Aky bude tím v sezone 2009/2010 - odchody/prichody

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 07.07.2009 17:09:47

tak brankara uz hladat nemusime, milosko nas "spasil". dalsia sezona, kedy budem pri rohoch supera dostavat srdcovu slabost [smilie=yikes.gif] . s tymi stopermi mate asi pravdu, som akosi pozabudol, ze peciar je "vyuceny" stoper. no, kader nie je zly, uz len treba pockat do soboty. zas kua budeme mat zo ZM dva zapasy vonku ako minuly rok s interom [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.07.2009 22:24:04

Balrog napísal:ozaj dnes má byť uzavretá súpiska tímov CL a PL, teda aspoň tak sa píše na profutbale v článku o Senici, vraj tej ešte VV Únie ligových klubov schválil výnimku...
tak sa iba pýtam, ako bude vyzerať tá naša súpiska? o Horváthovi nič, o Križkovi a Depetrisovi tiež nič... všetko je iba z iných než domácich zdrojov... [smilie=blink.gif]
krizko aj depetris su stale hracmi AS, ak dobre viem... takze mozno v sobotu??? ;)

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 07.07.2009 23:06:02

Martin,
no hej, jeden nastúpi v sobotu v drese TT a druhý v prípraváku za Utrecht [smilie=ike.gif]
ja mám len pocit, že informovanosť od vedenia tu ide dolu vodou deň odo dňa... [smilie=angry.gif] ale hlavne, že vstupné nám zdraželo [smilie=hmmm.gif] na Ererosa s Calgarom sme chodili (hviezdy podľa vedenia) za 2 eurá a na našich dorastencov budeme chodiť za 2,5 [smilie=happy2.gif] [smilie=greedy.gif] tu by sa aj Počiatek mohol prísť priučiť [smilie=ike.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 08.07.2009 03:39:09

Balrog, zas by som sa neodvolával na podobné argumenty (myslím ohľadom vstupného, aj keď...) , ale v jednom máš pravdu, cena vstupného zarazila nielen mňa..
a podľa toho to aj bude vyzerať....
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 08.07.2009 08:19:45

Nesto,
ja som tým neargumentoval, to som skôr chcel napísať ako taký paradox (teda čo sa toho vstupného týka)... skrátka, nechápem dôvod zdraženia...
No a čo sa tých hráčov týka, tak TT si Križka už privlastnila o Depetrisovi okrem toho článku nič nové... neviem, či naozaj treba čakať až do soboty s očakávaním, kto vlastne vybehne na ihrisko...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 08.07.2009 17:18:21

ci uz s depetrisom a krizkom, ci bez nich, kader je kvalitny a z postupovych ambicii by sme nemali zlavovat [smilie=medieval.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 08.07.2009 17:26:32

martin,

neviem ako ty, ale ja pokladam ta3 a profutbal za seriozne media [smilie=soldiers.gif] a co sa tyka toho dementovania, inter milano uz kolko razy ohlasilo prichod hamsika a nic? ked si moze dovolit zverejnit neoverene informacie taky klub, tak preco nie tim zo slovenskej 1. ligy? jednoducho sa v clanku moze napr. pouzit slovo "pravdepodobne, mozno, asi..." a vec je vybavena. osobne v tom nevidim problem.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.07.2009 20:40:16

skutocne zverejnil inter na svojej internetovej stranke, ze prichadza Hamsik? alebo to boli iba milanske media? ja neviem, nezaujimam sa o to?

v inom prispevku som dal dovod, preco sa davaju iba overene a definitivne informacie... ma to aj druhu stranku... ak dava nejaky klub formulacie "pravdepodobne, mozno, asi..." tak si poplietol funkciu kluboveho webu, presne toto patri do serioznych alebo neserioznych medii... ta3 a profutbal sa to snazi dat na zaklade overenych zdrojov, ako meskajuce platy v dubnici... marczuza, hnoj a novy grc strielaju obcas od boku iba na zaklade diskusii... ak sa trafia, povedia, ze boli prvi, ktori to priniesli, ak nie, uz sa k tomu nevracaju...

pravdou je, ze informacia o Depetrisovi mala byt inak vykomunikovana, ale tazko to ovplyvnime, ked podla neoverenych info z fora o tom ani hrac nevedel a big boss je mile daleko... inych preslapov nie som si za posledny rok vedomy... myslim tym zasadnych... web informuje na slovenske pomery nadstandartne... nie je to spiczka, ale do top5 sa podla mna zmesti...

mozno by mohli byt na stranke, ale bolo by to na hrane a mozno kontraproduktivne, ze klub ma zaujem o hracov ako su - horvath, faldyna (ci ako sa vola), a dalsie mena, no na slovensku je to raz tak... hraca si nemusi skoro nikto vsimat, ale ked niekto povie, ze ho chce, pridu dalsi piati, lebo im to je podozrive a chcu ho aj oni...

nerad by som bol, aby ste si mylili fukciu webu kluboveho a spravodajskeho... je pravdou, ze stranka moze lepsie fungovat, ale to uz je aj na inych ludoch aj na kapacitach, kedze sme dvaja a obaja ju robime popri svojej hlavnej, hlavnej praci...

ak nieco nie je dobre vysvetlene, pokojne na fore, pred futbalom alebo po futbale... niekedy sa tazko bavi iba s nickom, ktory obcas vytrhne z kontextu a nesnazi sa brat odpovede ako celok...

