2.kolo : Zlaté Moravce - AS 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 18.07.2009 23:46:01

ja som bol tiez na futbale a este teraz mam z toho triasku.to co piskal ten ko..t pregnantny tak to nema obdobu.to ani neboli okate chyby.to bolo bezbrehe zarezavanie nasho muzstva,ako pise balrog taku ruku v sestnastke neodpiskat,to je doslova urazka aj nestranneho divaka.ja nenachadzam slov na taketo chrapunstvo.pri tom bola este jedna na adiho.chlapcov mi je strasne luto,bolo vidiet ze chceli,dreli do umoru.takto ked budu nechavat srdce na travniku,nemam o nich obavy.na margo druheho golu,jednoznacne chyba adiho.doslova zobral loptu z nohy sevelovi,a lez sa zvrtol zobral mu ju super a vsietil.
dnes sa mi pacil horvath,celkom dobre valla.dalej knapp,ale jednoznacne nad vsetkymi svietil godal.nielenze odstavil od hry dvojmetroveho pavelku,ale pozberal vela lopt a zalozil par peknych utokov jeho uz tradicne presnou prihravkou.asi 15 min.pred koncom ho trener poslal dopredu a celkom mu to tam svedcalo.dvakrat poslal hloha a gera do tutovky lenze ti spekulovali len s bicyklom nie aby strielali.takto gol nedaju ani do vinoc.k trenerovi sa vyjadrovat zatial nebudem.ta jeho zakladna zostava a striedanie podotykam,ze neskore je na dlhsiu debatu.

Užívateľov profilový obrázok
pegas
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 18.07.2009 23:42:32

Príspevok od užívateľa pegas » 19.07.2009 18:20:41

Balrog čo ty napršalo do oči keď si nevidel a nevedel ktorý dal Mazan gol(....ešte spomeniem aj neuznaný Mazánov vyrovnávajúci gól pre ofsajd, ktorý ale skutočne bol.../ to BOL gol na 2:1.Oči si si mohol vyočit aj po ich výkone.Netreba ich pocenovať ja si myslim že to nebolo také strašné...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 19.07.2009 18:41:53

Pegas,
trocha nechápem, čo si tým čo si napísal chcel povedať...
prelož mi prosím ťa do slovenčiny čo si chcel povedať vetou:
čo ty napršalo do oči keď si nevidel a nevedel ktorý dal Mazan gol
ten ofsajd bol ešte na polke ihriska len ho rozhodca nezapískal a nechal hru pokračovať, aj keď ju mal ukončiť.
oči som si išiel vyočiť keď som videl kto vybieha na trávnik... inak si myslím, že Adi hrá fajn, len je vidieť, že niektoré jeho pohyby sú ešte také neokresané (inak potom v 2.polčase sa dosť trápil-myslím, že nevyhral ani jednu hlavičku), Mazán je behavý chalanisko s celkom dobrou technikou aj ťahom na bránu, ale na môj vkus ohromne drzý, veď Ševela aj s Knappom po ňom x-krát museli dosť výrazne (aj vulgárne) ziapať aby držal hubu a hral, lebo stále mal nejaké diskusie a poznámky k rozhodcovi, no a Valla v obrane na čo že prvý zápas celkom fajn, ale smerom dopredu, neviem či dal jednu presnú nahrávku, teda aspoň v druhom polčase to dosť kazil (smerom dopredu myslím).
celkovo to nebolo strašné, veď to som aj napísal, páčilo sa mi ako bojovali najmä ku koncu, ale tie striedania, ako už napísal Lafo, prišli troch neskoro...škoda.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
pegas
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 18.07.2009 23:42:32

Príspevok od užívateľa pegas » 19.07.2009 18:49:13

[smilie=boxing.gif] Išlo my oto že to bol druhý gol a nie vyrovnavaci.Treba pisať objektívne....Máš aj vdačom pravdu...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 19.07.2009 18:53:57

jáj, jasné, už chápem... ja som to napísal v zlom poradí... bol by to gól na 2:1 pre nás, samozrejme, len som si to neuvedomil, že to je napísané akoby to bolo na 2:2.
inak ja tých chalanom nepodceňujem, len si myslím, že s takým súperom by sa nemali rozohrávať, teda skúšať... alebo ako to napísať... alebo teda keď tak, tak tam mal byť v útoku iba jeden z nich (Adi) :)
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 20.07.2009 11:30:19

boxo2 napísal:Etrox49, ty sa na Hlohovskeho pozeras z akeho uhla, ked nevidis to co vsetci ostatny. Ako Vojtek este neni (to pride casom), ale sance tiez nepremiena.
Mozem ta ubezpecit, ze ja som ten posledny, kto by sa Hlohovskeho zastaval, vid moje prispevky v minulosti. Ale vyprosim si aby tendencny redaktor - prointeristicky fetisista, ktory v nie davnej minulosti pravidelne a systematicky zhadzoval klub v denniku Sport, zrazu osvojil pravo vynasat sudy nad nasim kadrom a este na takejto urovni.

