Kam smeruje AS ( vízia a skutočnosť)

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 23.08.2009 12:38:28

Ja aspon viem, ze na domace zapasy nemusim nosit Rohypnol. Posledny zapas mi k spanku vela nechybalo.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 24.08.2009 05:43:10

Postavenie v tabulke je vysledkom kvality kadra ktorym AS momentalne disponuje. No a kvalita kadra sa samozrejme musi odzrkadlovat od financnych moznosti klubu. Pre tuto sezonu bude uspech umiestnenie do 5 miesta. Velkou chybou bolo to ze sa minulu sezonu nepostupilo. a samozrejme aj sezonu pred tym ked sa vypadlo z CL. Ak niekto berie 2 miesto ako uspech tak potom je to dost cudne ...pretoze ak je ambicia jednoznacny postup 2. miesto je obrovsky neuspech...podobny ako vypadnutie ...jednoducho ciel nie je dosiahnuty ...ambicie nenaplnene...
AS momentalne nema viac ako na to co hra.... a zrejme to nebude otazka len tejto alebo buducej sezony.... Postup do CL je sen na ktory klub nema peniaze a ani hracov...a zial ani stadion. ... Takze .... realita je 1. liga na stadione ktory sa rozpada ale zatial ako tak drzi.....
Ten stadion je tema ktora ma dve strany.... o pristupe mesta nebudeme diskutovat pretoze postoj mesta je taky aky je..... no twn stadion sa nezacal rozpadat zrazu pred rokom ...on sa rozpadal aj vtedy ked AS hralo CL a este aj predtym..... vsimol si to niekto ak hej upozornil na to niekto ....Beriem ze pokial by AS chcelo zasa vstat a byt CL muzstvo tak klub by musel investovat dost velke peniaze, ktore myslim ze asi nema ....a zrejme uz ani mat nebude.... mozno ze pan majitel najde menej nakladny klub s ktorym to nepojde tak tazko ..... na druhej strane TN je developersky zaujimave mesto tak mozno ostane a stane sa zazrak...
pravda sa zle počúva

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 24.08.2009 06:41:35

No tohtoročné výsledky aj hra nie je povzbudením do budúcnosti. Vedenie opakuje rovnaké chyby ako v minulosti. Charita je nepochybne užitočná vec, ale tu to vyzerá ako keby charitatívnu pomoc potreboval v prvom rade klub. Teraz by sa všetci v prvom rade mali starať o futbal , tak ako to majú zaznamenané v stanovách. No podľa výsledkov asi už pripravujú vianočné koledy. História sa zvykne opakovať a neviem či AS nebude nasledovať pád TTS-u Trenčín spred 20-tich rokov.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 24.08.2009 16:50:48

Ja si myslim, ze ide o to aby tu zapracovali tento rok hlavne mladikov z dorastu...aj ked po zime asi bude iny kolotoc v time [smilie=bananadance.gif]

BTW : Chlapci a dievcata ak si chcete natipovat zapasy v CL a Trenčianskeho kraja MO a triedy klik sem : http://www.tico-sport.sk/news.php?readmore=48
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 28.08.2009 11:01:30

ale ved mladi hraci sa zapracovavaju kazdorocne. uz im to akosi dlho trva [smilie=please.gif]

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 03.09.2009 05:52:02

Tak..aky je teda zaver? Kam smeruje AS? Co je zo stadionom a aky je realny ciel napr. na najblizsie dva roky? Je v tych cieloch zahrnuty aj postup do CL a renovacia stadionu alebo proste klub na viac nema ako na sucastny stav?? Ono niekedy je dobre povedat aj pravdu tak ako to v skutocnosti je. Myslim ze mnohi fanusikovia este ziju v nadeji ze AS sa vrati ..
pravda sa zle počúva

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Prievidza má problémy

Príspevok od užívateľa space » 30.09.2009 10:43:19

Takže začala to Podbrezová, problémy má Prievidza ......... ešte 10 klubov a problémy bude mať aj vedenie a majiteľ AS, lebo asi bude "musieť" postúpiť do vyššej ligy (nebudem dehonestovať názov nejakej Corgoň ligy, príp. extraligy, lebo to s tým nemá nič spoločné) ............ [smilie=alien.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Napísať odpoveď