8.kolo : AS - Šaľa 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 29.08.2009 20:16:51

mno dnešný zápas mi ukázal zopár vecí, niektoré podľa mňa pozitívne, iné negatíve...

prvou z nich je fakt, že konečne sme hrali kombinačne, po zemi, bez zbytočných nakopávaných lôpt...

druhou vecou, ktorá zároveň súvisí s tou prvou je, že tak slabého a odovzdaného súpera, akým dnes bola Šaľa, sme tu nemali hádam od čias DAC - B, takže tento výsledok by som vôbec nepreceňoval.

tretia je gólové a trocha aj herné zobudenie sa Hlohovského, aj keď stále je to z jeho strany tak možno 40% toho, čoho by bol naozaj schopný. Jednak je z neho sebec a mám taký pocit, že pre neho sú oveľa dôležitejšie body do svojej osobnej tabuľky, ako klubové výsledky... ani jedna dobrá prihrávka za celý zápas, branie si lopty na 11-tky, najmä tú druhú mohol prenechať Depetrisovi alebo Gerovi, miesto prihrávok strely alebo straty lopty. Sám som zvedavý koľko mu ešte bude trvať, kým sa zobudí aj tímovo.

štvrtá vec tréner ma KONEČNE ozaj potešil! Jednak zostava bola veľmi ok (bez hráčov, ktorí na to momentálne nemajú) a potom, akoby si tie príspevky tu naozaj čítal, lebo celý čas stál na čiare a dirigoval a ZIAPAL!!! hneď to inak vyzeralo! no a ešte jedna vec, KONEČNE pustil na ihrisko Alda! dúfam, že po Čogleyovej červenke pôjde do základu:)

a ešte posledná vec... vyšiel mi tip... 4:0 !!! :D:D:D

toď môj pohľad. dúfam, že teraz potvrdia tie tri body z doma aj v Ruži bé, aj keď Lacko nám ich zadara isto nedá... uvidíme.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 29.08.2009 20:24:46

Balrog napísal:
...aj keď Lacko nám ich zadara isto nedá... uvidíme.
záleží na tom, ako tipoval [smilie=bananadance.gif]
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 29.08.2009 22:59:51

Ciastocne suhlasim s Balfogom.
Tento zapas by som vobec nebral ako nejaky signal zlepsenej hry. Doteraz som si myslel ze uz nikto nemoze hrat tak zle ako my, ale dnes mi Sala potvrdila ze je to mozne. Toto je muzstvo z minulej sezony ktore bojovalo o postup ako my? Jedna zuvalost.Ironiou celeho zapasu je fakt, ze strelcom 3 golov bol dnes najslabsi hrac na ihrisku z nasej strany.. To co tento hrac produkuje a predvadza to je zalostne a zaroven zarazajuce. Pomaly, bez kondičky, jeden "vjeho podani ako ze sprint" a desat minut vyklus, mnozstvo brejkov pokazenych jeho pomalostou, kvantum stratenych lopt pri jeho solovani, ani jedna poriadna prihravka a druhy polcas vylozene odkracal na pravom kridle. No a co predvadzal pri tych jedenastkach to nema obdobu. Priam sa triasol aby dal gol, ale to mu nepomoze ak neprida v kondicke a celkovom hernom - kolektivnom - duchu. Nebyt tych 2 11-ok tak clovek ani poradne nevie ze je na ihrisku. No a pri tretom gole knapa verim ze na mieste Gergela by to riesil sebecky a neponukol by prihravku kamaratovi. Gero ma dnes potesil, zlepsenou hrou pre kolektív, tie jeho 2 prihravky na goly to bola parada. Viac uz nebudem komentovat len vyzdvihnem este jedneho hraca- ako vzdy standardne vyborny vykon Godala. Keby nebolo jeho mam dojem ze aj Sala by aspon raz zabodovala do nasej brany.Slabucky bol aj Depetris ale ten aspon behal a bojoval.
No a este k trenerovi. Stale maju plne ústa reci o stavani na odchovancoch. Za stavu 4-0 mal davno prestriedat mladych, uz by to dohrali a nie ich stavať proti tazkym superom a rovno do zakladu.Nevidim zmysel za stavu 4-0 striedat hraca v 90 minute.

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 30.08.2009 17:27:14

554 divákov...

Asi je vedenie spokojné :-)

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 30.08.2009 17:45:53

Ja si myslím že v hre zlepšenie vôbec nenastalo, ked tak minimálne. Bolo to asi tým že súper bol naozaj taký slabý a odovzdaný. A čo ked dal Hloho tri gole, z toho ale len jeden z hry. Celý zápas neuveritelne sepčil v podstate ako vždy a ked už nevedel čo tak sa hodil o zem. V prvom rade by mal schudnúť a behať nie sa prechádzať a vyklusávať ked stratí loptu. No a Davidovi naozaj nešlo, možno keby mu Hloho nahral. A vraj tam bol na Davida nejaký pozorovteľ tak možno aj to mu zväzovalo nohy. Príjemne ma prekvapil Aldo snažil sa ukázať čo v ňom je a prebojovať sa do základu.
No a tráner asi fakt čítal toto foorum lebo dal počaas zápasu o sebe vedieť a príjemne mu sekundoval aj jeho asistent.

