Ako ďalej s AS futbalom?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 05.06.2009 08:27:13

zacinam robit ten slubeny rozhovor, tam sa dozviete viac...

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 05.06.2009 15:10:59

ten clanok bude asi dost dlhy co? ked je tak dlho v produkcii [smilie=beer.gif]
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 05.06.2009 16:55:28

ikotn napísal:
martin napísal:slubeny galad musi pockat... nestihol som prepisat... ale stvrtok sa do toho pustim... snad ;)

inak vsetkych pozdravuje a je mu to luto, najma mu je luto fans...

inak povedal veci zaujimave, aj menej zaujimave, obrazne aj jasne a najma, co si pamatam, tak Ereros ho sklamal, ale musim si to este raz vypocut...

bru noc
uz nie je ziadna sanca, ze by si to rozmyslel? ako chlapske slovo pred sezonou je pekna vec, ale nieco tu zacal a zacal to dobre. nie je to kapitulacia. podla mna by v pripade jeho zaujmu ostat s tym suhlasilo aj vedenie.
smer Nitra....dobří holuby se vracejí [smilie=thankyou.gif]

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 05.06.2009 22:36:47

Ak sa dozvieme pravdu, tak to privítam. Ale ak pôjde iba o nejaké očierňovanie kabíny, podmienok, prípadne súcit a sľask po Trenčíne, tak tomu neuverím. Chýbať mi tento tréner nebude, jeden zo slabších akí tu boli.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.06.2009 12:08:31

nesto napísal:ten clanok bude asi dost dlhy co? ked je tak dlho v produkcii [smilie=beer.gif]
musel som to zaliat na ostrove, nejak sa mi nedari to cele poskladat... ufff

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 06.06.2009 15:32:39

je uplne jasne co sa bude diat buducu sezonu. Tim sa nejak extra neposilni, pridu nejake ,,macky vo vreci,, zas, trener bude podpriemerny to uz je jasne teraz, a muzstvo okrem tych hracov co uz odchadzaju oslabia odchody dalsich na 1.ligu dobrych hracov, toto bude realita a nech si La Ling hovori co chce o jeho vizii, ale takto sa vizie nenaplnaju, stale MUSI byt prvorady postup, lebo z 1. ligy sa nedostaneme NIKAM. A kedze uz nepriamo povedalo vedenie ze kasle na postup, tak tak to bude aj vyzerat, muzstvo slabe, lavicka este slabsia, trener lacny. Je to realita a po tejto krasnej sezone plnej vyhier, pride opat dalsia nudna sezona v podobe 4. miesta v tabulke,
La Ling zatial nevrazil do TN futbalu ZIADNE peniaze, len sem tam pridu odchovanci z jeho akademii, a ked su nahodou dobri tak potom sa robi La Ling ako nam pomohol. Som sklamany ze sme nepostupili lebo vdaka tomu jedinemu bodu sa futbal v trencine opat posunie dozadu. Keby sme hrali buducu sezonu CL, boly by ,,plnsie,, tribuny, hraci by snad prisli kvalitnejsi. a hrali by sme krasny stred tabulky. Takto to je to vsetko v pr..li a mozme sa ,,tesit,, na dalsie sezony v ktorych nam o nic nepojde. Esteze byvam v prahe a mozem si kedykolvek zajst na Slaviu, ale trencin mi prirastol k srdcu a chcel som aby sa tu hrala CL.
Zial nestane sa tak, a naozaj jeb.... Senica si bude machrovat s CL do ktorej ABSOLUTNE nepatri.
Toto muzstvo sa rozhodne malo udrzat pokope, pretoze ma obrovsky potencial. navyse hraci by boli buducu sezonu opat skusenejsi a myslim ze by velmi v pohode vyhrali 1.ligu, Zial vedenie ma na to vsetko iny nazor a ich ,,obrovske peniaze,, ktore vrazili do Errerosa a mozno Calgara sa pre nich nevyplatili a preto to chcu hned zabalit.
Vedenie je proste neschopne a davaju to najavo kazdu sezonu.
Som naozaj sklamany kde sa Tn futbal opat dostane v dalsom rocniku [smilie=axe.gif]

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 06.06.2009 16:01:26

mattpro absolutny suhlas so vsetkym

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.06.2009 16:46:30

Osobne som sklamaný z vyjadrenia RR....ciele, mužstvo, hráči, tréner.....bude z nás priemerné mužstvo 1.ligy.... [smilie=chair.gif]
Na druhej strane som prekvapený, že Ling ostáva v Trenčíne...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 06.06.2009 17:24:32

mattpro napísal:...La Ling zatial nevrazil do TN futbalu ZIADNE peniaze...
Ako toto môžeš tvrdiť?To si teda pekne zadrel.Ja si nemyslím,že by bol problém v La Lingovi.Podľa mňa je skôr vo vedení,on je majiteľ a spolieha sa na svojich ľudí,ale smola je,že na Slovensku má ako zástupcu Rybníčka,ten to vôbec nezvláda.Bolo by treba vymeniť jeho alebo niekoho kto tu za to zodpovedá a riadi to.Problém je tam.

