Ako ďalej s AS futbalom?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.06.2009 21:30:12

mattpro napísal:Uz len to ked sa nepostupilo, tak by mal tim udrzat pokope a mozno posilnit o nejakych 2 hracov, a nie poslat prec najlepsich hracov a zacat stavat na mladych zas, ved to uz snad neni mozne, mame mlady tim a oni ho chcu este viac omladzovat, ako toto je uz neuveritelne, majitel moze do toho prehovorit, ale ako vidis vobec mu to nevadi
Ale za tým ja vidím jediné - peniaze.....treba šetriť, budú hrať mladý....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 06.06.2009 21:33:21

Predpokladám,že už druhý rok sa sklamal a prestal mať vrcholové ambície.Bolo by to vyhadzovanie peňazí.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 06.06.2009 21:48:03

Luboš napísal:
mattpro napísal:Uz len to ked sa nepostupilo, tak by mal tim udrzat pokope a mozno posilnit o nejakych 2 hracov, a nie poslat prec najlepsich hracov a zacat stavat na mladych zas, ved to uz snad neni mozne, mame mlady tim a oni ho chcu este viac omladzovat, ako toto je uz neuveritelne, majitel moze do toho prehovorit, ale ako vidis vobec mu to nevadi
Ale za tým ja vidím jediné - peniaze.....treba šetriť, budú hrať mladý....
to ja viem, RR sa vyjadril aj v clanku ze erreros ho stal vela penazi, a doslova bolo vidiet z toho jeho vyjadrenia aky je na.raty ze az tak nepomohol ako ocakaval, a tym teda taketo utracanie skoncilo, a mozeme si znova otvorit juniorsky tim, lebo nic ine ani z buduceho AS nebude ako len sami hraci do 21 rokov

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.06.2009 13:15:18

mattpro napísal:Tak mi potom objasni do coho La ling vrazil prachy? Ano je majitel, ale to je tak vsetko. La Ling sa neradi medzi majitelov ktory do klubu investuju prachy (vid. Man City, Chelsea) On sem maximalne priniesol nejake jeho ,,super,, treningove praktiky a nejake energetaky, ake peniaze vrazil do tohto klubu nazvys? Hmm?
sam neverish tomu, ze 30-40 mil na sezonu zaplatili tunajsi sponzori, odstupne vymerane zmierovackou za Peciara a Kubika...

platy Sluijtera a Ererosa...

chod klubu...

pripadne si hadam nemyslish, ze 10% vlastnik klubu vsetko zatiahol...

este tu je moznost vstupneho...

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 07.06.2009 19:54:49

Ja si myslím,že klub si na seba zarobí zo vstupného. [smilie=rofl.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 08.06.2009 16:24:28

sama skepsa, ohen a sira na vsetkych a vsetko: galad nas umyselne potopil, aby sa mohol vyhovorit na neuspech a ufujazdit do nitry, RR je neschopny, tralalak klame, najlepsi hraci odidu, nam ostanu len neskuseni mladici, stred tabulky, o nic nam nepojde, krok spat... [smilie=wall.gif]

zamyslite sa nad tym, co pisete. pisete presne to iste, co pred prave skoncenou sezonou. nevravim, ze vsetko, co RR v clanku hovori je pravda(hlavne s tou akademiou a stadionom), ale nasiel som tam aj pozitiva a nie jedno. snaha udrzat tim pokope, nakupy hracov, trener poznajuci prostredie... placete nad ererosom a calgarom. co tu dokazali? ereros dal aspon par golov, no nebom timovy hrac a nezapadol do prostredia, co jeho prinos znacne degradovalo. calgaro? rok tu bral prachy za nic, par zapasov, nepresadil sa do zakladu dokonca ani v druhej lige. co ostatni? o chantiho odchode sa zase nic nehovori, akoze tu ostava? ten by mal ist prvy. 5 rocna zmluva pre baeza bol asi omyl a depetris? som prekvapeny, ze galad si ho nezobral so sebou do nitry.aspon na cosi su dobre tralalakove prachy, pripadny zaujemca by musel zaplatit zrejme tucne odstupne....

