Ako ďalej s AS futbalom?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

dimitri
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 08.02.2009 12:38:44

Príspevok od užívateľa dimitri » 02.06.2009 21:33:15

janoas napísal:Gratulujem chalanom k druhému miestu!
Tím, ktorý v minulej sezóne kráčal od debaklu k debaklu, tím, ktorý v jesennej časti sezóny pripomínal všetko len nie tím, tím mladých chalanov, jedného z najmladších mužstiev lige, jedno z najmenej skúsených mužstiev....
Tak toto mužstvo dokázalo na jar ani raz neprehrať, no nakoniec sme práve na spomínané skúsenosti doplatili, ale rozhodne by som chlapcov za toto nekameňoval...Veď ten progres bol neuveritelný, niektorí hráči, ktorí pripomínali drevá sa v súčastnosti dajú pokladať za opory či kvalitných hráčov, vid. Depetris, Calgaro atď. Za to mi je ľúto, a som sklamaný z hráčov ako Gergel, Hlohovský či Volešák, neviem, mám pocit, že ich vývoj podlieha veľmi velkej stagnáci a zlepšovanie je nebadatelné.
Ale k veci, postup nám ušiel, ďalšia sezóna v tejto nekvalitnej lige pred nami, samozrejme ani mna to neteší.....rovnako ako odchod Galáda...
Dočkáme sa kvalitného trénera alebo niekoho typu Stano?! Počul som, že z dorastu odchádza tréner Šino, že by k mužom?:D
K štadiónu, sám som zvedavý čo v lete bude, no ak sa na to pozriem ako realista tak výstavba nového štadióna asi nehrozí, je to smutné, ale možno budeme všetci príjemne prekvapení....:)
A k lige, zostupujú Zlaté Moravce, ak neposilníme a nepríde k nám silný tréner asi bude boj o postup, velmi ťažkým orieškom, ale kto vie?! Hráči sú opäť skúsenejší, lepší, vyspelejší a možno sú pripravení dosiahnuť životný úspech, životný úspech pre väčšinu z nich.....
Tešme sa na budúcu sezónu a neplačme, možno bude výborná a nikomu tie prehry, ktoré by sme v budúcej sezóne utŕžili v CL nikomu chýbať nebudú....
tak klobuk dole....napisal si to velmi pekne....dakujem :-)

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 03.06.2009 05:57:41

Nuz pan Galad skoncil ... As skoncilo na druhom mieste...druhe miesto je pekne ale v nasom pripade je to skor neuspech ako uspech. Co sa tyka byvaleho posobenia v CL..tak to je minulost..iny trener ine hviezdy to by som tu neriesil...
Riesil by som skor to co bude...Su dve moznosti a to bud sa AS vrati do CL teda bude pokracovat v tom co sa zacalo alebo pride pad a AS bude hrat max. I ligu teda nebude muzstvom hrajucim o postup.
Chyba bola skor v hracoch ako trenerovy ..nezvladli to ... super nebol ani tak silny a kvalitny ..no ta zodpovednost bola asi prilis velka ...a hraci este nie su az tak futbalovo hore aby to dokazali uniest...
Pripadny postup do CL by znamenal pre muzstvo uspech ale kader by sa musel obmenit nakolko som presvedceny ze toto muzstvo by hralo max. o zachranu v CL.... Skoda ... vela ludi to AS prialo no nevyslo to ...
Osobne si myslim ze odchod pana Galada je pre AS minusom ...
Co bude dalej si netrufam predpovedat... Tych sklamani uz bolo viac ako dost...najprv AS zahambujuco vypadlo z CL a hned potom nezvladlo zapasy s muzstvami o triedu slabsimi a tak prislo o jasny postup spat do CL...
Moj obdiv si zasluzia FANS...
Dalsi postreh ... dva roky ...dva neuspechy .... co vedenie bude pokracovat alebo nie je dovod aby niekto odchadzal?
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 03.06.2009 09:10:46

Sumar sezony:

sklamanie - NEpostup do CL
- stadion a situacia okolo neho
- hraci nezvladli zaver ligy(ale to je skor o skusenostiach)

plusy - predvedena hra (ziadny beton a to sa mi paci)
- navrat divakov na tribuny

A este neviem kam zaradit trenera.Na jednej strane viem ze to nie je len taky panacik ale na druhej strane miesal niekedy zostavy bez priciny a jednoznacne najlepsieho hraca nechal na lavicke(sem si doplnte meno ake chcete ja nebudem nikoho vyzdvihovat)

Postup od zeleneho stola dufam nebude hrozit.To by ma netesilo.
Dufam ze dalsiu sezonu sa nezmeni zasadne kader a verim ze ak nie tak postup je isty a ked sa este viac zadari tak mozeme zamiesat aj zo slovenskym poharom.

