyslim, ze TN by mal byt z nejakeho dovodu vynimkou... a este raz - ja to neobhajujem, ale ked chcesh, tak zacnem... ja som len oznacil dovody...

- 1984??? kde zijesh??? jasne v roku 1984 mohli ist ludia naukpit do Lauga, alebo pozriet najnovsi film Hollywuudu, pripadne sediet doma a prepinat medzi Anglickou a Talianskou ligou... alebo davali Poklad na striebornom jazere, pomarance boli iba pod pultom a na STV isla "nedelna chvilka poezie"??? preboha, ved sa uz povznes nad vsetko, co ta trapi a pozri sa na veci tak ako su... a ked mash take presne info, tak daj este mesiac a teplotu s Labom, lebo v sobotu sa to rovnalo hnusnemu novembru a ludia boli magoreni spravami o haldach snehu na horach, dnes zial co povie TV Hnoj a jej sestra Kurtizana je mienkotvorne... malokto dnes mysli (svojou) hlavou... a malokto riesi problemy bez EMOCII!!! ;)

- vyhlasenia o LM - ok, to beriem, ale to bol Ling... no co uz... dan za to, ze tu je vobec futbal... ale to je na inu debatu

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 19.10.2009 11:29:36

472 divakov - "v takom pocasi to je na "druhu" ligu viac ako dost"
No, asi mi chyba logika, ale ja toto vyjadrenie povazujem za prejav spokojnosti...ved ludi prislo viac ako dost! Prislo ich viac ako treba ocakavat v danom pocasi!
A co sa tyka Baeza a inych podobnych rozhovorov, ja som ten rozhovor necital, precital som si len nadpis, lebo nic viac mi ten rozhovor neda... Keci o tom ako chlapci idu vyhrat, to tu uz bolo x krat. Naco je to dobre? Nech len skromne a poctivo trenuju a rozhovor by si mali zasluzit vykonmi, lebo inak tliachaju do vetra hluposti!

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 19.10.2009 11:32:45

a pytal si sa co by sme cakali od klubovej stanky? Tak napr. oba dorasty hrali v sobotu zapasy a doteraz ani zmienka o ich vysledkoch, ani vysledkoch ziakov! Stacilo by byt aktualny, nic viac!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.10.2009 12:00:10

divaci: ako som povedal, ide o uhol pohladu... ale spokojnost tam nikde nevidim... mozno niekto iny hej, tak to neberiem...

ak by sme mali pisat iba o po dobrych vysledkoch, tak to by sme pred rokom v auguste nedali ani clanok :D a teraz tiez tri zapasy v priebehu mesiaca asi nicz... to by sa asi nepacilo dalsim zo 650-850 ludi, ktori chodia na stranku denne... ale pokial ziskash nad 50% hlasov za svoj navrh, budeme o tom uvazovat...

treba (malo by sa) pochopit, ze klubova stranka nie je Sport ani Profutbal... jej uloha je trochu ina... neberiem nespokojnost a ani kritiku, ale kazde medium ma svoju ulohu a vytycene hranice - NC, Pravda, Sport...

mladez - myslim, ze sa jej venujeme na slovenske pomery na solidnej urovni... v klube nie je ziadny clovek, ktory by mal na starosti iba web a media, aj tak sa snazime dat maximum... vysledky mladeze su tak aktualne ako sa len, je to aj na treneroch, ktori dodavaju svoje sumare... takze akonahle to pojde, vzdy to bude... v tomto smere sa nehceme porovnavat s ManU ani Barcou (stvrt Kosiciach?), ale slovenskym klubovym internetom a myslim, ze v rebricku sme zatial vyssie ako acko ;)

kazdu kritiku a namet berieme ako podnetnu, tak mozno raz budeme mat aj referaty zo zapasov U19, co by bolo fakt mile...

pekny den a slunce v dusi...

devil
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.09.2008 05:43:28

Príspevok od užívateľa devil » 19.10.2009 16:34:51

martin napísal:kazdy co sa mu hodi, nie???

ale sa mi nechce verit, ze sklznesh az k takemu populizmu... ale to je dnes "trendy" zalezitost ;)

- treba sa pozriet na realitu a zaujem o futbal na Slovensku, nemyslim, ze TN by mal byt z nejakeho dovodu vynimkou... a este raz - ja to neobhajujem, ale ked chcesh, tak zacnem... ja som len oznacil dovody...