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 08.06.2009 22:40:28

ikotn napísal:....zamyslite sa nad tym, co pisete. pisete presne to iste, co pred prave skoncenou sezonou. nevravim, ze vsetko, co RR v clanku hovori je pravda(hlavne s tou akademiou a stadionom), ale nasiel som tam aj pozitiva a nie jedno. snaha udrzat tim pokope, nakupy hracov, trener poznajuci prostredie... placete nad ererosom a calgarom. co tu dokazali? ereros dal aspon par golov, no nebom timovy hrac a nezapadol do prostredia, co jeho prinos znacne degradovalo. calgaro? rok tu bral prachy za nic, par zapasov, nepresadil sa do zakladu dokonca ani v druhej lige. co ostatni? o chantiho odchode sa zase nic nehovori, akoze tu ostava? ten by mal ist prvy. 5 rocna zmluva pre baeza bol asi omyl a depetris? som prekvapeny, ze galad si ho nezobral so sebou do nitry.aspon na cosi su dobre tralalakove prachy, pripadny zaujemca by musel zaplatit zrejme tucne odstupne....
Podľa mňa trepeš.Caglaro sa prepracoval do základu,Ereros hral dobre,je blbosť,aby si niekto myslel,že ná môže jeden hráč vystrieľať CL,čo je to potom za trénera?Depetrisa si zobrať nemôže,lebo ten tu má zmluvu a som rád,Baéz je dobrý ako defenzívny záložník a nie krídlo.Je úbohé,keď sa tréner odvoláva na hráčov.Tím mal dobrý,bolo len na ňom vyťažiť z neho maximum.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 08.06.2009 23:18:52

s tym suhlasim ze tim bol super, ale hneva ma to ze sa po sezone neudrzi, a to je obrovska skoda, lebo tento tim by buducu sezonu vyhral 1. ligu rozdielom triedy, takto to zas bude hladanie samych seba na zaciatku, a zacneme hrat az po tretine sutaze ked uz budeme mat na konte 5 prehier [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.06.2009 07:51:01

Zoso napísal:Ereros hral dobre,je blbosť,aby si niekto myslel,že ná môže jeden hráč vystrieľať CL,čo je to potom za trénera?
chyba je asi na oboch stranach, ale akym pomerom? Ereros sa asi nedokazal odovzdat, ale trener si ho nedokazal ziskat a nedokazal vyuzit jeho potencial v zostave... aj to byva dolezite... velmi dolezite... nam by vsak nepomohol asi ani Marco van Basten...

teda 70:30???

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 09.06.2009 13:15:34

Ja som sa zle vyjadril.Mal dobrých hráčov,ale nedokázal z nich spraviť aj dobrý tím.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 09.06.2009 15:30:04

samozrejme, tim mal asi najkvalitnejsi v lige. a ze z neho nedokazal vytazit maximum? tych 74 golov, jar bez prehry, najlepsi strelec ligy z trencina... je podla vas co? asi najdolezitejsia bola psychicka odolnost, ta v niektorych zapasoch chybala a stastie. depetrisa si galad nemohol zobrat do nitry, som napisal, ze tralalkove prachy robia svoje. moze si zapytat tolko, ze to nikto v nasich podmienkach nezaplati(ak ho nebude chciet pustit/ baez? uplne mu stacila 2-rocna zmluva. ak si spominame, prisiel ako hrac do zakladu a ani za rok a pol sa don nepresadil. jedinym tralalakovym hracom , co sa presadil do zostavy, je depetris. nie je to malo na "vyrobcu talentov"? ereros tu bol len na pol roka, odsiel by aj keby sa postupilo

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 10.06.2009 06:08:11

Podla mna Galad bol strojcom toho ze AS vobec skoncilo druhe... Hraci su neskuseny a neuniesli napor ktory bol na nich posledne kola... Nuz a potom sa rodili vysledky podobne ako v Kosiciach... Jednoducho chcelo by to nejakych skusenejsich a ostrielanejsich... ..Este na margo postupu...Som presvedceny ze AS nemalo kader na to aby CL udrzoalo..Urcite by tam muselo prist k viacerym zmenam inak by to zrejme skoncilo blamazou aku si este vsetci pamatame..
pravda sa zle počúva

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 10.06.2009 08:59:08

no, na kader typu slovana ci ziliny to nevyzera ani tento rok. liga zacina tusim o mesiac a my nemame ani trenera(dufam, ze opo vrabcovom odmietnuti to nebude hodal [smilie=axe.gif]. nic v zlom, hody [smilie=beer.gif] )

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Vhodný typ.

Príspevok od užívateľa erik » 10.06.2009 14:14:45

Tu je na rade vrcholový managment, ak vedia a majú prehľad, tak získajú vhodného. Nehovorím o dobrom, lebo na začiatku sa zdajú všetci dobrí. Vhodný je taký, ktorý si poradí z hráčmi, s prostredím s vedením a bude mať potrebné výsledky. Na to však musíte mať futbalový ňuch a mám pocit že to vo vedení AS chýba.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Re: Vhodný typ.

Príspevok od užívateľa Zoso » 10.06.2009 20:26:20

erik napísal:Tu je na rade vrcholový managment, ak vedia a majú prehľad, tak získajú vhodného. Nehovorím o dobrom, lebo na začiatku sa zdajú všetci dobrí. Vhodný je taký, ktorý si poradí z hráčmi, s prostredím s vedením a bude mať potrebné výsledky. Na to však musíte mať futbalový ňuch a mám pocit že to vo vedení AS chýba.
Súhlasím a myslím,že im chýba aj futbalový čuch. [smilie=cry.gif]

Napísať odpoveď