Kam smeruje AS ( vízia a skutočnosť)

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 07.07.2009 11:41:28

nuž,neviem,ale podla mna sme typickym klubom ktoreho majitel využíva tento klub (snad aj v dobrom) na transfery a rozohranie sa hračov z jeho akademii a tak...nič zle na tom nie je ,iba fakt že takto určite vyššiu suťaž hrat nebudeme a budeme "sa" rozohravať v 1.lige. reči o lige majstrov a podobne už pridu smiešne hadam každemu [smilie=blush.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.07.2009 14:19:20

Forrest napísal:Vyborny namet na clanok Miro. .. Mato - nechcelo by sa ti toho ujat, ked budes mat chut a cas?
ee

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 07.07.2009 14:40:38

Preco? Mna osobne by napriklad tiez velmi zaujimalo, co vsetko nas majitel okrem AS vlastni, co produkuju, ake uspechy dosahuju, atd... A na tomto projekte by si plne vyuzil svoju investigativnost [smilie=cowboy.gif] a hlavne zaujal mnozstvo ludi.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.07.2009 15:10:29

martin,
ja sa pridávam k Forrestovi....kto je vlastne podnikateľ La Ling....???
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 07.07.2009 20:26:38

Suhlas pod do toho !!!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.07.2009 22:22:01

skuste zivnostensky register... alebo holandsku obchodnu komoru... po jeho prichode sme o tom dost pisali... hadam... skuste archiv... alebo cakate, ze stranku klubu prinesie info, ze to je Borierov brat :D

to je uz vec navyse, jedine, ze by sa do toho pustil bezobalu Sport abo profutbal ;)

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 08.07.2009 10:48:07

Tu sme sa zrejme nepochopili. Mna to zaujima cisto z pohladu zvedaveho, prajuceho fanusika. Nie z pozicie bulvarneho zurnalistu. Nestacia mi vypisy z registrov, zaujima ma skor cinnost a produkcia jeho podnikov, pripadne nejake uspechy.

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 08.07.2009 10:58:43

Mato, mna by este zaujimalo ci nasi hraci este stale piju tie zazracne napojde Milkon? A ak ano, kolko krat denne, ci si to pochvaluju a ci sa to neda niekde kupit? [smilie=pepsi.gif] Mimochodom, nenastala niekde v prevadzkarni vyrobna chyba? Svetovym hracom, ktory ho mali prezentovat sa moc nedari.. [smilie=super.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 08.07.2009 17:14:33

to sa dost skoro, po dvoch rokoch, zaujimate o tralalkovu cinnost [smilie=bow.gif] kedze stale existujeme, borrierov brat to asi nebude [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 08.07.2009 17:47:48

Preboha, nikto tu netvrdi, ze to ma byt Borrierov brat. Ja som to len navrhol ako temu na clanok. Pise sa o dost nepodstatnejsich veciach, tak by nemuselo byt na skodu napisat nieco aj k tomuto.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.07.2009 20:28:23

v mojom pripade asi tazko a taketo zlozite temy velmi neriesim... ja som sa s lingom mozno tak videl, nieto este pozdravil... wed skuste googlit a nieco hadam vygooglite...

na druhej strane nemyslim, ze je standard davat taketo clanky o majiteloch klubov... wid kmotrik, forza, scp, ex-poor atd...

myslite, ze na stranke chelsea najdete nieco o aktivitach Abramovica... fakt su na to ine media...

a ohladom nepodstatnych sprav... do urcitej miery to je dosledok aj tohto fora... dnes sa davaju von iba definitivne veci... teda kmotrik az ked podpise, nie v den, ked to prinesie sport, presne v ten den sedel s GM dost dlho, aby to cele uzavreli... stat sa mohlo cokolvek... rovnako ako Krizko... arbitraz povie 3,5 mil a TT povie ee... Depetris je iny pripad... tam sa snazi pozriet, ake PR maju v tomto smere KEsece o Maticovi atd... takze je co zlepsovat, ale v zasade stranka patri asi medzi top 5 po informativnej stranke v SR...

