Kam smeruje AS ( vízia a skutočnosť)

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 03.07.2009 12:05:49

mi_ke napísal: Tahuni odchadzaju a mladi sa opat budu v lige trapit...
najmä táto vec zaráža aj mňa, už popri tomu, že si tu niekto non-stop dva roky tentuje do úst. Adekvátne náhrady a neoslabenie sa je, vyzerá to tak, ta tam, lebo ak mi niekto chce povedať, že tí chalani, ktorí prichádzajú z dorastu sú adekvátne náhrady za hráčov, čo hrali okrem iného aj CL, tak to asi ťažko... nehovoriac o tom, že nie všetci, aj sebelepší, dorastenci jednoducho nezvládnu prechod z dorastu do A mužstva, a tak stavať na Adim ako na náhrade za Depetrisa mi príde viac ako hazardné, aj keď si myslím, že ten chalan má dosť veľký potenciál... okrem neho tu zostáva iba Hloho, ktorý ak sa bude trápiť a hrať iba na seba tak ako na jar, nebude to skrátka dobré ani pre neho ani pre tím... a Kubík, no to je kapitola sama o sebe, možno má talent alebo potenciál, no za tie zápasy čo som ho mal možnosť vidieť, som nič z toho nepostrehol... žiaľ. takže opäť mi to príde ako obrovský risk, staviť na mladých a dúfať, že to vyjde, ak nie bude to iba trápenie...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 03.07.2009 12:41:50

mi_ke: respect, ja to chapem, len mi prekazalo vytrhavat veci z kontextu... klub ma v tomto prevedeni dva roky a asi aj Ling sa uci... predtym tiez nerobil tymto sposobom futbalovy biznis...

posledna reakcia bola velmi pravdiva, len jednu vec, niekto je trener, iny manager, hospodar, hrac a niekto robi PR... a ako sa robi PR??? ako kazda robota, najlepsie ako viesh... navyse PR je o pozitivnych veciach, to je asi kazdemu jasne...

zmeny strategie v polrocnych intervaloch na zaklade skusenosti su normalne pre kazdu firmu, bolo by hlupostou slepo ist jednou cestou, ked vidiet, ze tadial to nevedie...

respektujem vsetky nazory, ale tiez ziadam respekt mojich... polemika, nesuhlas a diskusia predsa neznamena este nepriatelstvo... niekto je vizionar, iny optimista, niektor kritik a niekto dement ;)

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 03.07.2009 22:10:04

mi_ke,dobrá finančná situácia v klube znamená čo?Že RR a spol. to celkom slušne sype...

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 04.07.2009 10:42:44

Podľa mňa sa smerovanie za posledné obdobie príliš nemení. Vždy to bolo predovšetkým o mladých hráčoch a doplnením o 1 - 2 skúsenejších. Začnime prechodom silného ročníka 1988 do Áčka. Hlohovský, Gergel, Kleščík, Čogley, Šebek, Rožník... Z dorastu prešli kontinuálne do A-čka. Učili sa pri Mičencovi, Czinegem, Hodálovi či Kamenskom. V ďalšej etape prišli Baez, CHanti, Ree, Depetris a ako skúsenejší hráči prišli Sluiter a Jašúrek. Vlani prišli z mladíkov Peciar a Kubík. Aj na základe požiadaviek trénera sa prvýkrát pristúpilo k angažovaniu vyššieho počtu skúsenejších hráčov - Szórád a Bubenko sa trvalejšie do základu neprebojovali. Knapp a Ševela sa stali stabilnými a veľmi dôležitými hráčmi. Teraz ostáva situácia nezmenená. Viacero mladíkov prichádzajúcich z dorastu sa bude učiť pri osvedčených lídroch.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.07.2009 10:52:31

marco, martin

asi robite dobre PR. ja vam verim, skutocne [smilie=baby.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.07.2009 12:45:28

tak mash u nas jedno [smilie=beer.gif]

;)

len aby sme tomu veriil aj my [smilie=baby.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 04.07.2009 13:49:37

