3.kolo : AS - Púchov 2:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 25.07.2009 22:13:12

ja nenachadzam slova.ako sa moze muzstvo za tyzden tak zmenit.ja som minule hovoril ze klesco nebude stihat.aj sa stalo.godal sa mohol aj rostrhat ked sa klesco nestihal vracat aj so sevelom.az mi ho bolo luto.no a zaloha nula bobov.ako by ani nebola.uz tretie kolo cirik ani p..u.dokedy este bude trener s nim mat trpezlivost.uz byho mal na dlhsiu dobu posadit na lavicku.adi je len polcasovy hrac.druhy polcas iba pristavoval lopty superovi.mazan,neviem ci aspon ti krat za zapas kopol do lopty.roznik,po malom vybuchu v moravcich,toto bola doslova explozia.cego pokial sa nepytal dole ,nie zle ale slabsie ako v zm.z toho vyplyva,ze uspokojili iba godal a knapp a toje kurevsky malo.
nakoniec som si nechal trenera.tak to nieje konik ale doslova kôn.cosi myslel ze tí traja dorastenci zvladnu tri narocne zapasy po sebe?je na velkom omyle.ja neviem ako rozmysla,ale podla mna adi mal ist dolu uz od polcasu a cirik s mazanom nemali hrat vobec.cirik absolutne nepomahal vallovi.totalne na neho kaslal.my sme fakticky hrali o dvoch, semtam aj o troch hracov menej,takze sa nedivme ze to takto dopadlo.

tot vse co som mal na srdci.dovidenia v sobotu na "futbale".

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Príspevok od užívateľa afafan » 25.07.2009 23:09:05

Takže rovno k veci, bez zbytočného tliachania o dnešnej katastrofe. Dnešnej - dosť nadnesene, lebo toto bude večná katastrofa v prípade ak ty,
KONÍK,
budeš stavať 3 dorastencov do zakladu, aj ked su dobrí možno, predsa len v ich veku je to trošku dosť, a btw. ročníky pred tým( Olej, Šebek, Zubo, Polek, Vargic...boli LEPŠÍ!!! ako Mazán, Bizub, Valla, tak prečo prvým dvom menovaným si v príprave ani len nedal šancu sa ukázať a radšej dáš z fleku prednosť hráčom ktorí prídu priamo z dorastu??!

Kde je Gero? Že sebčí? Áno, ale aj tvorí, lebo mám pocit že spolu s Knappom to ako jediný vie. Hlohovsky? kde bol? keby hral dlhšie, viac by sa nabehal a možno by aj schudol! On tu má najlepší ťah na bránu, nie Mazán...Kubíka už by som prekusol ľahšie a nie je o o žiadnych symptiách, ale som na ňom proste už konečne badal progres od jeho zimneho prichodu. Nehral preto že je Mazán v lepšej forme alebo preto že dostal blbú červenú?

Kleščo sa trápil, polčas bol naňho privela...Aldo je kde? Peciar je už pol roka z formy či prečo nehral?

Mám sa vyjadrovať o voľbe brankárov?? Nie nebudem sa lebo by ma tu j..lo. Prečo keď máme dvoch, tak chytá ten horší? NECHÁPEM..veď Dalibor ešte nechytil za 3 kolá nič...len toľko.

Zhrnutie: horšiu zostavu ani sám Galád nevedel poskladať!!!hanba...

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 25.07.2009 23:22:19

afafan 100% suhlas .. tá zostava absolutne nemá zmysel .. podla mna keby postavil napríklad takého Alda by spravil lepšie ako keď tam dáva dorastencov a podobne chyby čo náš nový tréner robí .. vedenie asi čaká na zostup do 2 ligy a potom zistia že treba niečo robiť ..lebo práve do tej 2.ligy smerujeme !