- 1984??? kde zijesh??? jasne v roku 1984 mohli ist ludia naukpit do Lauga, alebo pozriet najnovsi film Hollywuudu, pripadne sediet doma a prepinat medzi Anglickou a Talianskou ligou... alebo davali Poklad na striebornom jazere, pomarance boli iba pod pultom a na STV isla "nedelna chvilka poezie"??? preboha, ved sa uz povznes nad vsetko, co ta trapi a pozri sa na veci tak ako su... a ked mash take presne info, tak daj este mesiac a teplotu s Labom, lebo v sobotu sa to rovnalo hnusnemu novembru a ludia boli magoreni spravami o haldach snehu na horach, dnes zial co povie TV Hnoj a jej sestra Kurtizana je mienkotvorne... malokto dnes mysli (svojou) hlavou... a malokto riesi problemy bez EMOCII!!! ;)

- vyhlasenia o LM - ok, to beriem, ale to bol Ling... no co uz... dan za to, ze tu je vobec futbal... ale to je na inu debatu
úplný suhlas !!!!

a ešte k tomu rozhovoru s baezom nechápem čo to tu teraz všetci riešia, takýto rozhovor sme mali možnosť čítať už po milionty krát a nikto sa nad tým nepozastavil, tak mi povedzte prečo teraz?? Podla mňa sme na takéto veci už dávno zvyknutí!! A tiež by ma zaujímalo či sem - tam nie sú vkladané do úst hráčov slová, ktoré v článkoch majú iba dobre vyzerať!!! [smilie=bounce.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.10.2009 17:36:56

devil napísal:a tiež by ma zaujímalo či sem - tam nie sú vkladané do úst hráčov slová, ktoré v článkoch majú iba dobre vyzerať!!! [smilie=bounce.gif]
ee, niektore vyroky su upravene, ale nie vyznamovo zmene, ale to je normalna vec, aj rozhovor s Palffym nemoze ist tak ako to povie...

inak vsetky nahravky si odkladam, clovek nikdy nevie ;)

Baez 2: to je akoby boli vsetci nastvani, ze reprezentanti vyhlasili, ze idu do polska vyhrat... wed nemali obranu a po slovinsku..........

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 19.10.2009 18:07:10

Spoločne s Báezom, Gergelom, Peciarom, Kubíkom a Depetrisom zasiahlo do zápasu deväť hráčov vekovo vyhovujúcich nominácii do reprezentačnej „dvadsaťjednotky“. Možno aj to zohralo svoju úlohu počas vypätých chvíľ pred záverečnou štandardnou situáciou
Podotýkam, že nie vek rozhoduje o víťazstvách , ale jednoznačne výkon, a kto chce postúpiť musí vyhrávať, a vek ho vôbec nemusí zaujímať

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.10.2009 18:24:26

"... ale jednoznačne výkon, a kto chce postúpiť musí vyhrávať..."

pravda, velka pravda... o postupue rozhoduju vitazstva... o vitazstvach okrem Olsiaka aj skusenosti a kvalita... a o skusenostiach rozhoduje vek... rovnako tak pri kvalite je dolezity, kedze hrac by mal byt v 21 lepsi ako v 19, a v 25 lepsi ako v 21, v 28 mozno lepsi ako v 25 a potom to moze ist dole vodou, aj ked nemusi...

inak, kto sa vyzna v pravidlach tak dosledne, aby vedel povedat, co mal Olsiak po ZK za faul na Baeza urobit???

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 19.10.2009 19:25:34

Moj tip 5-1 pripadne 3-0 ak motyka vystreli tak 0-0
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 20.10.2009 06:52:45

mam vobec pisat o dalsom sklamani?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 20.10.2009 07:31:39

Musu napísal:Moj tip 5-1 pripadne 3-0 ak motyka vystreli tak 0-0
a bolo 1:1 :D

Napísať odpoveď