6.kolo : AS - Rimavská Sobota 2:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 16.08.2009 19:30:10

Ukazalo sa, ze hlasy, ktore oslavovali Davidov navrat boli absolutne opodstatnene. Ale co chudak sam zmoze popri nemohucnosti celeho zvysku tymu (cest 2-3 vynimkam)... Velke sklamanie. Pomaly zacinam chapat, preco sa pred sezonou nehovorilo o postupe ako jedinom cieli. A nebolo to preto, aby sa zabranilo velkohubym vyjadreniam.. tento kader na to proste nema.

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 16.08.2009 19:44:08

Bez nasadenia, bez pohybu, bez víťazstva. Úplne na hovno.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 16.08.2009 19:48:51

Tak stred tabuľky 1.ligy je pre nás, teda myslím pre tento kolektív hráčov, trénerov, vedenie a majiteľov klubu.... [smilie=chair.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 17.08.2009 09:14:21

Tazko sa hladaju spravne slova po sobote. Herny prejav nasich v II. polcase povazujem asi za najhorsi za posledne mesiace, bolo to nedostojne, chaoticke, trapne, bez myslienky a bohuzial aj bez nasadenia.

Je pre mna nepochopitelne, ze trener vaha so striedanim, ked sa niektori borci ocividne trapia, nejde im, nevedia sa prinutit zapnut na vyssie obratky a myslou su uz doma na gauci, po pripade niekde na penovej party.

Je to uz jak obohrana platna, Cirikovi sa jednoducho trencianske angazman nevydarilo, chlapec sa trapi na kazdom fronte, nemohucnost je striedana s neschopnostou, uz aj na nom samom je vidiet, ze podvedomie pracuje proti nemu, hra v krci a v sobotu svojou neurozou doslova nakazil cely nas stred. Pokial sa aj v buducom zapase objavi v zaklade, je to krajne nefer zo strany trenera voci inym chalanom. Zapas nevysiel ani Filipovi. Neviem kedy este dostane moznost zahrat si de facto cely zapas, kazdopadne vobec sa jej nechytil, prehajdakal aj zaujimave prilezitosti, v sobotu sklamal.

Mna osobne potesili najma Cogy a navratilec Depetris. Cogy uz dlhsie ukazuje, ze chce hrat pravidelne a ze za AS vie patricne zabojovat (tento atribut nie je zrovna domena zbytku muzstva). Som s nim v tejto sezone spokojny, lutujem ze som ho nechvalil uz v minulych kolach. Depedro sa vratil vo velkom style, Panboh zaplat za takeho utocnika, dufam ze mu forma vydrzi.

Este par slov k trenerovi. Nemozem sa zbavit dojmu, ze v nasej kabine sa uplatnuje dvojaky meter. Ucast niektorych ludi v zaklade je v rovine zazraku, u niektorych naopak ma kormidelnik svatu trpezlivost. Za dalsie, nas momentalny herny prejav nam vobec nesvedci, hraci si nan nezvykli a robi im tazkosti, nehovoriac o tom, ze je divacky neatraktivny. Tazkopadny prechod z hlbky vlastnej defenzivy, ktory sa vzdy zarazi v strede a potom bud propagacna strela z dialky alebo strata lopty na krajoch 16-tky, niekedy to fakt pripomina problematicke vyprazdnovanie, je to skor boj ako futbal. Chce to zmenu ku4va!!! [smilie=angry.gif]

Nechcem spekulovat o najblizsich kolach, kazdopadne v Prievidzi to lahke nebude, ocakavam nieco podobne ako s Lucencom - nas tlak no bez efektu. Verim vsak, ze Depetris je natolko skuseny, ze bude schopny pretavit nejake tie sance aj na goliky. S ohladom na doterajsie vysledky treba z hornej NR doniest 3 body, inak davame definitivne signal, ze sme v ramci bojov o spicku vyklidli pole!
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 17.08.2009 10:52:30

Pocas dvoch rokoch od vstupu futbaloveho maga do trencianskeho futbalu je 95 % prispevkov po zapase plna sklamania a zlosti. Na to sme si zvykli ako uz na beznu rutinu, no pre mna je najvacsi gol do vlastnej brany mimo straty bodov s RS to, ze nam stretlil gol (ako zmienil Boxo) nas byvaly hrac z dorastu! Marco, co tak opat zverejnit, kde vsade mame hracov na hostovaniach....a tentokrat aj s nejakou statistikou ako sa im tam dari res. ako sa im darilo minuly rok [smilie=detective.gif]