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 03.06.2009 09:26:50

Momentálne viac ako hypotézy nás fanúšikov tu na fóre, by som radšej uvítal na stránke rozhovor s La Lingom. Ako hodnotí túto sezónu, ako bude vyzerať káder mužstva, či uvažuje že zostane v TN futbale, aké plány su na ďaľšiu sezónu...

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 03.06.2009 10:42:20

rudeboy napísal:Momentálne viac ako hypotézy nás fanúšikov tu na fóre, by som radšej uvítal na stránke rozhovor s La Lingom. Ako hodnotí túto sezónu, ako bude vyzerať káder mužstva, či uvažuje že zostane v TN futbale, aké plány su na ďaľšiu sezónu...
tak,tak ja by som tiež uvital rozhovor popripade ake take hodnotenie sezony od vedenia...som zvedavy dokedy sa bude analyzovať...ale ako sa spieva v jednom dobrom songu: analyza dokazala [smilie=shit.gif]

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 03.06.2009 10:51:18

[smilie=band.gif] [smilie=band.gif] [smilie=band.gif] [smilie=band.gif]
len aby k niecomu tie vyadrenia viedli... pretoze cakam ak nejake pridu tak to bude len vo vseobecnosti ... nic konkretne..
pravda sa zle počúva

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 03.06.2009 11:29:36

ja chalanom velmi pekne dakujem za celu sezonu. hrali pekne, davali vela golv, melo dostavali. skore 74:27 je na neuverenie a este viac to jarne 36:6! [smilie=bow.gif]. bola to dobra sezona, krasna sezona, na niektore zapasy sa bude tazko zabudat:doma s interom: krizkova paradna hlavicka niekolko minut pred koncom, kanonada proti ds b, 5 golov davidka, kusky ererosa v zapase s podbrezovou a jasna vyhra 4:0... to je len niekolko momentov, ktore ma v rychlôosti napadli. navyse na jar sme nezaznamenali prehru! rozhodkli vsak zapasy s beckami. jesenna prehra v ruzomberku a samozrejme remiza s kosicami v predposlednom kole, tiez nejake remizy doma, prehra s lucencom, dovodov sa urcite najde viac. kazdopadne este raz. CHLAPCI, DAKUJEME, IVAN, DAKUJEME! [smilie=bow.gif] boli ste najlepsi, stastie vsak mal niekto iny, aj to sa nie len v sporte stava. tesime sa na novu sezonu!!!!


teraz som na profutbale cita, ze humenne konci a v 1. lige nahradi ho moldava nad bodvou. o humenskych hracov nema zujem a hrat bude s vlastnymi. ds b vypadla a mame dalsi "madarsky" tim. moldava je juzne 30 km od kosic a je tam silna madarska mensina. to bude cesta! ked sa tento raz pokazi autobus? [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 03.06.2009 12:19:15

ja sa chcem tiez podakovat chalanom a trenerovi za dobru sezonu. muzstvo postupujuce do cl by malo okrem kvality byt aj dostatocne dozrete a to nase sa ukazolo, ze este nie je. myslim, ze este jeden rocik dospievania tohto muzstva nebude na skodu a chalanom sa aspon viac dostanu do krvi vitazstva. vobec ma netesi odchod trenera, pretoze po dlhsom obdobi to bol konecne jeden slusny, inteligentny a aj po odbornej stranke pozitivne sa prezentujuci clovek (samozrejme nevidim do kabiny ako niektori mudrlanti, co maju zarucene info od kamaratovho kamarata). nech sa vam dari pan Galad a chalanom prajem viac stastia do buducej sezony.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 03.06.2009 12:22:23

viac ako 10 min rozhovoru s trenerom Galadom mame uz nahrate... na stranku to dame dnes vecer... v najkratsom moznom termine budeme infomovat aj o dalsich zmenach... samozrejme, ze prinesieme aj hodnotenie sezony z pohladu vedenia klubu... taktiez sa budeme zaujimat o najblizsiu buducnost, kedze LM sa nam zas trochu vzdialila ;)

ziadam iba trochu priestoru a pochopenia... inak sa daju veci riesit v pripade postupu hore a inak v pripade neuspechu, ked rozhodovaci procest je rpedsa len zdlhavejsi... navyse ak to mam hodnotit v tomto case, definitivne rozhodnutie padlo iba pred necelymi 24 hodinami...

vdaka

stranka bude zit pokial bude futbal zivy...

