13.kolo : AS - Zlaté Moravce 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 17.10.2009 18:32:11

Dnešný zápas = jedna veľká tragédia. V prvom rade by som poopravil nadpis v článku o ňom. My sme o tri body neprišli ani náhodou, my spolu so ZM sme utrpeli jeden bod, pretože za taký futbal by si ani jedno mužstvo nezaslúžilo ani jeden bod. Ak toto mal byť šláger kola tak zbohom...
Dnes na trávniku neukázal nikto nič. Náš útok jedno veľké nič. Depetris sa tam plúžil ako taká lemra, jeden poriadny súboj, jedna poriadna strela, jeden šprint... mám iba ja ten pocit, alebo odkedy sa vrátil z Holandska, ide to s ním dolu vodou?! O Kubíkovi je škoda hovoriť. Ten naopak behá ako splašený kôň a je to aj tak h*vno platné ako jemu, tak celému tímu, a to nehovorím ešte o jeho neustálom vykecávaní sa a pripomienkovaní všetkého. Keď chce drístať, nech ide do politiky, tam sa takí uživia, inak nech sa venuje hre. Gero ako reprezentant tiež nepotiahol mužstvo k lepšej hre... sebčil keď nebolo treba a neprihral keď bolo, navyše jeho debilné vylúčenie. Inak zdá sa mi to, alebo sme minimálne tri z domácich zápasov odohrali s vylúčeným hráčom?! Čo je sakra toto za disciplínu??? Salinas je istotne perspektívny, no dnes bol stratený. Baéz ma sklamal, lebo od hráča, ktorý sa chce presadiť do základnej jedenástky, to musí byť oveľa lepšie, najmä tie finálne prihrávky boli žalostné. Tréner je kapitola sama o sebe. Mám taký pocit, že tu absolútne nie je žiadna koncepcia, žiadny systém. Striedania som nechápal, takisto ako aj to, že k tretiemu striedaniu vôbec nedošlo. Ako preboha môže poslať dvoch dorastencov na ihrisko proti takémuto súperovi, najmä Adiho... keď treba vpredu podržať loptu a získať čas, keďže sme vyhrávali. Ja mám pocit, že tréner vôbec netuší koho to má v tíme, nehovoriac o tom, že niekedy to vyzerá, že ani hráči nevedia o sebe, kde sú, čo sú... neviem. Na tento zápas mali dostatok času, aby sa pripravili a zahrali oveľa ale oveľa lepšie. Tak raz neviem, som iba príliš náročný alebo im krivdím? K rozhodcom je škoda sa vyjadrovať. Pánovi hlavnému rozhodcovi asi nejaký trenčiansky čávo robil do ženy, keď tak tendenčne a zaujato zarezáva AS, nájdu sa aj pamätníci súboja na Interi...
Zhrnuté, podčiarknuté... tešil som sa na tento zápas - opäť - a odchádzal som z neho znechutený - opäť! Čo všetko ešte bude musieť zniesť trenčiansky divák a fanúšik?!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 17.10.2009 19:51:33

Ja ti to poviem, derby v II.lige proti NEMSOVEJ a potom v III.lige proti STANKOVCIAM [smilie=boxing.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 17.10.2009 21:43:40

neviem,preco vsetci frflete.podla mna to bol z nasej strany velmi solidny futbal.povedal by som ze jeden z najlepsich na jesen.len tomu chybala presnejsia finalna prihravka,a hlavne väcsia snaha tak neopodstatnene ospevovaneho lempla depetrisa.ten patri na lavicku.
dalsia kapitola...trener.minuta do konca.o desitich vedieme jedna nula a on trubiroch stoji pri ciare jak tvrde y a nevyuzije moznost striedania.ved to nespravi ani amater.
rozhodca....co si pamätam ked nam piskal tento ko..t este sme nevyhrali.je to obycajne senilne hovädo,ktore by nemalo piskat piatu ligu nie prvu.ked si premietnem niektore jeho verdikty,este teraz mi je z toho zle.bodaj by sa mu zena skur..la s cervikom.je mi zneho na zvracanie.a to som este pomerne slusny. [smilie=angry.gif]

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 17.10.2009 22:03:02

Podle mna chyba trenéra, že je toto mužstvo tam kde je, s takovýmto kádrem by solidný trenér uhrál střed corgoňa... [smilie=bandana.gif]
AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 18.10.2009 08:51:16

Véna. podľa mňa, vedenie klubu je s trénerom spokojné...veď sme v prvej polovici tabuľky a to je ich predsezónny cieľ.....
Takže vedenie klubu je spokojné.
A čo fanúšik? No 472ks asi je dosť výpovedné hodnota :-)

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 18.10.2009 09:16:12

Po tomto zapase nas moze objektivne srat zbytocna strata 2 bodov, o ktore nas v zavere doniesol malatny a nefutbalovy super. Z ich herneho prejavu mi bolo na zvracanie, toto ma byt kandidat na postup do najvyssej sutaze?! ...clovek by si odplul hnusom. Ten bod by som im za vcerajsok nedoprial ani s oboma zavretymi ocami a 4 borkami, dostali ho za suche z nosu.