vorky
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.01.2008 23:23:20
Bydlisko: Orava

Príspevok od užívateľa vorky » 06.06.2009 17:29:33

Zoso napísal:
mattpro napísal:...La Ling zatial nevrazil do TN futbalu ZIADNE peniaze...
Ako toto môžeš tvrdiť?To si teda pekne zadrel.Ja si nemyslím,že by bol problém v La Lingovi.Podľa mňa je skôr vo vedení,on je majiteľ a spolieha sa na svojich ľudí,ale smola je,že na Slovensku má ako zástupcu Rybníčka,ten to vôbec nezvláda.Bolo by treba vymeniť jeho alebo niekoho kto tu za to zodpovedá a riadi to.Problém je tam.
Vie to aj La Ling?

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 06.06.2009 17:42:12

Zoso napísal:
mattpro napísal:...La Ling zatial nevrazil do TN futbalu ZIADNE peniaze...
Ako toto môžeš tvrdiť?To si teda pekne zadrel.Ja si nemyslím,že by bol problém v La Lingovi.Podľa mňa je skôr vo vedení,on je majiteľ a spolieha sa na svojich ľudí,ale smola je,že na Slovensku má ako zástupcu Rybníčka,ten to vôbec nezvláda.Bolo by treba vymeniť jeho alebo niekoho kto tu za to zodpovedá a riadi to.Problém je tam.
Tak mi potom objasni do coho La ling vrazil prachy? Ano je majitel, ale to je tak vsetko. La Ling sa neradi medzi majitelov ktory do klubu investuju prachy (vid. Man City, Chelsea) On sem maximalne priniesol nejake jeho ,,super,, treningove praktiky a nejake energetaky, ake peniaze vrazil do tohto klubu nazvys? Hmm?

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 06.06.2009 18:37:20

mattpro napísal:... La Ling sa neradi medzi majitelov ktory do klubu investuju prachy (vid. Man City, Chelsea)...
A ty mi píšeš,že asi moc pozerám ligu majstrov. [smilie=rofl.gif] Tak povedal by som,že zachránil klub,ktorý bol na bankrot,zabezpečil mzdy bez meškaní,najlepší káder v lige,čo chceš ešte viac?Ja si myslím,že postup bol už na ďalších,on ako majiteľ potrebné veci zabezpečil.Viac malo zabrať vedenie,tréneri a hráči.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 06.06.2009 18:53:25

Zoso napísal:
mattpro napísal:... La Ling sa neradi medzi majitelov ktory do klubu investuju prachy (vid. Man City, Chelsea)...
A ty mi píšeš,že asi moc pozerám ligu majstrov. [smilie=rofl.gif] Tak povedal by som,že zachránil klub,ktorý bol na bankrot,zabezpečil mzdy bez meškaní,najlepší káder v lige,čo chceš ešte viac?Ja si myslím,že postup bol už na ďalších,on ako majiteľ potrebné veci zabezpečil.Viac malo zabrať vedenie,tréneri a hráči.
Klub by nezanikol bez neho pre boha. Najlepsi kader? no o tom sa da momentalne polemizovat. Navyse uz v dalsej sezone najlepsi kader asi nebudeme mat, Ja som povedal ze ako majitel neinvestoval do klubu nejake velke peniaze a je to tak. Stadion ziaden, hraci len zahranicny ktori boli zadarmo, zazemie takisto nic moc. Moze si byt majitel aky chce ale do tohto klubu velke peniaze zatial nevrazil, a pochybujem ze niekedy do toho vrazi viac ako par eur. A navyse za 2 sezony zatial ten tim nic nedokazal, ked uz mali sancu tak si to po.rali

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 06.06.2009 19:23:09

mattpro napísal:...Stadion ziaden, ...
Čo má s tým štadión?Ja by som tiež nedával peniaze do niečoho,čo mi nepatrí.Podľa mňa investoval dosť,len keďže sa nepodarilo postúpiť,tak väčšina bude naňho nadávať,aj keď je problém inde.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 06.06.2009 20:32:52

Uz len to ked sa nepostupilo, tak by mal tim udrzat pokope a mozno posilnit o nejakych 2 hracov, a nie poslat prec najlepsich hracov a zacat stavat na mladych zas, ved to uz snad neni mozne, mame mlady tim a oni ho chcu este viac omladzovat, ako toto je uz neuveritelne, majitel moze do toho prehovorit, ale ako vidis vobec mu to nevadi

Napísať odpoveď