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 26.07.2009 06:46:15

Pan trener - s takymito nezmyselnymi rosadami v zostave si veru priazen fanusikov neziskate a pri pokracovani podobnych zalostnych vykonov pridete coskoro aj o stolicku... [smilie=wavecry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 26.07.2009 09:48:04

Vcerajsok vela ukazal. Nexcem trenera cielene atakovat ale bohuzial, s tym hernym prejavom to ide od 10 k 5, rovnako aj niektore mena v zaklade ma vcera zaskocili. Ako keby sme gumennych uz vopred podcenovali. Zvyknime si, nikoho uz netankuje, ze sme minulu sezonu hrali o spicku, superi k nam chodia bez respektu, ziadna destrukcia ale otvoreny futbal. Treba uplne zmenit myslenie a pristup k zapasom.

Za vcerajsi match znesu ake-take kriteria jedine Fanendo s Knappom. Naopak priam katastrofalny vykon podal Peto Klescik, na jeho strane bol den otvorenych dveri, utoky sa tadial valili jedna radost a zakazdym to smrdelo pruserom. Chlapec mal ist o pauze dole, bolo by to lepsie aj pre neho, takto sa musel vytrapit az do konca. Nicim veru neoslnil ani Dalibor, bol neisty, oplaseny a skutocne jeden gol sa da pripisat aj na jeho vrub, v najblizsom kole by mal ist jednoznacne Milos do kasne. V druhej polovici tam citelne chybalo ozivenie, zvyseny pohyb a agresivita, marne som dufal, ze sa na platz dostane Baez. Hlohovsky par svetlych momentov, nikam nas vsak vyraznejsie neposunuli, Kubik bohuzial opat svoj standard, mimochodom dalsia nezmyselna a naprosto zbytocna karta.

O tyzden podstatne tazsi super, od zakladu treba prekopat strategiu, odstranit ten krcovity prechod dopredu a nepresnosti.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 26.07.2009 09:54:54

na včerajší zápas som sa tešil ako taký malý soploš na lízatko, ale to čo som videl na ihrisku vyzeralo hrôzostrašne... nielen, že odteraz si na nás každý bude chcieť šlpnúť, odteraz sem každý pôjde s tým, že nás kľudne môže vymlátiť na vlastnom ihrisku... veď celá hra bola jedna katastrofa!!! až na pár snaživcov sme včera na trávniku mali geriatrický ústav Trenčín!
a pre boha prečo zase hráme systémom obranca chytí loptu a prááásk ju niekam na súperovu polovicu, že snáď s ňou niečo meter a pol vysoký Mazán vymyslí? to máme málo technických a kombinačných hráčov, že sa musíme uchýliť k takýmto riešeniam, a la 8 liga východ? Dávať dorastencom šancu v základe je síce chvályhodné, ale stavať na nich ako pomaly na základných pilieroch našej hry, tak to je... boha, ani neviem také správne slovíčko nájsť! Gero nech by aj akokoľvek málo robil pre tím (podľa tvrdení trénera) na tom ihrisku vždy zanechá viac ako Čirik, ktorý nie je vo forme už odvtedy, čo k nám prišiel! Adi je polčasový hráč, a niekedy sa mi zdá, že ani to nie... skrátka včerajší zápas mu vôbec nevyšiel, lebo dať gól s päťky do prázdnej brány vie aj mladší žiak...
no a naša obrana mala včera ani nie deň otvorených dverí, to bol priam uvítací ceremoniál aj s občerstvením, chlebom a soľou a červeným kobercom... dvakrát boli poriadne pri našej bránke a dva góly ako cez kopirák, behom dvoch minút... to je katastrofálna vizitka na čele s brankárom, ktorý nechytil NIČ!
Hlohovský sa hľadá už pol roka a ešte stále to nie je ani na míle taký hráč, ako bol jesennú časť minulej sezóny... okrem toho sebčením nič nedosiahne, iba škodí tímu!
Skrátka zhrnuté podčiarknuté, tešil som sa na futbalový sviatok, lebo súboje s Púchovom ešte aj z minulosti, mali po Dubnici, vždy svoje čaro, no nakoniec som sa dočkal futbalovej tragédie!

