ULTRas

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 14.07.2009 18:00:41

mna neprehladavali na zapase s DK, to je zaujimave. nechapem, co tu stale riesite. prehladavanie sa vam nepaci, hlavna tribuna sa vam nepaci, nic sa vam nepaci. ja skutocne nechapem, o co vam ide, skutocne nie [smilie=blink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 14.07.2009 20:00:18

ano iko je to zaujimave. velmi. dvojaky meter. prehladavaju sa len ultrasaci, ostatni nie.
a to ze nechapes ma nijak neprekvapuje
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

KATEGORIE_C
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:23:53

Príspevok od užívateľa KATEGORIE_C » 14.07.2009 21:54:38

ikotn napísal:mna neprehladavali na zapase s DK, to je zaujimave. nechapem, co tu stale riesite. prehladavanie sa vam nepaci, hlavna tribuna sa vam nepaci, nic sa vam nepaci. ja skutocne nechapem, o co vam ide, skutocne nie [smilie=blink.gif]

http://img268.imageshack.us/i/prehladavcka.jpg/
Zaujmave ze? [smilie=boxing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.07.2009 08:54:19

nočes napísal:ano iko je to zaujimave. velmi. dvojaky meter. prehladavaju sa len ultrasaci, ostatni nie.
a to ze nechapes ma nijak neprekvapuje
aj mna prehladali a nie som ultras a isiel som na novinarsky preukaz...

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 15.07.2009 14:24:55

mi_ke: Veľmi presné informácie. V dozornej rade je skutočne jeden z partnerov a dlhoročných podporovateľov klubu pôsobiaci v stavebnej činnosti. Rovnako správna je aj informácia, že AS Trenčín, a.s. rozšíril v súvislosti s pripravovanými futbalovými projektmi svoje portfólio aj o stavebnú činnosť.

mi_ke, patriot: Fakt si neviem predstaviť, komu by prospelo, ak by vedome zmaril postup do CL. Počas celej sezóny som mal zo všetkých strán v AS pocit, že postup je absolútnou prioritou. Hráči mali postupovo nastavené prémie, pre trénerov to bola otázka prestíže, vedenie spolu s majiteľom doplnili počas sezóny káder o viacero kvalitných hráčov, čo v minulosti nemalo obdobu a fanúšikovia sa napriek prvotným nedorozumeniam vrátili na tribúny a fandili nie len doma ale aj vonku. Nedokážem reagovať na tvrdenia, že niekto by bol proti, lebo mi to vôbec nedáva logiku.

patriot: Dnes som sa na základe tvojho príspevku skontaktoval s ľuďmi na Slovane, že ako dosiahli výsadu, že ich fans môžu používať pyro a my sme za to sankcionovaní. Údajne žiadne výnimky v prospech Slovana neexistujú a za pyro platia veľmi tvrdo. Dokonca, že prešli k dvojúrovňovým osobným prehliadkam (na bráne a pri vstupe na tribúnu). Funkcionári ma ubezpečili, že proti pyru aj proti všetkým zakázaným prejavom povzbudzavania tvrdo bojujú.

nočes: Áno, mali sme dohodu. Predpokladal som, že po skúsenostiach z minulej sezóny bude nastavený režim pokračovať automaticky ďalej a tak som to s sbs neriešil. Moja chyba. Na zápase s PU síce nebudem, ale pokúsim sa s nimi dohodnúť ešte počas týždňa pred zápasom, aby sa všetko vrátilo do minulosezónneho stavu.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 15.07.2009 15:27:44

nočes napísal:ano iko je to zaujimave. velmi. dvojaky meter. prehladavaju sa len ultrasaci, ostatni nie.
a to ze nechapes ma nijak neprekvapuje
To znamená,že vedia,kto robí problémy.