ked to bude ako s duklou, potom to bude alarmujuce

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.07.2009 17:37:27

Dnes som sa v Stankovskom informatorovi docital, ze AS skutocne ide stavat treningove centrum v Trencianskych Stankovciach.
Citujem:
OZ dava predbezny suhlas na vyuzitie pre zamer AS Trencin v k.u. Rozvadze na parcele za VN:
1 etapa: prenajom 5 ha na 10 rokov ...
2.etapa zaciatok vystavby do 5 rokov od podpisania zmluvy, zaciatok vysvtaby je podmienenyvystavbou pristupovej cesty.
Tak isto je tam jednostranovy clanok ake podmienky si ulozilo nase OSK Stankovce, cize ziadna fuzia ani bcko nebude. Budu v jednom objekte obe muzstva.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 31.07.2009 08:22:47

čo je s Depetrisom? mohli by ste už konečne vyniesť definitívu na svetlo sveta.. holandsky neviem..
ANDY RULES!

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 01.08.2009 12:24:35

nesto napísal:čo je s Depetrisom? mohli by ste už konečne vyniesť definitívu na svetlo sveta.. holandsky neviem..
http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=915

tuto máš informácie :)

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 22.08.2009 15:25:35

Opäť, tak ako pred rokom, tak ako pred dvoma... zase raz alebo aj viackrát za sezónu nastane v klube obdobie alebo situácia, pri ktorej sa fanúšikovia pýtajú čo sa to sakra deje, pri ktorej sú výsledky nahovno, hra tiež... skrátka je to pokašlané na všetkých frontoch.

Opäť raz sme sa dostali do situácie, keď voláme po spravodlivosti, pýtame sa vedenia alebo hráčov, čo sa to robí, prečo sa nedarí, prečo na trávniku nie je vidieť srdce a chuť niečo ukázať, kam tento klub smeruje...

Mám pocit, že z počiatočného rozčarovania z konca minulej sezóny (teda z neúspechu – z nepostupu), sme prešli do niečoho oveľa horšieho. Nechcem polemizovať o tom, či druhé miesto bolo otázkou futbalového šťastia, či nariadením vedenia, keďže aj také názory tu padali. Teraz však na rozdiel od minulej sezóny, zdá sa, nefunguje v klube nič. Od vrchu pyramídy až naspodok je chaos, neporiadok a hlavne nie sú výsledky hodné mena klubu, kvality zázemia alebo už samotnej kabíny (z ktorej aspoň základná jedenástka má isto na viac, než na ôsme miesto v tabuľke).

Vedenie (na čele s GM) si opätovne, tak ako sme zvyknutí a tak ako po minulé sezóny, nas*alo do huby, keďže ťažko hovoriť o tom, že káder zostal „kvalitatívne na rovnakej úrovni“, ďalej o „budovaním infraštruktúry“ alebo „dávaní si vysokých cieľov, bojovaní o popredné priečky“ a pod. Toto sme tu už mali, máme to tu znova a tak ako predtým, tak aj teraz je z toho jedna veľká blamáž... zatiaľ. Osobne už neverím absolútne ničomu, čo vedenie natára... aj snaha o výstavbe akéhosi komplexu s ihriskami, možno fontánou alebo neviem čím ešte... pokiaľ nebudú na stole konkrétne projekty a podpísané zmluvy, je úplne zbytočné sa s takými vyhláseniami prezentovať... to je dobré možno do predvolebnej kampane a na nas*atie už tak nas*atých fanúšikov.

