Aky bude tím v sezone 2009/2010 - odchody/prichody

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 18.08.2009 13:31:00

Čo viem napíšem, ostatné sa pokúšam priebežne zistiť:
Lukšík - po príchode Horvátha sa vrátil do Olomouca
Bubenko - keď sme spolu hovorili naposledy (cca 2 týždne), nemal nič konkrétne
Ereros - vrátil sa do Velezu Sarsfield
Križko - Brno (4x základ)
Calgaro - neviem
Chanti - neviem
Pakgalis - návrat do Panathinaikosu

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 18.08.2009 15:16:42

marco napísal:Čo viem napíšem, ostatné sa pokúšam priebežne zistiť:
Lukšík - po príchode Horvátha sa vrátil do Olomouca
Bubenko - keď sme spolu hovorili naposledy (cca 2 týždne), nemal nič konkrétne
Ereros - vrátil sa do Velezu Sarsfield
Križko - Brno (4x základ)
Calgaro - neviem
Chanti - neviem
Pakgalis - návrat do Panathinaikosu
díky
AS do toho!!!

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 18.08.2009 15:22:49

Calgaro - C.A. Union de Santa Fe (Argentina)

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 18.08.2009 16:36:45

Chanti bol myslim že v Holandsku u nejakej rodiny a tam si pokušal niečo najsť ..

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 23.08.2009 08:56:59

Sebastian Adolfo Ereros Current club: Gimnasia de la Plata

Informacia z jeho stranky na facebooku.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.08.2009 14:20:17

kuco napísal:Sebastian Adolfo Ereros Current club: Gimnasia de la Plata

Informacia z jeho stranky na facebooku.
Pre doplnenie

Kód: Vybrať všetko

http://www.gimnasia.org.ar/plantel.php?id=2172&sec=2&fecha=2009-08-19
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Chipollino
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 29.08.2009 14:58:05

Príspevok od užívateľa Chipollino » 06.09.2009 12:52:00

Ako hral ten novy hrac? [smilie=bounce.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.09.2009 19:33:53

dobre... fakt dobre.... inak idem dat teraz clanok... hadam bude coskoro vonku... len je tam jeden problem... v strede zalohy sa na 17rocneho chalana neda spoliehat, to by bolo vela nalozene... a na kraji, aby hral s mladym Vallom, to je tiez trochu risk... hoci vek nerozhoduje... keby za nim hral Shmelo... wed uvidime ako s tym nalozia v klube... podstatne je, ze to nie je shampon ako Agelo...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 07.09.2009 10:21:47

ved uz tu bol aj taky, co sme ho vyfukli ajaxu. komu sme vyfukli tohoto, chelsea? co s nim? k dorastencom, asi nic ine [smilie=blush.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 09.09.2009 11:31:12

Jorge Salinas. Dalsi legionar v AS, opat predstaveny vo viac nez optimistickych farbach. Prave toto ma priviedlo k zamysleniu: co sem vlastne za LL ery z vonku prislo?

Selmo Kubregovic & Cristian Valentin Muscalu [smilie=thumbsdown.gif]
Ak sa nemylim je to prave toto duo, ktore predstavuje prvy kontakt AS so "skupinou holandskych manazerov", tak sa im vtedy neurcito hovorilo. Pokial dvojica nemala nic spolocne s LL tak sa omluvam. Kazdopadne, borci sem boli poslani z jari 2007, aby nas spasili v prelinacke o udrzanie sa v CL. Kubregovic odohral nejake minutky, pokial viem tak cely zapas nie. Neukazal nic, nerozumel si so zbytkom muzstva, kazil lopty, vacsinou bezmyslienkovite lietal v strede jak utrhnuty vagon. Muscalu - toho chlapca si ani neviem vybavit, ci za nas vobec odohral ligovy zapas. Pamatnici spominajte, ci tento rumunsky chalanisko nieco odohral, lebo ja netusim. Faktom je, ze zrazu ich nebolo...

Thijs Sluijter [smilie=thumbsup.gif]
Hotovy hrac so skusenostami, nehovorim ze zakazdym hviezdil ale vacsinou ho bolo vidiet, dokazal vystrelit, vedel tvoril hru, pomahal aj vzadu. Jeden z tych vydarenejsich kaufov, ktore sme tu zatial videli, mrzelo ma ked po 2007/08 odisiel aj ked sa to pochopitelne dalo cakat.

Aldo Baez [smilie=thumbsup.gif]
Prisiel ako nenapadne male pivo, pomerne rychlo si vsak vybudoval povest hraca, ktory nema problem poslat do spitalu kohokolvek. Prvym 1/2 rokom u nas futbalovo nijak zvlast neoslnil, neskor to bolo lepsie. Zrejme aj on chape ze neni hracom na cely zapas, no myslim ze mu pozicia striedajuceho hraca, ktory vhodne ozivi zdochynajucu hru a vnesie novu krv do nasich radov, sedi! Chce to len jedine - viac priestoru pan trener.

