Bystrica + Podbrezová + Dubnica = F Partner

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Bystrica + Podbrezová + Dubnica = F Partner

Príspevok od užívateľa Luboš » 29.05.2009 18:24:31

29.05.2009 15:26
BANSKÁ BYSTRICA - Corgoňligový futbalový klub FK Dukla Banská Bystrica sa do Brezna sťahovať nebude.

Pod Urpínom síce nastanú vážne zmeny, ale vo vlastníckych pomeroch. Do klubu vstupuje s 50-percentným podielom nový akcionár Železiarne Podbrezová. Doterajší majiteľ Ján Kováčik bude naopak 50-percentným akcionárom prvoligového tímu ŽP Šport Podbrezová. Oba kluby spoločne s corgoňligovou Dubnicou zároveň spúšťajú projekt F Partner. Spoločnosť pod týmto názvom bude zabezpečovať pre všetky tri kluby odborný servis.

"Corgoň liga sa bude aj v budúcej sezóne hrať v Banskej Bystrici. Dukla bude top tímom. Do mužstva prídu hráči z Dubnice a Podbrezovej. Naopak, niektorí futbalisti z Banskej Bystrice odídu opačným smerom,“ vyhlásil Kováčik a zdôraznil, že otázka odchodu do Brezna, kde hráva svoje súťažné zápasy ŽP Šport Podbrezová, sa už nebude otvárať.

Futbalisti, ktorí hrávajú v uvedených troch kluboch, svoje ďalšie pôsobisko spoznajú po skončení aktuálnej sezóny. "Moji hráči v Dukle i Dubničania sa dozvedia, kam pôjdu, v sobotu po poslednom ligovom zápase. Podbrezová hrá ešte 2. júna a môže sa prebojovať do Corgoň ligy, takže tam je predčasné hráčom niečo hovoriť. Zmeny, ktoré sa udejú, však nemusia byť konečnými. Najväčší pohyb nastane
reklama
medzi Podbrezovou a Banskou Bystricou. Mužstvo sa nebude dopĺňať z cudzieho prostredia. Budú v ňom pôsobiť hráči troch tímov, ktoré sú členmi projektu F Partner,“ ozrejmil hráčske pohyby medzi týmto trojuholníkom tréner FK Dukla Bystrica Jozef Jankech.

F Partner bude klásť dôraz na mládež, plánuje vytvoriť akadémiu futbalistov a zárukou má byť kvalitný odborník v osobe Jána Greguša. "Som rád, že sa nám podarilo získať do projektu špičkového manažéra mládeže na Slovensku - Jána Greguša. Naším cieľom bude vo všetkých troch kluboch vybudovať kvalitné mládežnícke centrá a následne v Banskej Bystrici top tím. Koncepcia sa ešte pripravuje. Verím, že bude úspešná,“ uviedol nový šéf športového oddelenia F Partner Peter Gergely.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 29.05.2009 20:13:10

tam to vidim jasne... nicz sa nezmenilo, iba pribrali noveho partnera ZP Sport... projekt ako taky mi je sympaticky, ale to by nemohli byt kluby v jednej sutazi... trochu to narusa princip fair-play... hoci kazdy klub ma ineho majitela, na papieri, tu je deklarovane, ze si budu robit s hracmi, co sa im zapaci... vo vsetkej pocestnosti... kto bude ale garantovat, ze BB v poslednom kole nepusti body Dubnici ak bude treba??? alebo naopak...

a ked sa dostane hore nedajboze Podbrezova... zbohom...

situacia sa vsak nezmenila, len to povedali na plnu hubu... BB bude cerpat hracov, Dubnica bude ligovou rezervou pre najlepsich mladych, ktori sa tam budu ucit... a podbrezova I. liga cecko na rozohranie... wed tak to bolo... Filo a dalsi, co uz isli do BB su iba dokazom... v polovice sezony si iba vymenia hracov, nikto za nikoho nezaplati, bude to kus za kus a ostatni sa iba prizerajte... takto si chce BB kupit titul, ale nicz nebude, lebo v aktualnych podmienkach je vidiet ako sa tam pracuje a akou kvalitou sa Kovacik obklopuje v realizacnom time...

takze welcome fair-play

ps: kolko timov moze mat jeden majitel v Lige majstrov, hoci su timy z inych krajin???

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 30.05.2009 00:13:28

Kmotrik ma v lige 4 kluby a setci drzia ..... [smilie=baby.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 30.05.2009 00:19:36

aj Trnavu a Nitru???

nemyslim, Artmedia je trochu iny pripad... klub je v transformacii a osamostatnuje sa, bude sa zlucovat s inymi v Petrzalke a bude to PFK aelbo tak nejak... berie to pod seba mestska stvrt a Bajan...

Kovacik vsak povedal naplnu hubu, ze si ide robit, co kce... to vsak neznamena, ze Kmotrik je lepsi... ale je zaujimave, ze na neho nikto nepindal, ked hrala Artmedia LM :D

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 30.05.2009 10:20:45

Sak ani ja nepindam, ja ho obdivujem [smilie=beer2.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 30.05.2009 10:58:00

tak to, aby sme si dali prihlashku do OZ Hruba Ciara...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 30.05.2009 11:12:47

je tam asi prjatelskejsia situacia ako na povazi. chdit na futbal do dubnice, to uz by bola aka hanba [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 04.06.2009 21:16:56

Tak Dubnice sa to pekne rozpadá, Dca som nikdy nemal rád, ale v tomto prípade mi ich bude aj lúto...
Aj keď, Dubnica sa tipuje na zostup už niekolko sezón a vždy ponúkne Slovensku niečo nové, nových mladých talentovaných hráčov.
Veď aj nedávno vyhrali dorasteneckú ligu, a je škoda, že o to , na čom oni makajú niekolko rokov, im Bystrica len tak polahky "ukradne". Ale tak ich finančná situácia tiež neni najlepšia tak sa to dá chápať....
Akurát v Bystrici sa zakopal jeden kanonier, asi by drahý nebol navyše ku Davidovi by sa nám další strelec hodil:)
Ale to je len moje zbožné prianie....

Napísať odpoveď