Príchodom trénera Koníka som bol tak nejako v pomykove, lebo som vôbec netušil, čo sa od neho dá čakať. Po x príspevkoch na profutbale, v ktorých nám fanúšikovia bývalého Interu gratulovali k podľa nich výbornému trénerovi, som sa akosi potešil. No to čo teraz vídavam na trávniku, sa s prácou Ivana Galáda nedá ani náhodou porovnať! Poniektorí nadávali keď sa minulú sezónu stal trénerom, no teraz som si istý, že by sme ho tu na rukách nosili, lebo od Stana Grigu to bol najlepší tréner, čo AS malo. Neprehrať 8 mesiacov v rade ja toho jasnou vizitkou (aj keď nám postup ušiel iba o vlások a vlastnou chybou). Nechápem prečo v každom druhov pozápasovom vyjadrení z úst súčasného trénera čítam, že nespoznával svojich zverencov a že hrali niečo úplne iné, než čo im povedal. Veď asi je na ňom ako ich celý týždeň na zápas pripravuje?! Čo už im len toho môže povedať za tých 15 minút cez prestávku? Na prípravu je predsa celý týždeň. Nechápem... A keď už teda vidím, že hrajú na trávniku niečo iné, tak prečo na nich neziape? Galád po nich ziapal nonstop, asi aj keď hrali to čo im povedal... lenže Koník je v tomto, akýsi flegmatický... len čaká kedy sa skočí zápas a potom si zapáli... Neviem, možno by to chcelo z jeho strany aj trocha hlasnejšej verbálnej (možno až „vulgárnej“ ;) ) iniciatívy. V každom prípade, nespoznávam hru hráčov a ani samotný systém. Možno to chce iba viacej času, v každom prípade nechcem súčasného trénera nejako zatracovať.

Samostatná kapitola je hráčsky káder. Naozaj si nemyslím, že tabuľkové postavenie je odrazom kvality kabíny. Podľa mňa má minimálne základná jedenástka na viac ako na ôsme, alebo desiate miesto v tabuľke. Problém však je, že káder na rozdiel od minulej sezóny je dosť úzky a najmä lavička neoplýva takou kvalitou. Hráči, ktorí by mali ťahať tím, nie sú vo forme, alebo sa im skrátka nechce a z lavičky sa nenašiel nikto kto by ich bol schopný plnohodnotne zastúpiť. Možno aj preto tie trénerove rošády v zostave... skrátka zúfalstvo. Ako som už viackrát napísal, je chvályhodné ak je snaha zapracovať dorastencov do A mužstva. Lenže musí ísť o hráčov, ktorí na to majú, alebo o hráčov, ktorí si prejdú aspoň nejakými nižšími súťažami (napr. v B mužstve, ktoré AS stále nemá!). Ťažko je sa spoliehať na dvoch dorastencov, čo by útočníkov, že nahradia už zabehaného Depetrisa. Adi možno bude dobrý zakončovateľ, lenže k tomu mu ešte dosť chýba... Mazán je kapitola sama o sebe, ten by mal mať viac futbalovej drzosti ako tej verbálnej... nie je predsa mysliteľné, aby 18 ročný chalanisko mal pripomienky ku každému verdiktu rozhodcu! Valla vyzerá byť naozaj talentovaný chalanisko, len by potreboval trocha viac odvahy... No a keď už spomínam dorastencov, tak naša záloha je naozaj v žalostnom stave, okrem Knappa, ktorý v každom jednom zápase, ktorý hral nechal na ihrisku aj dušu! Nebolo by od veci, možno skúsiť Zvalu, keď sa pred sezónou o ňom písalo ako o talente. Alebo čo takto Baéz? Tréner ho v každom prípravnom zápase chválil a nehral ešte ani raz.
O našich najväčších talentoch Hlohovskom a Gergelovi je ťažko písať. Jeden zdá sa pokašľal resp. sa vykašľal na celú letnú prípravu a tak to aj vyzerá na trávniku, plus mu už dlhodobo nejde, čo je zapríčinené istotne aj tým. Druhý ako spomenul tréner, hrá skôr pre seba ako pre tím a aj to nie (aspoň podľa toho čo som mohol vidieť) na 100%! No a keď sú na trávniku spolu, tak hrajú iba jeden na druhého.
Obrana odchodom Križka do Brna tiež utrpela viac ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Ševela bez neho nie je akosi tak dobrý a Godál je síce stvorený na stopérske miesto, ale dohromady im to moc nejde, tak ako krajom obrany...

Spísané, podčiarknuté táto sezóna bude pre nás fanúšikov obrovsky ťažká na nervy, lebo to, že vedenie máme na draka, sme si už možno aj celkom zvykli, ale to, že sa k tomu pridá tréner spolu s hráčmi, to je nóvum, ktoré tu minulú sezónu nebolo, alebo keď bolo, tak nie tak zreteľné!

Nič iné teraz nepotrebujeme iba pevné zdravie a nervy!!!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Napísať odpoveď