Aky bude tím v sezone 2009/2010 - odchody/prichody

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.06.2009 17:22:14

Po prečítaní článku o konci klubu Inter mi je jasné, že žiadne slubované peniaze za postup a doplatky už nik z nich neuvidí....očakávam príchod viacerých "lacných" hráčov Interu do AS....dúfam, že nebudú slabučký a bez chuti a zápachu ako Čirik....hlavne že máme plno kmeňových hráčov na hosťovaní.... [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 18.06.2009 21:22:55

Podla mna,by bol Juro sam proti sebe,keby nesiel do Trnavy.Rad by som takeho videl,co by dal prednost Trencinu pred TT.Teraz sem Ponik nataha skrachovanych interistov ti len za pol roka vytahaju peniaze,a pojdu do prdele.Na tych co chcu hrat futbal sa nedostane.Je..m aj taku politiku.
Uz to nema zmysel sa rozculovat.Drbnute vedenie.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 19.06.2009 08:07:18

lafo napísal:Podla mna,by bol Juro sam proti sebe,keby nesiel do Trnavy.Rad by som takeho videl,co by dal prednost Trencinu pred TT.Teraz sem Ponik nataha skrachovanych interistov ti len za pol roka vytahaju peniaze,a pojdu do prdele.Na tych co chcu hrat futbal sa nedostane.Je..m aj taku politiku.
Uz to nema zmysel sa rozculovat.Drbnute vedenie.
Mám pocit,že ty si ten typ "samonasieracieho" človeka. [smilie=cool2.gif] Ešte sa nič také nestalo a už Ti je z toho zle. [smilie=blush.gif] Počkajme si,čo príde. Ja som skeptický ohľadom ďalšieho vývoja .Tréner mi nevadí možno bude fajn,ale vedenie je slabé.

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 19.06.2009 08:19:05

Luboš,
zimné posily z Interu sa uplatnili tak fifty - fifty. Je pravdou, že Čirika jar nezastihla v ideálnej forme, ale o Ševelovi sa dá povedať, že bol kľúčovým hráčom.

Hráči sú na hosťovaniach z dôvodu, že sa nedokázali dostatočne presadiť. Mnohí z nich nenašli uplatnenie ani v ostatných kluboch. Letná príprava je o 4-5 zápasoch. Nie je v nej toľko priestoru na skúšanie ako v zime, keď trvá príprava skoro 3 mesiace. V krátkom letnom období sa musia potenciálni hráči základu aj trošku zohrať, ostatní tým žiaľ dostávajú menej priestoru.

Lafo,
znevažovať Interistov mi príde trošku choré. Vyhrali jesennú časť a po odchode prakticky celého základu obhájili prvenstvo aj na jar. Kto podľa teba nechce hrávať? Ak máš konkrétne mená, daj vedieť, klubu určite pomôžeš. Takých, ktorí nechcú hrať za TN, nám tu určite netreba.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 19.06.2009 09:40:09

Nuz tato sezona bude o niecom inom...
Nastupuje tu otazka AKO BY KLUB RIESIL POSTUP DO CL V MINULEJ SEZONE AK TERAZ MA OKRESANY ROZPOCET????
Ved potom by nasledoval pad...azda podobny tomu co si pamatame...
Ak vidim ciele do novej sezony tak je nad cim sa zamysliet....
Kader bude slabsi oproti minulej sezone...takze ako to bude...
pravda sa zle počúva

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 19.06.2009 09:53:32

Zníženie rozpočtu je dôsledkom nepostupu. Ak by sme išli hore, rozpočet by ostal minimálne na rovnakej úrovni ako vlani.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 19.06.2009 10:09:38

marco napísal:Zníženie rozpočtu je dôsledkom nepostupu. Ak by sme išli hore, rozpočet by ostal minimálne na rovnakej úrovni ako vlani.
Čiže ak ani tento rok nepostúpime rozpočet sa opäť zníži, potom opäť a potom opäť?
Kedysi, ešte po príchode La Linga sme sa bavili o konkrétnych číslach, vtedy sa mal rozpočet pohybovať pri čiastke cca. 35 000 000, samozrejme vtedajších slovenských korún...
Čo tak niake číselko zverejniť aj teraz? A k tým posilám, Rybníček sa vykecával ako náš klub sa neoslabí, ba naopak, môže sa len posilniť, myslím, že niak pred mesiacom, možno dvomi sa to tu niekde písalo a teraz vidíme čo sa tu deje.....
Som zvedavý na tie nové posily, to, že máme jediného strelca je smutné, no už vidím ako aj ten odíde, no ale Rybníček slubuje náhradu v podobe minimálne rovnako potentného útočníka, otázkou ostáva kde chce takého zohnať a vôbec, nemal by sa aj k Davidovi prniesť rovnako potentný útočník?! Samozrejme je to celé o vedení, o peniazoch no bojím sa, že na posledne skončenú sezónu bude spomínať ešte veľmi dlho keďže lepšia tak skoro asi nebude....
A vôbec, tie Rybníčkove výroky, neviem či sa ešte nepoučil z jeho predošlých a musí stále slubovať nereálne, alebo je chudák naivný a uverí všetko čo mu Ling povie.....
A vôbec, je Rybníček kecálek, alebo len LaLing má plnú hubu kecov, ktoré mu Ryba žerie a neskôr opakuje, no skutek utek?!
Naposledy upravil/-a janoas v 20.06.2009 00:23:06, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 19.06.2009 10:27:22

nie je nám v I.lige dobre? viac ako 15 výhier na sezónu, viac ako 65 gólov na sezónu, zaujímavé neokukané futbalové destinácie močenockého typu...
Nemáme strelcov? A čo hloho, gergel či obrovský potencial fanenda?
predsa len, 7 gólov do siete DAC B...
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 19.06.2009 10:43:09

nesto napísal:nie je nám v I.lige dobre? viac ako 15 výhier na sezónu, viac ako 65 gólov na sezónu, zaujímavé neokukané futbalové destinácie močenockého typu...
Nemáme strelcov? A čo hloho, gergel či obrovský potencial fanenda?
predsa len, 7 gólov do siete DAC B...
Hloho či Gero stagnujú už niaky ten rok a Fanendo, myslíš že v najbližšej sezóne môže byť kanonierom u mužov?!