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 15.07.2009 19:50:16

Zoso [smilie=baby.gif] [smilie=thumbsdown.gif]
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 15.07.2009 20:22:00

Tak , po dohode z Marekom som zaslal Davidovi otázky na ktoré v priebehu týchto dní odpovie a budu uverejnené na stránke !
Naposledy upravil/-a krcho v 15.07.2009 21:07:16, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.07.2009 20:43:42

je tu jedina moznost, ze si informovanejsi ako marek :(

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 15.07.2009 20:57:28

Dúfam, že nejaké to stručné info o Davidovi prinesieme ešte tento týždeň.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.07.2009 21:01:08

aj ja :D

a este viac dufam, ze vyhrame v ZM [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 15.07.2009 21:10:06

síce to nie je k téme, ale aspoň k posledným pár príspevkom...

tak ako aj s informovaním vôbec o tom, že nejakí hráči AS išli do Holandska na skúšku, tak aj v tomto prípade, som sa parádne pobavil, lebo info priamo z kuchyne klubu prišla nie o 5 minút 12 ale skôr tak o 12:45 a čo je najdôležitejšie a zároveň aj najsmutnejšie, nie od zástupcu klubu ale od radového prispievateľa a fanúšika (to "radového" v žiadnom prípade nie je myslené ako urážka)... potom sa ozaj moc nečudujem, že v očiach fanúšikov (niektorých) je celé vedenie vnímané dosť amatérsky a falošne!
Naposledy upravil/-a Balrog v 15.07.2009 22:18:41, upravené celkom 1 krát.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 15.07.2009 22:00:17

Tak ešte je možnosť,že hráči mali vyššie nastavené NEpostupové prémie...
No a hovoriť o slovenských tréneroch a prestíži...tak to sme sa dostali na stránky sci-fi...

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 15.07.2009 22:24:16

A najmä ak niekto ešte ani poriadne v jednom klube neskončil a už bola zmluva v inom.Pochybujem,že by vedenie nechcelo postúpiť,to je pekná blbosť.To by potom do toho nedávali toľké peniaze.Ak mi ale niekto napíše predstavu,že nechcel Galád,a preto si vymýšľal stále inú zostavu,tak mu možno začnem aj veriť.

Považan
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12.07.2009 13:23:37

Príspevok od užívateľa Považan » 15.07.2009 22:47:51

Vidim ze tu zacalo reagovat vela chalanov no moj hlavny ciel je aby nam kompetentny objasnili situaciu v klube, ale aj tak sa pokusim

Musu
k tej sieni slávy trenčianskeho futbalu, asi pred 3 ci 4 rokmi som bol u rybnicka ci by mi nebol schopny pozicat ci na prefotenie, hocijake veci z nasej historie, najviac som vsak chcel original znak jednoty, na flagu......ani toto mi nebol schopny dat, ani toto, chapes oni sa tu tvaria ako bohovia pritom maju Ho_no na chodbe
Ved trenciansky futbal nevznikol v 2003, preboha, oni su to posledne cosi co tu ostalo, po troch silnych kluboch co bola rarita na tak male mesto, a nechcem tym samozrejme zhadzovat TTS a tvoju pracu v nej, samozrejme toto je tiez pozostatok z cias minulych, kto vie mozno niekedy este povstane a bude tam kde ma byt.
Nechapem pritom ako moze niekto fungovat, ako moze fungovat klub ktory si ja neviem ako to povedat mozno nevazi- alebo proste nema historiu, ved kto sa nevie poucit z historie nemoze ani misliet na buducnost, fraza, ale vela znamena! Veru velmi rad by som sa pohrabal vo fotkach vlajockach zo zapasov a tak dalej –cakal som ze budem zahrnuty ... s rybnikom som sa istu dobu stretaval dost casto a zhanal tieto veci a vies co som zohnal, poviem ti to: cislo casopisu 1/2005 mesacnika AS Trencin-kedze niesom z tn tak som si po to chodil do klubu, strana 12 znak JT- tu som 2 dni prekresloval a neskor sa to dost roznieslo , vela ludito uz pouziva v avatare-mimochodom jedna verzia starsia je aj na nete, ty vies.