Netvrdim, ze Hloho nema problemy s koncovkou. Pozrime sa vsak, kolko dostava prilezitosti. Btw, nie je to tak davno co mal aj David problemy jak so strielanim golov tak aj s tou tzv. "nadvahou".
Willkommen in der Wirklichkeit!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 20.07.2009 11:52:13

Ano je to tak tendencn si berie ho huby to na čo mení nik zvedavý a podstatne veci mu akosik unikaju. Na druhej strane David makal behaval sám hore dole juhom, zatiaľ čo hloho akosik kasle na svoju budúcnosť :/ teda nik nevie možno maka sám niekde kde ho mení vidieť ;)
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 20.07.2009 16:13:04

tak ja neviem, po dlhom case obrovske sklamanie. ak nebudeme vyhravat taketo zapasy, nemozeme postupit, to je jasne. ked som sa pozrel na zostavu ZM, ostalo tam len torzo hracov z CL. je to skoda. ale na druhej strane liga sa zda byt vyrovnana. ZM proste hrali 2 zapasy doma a dva zapasy vyhrali. uvidime, ako budu hrat vonku. ked napr. dokaze taky DK porazit podbrezovu, je to na zamyslenie... [smilie=book.gif]

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 20.07.2009 21:44:27

ikotn napísal:tak ja neviem, po dlhom case obrovske sklamanie. ak nebudeme vyhravat taketo zapasy, nemozeme postupit, to je jasne. ked som sa pozrel na zostavu ZM, ostalo tam len torzo hracov z CL. je to skoda. ale na druhej strane liga sa zda byt vyrovnana. ZM proste hrali 2 zapasy doma a dva zapasy vyhrali. uvidime, ako budu hrat vonku. ked napr. dokaze taky DK porazit podbrezovu, je to na zamyslenie... [smilie=book.gif]
ikotn ja som na tom zapase bol a na vlastne oci som videl,ze tento zapas sme nesmeli vyhrat,a tomu ko.....i pregnantnemu sa to podarilo zariadit.ved sami domaci fanuskovia sa cudovali ako je mozne neodpiskat dve tutove penalty,ktore videli vsetci len ten ko..t nie.ja ti poviem iba jedno.keby clovek mohol tak ako nemoze,toho chrapuna by nedalo dokopy ani desat chirurgov.nato vezmi jed.
k tomu DK len tolko.ani jeden novacik nebude fackovaci panak a na nas sa bude chciet kazdy vytiahnut.to si pis. [smilie=cigar.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 20.07.2009 21:49:01

lafo,
100% pravda vo všetkom... aj keď mňa tam skoro "zlynčovali", keď som začal ziapať, že to mala/mali byť penalty [smilie=boxing.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 20.07.2009 22:02:07

balrog,nas tam bolo sedem ale nemali sme ziadne problemy,aj ked som si pustil hubu na spacirku a bol som uz aj doslova sprosty.dokonca ani policajti ani nevrngli.fakt.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 21.07.2009 16:22:51

lafo, nieco pravdy na tom asi bude, kedze v dnesnom sporte trener ZM hovori, ze vyhrali nezasluzene [smilie=baby.gif] . takze mame v lige po interi dalsieho podplacaca? ja som uz na zaciatku vravel, ze vilko bude podplacat vo velkom [smilie=angry.gif] . ale na to sa nemozeme bohuzial vyhovarat, lebo to nikto nedokaze. jednoducho musime hrat a cakat na zakopnutia superov. tento rok ich odhadujem na ZM a RS [smilie=boxing.gif]

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 21.07.2009 18:04:45

netreba zatial robit paniku.coze my nemame v nasich strukturach na taketo veci naslovovzateho odbornika? [smilie=bow.gif]
mal by sa zacat cinit nech je pre klub aspon trocha uzitocny. [smilie=band.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 22.07.2009 08:42:52

Lafo,
tak jasné, že som nemyslel nejaké fyzické "lynčovanie", to si zase nie... ale sprostých rečí na adresu klubu a hráčov, poprípade mojich postrehov, som si užil požehnane, dokonca aj pár rasistických na Adiho... ale čo už všetci sme rovnakí...
inak teraz som dopozeral video zo zápasu a tá ruka... KD rozhodcovi... fakt neuveriteľné... už zákrok na Horvátha sa dal pískať ale tá ruka bola 100%ná... čo už opäť jeden zápas z kategórie obrovsky smolných...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Realita

Príspevok od užívateľa erik » 22.07.2009 10:25:07

Citujem "coze my nemame v nasich strukturach na taketo veci naslovovzateho odbornika?".
Veď práve to je obrovská chyba, držať v štruktúrach takúto persónu, všetci o tom vedia, dokonca aj Feri z UEFA a potom sa na klub aj tak dívajú

Napísať odpoveď