Kategoricky vsak odmietam nazor, ze by bol zapas tragicky z nasej strany! OK - ku golu sme prisli jak slepi k husliam, no za nasadenie sme si ho zasluzili. Kolegovia vobec nechapem, v com vam vadila dvojica Baez & Salinas?! Aldovi sa da akurat vycitat zahodena sanca, inak sa mi jeho vykon pozdaval a to nielen z hladiska defenzivy. Rovnako Salinas, vobec mi nepripadal strateny, naopak, v strede tvoril hru, dokazal sa presadit aj individualne smerom dopredu, nabehal sa viac nez dost. Nerozumiem teda wocogo...tychto chalanov nemam preco kritizovat. Urcite by som vyzdvihol aj vykon Godala a pochvalu ma odomna Volesak, ktory skvele zachytal. Takze cely mancaft by som nezatracoval, pohyb sme mali dobry, prechod dopredu mal hlavu a patu, vzadu zodpovedne.

Samozrejme, nie kazdemu vcera islo. Zapas vobec nevysiel Depetrisovi, vpredu sa trapil a nedostal sa k nicomu konkretnemu. Zase raz sklamal Kubik, ten bol prakticky neviditelny. Tazko sa strielaju goly v takomto zapase, ked je nasa ofenziva v krci a bezradne sa zaraza pred 16tkou.

Neodpustim si, individuum v ciernom menom Olsiak malo byt po zapase zbicovane retazou z motorky v style hlava nehlava. Evidentne piskal hostom, pripravil nas o hraca (kazdy kto videl tie zakroky musi uznat, ze bolo rozhodcovim zamerom poslat nas do desiatich). Nema cenu o tom vypisovat litanie, stavebna cinnost slape aj v case krizy a tym padom zostava a ja na rozhodcov. Olsiak vcera dokonale spi*il cely zapas.

Podtrzeno - secteno, urcite sme predviedli kvalitnejsi futbal nez cirkusanti z Tekova, no body sme zase rozdali! Je to skoda, lebo vzhladom na navstevu bola podpora hladiska pomerne solidna! Nehovoriac o tom, ze ten kto na hlavnej vydrzal 90. minut pocuvat mekotanie fanynky z moraviec si veru 3 bodiky zasluzil...
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 18.10.2009 09:24:24

ja si nemyslím, že šlo o tak hrozný zápas, ako tu veľa z vás spomenulo. Podľa mňa bol určite atraktívnejší ako zápasy so Šaľou, Púchovom či inými súpermi. Čo sa týka hry, boli sme lepší, len finálna strela vôbec neprišla. Pán rozhodca podal výkon, ktoré by nemali patriť do 1.ligy a výsledok ide aj na jeho vrub.
Výkonmi ma potešil Baéz, ktorý nestratil za celý zápas loptu, Salinas, ktorému funkcia útočného krídelného záložníka sedí a Miloš Volešák, ktorý podržal. Naopak sklamanie mám z Depetrisa a Gergela. Určite v koncepcii mužstva chýbal zranený Knapp.
Každopádne na corgoň ligu nemáme a 1.liga nám podľa mňa zostane aj ďalšiu sezónu. Jedine, že by to chcel Púchov vypustiť.
Invaders must die

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.10.2009 09:49:29

Každý 1.ligový zápas, ktorý doma nedokážeme vyhrať, je zápas stratený a hodný kritiky - obvzlášť s takými mužstvami a výkonmi, ako včera predviedli ZM....Či už to je remíza alebo prehra....
V Polsku repre SR vyhrala, to je podstatné, na to sa nezabudne....To, že to bolo vlastným gólom Poliakov, obrovským šťastím a výborným Muchom, to si za pár mesiacov nebude nik pamätať...
Kedysi bolo heslo : Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa....Dnes to neplatí, dôležitá je výhra, potom všetko ostatné....

Do Corgoňa nepatrí ani jedno mužstvo z čela 1.ligy...či Púchov alebo ZM...
Takže tak... [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
nekorektny
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 07.03.2009 20:58:19
Bydlisko: Juhad

Príspevok od užívateľa nekorektny » 18.10.2009 10:17:17

Za vcerajsiu prehru si hraci mozu sami, Gergel mal ist davno z ihriska a nemal pan trener cakat kym dostane cervenu, a ked chalani nebehaju tak neviem co chcu uhrat (hlavne Adi ten predvadzal spravny sposob ako sa iba prechadzat po travniku) Ste si mysleli ze ked ste dali gol tak ste za vodou? Suhlasim ze rozhodca piskal ako jeden neskutocny buran, ale na neho sa predsa vyhovarat donekonecna nemozeme..a este nieco vedeniu: za taketo vykony vam nebude chodit ani tich 472 "platiacich", kur*a za toto som vyhodil dve ecka?? lutujem ze som si to odstal na stati v tom dazdi. Dalsia vec - skoda cisteho konta Milosa ale moze podakovat svojim spoluhracom ..a ako tu uz niekto spomenul, na grcon ligu nemame a ani tak skoro mat nebudeme..