Toto je pristup vedenia

Preco tu pan svatek nedate na stranku zapasy, ci fotky zo sezón minulych- z nasej histórie, aby sme si pripomenuli milniky trencianskeho futbalu, v casoch ked to v sektoroch praskalo vo svikoch! Toto nie je len pozvat par veteranov z jednoty ci tts na drink na vas prenadherny galavecer

K vlajkam ako je mozne ze ste nam dovolili priniest do sektorov zakazane vlajky na tyciach?????????
Pokial viem ak usporiadateľ vopred vyhlási, čo je zakázané so sebou priniesť do priestorov stadiona, musi to aj respektovat a my sme sa nikdy nebavili o tomto ze by boli dovolene,a ako je mozne ze to preslo dokonca bez dohody?? Ako je mozne ze boli zakazane predmety na stadione pocas zapasu????
Na osobne prehliadky mate plnu moc, inac sbs samozrejme nemoze fungovat a zabezpecovat ochranu, to chape aj male decko- ale ozaj len male decko, lebo ak by som chcel a uz som to panovi svatekovi vravel ze ak budem chciet tak prepasujem na stadion aj bombu a sbs s tym nespravi proste nic! Samozrejem vas hlavny ciel kontroli je pyro a ine drobne zakazane predmety, ale hlavne pyro, ale to dokazeme prepasovat a sbs by zasahovala az po odpaleni....zakazdym, Je pravda ze aj v tych najvyspelejsich krajinach -ligach kontroluju stadak pred zapasom ale prosim vas myslite si ze sa to aj napriek kameram neda dostat, ved taketo testy uz niekto skusal aj na slovensku a dostal bez problemov myslim ze to bolo prave v ziline -zbran do sektoru, pan svatek? Skusime tu srandu? Prepasujeme zbran a vytiahneme ju pocas zapasu na vas pred VIP, co vy na to?

Mato
asociacia fanusikov , teda konkretne slovan z tt to uz chceli nastartovat ale dlhsie som nic nepocul o nich, avsak mame aj my kontakt na typka ktory prave titeto veci riesi aj mimo svk..., mimochodom pan Svatek kedze sa drzite noriem sfz a ta zase uefy, tak sa vas spytam ako je mozne ze je v Rakusku a myslim Norsku povolene pyro na stadionoch / info od neho/ , ako to ze niekde je to zakazane a niekde povolene- ci rakusko a norsko nepatria do europy???, neseru si tak trosku dohuby uz tu na najvyssich miestach, a este raz k slovanu ano je to pravda?, ale prosim vas myslite si ze vam povedia pravdu, pozrite si tuto sezonu ako bojuju, belasa slapa je taka organizacia jak cele sfz, navonok sa tvaria ze bojuju skutocne nemaju na to zatial medzi sebou paky, vid zapas v moravciach kde to zahadzali, nic sa nestalo, trnavaci – a dokonca ani nie oni hodili dve hira a uz mali po ptakach.
Robia si co chcu a jak zacali bojovat tak az od tejto sezony pozrite si foto prosim Vas a nepocuvajte a nechytajte sa kazdeho slova co vam kto povie- peknu kopu odkazov som vam poslal ! ked som sa vam snazil vysvetlit ze vsade to frci, len na nasom zvaze nie, Inac mi to pripomenulo nas dalsi rozhovor kedy som vam navrhol aby ste zistili ako to funguje na baniku-doteraz som sa nedozvedel, ale samozrejem ze ste sa opat chytili slamky po trapnom jednom delobuchu na sparticke a uz ste tam volali, a odpoved zo sparty, bol nieco v zmysle, Tym chalanom neustupte ani krok lebo budete mat problemy, v nicom a ani krok! Doteraz sa toho drzite , tak a mate tu dalsiu pracicku alebo si mam zavolat ja na banicek? Aby som vas opat uviedol do obrazu
http://www.chachari.cz/galerie.php?kate ... zona_08_09
ani neviem ci tam najdes zapas bez pyra,
Mimochodom kto je organizator zapasov repre a slov pohara, nie nahodou va skvely zvaz, ktoreho sa tak drzite a ktore vybera love, tak preco si nedali chlapci pokuty za pouzite pyro na pohari ke -petrzlen v senci? Divne,
A to este pred par rokmi kupovali pyro pre repreultras- vtedy som sa tesil na repre mesiace dopredu jak maly chlapec, a teraz, nuz podla vas je to lepsie.