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 30.08.2009 20:22:39

danny,ty si bol asi na inom zapase.nahodou mne sa vcerajsi zapas celkom pacil.netvrdim ze bol bez chyb to nie,ale aspon bolo vidiet snahu nieco urobit uvolnit sa tvorit hru pekne cez prihravu.nie nakopavt lopty bezhlavo zbrklo.a od 38mej minuty o jedneho menej,tak to hovori za vsetko.a dat este dva goly,klobuk dolu. [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif]
podla mna zahrali dobre,a,super hra vzdy len to co mu dovolis.vcera im chalani nedovolili nic.vcera konecne dobre hral aj peciar.pacil sa mi horvath gero,dobry bol valla.ale dobre hral aj godal.na nom sa mi paci to ze kam ho trener postavi,tak tam nie ze nesklame,ale vynika.skratka univerzal na pohladanie.neviem,co stale mate proti hlohovi.nahodou vcera bol celkom v pohode,veril si,a ze kopal dve penalty a bez problemov ich premenil,to svedci ze sa konecne dostava do pohody a tomu by sme sa mali tesit,a nie mrkotat jak stare baby na trhu. [smilie=bounce.gif]
na koniec hviezda z argentiny.vcera to mal tazke na hrote po vyluceni cega.bol tam sam jak stratena ovecka.a vcera sa ukazalo aky je pomaly.
na margo rozdodcov len tolko.bodaj by tak piskali vsetci.
som zvedavy ci sa toto zlepsenie ukaze aj v ruzomberku.

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 30.08.2009 22:14:36

Toz povinne body su doma, az som sa divil jak hladko to prebehlo. No aj ja chcem zdoraznit co tu uz parkrat odznelo - tak nedostojny, odovzdany a naprosto bezzuby super, to sme tu fakt dlho nemali. Som si isty, ze rezerva vonavych do nas o 2 tyzdne pojde podstatne tvrdsie, nez vcera komaticka Sala [smilie=shit.gif]

Podme k nasim. Trener mi zakladom opat ulahodil, tentokrat bych nemenil jedinu nominaciu. Konecne som od uvodu na chalanoch videl, ze si bojovnost nezabudli v kabine, bol tam teamovy duch, neboli sme v krci, dokazali sme vyuzit ze protivnik je predposrany a umoznuje nam tvorit. Vyborne si pocinal Lubo Knapp - hecoval, burcoval, dirigoval hru...mimochodom konecne tam niekto duchal do ohna aby sme sa zas neuspokojili za relativne priazniveho stavu [smilie=whip.gif] Filip potesil hetrikom, penalty premenil a pridal aj nieco navyse, no aj on sam citi ze treba maknut hlavne na pohybe, kazdopadne za vcerajsok pochvala. Cogymu tu cervenu vobec nevycitam, je to holt bojovnik, ktory niekedy tak velmi chce az sa mu to vymkne z ruk, nevadi. Potesili ma aj Gero, Godal a striedajuci Aldo - ukazal nasadenie aj chut ist na doraz, dufam ze dostane viac priestoru. Celkovo, keby sa futbalovy Panbozko nezlutoval, tak spoluobcania z dolneho konca mohli ist do kabiny s 5tkou v kasni, narazam na tie dva vydarene projektily z dialky, co lizali bocnu siet.

Nemozem povedat, ze by ma vcera niekto vylozene sklamal. Chudak Depedro sa trapil, proste vcera mu neslo tym to konci, v buducom kole si to kludne vynahradi. Trochu neisto posobil nas kapitan a tento dojem nemam len po vcerajsku, chcelo by to viac kludu a rozvahy pri vypadoch supera. Co ma sklamalo je navsteva, srat nas to nemoze, holt zakon akcie a reakcie...

Dufam, ze nas vcerajsok konecne nakopne k dlhodobejsiemu napredovaniu, rozhodne si vsak nerobme iluzie o jednorazovom 180° obrate, budem spokojny ked v najblizsich 3 kolach schrastime aspon 7 bodov!
Willkommen in der Wirklichkeit!

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 31.08.2009 05:23:03

super vysledok...taky som teda necakal
pravda sa zle počúva

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 31.08.2009 06:57:00

tak sme si zaspominali na minulu sezonu, ked bola otazka nie ci vyhrame ale kolko vyhrame. este aj o 10 sme boli lepsi ako sala. podla mna zatial jednoznacny vypadavajuci. kedze super kopal malo rohov, milosko sa az tak velmi nemusel bat. ale hlavne ma prekvapil trener. za ten zapas povedal asi viac slov ako za cely zivot [smilie=alien.gif] . neurotik tipu ivana to este nie je ale snad aj on bude zvysovat svoj "vykon" na lavicke [smilie=book.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 02.09.2009 10:00:54

Tak ja súhlasím skôr s názormi Balroga a Kestla.Hlohovský dal tri góly,ale inak bol jeho výkon slabý.Mne sa najviac páčil Godál a dobre zahral aj Gergel.Nesúhlasím s názormi,že hral dobre Knapp.Ten sa mi výkonom vôbec nepáčil,ak má byť jeho pozíciou tvorca hry,tak nič neukázal.Ltm. prečo sa väčšina trápi tým,či vykrikuje tréner?Každý má iný štýl a ja som rád,že tu už nemáme toho poskakujúceho šaša.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 02.09.2009 10:34:09

Tabuľka po 8. kole
1. FK Matador Púchov 11 : 6 16
2. FC ViOn Zlaté Moravce 15 : 8 14
3. MFK Rimavská Sobota 10 : 8 14
4. MFK Zemplín Michalovce 8 : 5 12
5. MFK Dolný Kubín 12 : 9 10
6. FK Mesto Prievidza 6 : 6 10
7. AS Trenčín 10 : 8 9
8. Tatran NAO Lipt. Mikuláš 7 : 8 8
9. MFK Ružomberok B 6 : 12 7
10. LAFC Lučenec 8 : 8 5
11. FK Slovan Duslo Šaľa 3 : 18 4
Ukážka , aké mužstvo je Šala, ten počet obdržaných gólov je alarmujúci. Čiže nedá sa výsledok preceňovať. Pre každého sú to povinné body

Napísať odpoveď