4.kolo : AS - Podbrezová 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 01.08.2009 21:52:44

futbal celkom obstojny.pokial sa hralo cez prihravku a po zemi,bolo to vyborné.ale jak zacali s tymi nakopavanymi loptami,stalo to za p..u.ale dovolim si jednu poznamku...NACO STALE STAVIA DO ZAKLADU TOHO DREVAKA CIRIKA.KONO UZ SA SPAMATAJ.TOTO NIEJE INTER.ostatne bolo dobre az na to striedanie mazana za hloha.nad tym musel strasne dlho rozmyslat.dnes som bol spokojny a uvidime sa lucenci.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 01.08.2009 22:05:57

Pani Pegas a Flwa ked Vy hovorite tomu dnesnemu zapasu dobry futbal, tak neviem co si mam o tom mysliet. Ved to bolo pomaly este horsie ako proti Puchovu. Neviem si predstavit ako bude vyzerat spatny zapas. Do prveho golu to este ako tak vypadalo ale potom to bola hrúza. este zopar takychto zapasov a hladisko bude prazdne. To je prote katastrofa. Este ze v obrane existuje Godal, ktory hasil vsetky problemy, nakolko Sevela je uz 4 zapas uplne mimo, ak takto mieni pokracovat tak to bude bieda. Vo vzduchu je uplne nulovy a ten gol isiel cez neho. Peciar ten sa tiez uz strasne dlho hlada. V zalohe bol panom Knap a dobre mu sekundoval Gergel. Horvat sa stale este zohrava ale hadam sa uz konecne chyti. Cirik opet presvedcil ze v zaklade nema co hladat. To je vylozeny typ koncoveho hraca- kazda akcia unho konci. Pri inom trenerovi by uz urcite sedel. Co je s Luksikom, je zraneny alebo odisiel. to aj ten Chanti bol pti Cirikovi pan fotbalista.Coglej zahral svoj standard nic nepokazil ale ani nic nevymyslel. Kubik v utoku preukazoval vysoku aktivitu ale s malou efektivitou. Sam na vsetko nestacil. Nabehal strasne vela a ku koncu toho uz mal ozaj dost.
Specialna kapitola je Hlohovsky. Mozno to bude vypadat ze som naňho vysadeny, ale mňa osobne zase len presvedcil, ze k byvalemu Hlohovi ma strasne daleko. Este pokial ako tak vladal - do 15 min. 1 polcasu, snazil sa nieco vymysliet no potom tam bol uplne zbytocny. Neobratny pomaly, a dost dychavicny. Po kratsom behu dlhe vyklusavanie lebo nevladze. Taky utocnik je zbytocny. Keby bolo na mne po 20 minutach je dole, ale za toho stavu 1:0 resp. 2:0 by som ho tam nechal az dokonca aby sa v tom poriadne vymachal, ale bie v takom klude ako ho nechal Konik, ale poridne by som mu to z lavicky osladzoval, i ked sa aj Kono snazil ale Hloho na neho kaslal. Proste pokial "pan" Hlohobsky nevstupi do seba, nezmeni zivotospravu a pristup k hre a kolektivu sedel by na lavicke v horsom pripade az na tribune. Verim ze keby tu ostal Galad tak si len tak lahko nekopne. V momentalnej fazone to je u mňa tak 10-15 min. hrac. A to je v najlesom len striedajuci hrac ku konci zapasu. Striedajucui Mazan toho moc neukazal, akurat to ze je drzi ako plostica, kartu dostal opravnene- Pri tomto trende jeho nazadzovania, mamtaky dojem ze nam rastie dalsi frajer medzi mladikmi. Asi mal malo casu ale aj za ten kratky pobyt ukazal, ze ak zlepsi kondiciu a trochu zosilnie bude s neho plany hrac. Tah na branu ma i vie dat vcelku adresnu prihravku. [smilie=bounce.gif]

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 01.08.2009 22:57:06

Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 02.08.2009 06:15:35

Zapas som nevidel, vykony a herny prejav teda nehodnotim. Podstatne su konecne 3 body po dlhsej dobe. Snad to bude pozitivny impulz do buducna, budeme ho potrebovat...
Willkommen in der Wirklichkeit!

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 02.08.2009 10:42:22

flea napísal:myslim ze celkom dobry vykon pekny futbal len tak dalej.dnes ma futbalisti as celkom prekvapili no vravim len tak dalej
No ja som bol asi na inom zápase. Jedine čo ma teší je sme získali 3 body a Volešak v branke. Čirik strašne slabý, hrôza. Hlohovsky ten asi nevedel kde je, lebo sa na ihrisku iba tulal. Dosť veľa nepresnosti z našej strany.