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 08.07.2009 21:40:25

ikotn podla mna tuto sezonu na postup nemame bodaj by som sa mylil

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.07.2009 23:47:19

preco nie? ja myslim, ze sanca na postup je vyssia...

1. F Partner nie je tak silny ako K Partner
2. ak nepojde DUB dole, Podbr by F Partnerovi v lige zavadzala
3. ZLMO na tom mozu byt rovnako ako my pred rokom, budu sa ucit hrat ligu
4. kader ostal pokope a bude pokracovat v jarnych vysledkoch, bude to OK
5. oslabenie kadra je relativne a ukaze sa na ihrisku - Krizko/Godal, Peciar, Depetris/Adi (najma na jar verim, ze sa ukaze), Hlohovsky (jar vela priestoru nedostal), Kubik (ak je U20, nie je tam len pretoze je z Prievidze), Mazan (pozor na neho) + je pravda, ze jeden veteran (darmozrac) by sa nam zisiel - treba si vsak spomenut na vyjadrenia ohladom Davida po vypadnuti, posila Cirik - ak bude hrat pod Konikom to co za Inter, Horvath (uvidime), Gergel (opat o rok skusenejsi a motivovanejsi)
6. silna brankarska dvojica
7. trener + realizacny tim
8. umela gebuzina
9. skusenosti s ligou
10. na I. ligu silna lavicka
11. FANS/ULTRAS - takych nemaju nikde!!!

jedine, ze by som sa mylil ;)

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 09.07.2009 08:41:06

tiež si myslim že na postup jednoznačne mame,presne tak ako sme mali aj minulu sezonu,otazkou je či postupime,čiže ako rozhodujuce by som vypichol tvoje prve dva body Martin...

remus9876
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 04.12.2008 22:17:45

Príspevok od užívateľa remus9876 » 09.07.2009 09:19:28

Podla mojich informacii sa Depetris do soboty urcite neukaze pretoze je na sustredeni s Utrechtom a v sobotu hraju este pripravny zapas.Okrem toho netrenuje a nehra pripravaky za dorast ale normalne za A-tym.. [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif]

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 09.07.2009 21:25:48

co to mate stale s tym postupom.postupit chcete akurat vy,ale nie vedenie.hrat sa bude len o popredne priecky.v TN nechcu grcon ligu.
uz to pochopte.je to divne ale je to tak.

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 10.07.2009 07:47:13

lafo napísal:co to mate stale s tym postupom.postupit chcete akurat vy,ale nie vedenie.hrat sa bude len o popredne priecky.v TN nechcu grcon ligu.
uz to pochopte.je to divne ale je to tak.
konecne dalsi kto to vidi realne [smilie=beer2.gif] .... tu neslo nejde a nepojde o postup [smilie=blush.gif]
Stastie praje pripravenym

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 10.07.2009 08:35:19

martin, ved ja sa snazim nic nevytrhavat z kontextu. samozrejme, ty do toho viac vidis. a co takyto clanok na stranke astn: v denniku sport sa objavili informacie, ze nas klub ma zaujem o vojtecha horvatha z mfk petrzalka. kedze chceme predist dezinformaciam, priznavame, ze sme s tymto hracom v kontakte a snazime sa ho ziskat... co povies, nebolo by to korektne? ja myslim, ze hej

a co sa tyka hamsika, mourinho uz kolko raz hovoril, ze hamsik je s nimi dohodnuty, aj interisticky prezident. pred par tyzdnami sa objavila jedna informacia, na zaklade ktorej som tu chcel zalozit novu temu o hamsikovi, ze konecne prestupil do interu, timu na jeho urovni... a nakoniec sa nic nestalo. ale o tom nejde.

nevravim, ze politika, ktorou sa ubera oficialna stranka as je zla, urcite nie. chapem aj rozdiel medzi klubovym a spravodajskym portalom. ale ak sa na spravodajskom portali objavi nejaka zavazna sprava, co angazovanie horvatha bezpochyby je, klubovy web by na nu mohol zareagovat. aj nemusel....

k davidkovi: ak je tam tak dlho, asi ho chcu, len aby ho LL nedal partakom za facku...

v tom pripade zbohom davidko, vitaj adi [smilie=bow.gif]

na postup urcite mame, otazka je, ci aj na udrzanie v cl... [smilie=blush.gif]

Napísať odpoveď