a ešte jedna vec, ak sa sem vycapí ďalší článok z dielne snov RR o tom ako sme sa neoslabili a podobné bullshity, tak volám Pezinok nech pripravia výjazd aj s kazajkou, lebo niekto zjavne nie je pri zdravom rozume!
Naposledy upravil/-a Balrog v 26.07.2009 09:58:31, upravené celkom 1 krát.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 26.07.2009 09:55:11

Neviem čo máte proti novým "posilám" z dorastu?! Veď aj Ryba povedal, že odchádzajúcich hráčov nahradia hráči s rovnakými kvalitami ak nie lepší tak kde je chyba? Dorastenci sú určite lepší než Depetris či Ereros:)
Ale teraz vážne, katastrofa, divákov stále ubúda a ubúdať bude, ten futbal je strašný a zároveň aj nudný, to, že to nebude útočný futbal ako v jarnej časti mi bolo hneď jasné, lenže som veril vo výhry, aj keď len 1:0, ale kde sa s týmto chceme dostať keď sa trápime s nedávnymi treťoligistami.....je to hanba platiť za takúto tragédiu 2,5 eura!!
Tréner by sa mal taktiež skryť do kúta, futbal, ktorý jeho mužstvo predvádza a tie jeho zostavy sú naozaj strašné....

dexter
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15.03.2009 15:30:29
Bydlisko: Trenčín

óó môj bože :X

Príspevok od užívateľa dexter » 26.07.2009 10:34:03

takže som sa vybral na futbal s priateľkou .. sama povedala, že minulú sezónu sa dalo nato pozerať a to sa futbalu nerozumie :X .. dopadlo to horšie ako len mohlo .. futbal hrozný .. vstupné 2,50 € preboha a za čo? za to vystúpenie? .. už ma na futbale nikdy neuvidíte :X
.. obrana horela, bola to katastrofa .. Adi je hráč na 1 polčas .. 2 polčas nevládze :X ďalej .. Čirik jedno veľké nič .. tréner prečo staviaš radšej Čirika ako Gergela?, Čogley musím povedať, že jediný sa snažil .. behal, bojoval a hlavne!! keď stratil loptu do 3 sekúnd ju vybojoval naspäť!!!!!!
bola to hrôza .. nedalo sa na to pozerať .. strašnéé !!

k fanúšikom .. nevedel som, že dedina Púchov má viac fanúšikov ako mesto Trenčín :P nevadí :D :D ale ani sa nečudujem kto by chodil na ten futbal do Trenčína .. ja už tiež nepôjdem ..

za posledné : náš tréner je riadna lama!! stavia do základu asi svojich miláčikov inak nechápem ten žalostnej zostave .. bieda vyhodiť!!

a dodám PÁÁN tréner Galád si to v Nitre troška dáva .. zrazu Nitra ktorá sa ledva zachránila minulú sezónu je na čele tabuľky .. hm peknéé asi v tom trénerovi niečo je .. tým pádom ma napadá len jedna jediná vec a to je !! že my už o postup hrať nebudeme v živote, lebo sem už tak kvalitný tréner nepríde!! a budeme tu mať len taký odpad ako je tento a budeme hrať dno tabuľky .. that´s all s futbal v Trenčíne som skončil ..

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 26.07.2009 10:52:20

afafan, celkom s tebou suhlasim a potvrdzuju to aj slova trenera dorastu Dornaka ked odpovedal na otazky.
clanok zo 16.12.2008
Starší dorast je vstupnou bránou do veľkého futbalu. Je dnes vo vašom tíme dostatok talentov, ktorí sa môžu veľmi skoro ocitnúť v prvom mužstve?
„Ak mám byť veľmi objektívny a náročný, momentálne nemá nikto z chalanov nato, aby vstúpil rovnými nohami do prípravy áčka. Skúšali to Zubo, Olej a Marušinec a ani jeden z nich sa neujal. A to boli kvalitnejší futbalisti ako tí, ktorých máme momentálne k dispozícii".
Ale dorastencom by som moc nevicital skor ma jeduje to, ze pri niektorych posilach sa musi byt stale trpezlivy ( Cirik, Kubik) . Kubik po tom co si odsedel trest znovu zbytocna zlta karta. Su to ozaj taky hraci , ktorých Trencin potrebuje? Za svoje vykony a spravanie tu uz davno nemali co robit.
Je to vsak len moj nazor ktory sa nemusi kazdemu pacit.
Dobru chut k nedelnemu obedu.