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.10.2009 10:28:23

TNpatriot napísal:No 472ks asi je dosť výpovedné hodnota :-)
ucelove tvrdenie, clovek s nadhladom by toto nikdy nepovedal, ide o uhol pohladu, to je jasne... v takom pocasi to je na "druhu" ligu viac ako dost... zas necakajme navstevy 2000-3000... pred par mesiacmi sme nepostupili... tym prechadza rpebudovanim, ked skusenych hracov nahradili dorastenci, so ZM sme dohravali so styrmi...

POZOR! nehodnotim zapas, to je tiez na vacsiu debatu ako povedat bolo to zle alebo dobre...

a k tomu (ne)striedaniu... Klescik bol priraveny na striedanie... v 87. bol faul (nech bol aky bol, asi si pan O. vypytal od pana K. svojno najlepsieho R.)... ale priamy kom bol zahrany po vsetkych natahovaczkach az na rozhrani 89-90 min... ktory trener by stiahol v tych momentoch hraca??? navyse sme hrali v desiatich, striedanie by nas iba rozhodilo - hrac z ihriska, novy by ani nedstacil dobehnut... striedanie malo prist, az po zvladnuti standardky...

Užívateľov profilový obrázok
nekorektny
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 07.03.2009 20:58:19
Bydlisko: Juhad

Príspevok od užívateľa nekorektny » 18.10.2009 10:30:43

ja viem preco hrame tak biedne v lige..setrime sa na pohar a Europu [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 18.10.2009 10:36:00

Forrest napísal:Musu - Diego poslal nejakú kvalitnú koštovku? [smilie=clap2.gif]
alebo to je tym nedostatkom spanku?
[smilie=rofl.gif]
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 18.10.2009 12:15:48

Neviem prečo,ale mám pocit,že väčšina prispievateľov sú tzv. "samonasieracie" typy.Podľa mňa hrali naši dobre a súhlasím s názorom Etroxa.Bojovali,makali a dokázali dať gól,aj keď mali o hráča menej.Inak Balroga by som trošku opravil,lebo Adi naskočil ešte predtým,ako sme vyhrávali a podľa mňa zahral veľmi dobre.Kritizoval by som trénera za to,že pred koncom nevystriedal Salinasa za Kleščíka,lebo práve na tej ľavej strane to horelo.Inak nemám,čo dodať,bola to smola,ale výkon sa mi páčil.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 18.10.2009 12:42:10

No ako to tu čítam, tak ja som asi sakra náročný divák a fanúšik... Prevládajú pozitíva, dokonca spokojnosť [smilie=hmmm.gif] Neviem, ale podľa mňa ak sa doma nevyhrá, vždy je to zlé. Samozrejme, dá sa prehrať aj vinou niekoho iného (napr.pánov v čiernom) no včerajšia remíza nepatrí na triko iba im. Jednak sme včera nemali útok, lebo ani jeden z útočníkov nezahral ani svoj priemer, gól sme dali totálne haluzný, ale budiš. Myslím, že o čosi sme lepší možno predsa len boli, no trvám na tom, že výkon dobrý nebol, ani hra! Nehovorím, že sa niektorí chalani nesnažili, lenže snaha niekedy nestačí... Skrátka a dobre, keď chceme o niečo hrať, tak takých súperov ako ZM musíme doma poraziť, nehovoriac o tom, že včera hrali otrasne a s tým čo predviedli, by si ozaj nezaslúžili ani ten jeden bod.

Zoso, beriem späť. Ale striedanie Davida za Adiho, bolo od trénera viac ako netaktické, keďže Adi nie je schopný podržať loptu.

Martin, to striedanie malo prísť ešte pred spomenutým faulom, lebo vtedy ZM už začali tlačiť a nie čakať až na nadstavený čas.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 18.10.2009 12:48:14

Balrog napísal:... Ale striedanie Davida za Adiho, bolo od trénera viac ako netaktické, keďže Adi nie je schopný podržať loptu.
Možno to bol risk,ale podľa mňa mu vyšiel.Najprv sa nemohol chytiť,ale po chvíli začal dobre sklepávať lopty a viedlo to až k tlaku,z ktorého vyústil náš gól.Takže ja som z jeho výkonom spokojný.

Napísať odpoveď