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 03.06.2009 13:47:53

S tým (ne)postupom to stále nie je isté. Rozhodne sa čo bude s Interom a to teraz nevedia ani oni sami.

simones
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 01.05.2008 12:27:29
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa simones » 03.06.2009 17:08:51

snapshot napísal:jasno suhlasim vo vsetkych bodoch.
Jo inak dost nahlas sa hovori o fuzii Dubnice s BB. No neviem kolko je toho pravdy. Som z toho zmateny a budem az kym sa nezacnu sutaze.
Kto tak vie, co bude dalej? Mozno izidora
tak to teda nie! dubnica, bb a podbrezova vytvaraju iba akysi zvlastny 3-spolok pod nazvom "F-partner".

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 03.06.2009 18:39:52

http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=73448

clanok na profutbale, tak a teraz treba dúfat že si Inter vyberie druhú možnost,teda zánik klubu

len dúfajme ,ale asi ani v tom prípade to nebude s postupom AS také jednoduché

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 03.06.2009 23:54:11

slubeny galad musi pockat... nestihol som prepisat... ale stvrtok sa do toho pustim... snad ;)

inak vsetkych pozdravuje a je mu to luto, najma mu je luto fans...

inak povedal veci zaujimave, aj menej zaujimave, obrazne aj jasne a najma, co si pamatam, tak Ereros ho sklamal, ale musim si to este raz vypocut...

bru noc

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

K sezone 08/09

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 04.06.2009 07:58:06

Po dlhsej odmlke by som aj ja rad prispel do debaty. Uplynula sezona mi pripomenula roky 96/97, kedy sme takisto zili postupom, skoda ze to tentokrat nemalo taky stastny koniec.

K veci. Tento rocnik mal svoje specifika, rozhodne vystupuje z radu poslednych, neuspesnych a uznajme, ze aj nezazivnych sezon v CL. Za hlavne pozitiva povazujem to, ze si divak konecne nasiel cestu na nas stadion, poviem uprimne, pred sezonou som veru neocakaval zapasy, na ktore by prislo nad 2000 dusi. Dalej klobuk dole pred kreativitou a aktivitami fans, myslim, ze zbytok prvoligoveho pelotonu moze len tupo zavidiet a snivat o podobnej podpore! Potlesk ma odomna aj Ivan Galad. Vselico sa tu popisalo na jeho adresu, ale panove, nejak rychlo zabudame na casy minule! Hovorte si co chcete, ale po somnambuloch ako Stano, McD ci Marko, si ma tento clovek plne ziskal jedinou vecou: bojoval za Trencin. Konecne dynamicky, emotivny trener, ktory zil s teamom pocas zapasu, burcoval, hecoval, vedel vypucovat zaludky ale aj povzbudit ked to proste neslo. Ziaden zakriknuty mumak, ktory by uz v II. polke kaslal na zapas, prdel do lavicky, popijal cajik a rozmyslal jaku zavaraninu si otvori, ked pride vecer domov. Takze Ivanovi este raz vdaka za odvedenu pracu! Chvalim aj Luba Knappa, tomu hovorim tahun a vzor pre zbytok teamu, kiez by bolo viac takych nielen po futbalovej ale aj ludskej stranke!

Buducnost? Netrufam si odhadovat. Dufam, ze LL nestrati trpezlivost, sam videl, ze trenciansky divak vie zazit euforiu aj pri vitazstvach, hoci su "len" prvoligove! Negativom nielen tejto sezony je nas stanok. Tu nas uz dlhodobo tlaci topanka a bude to len a len horsie, pokial sa k tomu niekto seriozne nepostavi.

Takze, tuto sezonu si rozhodne nedovolim oznacit za neuspesnu, verim, ze ked sa bude robit systematicky a nadviazeme na tento rocnik, uspech vacsich rozmerov v podobe postupu sa urcite dostavi!
Willkommen in der Wirklichkeit!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.06.2009 10:26:29

martin napísal:slubeny galad musi pockat... nestihol som prepisat... ale stvrtok sa do toho pustim... snad ;)

inak vsetkych pozdravuje a je mu to luto, najma mu je luto fans...

inak povedal veci zaujimave, aj menej zaujimave, obrazne aj jasne a najma, co si pamatam, tak Ereros ho sklamal, ale musim si to este raz vypocut...

bru noc
uz nie je ziadna sanca, ze by si to rozmyslel? ako chlapske slovo pred sezonou je pekna vec, ale nieco tu zacal a zacal to dobre. nie je to kapitulacia. podla mna by v pripade jeho zaujmu ostat s tym suhlasilo aj vedenie.

Napísať odpoveď