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 02.08.2009 12:25:27

Za 3 body vdaka, no vykon znovu ni moc. Dokedy este bude Cirik dostavat sance, aby presvedcil??? Vlastny odchovanci taku sancu ani zdaleka nemali a hned boli poslany z pripravy prec. [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif]

dexter
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15.03.2009 15:30:29
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa dexter » 02.08.2009 14:19:12

viem, že je to mimo mísu, ale ako náhle má nitra Galáda, tak vyhráva zápas za zápasom .. :X veľká škoda, že sme prišli o najlepšieho trénera akého sme tu mali (nepočítam grigu to bol pán tréner!!) .. ten by Čirika určite nestaval! a tiež nechápem prečo nedostali šancu Olej,Puma,Zubo a hrajú tu taký hráči, ktorí majú sedieť na tribúne :X

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 02.08.2009 18:29:32

no uvidime dokedy bude Nitra tahat...

simcuke
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.06.2009 16:14:36

Príspevok od užívateľa simcuke » 02.08.2009 19:36:26

mrkvaTn napísal:
flea napísal:myslim ze celkom dobry vykon pekny futbal len tak dalej.dnes ma futbalisti as celkom prekvapili no vravim len tak dalej
No ja som bol asi na inom zápase. Jedine čo ma teší je sme získali 3 body a Volešak v branke. Čirik strašne slabý, hrôza. Hlohovsky ten asi nevedel kde je, lebo sa na ihrisku iba tulal. Dosť veľa nepresnosti z našej strany.
nemyslis ze mal stastie??? [smilie=blink.gif] [/i]

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Príspevok od užívateľa afafan » 03.08.2009 09:06:24

nemyslis ze mal stastie??? [smilie=blink.gif] [/i][/quote]

Stastie mal a to brankar potrebuje. A Milos nemal len stastie ale podla mna podal dobry vykon a v dalsich kolach to bude este lepsie. Lebo Dalibor za 3 kola nechytil vobec nic a tak to proste je [smilie=book.gif]

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 03.08.2009 10:48:59

Citát zo Športu: "Hrať na umelej tráve je dehonestujúce a všetkých, ktorí to odsúhlasili, by som nechal vytrápiť sa v 30-stupňovej horúčave, aby zistili, aké to je. My nie sme Nórsko ani Švédsko, aby sme museli hrať na umelej tráve.“
To je reakcia hráča , ktorí sa nebojí otvorene povedať svoj dojem
Čo na to kompetentní???

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 03.08.2009 11:36:16

neviem kto to povedal, ale dehonestujuce su tie ich vykony na ihrisku!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 03.08.2009 12:29:08

kazda minca ma dve strany... a niekedy aj hranu...

som sice nekompetentny a mozno aj nekompletny, ale moj pohlad na tu umelu k.....nu... klub neexistuje od cias linga a ani rybnicka... co sa za cely cas urobili pre vystavbu treningovych ploch... co urobil ling, rybnicek, valenta, hozlar, celler, liska, zizka, mesto, kraj??? NICZ...

teda hej... predala sa merina a vynikajuci priestor na Odeve, kde mohla byt pokojne mladeznicka zakladna, ak nie cely stadion... naco je nam kua v centre emsta chatrajuca fabrika...

ak by nebola umela trava, tak vsetky timy od pripravky by hrali an trave asi tak dva mesiace... zostatok roka by sa hralo na piesku a znicenej ploche... takuto raritu akou je futbal v TN malokde najdete... bez podmienok vychovavaju reprezentantov... a ymslim tym za cias byvalych aj terajsich...

mozno ohladom kraja jedno... skuste si zistit ako to je s podporou sportu v byvalych ceskych krajoch... kazdy region ma prioritny sport, ktory kraj opdporuje, u nas si postavili za pekne prachy (mimochodom tie isli na chod Vionu ZM) budovu a este sa ani nenastahovali a je im mala...

o meste radsej ani nehovorme...

na zaver... s podbrezovou to nebolo slavne, ale je rozdiel ked niekto chce a snazi sa a ked na to kasle... nie vzdy to ide podla predstav... tak ako ja napisem dementny clanok, lebo to nejde a trapim sa, tak chalani hraju nie velmi dobre a trapia... a to bol rozdiel medzi puchovom a podbrezovou... uz len vidiet knappa driet a jeho gol, makat cogleya, kubika, godala, pekne zakroky volesaka, napredovanie csabu II stalo za to... tak to hadam bude este lepsie...

nebol som prilis osobny??? a co jan tleskacz??? a robertova filcka??? [smilie=blush.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 03.08.2009 12:31:40

prvy polcas som nestihol a z reci erudovanych odbornikov v dochodkovom veku cez prestavku usudzujem, ze som o nic neprisiel(mozno len knappov goal [smilie=angry.gif] ) hlavne, ze sa vyhralo, to sme potrebovali. tusim mame viac stastia ako rozumu. ked "novacik" dolny kubin spravi z veduceho timu ligy bez prehry zeleninu, ani neviem, ako to inak nazvat. stale hrame o postup, ved stracame na prveho 2 body [smilie=super.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 03.08.2009 13:55:54

mi_ke napísal:neviem kto to povedal, ale dehonestujuce su tie ich vykony na ihrisku!
Autorom vyroku je pan Svintek, ktoreho si pamatam este ked mutil vodu v Banskej. Tento clovek sa za cele tie roky vobec nezmenil, co sa mi potvrdilo aj v minulej sezone, v zapase s Podbrezovou. Vzdy to bol hystericky, uvrieskany, uzvaneny kecal, ktory namiesto futbalovych dovednosti putal pozornost neustalym recnenim so sudim, protestami voci verdiktom a absolutnou neschopnostou ovladat vlastne emocie.

K tej umelej trave, chapem ze je to peklo, hrat v lete na niecom podobnom. Otazkou zostava, co by sme pocuvali po novembrovych, resp. marcovych kolach? Kolko pseudofutbalistov by si potom bralo do huby slova typu "dehonestujuce" a pod.? Takze nech to len pan Svintek pekne rozdycha, da si vlazny mrkvovy dzus a venuje sa telenovelam.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Napísať odpoveď