Co sa tyka tej tribuny samozrejme bol by som radsej keby som tu nemusel vypisovat kraviny co sa tyka statiky, a ovela lepsie ako zhanat posudky a platit tazke love za ne, je dat tie love jednoducho na zburanie, a stavat fungel novu trribunu, potom by som chcel byt prvy co polozi ruku k dielu, a takych ludi poznam viac, samozrejme bez represii na futbale
Prave dnes mi vravel skusenost kamarat z herty, hrali jedno z posledych kol myslim s bochumom, nadherny stadion, futbalo nicom 70 litrov v hladisku, bez osacovania- rodinky s detmi, a na to berlin je dost velke mesto – aby kamarat videl to co videl, bufety plne pupkatych deciek co tahali od svojich rodicov peniaze na dalsiu kolu ci hambac, najnovsie dresy ich „milacikov“ dalsie love, kotol sice pocetny- ale nuda, len na konci hopsanie a dlhsia dakovacka, tot vsjo
Pan Svatek, vy tvrdite ze mate posudok z minuleho roka a bol vypracovany v oktobri 2005, a vy ste nic o tom akoze nevedeli, tak toto je dobreeeee, wau, vy ste potom ignorovali alebo nevedeli v akom stave su tribuny a pustali ste tam tisice ludi, to keby padlo tak by ste boli v peknej ...., ale preco by ste nemali ist aspon na sud teraz ved toto je ohrozovanie obyvatelstva!!! Niekto tu robi skvelu pracu, mesto ci vy? Kto by si to odsral?

TAK TOTO FAKT NEPOTREBUJE KOMENTAR!

Mike, tvoj nazor na danu situaciu:
Ja vidim jedinu cestu a to vlastnym pricinenim a bojovnostou sa zasluzit o to, aby Trencin bol na futbalovej mape Slovenska...a aspon minimalne stazit pozicie Kmotrikovcom, Laurincom, Weissovcom, Miklosovcom a iny lotrikom ci zo SFZ urobili vyhodny biznis. Ale hadzanim svetlic to chlapci urcite nedosiahnete...

Toto opat nepotrebuje komentar

Pan Svatek „AS Trenčín na zväze niekedy niekto nenávidel“- ANO presne tak to ste tvrdili vy!!!!!! Niekolko X

Pan svatek, chodte a spravte aspon nieco poriadne pre klub a chodte otrhat tu zelinu co raste v „zakazanom sektore“ uz to tu bude vypadat ja k na cihlovej roli

Doposial bolo zodpovedanych minimum otazok, to tu budem pisat akoze rok?? Ved to uz budeme aj ligu majstrov hrat.

He mas pravdu Martin aj ten topvar uz je ukradnuty a neieje co byval, skoda ale da sa

Infoo davidovi a ine si davajte do svojich tem, mate ich tu peknu kopu nie tu- dakujem! Toto je ultras tema nezaujima ma kolkym padlo mydlo v sprchach,ci kolko kilov gelu chlapci dnes minuli

Pani z vedenia uvedomte si ze vy tu nebudete, hraci tu nebudu, ale my tu budeme VZDY!!!
MY SME KLUB VY NIE STE NIC!


ALKOHOLOM PROTI MODERNEMU FUTBALU!

ciao

Napísať odpoveď