Užívateľov profilový obrázok
pegas
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 18.07.2009 23:42:32

Príspevok od užívateľa pegas » 26.07.2009 21:59:24

Trenčiansky hrad Vstupné:

•deti do 6 rokov, držitelia preukazu ZŤP zdarma [smilie=baby.gif] dexter , janoas , treba ísť na hrad tam je dobrý výhlad na ihrisko a nemusite platiť. A čo fanusikovia v Trnave majú povedať na cenu liska, / Pripomíname, že na kryté tribúny stojí vstupenka 5 eur, na nekryté 4 eurá./ A su to inakší skalný TRNAVA:SLOVAN 0:2 Na margo našich hračov.Každý zapas je inakší.A všetci ich už po 3 kolách pochovávate.Su aj druhe celky kde sa to krištaluje dlhšie. Buďme verný a trpezlivý. [smilie=hi.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nekorektny
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 07.03.2009 20:58:19
Bydlisko: Juhad

Príspevok od užívateľa nekorektny » 26.07.2009 22:18:03

na ten trnavsky futbal sa da aspon pozerat, na nas sa nedalo pozerat ani v alkoholovom delíriu [smilie=bow.gif] som zvedavy kto k nam do prvej ligy nabuduci rok zostupi a postupi..

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 27.07.2009 08:20:03

Teraz by som si rád prečítal nejaké "odborné" vyhlásenie klubu ako to dobre robia... (oslabenie týmu, hra katastrofa a 800 "spokojných" ľudí na zápase). Žeby sme opäť útočili na postup zo 6. miesta????

Ja som bol v sobotu mrknúť na zápese Slávia - Mladá Boleslav a zitil som že...
a, Pri vstupe mi nikto neosahával gule a kontrola bola skôr akože...
b, Futbal ako taký nič moc ale atmosféra (13456ks) urobila svoje...
c, Pri nástupe hráči Slávie išili s vlajkami na plastovej tyči a potom tie vlajky hodili do kotla kde ich spolu bolo viac ako 100 vlajok. A nikomu to nevadilo ani delegatovi ČMFS. Tiež boli vyvesené transparenty ktoré sa dali pochopiť dvojzmyselne ale nikoho to neiritovalo.
d, Kotol domácich stál lebo sedačky sú vyklápacie takže aj vlk je sýty aj koza celá. Všetko je nasedenie ale kto chce stojí a fandí.... Kto nie žere klobásu, pizzu a chlastá nealko pivo.

Ale to porovnávam neporovnateľné, ja viem. Slávia je obyčajný pražský klub a my valíme na LM :-)

Ja som a budem navždy Trenčan.... ale keby si už niekto z klubu dal dole tie rúžová brýle a postavil sa k tomu čelom a povedal.

Nemáme na to... asi by to vzala aj verejnosť a uspokojila sa so stredom tabuľky v II.lige. To je realita.

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Re: óó môj bože :X

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 27.07.2009 09:58:24

dexter napísal:
a dodám PÁÁN tréner Galád si to v Nitre troška dáva .. zrazu Nitra ktorá sa ledva zachránila minulú sezónu je na čele tabuľky .. hm peknéé asi v tom trénerovi niečo je .. tým pádom ma napadá len jedna jediná vec a to je !! že my už o postup hrať nebudeme v živote, lebo sem už tak kvalitný tréner nepríde!! a budeme tu mať len taký odpad ako je tento a budeme hrať dno tabuľky .. that´s all s futbal v Trenčíne som skončil ..
Konecne zacina ludom svietit svetielko poznania o co ide rybnickovi a cinskemu obchodnikovi ..... [smilie=baby.gif]

osobne si myslim ze Galat dal rychlo zbohom a nepredlzil zmluvu s AS po zisteni ze vedenie nechce ist do Corgon ligy a on ma ine ambicie ako sa prdkat v I.lige [smilie=bow.gif]

