Aky bude tím v sezone 2009/2010 - odchody/prichody

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Depetris koneiec !

Príspevok od užívateľa krcho » 12.06.2009 14:17:20

chalani tak kukajte čo som po menšom hladaní na nete našiel ..

Kód: Vybrať všetko

http://www.fcutrecht.net/?view=1804
tento clanok sa mi nepaci ..co som sa snazil prelozit tak mi s toho vyšlo že depetris odchadza do Utrechtu ..takze už nam odchadza aj najlepší strelec .. [smilie=wall.gif] [smilie=wall.gif]

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Re: Depetris koneiec !

Príspevok od užívateľa Véna » 12.06.2009 14:48:52

krcho napísal:chalani tak kukajte čo som po menšom hladaní na nete našiel ..

Kód: Vybrať všetko

http://www.fcutrecht.net/?view=1804
tento clanok sa mi nepaci ..co som sa snazil prelozit tak mi s toho vyšlo že depetris odchadza do Utrechtu ..takze už nam odchadza aj najlepší strelec .. [smilie=wall.gif] [smilie=wall.gif]
No asi to tak bude ikdyž německy neumím....kdyžtak to někdo prosím přeložte.....udivuje mě kolik je tam u toho komentářů....a vzhledem k tomu že na hl. straně ještě není napsané o novém trenérovi tak se nedivím že tam není ani toto....asi to bude pravda....jsem zvědavý kdo tady bude dávat goly....ereros, depetris papa......ale jinak mu to přeju davidkovi..................a ještě jedna věc....nebude to mít utrecht levné...doufám že z toho la ling vytěží prachy když má smlouvu na 5 let....snad jim nedá kamarádskou nabídku....doufám že se peníze pořádně využíjí na nového kanonýra případně na stadion....
AS do toho!!!

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 12.06.2009 14:58:39

http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=73802
další hráč... s tím se ale i počítalo.... doufám že je takovýto skvělý hráč vyjde draho....
AS do toho!!!

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 12.06.2009 15:15:37

je tam dost komentarov no .. tak predsa utrecht je asi na väčšej urovni ako trencin kde chodi par ludi na stranku a tak .. ale o to teraz nejde. .skor ma zaráža to že na stranke Utrechtu je to už od 5.6 a na nasej stranke ani muk...no uvidíme ..asi to ešte neni definitivne ked tu sa o tom vobec nehovori..ale na tej ich stranke to vyzera byť definitivne .. [smilie=axe.gif] [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 12.06.2009 16:18:59

hm, tak toto je už vážne na zamyslenie a hlavne BUDÍČEK VEDENIE!!! dosť bolo vytierania si rite s ľuďmi, ktorým na AS záleží (teda fans)!!! trénera spomínajú už na profutbale, vedenie mlčí, Depetrisa máme na už na holandskej stránke s dátumom 5.6. a vedenie stále mlčí... čo sa ešte dozvieme? čo nového s dátumom koniec mája a pod. má naše vedenie pre fans ešte v zálohe?
ja to na jednej strane Davidovi prajem, veď Utrecht je predsa len niečo iné ako tím, ktorý ani neašpiruje na prvé miesto v zaprdenej druhej slovenskej lige, ale ten spôsob akým sa tu robia veci... ľudia sa všetko dozvedia až nakoniec alebo možno ani to nie!!! fakt f*ck!
ale hlavne, že sa utešujeme zajtrajším benefiničným zápasom a Mufuzou [smilie=angry.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.06.2009 16:57:15

Balrog,
klídek, všetko je zatiaľ v neoficiálnej polohe, nič nie je podpísané zmluvne a schválené majiteľmi......AS vedenie určite zverejní na stránke všetko to, čo bude na 100 %..... [smilie=baby.gif]
Aspoň to tak doposiaľ vždy bolo....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Re: Depetris koneiec !

Príspevok od užívateľa janoas » 12.06.2009 18:32:01

krcho napísal:chalani tak kukajte čo som po menšom hladaní na nete našiel ..