Mato, vies ako to je - stale opakovana loz sa stava pravdou.. Na Slovensku sme toho v poslednej dobe casto svedkami.. Ale tym samozrejme netvrdim, ze PR sa robi na zaklade lzi [smilie=sleeping.gif] Len mozno na trochu, pre verejnost prijatelnejsich frazach. [smilie=icecream.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.07.2009 14:10:18

preco len na slovensku, asi vsade vo svete... napr aj v holandsku... ;)

a ktore veci presne myslih, lebo mne osobne sa zda, ze minimalne od vypadnutia tu nicz take nebolo...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 04.07.2009 14:18:29

Nemyslel som nic konkretne... vsetko len v rovine vseobecnej [smilie=smile1.gif] ...ok, bezim na Splanekor [smilie=band.gif] [smilie=beer2.gif] ...see u there

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 04.07.2009 22:28:55

musím súhlasiť s mi_ke, myslím si že zhruba pomenoval veci pravými menami. nikdy by som si nedovolil spochybňovať prácu ľudí okolo futbalu v Trenčíne, pretože to nebude určite ľahké udržať klub pri živote. Ale musí tu byť aj nejaká sebakritika, nemôžeme všetko otáčať na pozitívum. Stačí tak málo povedať, jednoducho, že sme nesplnili cieľ, sezóna nevyšla podľa predstáv, je to sklamanie, ale ideme bojovať ďalej. Fanúšikovia očakávajú konkrétne činy a nie reči. Mne osobne je jedno, či budeme niekoho predávať z existenčných dôvodov alebo nie, pre mňa je dôležité to, že tí hráči čo tu zostanú, tak na ihrisku ukážu, že si zaslúžia nosiť trenčiansky dres a že je pre nich česť hrať v tomto klube. Žiaľ v poslednom období ich tu moc takých nebolo. Súhlasím aj s martinom, že možno klub mohol byť tvrdši v rokovaniach s mestom, hlavne keď máme tuším rok voľby primátora. A čo sa týka toľko spomínaných "šikovných dorastencov" tak zase v A-čku nám ich až tak moc nezostalo a teraz to bude možno podobné.

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 05.07.2009 09:49:39

aesaci: V sekcii tímy sú súpisky jednotlivých výberov. V kategórii A-čko je aktuálne 17 hráčov. Sú tam zahrnutí aj David a Juro, nakoľko stále nevieme ako dopadnú. z tých 17 hráčov až 9 pôsobilo v mládežníckych výberoch AS. Čiže presun mládeže do prvého tímu by som ako problém nevidel.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 05.07.2009 12:34:34

dik aesaci, pri roznych uhloh pohladu moze byt nielen subjektivna pravda na kazdej z diskutujucich stran... mylsim, ze si to vystihol celkom kosher... uz si celkom nepamatam, ale priznanie si nesplnenia ciela a chyb tu bolo... kazdy ma inu predstavu v akom to ma byt rozsahu... do ligy vsak zostavalo cca 5 tyzdnov a bolo treba pracovat dalej... navyse nam tu do toho pan Zlevarsky trochu necakane zasiahol a az v druhej polovic tyzdna po pokruteni noriem SFZ a velkom lobovani mocnych bolo definitivne, ze AS ostane v I. lige a ja som rad!!!!!! opat by to bolo nahananie za nesplnitelnymi metami, treba urobit zazemie, postavit kader, pockat pokial sa mladi aklimatizuju a .......

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 05.07.2009 15:23:12

a pockat na posily z Lingovych akademii.... [smilie=laugh.gif] Mimochodom, ako vyzeraju tie jeho akademie? Kde su, ako funguju, kolko hracov produkuju? Bude aj tu taka akademia? [smilie=clown.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 05.07.2009 22:27:16

Vyborny namet na clanok Miro. .. Mato - nechcelo by sa ti toho ujat, ked budes mat chut a cas?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 06.07.2009 11:48:48

podla mna treba hlavne skromne. skromnost je velkou cnostou slovakov a tak sa mi zda, ze sme jej priucili aj tralalaka, co je pre dalsie smerovanie klubu dolezite. osobne velke nadeje vkladam do buducorocnych komunalnych volieb a zmene na primatorskom poste aj v zastupitelstve. je mozne, ze kalerabovi protikandidati budu argumwentovat aj upadkom materialneho zabezpecenia futbalu, snad. a potom, ak vyhraju, budu musiet nieco spravit

Napísať odpoveď