Ako je mozne ze v Senici dokazali za kratku chvilu cce 2-3 tyzdne dat do poriadku stadion "zekonstruovat" vylepšit? sa tam makaloooooo no proste CHCELI
Ako je mozne ze dokazali dat do kopy mancaft ktory nie je fackovaci panak v Corgon lige a na to nepotrebovali hracov z Argentiny, Brazilie, Grecka, Afriky a inych futbalovch velmoci .... stacilo pozbierat na Slovensku a Cechach a maju solidny mancaft, preco lebo CHCELI
Je nahoda ze Galad pride do Nitry je tam cca 4 tyzdne doplni par hracov a Nitra boduje ???? je to nahoda ? nie vo vedeni CHCELI

Odkedy je tam cinsky obchodnik a rybar tak to ich robota nestoji ani za deravy dros....
1. Vyhrame corgon ligu [smilie=baby.gif]
2. AS ucastnik Ligy majstrov [smilie=baby.gif]
3. Fantasticka travnata umeliny ......... [smilie=baby.gif]
4. na Slovensku nepochopeny GALAVECER [smilie=baby.gif]
5. svetovo uznavany trenery ktory radia odladne ACADENIE a rok co rok su v Trencine a vysledok ?? [smilie=baby.gif]
6. a len same bla bla bla lepkave ako cerstvo naliaty asfalt .... [smilie=baby.gif]
7. jeden trenersky experiment za druhym ..... [smilie=baby.gif]
8. vypadli sme ?? nevadi priorita o rok sme na spat ...... po roku uz nevadi ze sme nepostupili ved je pekne hrat aj o stred tabulky nebudeme tlacit na hracov aby sa postupilo...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....................... a co ked to pride ze im nebude vadit ked budeme hrat II. ligu potom mozno povedia ze je zly stav stadiona nie su peniaze na hracov a klub tym padom konci ....... mozno to tak nebude ale ide to tymto smerom

a fanusik len dufa a dufam a pomaly prestava dufat !!!!!!!!!!!

a vstupne na taky futbal ako bol v sobotu a na tu ruinu ?? VYSMECH ludom

Proste asi sa treba zmierit s tym ze AS je v h.v..ch uz vysie hlavy
Stastie praje pripravenym

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.07.2009 10:26:43

[smilie=wall.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 27.07.2009 12:20:38

ked som o zapase so ZM vravel ako o obrovskom sklamani, ako mam nazvat toto? tusim RR pred sezonou po dlhom case realne zhodnotil nase sance, ked povedal, ze postup nie je prioritou. jednoducho roznikovci, valovci, mazanovci a spol nie su schopni "tu a teraz" podat vykon hodny postupu do CL. obrana, to bola jedna obrovska katastrofa. obidva goly boli ako cez kopirak. tym poloamaterom stacilo na "muzstvo s ambiciou na hru v hornych poschodiach tabulky" nacvicit jednu situaciu, jeden rychly protiutok, ach jaj [smilie=blush.gif] myslim, ze je na case nasadit milosove stastie. to asi bez milosa nepojde... preco nehral peciar? preco nehra hlohovsky? je lepsie ho dat dole v 60. minute, ked vyhravame, ako ho nasadit ked remizujem alebo prehravame... preco bol gergel na lavicke? nasadit 3 dorastencov na majstrak je bud naivita alebo amaterizmus. po sezone odisli s hracov, co tu neboli len na dovolenke davidko a krizko. preco vedenie nie je schopne kupit stopera a utocnika, ktori splnaju 1.L kriteria? pred dvoma rokmi v cineme RR povedal, ze LL je "velmi bohaty clovek". nemusi kupovat najlepsich strelcov copa libertadores ani vygumovavacov riquelmeho. bela horvath je priklad hraca, aki su dostupni a kvalitni zaroven. takych ako on, knapp, sevela este aspon 3 a vsetko by inak vyzeralo... nech zalozi akademiu alebo becko. tych dorastencov moze skusat tam. nie v majstrakoch [smilie=book.gif]

Napísať odpoveď