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 17.08.2009 14:51:09

Čawte,som tu novo registrovaný užívateľ,i keď toto diskusné fórum navštevujem odvtedy snáď ako vzniklo.Zažil som v TN v súvislosti s futbalom veľa dobrého,niekedy aj horšieho, ale aby som sa priblížil k podstate-podarilo sa mi dostať sa 1.krát v tejto sezóne na futbal (a toto vystúpenie našich hráčov ma nemohlo nechať chladným). Zrejme to bol futbal,lebo sa o ňom tak rozprávalo.Nebudem sa opakovať ako v predchádzajúcich príspevkoch (napr. mike,etrox), ale sobotný výkon bola jedna veľká tragédia.
Výkon AS sa podobal výkonu mužstva max. v 5.lige(aby som niekoho tým však neurazil) futbal bez myšlienky, zálohy a najmä SNAHY a BOJOVNOSTI!!! Česť výnimkám - Čogley,Godál a Depetris, ktorí jediní zniesli kritériá kvality a bojovnosti.Opačný pól si myslím bolo snáď všetkým jasné tvorili Čvirik a Hloho - 1.menovaný mal byť na ihrisku max. 10 min a 2.mal byť vystriedaný 10 min po vstupe na ihrisko, resp. sa tam nemal vôbec dostať.
I keď reči o nestratení kvality oproti minulej sezóne vyznievali veľmi chaoticky zo strany vedenia klubu, jednoznačne prišlo k oslabeniu kádra a bojovať o postup s juniorkou nejde. A to ja hovorím, že mladým treba dať šancu, ale popri skúsených. Takže realita futbalu v TN môže byť tak snáď možno okolo 3. - 5. miesta so súčasným kádrom ale pri odovzdaní všetkých SÍL v prospech kolektívu na ihrisku i mimo neho.
A nielen futbalistov ale celého vedenia a realizačného teamulebo len tak sa môže podariť to v čo všetci dúfame - v postup do CL. Ale ak to má pokračovať v nastúpenom trende od začiatku sezóny - stálo by snáď za zváženie nasledovať krok Podbrezovej od odhlásiť sa z tohto ročníka [smilie=angry.gif] , lebo takýmito výkonmi sa akurát úplne pošramotí povesť futbalu v TN !
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 17.08.2009 14:55:46

prvý zápas doma, čo som vynechal, snáď za poslednej jeden a pol sezóny a podľa príspevkov a konečného výsledku ani neviem či som tomu rád alebo nie.
Mám už dlhšie pocit, že je niečo zhnitého v kabíne AS a istým spôsobom to vyplávalo aj na ihrisko a ozrkadlilo sa to v doterajších výsledkoch.
Nechápem, čo sa deje, no ak by s tým mal niekto niečo robiť tak je to tréner, ak to on nedokáže, je na vedení, aby dosadilo na jeho miesto niekoho nového.
Mrzia ma výsledky najmä doma, lebo to je už druhá strata po sebe (keď Koníka viedol Inter, doma boli 100%-ní)...

btw ukázalo sa to, čo som hovoril pred zápasom, Depetris je momentálne u nás nenahraditeľný! Takže ani z neho nemusíme byť dos*atí, stačí keď budeme vďační [smilie=bounce.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 17.08.2009 20:19:19

Depetris je strelec to ano a este keby mame tohto = http://www.tico-sport.sk/news.php?readmore=34
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.08.2009 21:55:00

Musu napísal:Depetris je strelec to ano a este keby mame tohto = http://www.tico-sport.sk/news.php?readmore=34
yakhy spam :D

dobreee musu...

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 18.08.2009 08:12:02

nebol som na zapase,ale co tu citam,tak by mozno stacilo trochu viac hracom nahucat do hlavy...ved ked sa hra v takom horku tak nejake obcerstvovacie akoze pauzy su povolene,ci nie?...v tom druhom polcase by to snad pomohlo,..

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 18.08.2009 11:15:03

reagoval by som z časti na tvoj príspevok. Ja si naopak myslím, že máme stále najkvalitnejší káder z celej ligy. Akurát hráči nehrajú to, čo by sa od nich očakávalo.
1. Koník sem prieviedol interistický štýl hry, ktorý však s našimi hráčmi nie sme schopní napĺňať
2. Zbytoční hráči na ihrisku - Čirik, Kleščík, do istej miery aj Hloho - ten nie je schopný odohrať celý zápas a na konci proti RS už pôsobil veľmi unavene

David v rozhovore povedal, že nehrali to čo v 2.polčase mali. Dúfam, že mal pravdu. Pretože ak niečo obdobné zažijeme na ďalšom domácom zápase, prípadne zajtra v PD úplne vyhoríme, je najvyšší čas na výmenu trenéra.
Invaders must die

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 18.08.2009 12:20:11

mi_ke: počas 10 dňovej pauzy medzi PD a SA sa pokúsim dať do kopy zoznam hosťovaní. Obávam sa ale, že čas a najmä dostupnosť informácií mi nedovolí pridať k zoznamu aj štatistiky.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 18.08.2009 13:24:30

chalani po tom, co otocili na 2-1 boli v pohode a zdalo sa, ze treti gol je otazkou casu. neviem, co sa stalo cez prestavku, ale druhy polcas... trener sa len prizeral a vobec nevedel zareagovat na dianie na ihrisku. striedanie cirika si vynutili divaci, takze tu nedostane odo mna tiez ziadny dobry bod. hlohovsky mal ist tiez dole, ked nevladze. skratka cele zle. reci o novom trenerovi by som inokedy povazoval za unahlene...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 18.08.2009 13:54:40

Presne tak Cirik ked tam vypustil jasnu loptu si podpisal ortiel tribuda ho "spapala" [smilie=baby.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

fotogalerka

Príspevok od užívateľa imko6 » 18.08.2009 21:44:06

[smilie=blink.gif] ahojte...

škoda škoda tejto straty bodov :(

každopadne sobotnajšie fotky tu: http://imko6.rajce.idnes.cz/6._kolo_AS_ ... ka_Sobota/


[smilie=beer2.gif]

Napísať odpoveď