Danny van der Ree [smilie=thumbsdown.gif]
Jeden neschopny, oplaseny a tragikomicky manekyn, ktory u nas posral co mohol. Ked som cital, ze o tohto chlapca mal zaujem Ajax, napadlo ma ze to bude v suvislosti s predajom cukrovej vaty na stadione. Uz v prvom zapase v DCA sa grandiozne uviedol a ani zbytok posobenia u nas sa neda nazvat inak ako blamaz.

David Depetris [smilie=thumbsup.gif]
Prvy 1/2 rok ma rozhodne neprivadzal do varu, podaval nevyrovnane vykony, niekedy bolo az strasne co vedel zahodit. Asi sme potrebovali spadnut o uroven nizsie, tam mu islo fantasticky. Urcite perspektivny hrac, ktory to moze niekam dotiahnut a som rad, ze ho tu mame. Nie je sprinter ani ostrostrelec ale schopnost stat na spravnom mieste, zachovat chladnu hlavu a vsietit nejake tie goliky tu holt ma.

Angelos Chanti [smilie=blink.gif]
Zaciatok jeho posobenia vypadal nadejne, vedel podrzat aj rozohrat loptu, zalozit utok. Co z toho, ked sa potom nepochopitelne pokazil a siel rapidne dolu? Neviem ci stratil motivaciu ci co, kazdopadne ku koncu jeho anabazy isiel skor na nervy. Pre mna jeden kontroverzny hrac, ktory raz potesil a hned na to dokazal podat hanebny vykon.

Prince Addai [smilie=thumbsdown.gif]
Skoda reci, tento chalan u nas vela vody nenamutil, neviem o nicom konkretnom, cim by ma zaujal.

Alexander Pagkalis & Diego Calgaro [smilie=thumbsdown.gif]
Aj ked islo o uplne odlisnych futbalistov, vzdy som ich vnimal ako take duo, ktore ak potesilo tak vacsinou kratkodobo. Nic vyznamne nam nepredviedli, behom jedneho zapasu vedeli ponuknut futbalovy um a hned na to dokonale s4urvit ci zarezat celu akciu. Za vsetko hovori cas, ktory realne stravili na platze, nemozem si pomoct ani tychto panov nepovazujem za nic prevratne.

Sebastián Adolfo Ereros [smilie=thumbsup.gif]
U nho prizmurim oci, prisiel do uplneho neznama a hned sa od neho ocakavali hattricky. Strielat vedel, goliky tiez nejake dal, bohuzial (i ked s ohladom na sucasne vysledky to slovo nemusi byt na mieste) jeho ocakavane goly neprisli prave ked sa lamal postupovy chleba. Mohol tu este ostat, dojem som mal z neho docela dobry. Ktovie co by ukazal keby mal viac casu a prisiel uz povedzme v priebehu jesene 2008?

Fanendo Adi [smilie=blink.gif]
Mlady chalan, niektore zapasy mu fakt vysli. Neviem preco mam u nho pocit, ze cim viac priestoru dostane tak tym menej sa snazi a jeho hra je slabsia a slabsia. Niekedy mi pride ze sa nevie koncentrovat, co sa u mladeho hraca da tolerovat no dufam, ze dokaze castesie predviest svoje skutocne kvality, tie mu nemozno upriet.

Neviem ci som na niekoho zabudol, ak hej tak ma doplnte. Takto nejako to vidim s celou tou plejadou exotickych hracov, ktorych sme za posledne roky mohli sledovat. 2-3 skutocne hodnotni hraci, zhruba 5 drevakov a zbytok velky otaznik. Dufam ze novy Salinas bude skutocna kvalita a nerozsiri skupinu priemernych a nicim nezaujimavych legionarov, ktori u nas mutili vodu.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.09.2009 12:04:41

Etrox49,
posielam body, veľmi pekné hodnotenie.... [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 09.09.2009 12:32:20

Lubos, no ale si mu ich poslal [smilie=rolleyes.gif]
Inak, skutocne velmi krasne a trefne zhodnotenie.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.09.2009 12:50:19

Forrest napísal:Lubos, no ale si mu ich poslal [smilie=rolleyes.gif]
Inak, skutocne velmi krasne a trefne zhodnotenie.
Jaaak, šak jeden....ja body len tak nerozdávam, vieš že som pes... [smilie=clap2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 09.09.2009 12:57:27

[smilie=grin.gif] [smilie=grin.gif]

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 11.09.2009 16:06:47

Behrami tam chýba, ale tak on bol u nás skor hráč dorastu, za mužov hral iba jeden zápas?

Napísať odpoveď