Kód: Vybrať všetko

http://www.fcutrecht.net/?view=1804
tento clanok sa mi nepaci ..co som sa snazil prelozit tak mi s toho vyšlo že depetris odchadza do Utrechtu ..takze už nam odchadza aj najlepší strelec .. [smilie=wall.gif] [smilie=wall.gif]
Pekne, chválim, dobrý postreh....:)

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 12.06.2009 18:57:30

krcho - a samotny David uz o tom vie? Alebo ma momentalne uplne ine starosti na Ibize? [smilie=grin.gif]

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 12.06.2009 20:08:04

chlapci vravte si co chcete ale trencin nepostupi a ani nechce postupit.som znechuteny po tom co tu citam.trencin si corgon ligu zasluzi len tu sa o nu ani nejak moc nebojuje

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 12.06.2009 21:16:50

La Ling je majiteľ, La Ling si určuje pravidlá...
kamaráti z Utrechtu hľadali zakončovateľa, tak im jednoducho odporučil skúsiť svojho zverenca, držím Davidovi palce, aby sa tam presadil, ak sa prestup naozaj zrealizuje, bude to preňho určite väčšia škola ako I.liga, aj keby sedel v Utrechte na lavičke..
Tiež si nemyslím, že by to bola nenahraditeľná strata. Áno mal vydarenú sezónu, strieľal góly, ale bol skutočne takou extratriedou, ktorú nenahradia mladí trenčianski futbalisti za menej peňazí? Prípadne jeden mladý zahraničný klenot? Uvidíme, v každom prípade mi Trenčín dávno pripomína farmársky celok pre majiteľove pokusy...
ANDY RULES!

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 12.06.2009 21:52:50

Forrest napísal:krcho - a samotny David uz o tom vie? Alebo ma momentalne uplne ine starosti na Ibize? [smilie=grin.gif]
David je momentalne v argentine kde letel rovno z ibizy ..a co som sa segri pytal tak vraj on o tom este nevie ..takze to bol /bude taky prestup..ze len majitelia sa rozhodnu ze ho daju prec a hotovo ..nikto sa ho na to nepytal ..no zaujmave ...ale som zvedavy ktorymi hracmi zaplnia dieru v utoku Depetris/Ereros .. to sa bude asi tazko nahradzat..no uvidime čo vymyslí náš nový tréner

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 12.06.2009 21:58:47

Luboš,
ok možno trocha prehnaná reakcia, ale gro zostáva stále nemenné...
o ničom sa tu neinformuje (tým nemyslím túto stránku, lebo aj tu sa dávajú iba veci, ktoré posunie vedenie)... nechápem prečo sa robia šuškandy okolo záujmu nejakého klubu o nášho hráča [smilie=blink.gif] čo to je tajomstvo? ponuka Realu na Ronalda je známa vec a pritom ešte nič nie je podpísané, takže myslím si, že v prípade Depetrisa to s tými tajnosťami od RR naozaj netreba preháňať.... veď to nie je zlé, keď sa o hráča zaujíma kvalitný klub zo zahraničia, tak prečo tajnosti?!
skrátka fanúšik na poslednom mieste!
btw nový článok na profutbale:
http://www.profutbal.sk/ligy/svk2/?clanok=73827
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 12.06.2009 22:06:24

Balrog ..je možne že vedenie ešte nieje na 100% rozhodnute a nechcu s tým zavádzať fanúšikov .. možno to bude cele ešte inak.. ako hovorim ..David ešte o tom nevie že vobec niekam ide ..resp. možno už si čital nejake članky atď ... ale ani RR ani La Ling mu osobne ešte nič nepovedali .. David pride myslim že buducu nedelu na slovensko tak potom sa asi všetko rozhodne ..uvidime ako to skonci .. [smilie=blush.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 12.06.2009 22:15:02

Balrog , vidíš ako si rozhýbal vedenie? [smilie=grin.gif]
"Ak Depetris napokon odíde, na jeho miesto sa pokúsime zaradiť rovnako potentného kanoniera" povedal Marek Svátek. [smilie=super.gif]
ANDY RULES!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 13.06.2009 09:34:35

ja myslim, ze davidko rok-dva este mohol byt u nas. na eredivisie asi nema a bude tam na lavicke. nam nebude mat kto davat goly. pohorsime si my aj on [smilie=angry.gif]

Napísať odpoveď