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 19.06.2009 12:07:26

mne je jedno či tu bude kanonier pokial sa bude vyhravat, co sa bude...
ANDY RULES!

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 19.06.2009 14:55:24

janoas:
Nuž neviem kde začať. Skúsim od konca. Rozhovor s GM som si čítal 2x a nenašiel som tam nič nereálne. To že vlani bol jasným cieľom postup je realita. Žiaľ nevyšlo to. Je to podobné ako na MS. Na šampionát ide vždy minimálne 5 - 6 mužstiev s reálnym cieľom zvíťaziť. Podarí sa to ale iba jednému. My sme ostali v poli zdolaných. Mali sme cieľ, nenaplnili sme ho.

K streleckej potencii AS. David dal 21 gólov!!! To je úžasné. Ale nezabúdajme na ďalších borcov. Veď dokopy sme dali 74 gólov. V najvyšších dvoch súťažiach sa k tomuto číslu nikto nepriblížil. Mňa naopak teší, že do streleckej listiny sa pravidelne zapisovali aj obrancovia (Peciar, Križko, Ševela...) ako aj záložníci. V uplynulej sezóne skórovalo za AS TN 16 hráčov.

K rozpočtu. Podľa mojich informácii sa vlaňajší rozpočet blížil k cca 2 mil. €. Jeho výšku na budúcu sezónu radi zverejníme. Nevidím v tom problém.

Na záver skúsim zareagovať aj na tvoju prvú vetu. Ťažko sa teraz baviť o tom, čo bude o rok. Rovnako tak sa nedalo rozprávať ešte hodinu pred zápasom proti DS v poslednom kole, ako bude vyzerať aktuálna sezóna. Predsa len. Už pri rokovaniach s hráčmi je dôležité, či im ponúkame CL alebo 1. ligu. To isté platí pri vytváraní zmluvných podmienok.

Prepáč, ešte jedna vec. Nechceme sa oslabiť. Predpokladám, že osobnosti akými boli Ereros či Calgaro, neprídu. Možno prídu menej známi hráči s nižšou futbalovou kvalitou, ale budú chcieť bojovať za náš klub. Táto vlastnosť môže byť niekedy osožnejšia ako fantastické futbalové kúsky loptových virtuózov. Každého hráča, ktorý príde berieme buď ako perspektívu do budúcnosti (Peciar, Kubík, Adi...) alebo ako hotového hráča (Knapp, Ševela, Bubenko, Szórád, Čirik...). Je to vždy tak trošku lotéria. Niektoré typy sa ujmú, iné zapadnú v priemere a niektoré doslova sklamú.
Naposledy upravil/-a marco v 19.06.2009 21:40:38, upravené celkom 1 krát.

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 19.06.2009 16:34:21

marco napísal:
K rozpočtu. Podľa mojich informácii bol vlani na úrovni cca 2 mil. € (myslím si, že skôr viac ako menej). Jeho výšku na budúcu sezónu radi zverejníme. Nevidím v tom problém.
cca 2 mil. € ( to je 60 mil. korun a viac mal v corgon lige napr. iba slovan, KE, TT, ZA,RK a taka NT, DCA, ZM mali iba 40 mil. korun) a pochybujem ze my sme mali v 1. lige 60 mil korun. A keď hej tak to je dosť slabé vystúpenie s takým rozpočtom (aj keď sme skončili 2). A do čoho sa vôbec dalo toľko peňazí?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 19.06.2009 17:56:29

vraj klub je zavisly od predaja hracov [smilie=axe.gif] este minuly rok RR vravel, ze tomu tak nie je. a teraz? je to krizou? alebo LL straca nervy a chce nieco z klubu uz konecne vytlct?

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 19.06.2009 19:44:51

ikotn:
"Klub je samozrejme závislý od financií. Predaj hráčov je v tomto smere veľmi dôležitý."

Toto je citácia z rozhovoru. Tvoja reakcia mi príde ako niečo vytrhnuté z kontextu. Cirkulácia hráčov je prirodzená. Ak príde zaujímavá ponuka na niektorého z hráčov, je logické že o nej budeme uvažovať. V prípade, že oslovený hráč napokon odíde, otvárajú sa dvere ďalším.

mrkvatn:
Nepoznám detailne ekonomické záležitosti klubu, ale predpokladám, že drvivú časť rozpočtu tvoria platy a bonusy hráčov. Áno, vlani to možno bolo trošku premrštené. Aj preto je teraz snaha dostať sa do prijateľnejších čísel.

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 19.06.2009 21:38:45

mrkvaTN:
Nezabúdaj,že v rozpočte sú aj platy RR,IŠ,PC.Iniciály iste každý dešifruje...

Napísať odpoveď