Máme ešte šancu na postup ??

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

dexter
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15.03.2009 15:30:29
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa dexter » 26.05.2009 12:14:18

ikotn napísal:verme michalovciam, jedna vec. druha vec, ak by aj inter skoncil prvy, je tu moznost, ze do cl nepojde. tretia vec, ak aj nepostupime(comu neverim), sme tu o rok. k podbrezovej by nam pribudli zlate moravce a co? po precitani rozhovoru s galadom v dnesnom sporte som ja osobne optimista [smilie=bananadance.gif] , este nic nie je stratene, bojovat!!! [smilie=boxing.gif]

mno keď píšeš o tom, že keď Inter skončí prvý a nepôjde do CL to je dosť možnéé, lenže si myslím, že ten INTER bude hrať teraz o závod, pretože keď skončí prvý, tak nemusí vôbec postúpiť on si proste tú LICENCIU predá Zlatým Moravciam alebo Podbrezovéj proste ten kto dá viac .. a tým pádom si myslím, že mi tento rok v CL nebudeme, pretože INTERU ide o veľké peniaze vďaka jeho prvej priečke v Tabulke :X

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.05.2009 12:53:22

Inter moze predavat k...t ZM ci Podbrezovej.... Tu nejde o to ze si niekde v sutazi a predavas sam seba, je ine keby inter hral ligu a udrzal by sa ako Senec a DAC, tu pri postupoch platia trochu ine pravidla !!!

Cize ak inter postupi jedine co moze je zrobit fuziu...

ZM podla pravidiel musia ist dole kedze skoncili posledne, ale zase hore ak inter nechce tak ide druhy...treti a tak postupne....

Neboj sa ty nic [smilie=bounce.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 26.05.2009 14:34:34

Podla mna jezbytocne polemizovat co bude ...
AS malo sancu ktoru nezvladlo... takato sancu uz nemusi byt... co bude o rok nevie nik... V kazdom pripade netreba mat prehnane predstavy o tom ze AS bude hrat o spicu aj o rok... pretoze tych prehnanych predstav tu uz bolo vela... napr..taka najvacsia ... galavecer ..... tam bolo toho az privela... Teraz je kazdemu o tom trapne hovorit...
Treba hlavu hore a cakat na zazrak... pretoze nic ine nam CL neprinesie...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.05.2009 16:18:48

Je fakt, že aj zázraky sa dejú......ale ja už od kedy mi v mladom veku povedali, že vianočné darčeky nenosí Ježiško, neverím na zázraky....... [smilie=chop.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

remus9876
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 04.12.2008 22:17:45

Príspevok od užívateľa remus9876 » 26.05.2009 19:38:38

može sa stať zázrak ..ale no ..rad by som v to dufal ze to vide ..jeden fakt je ze hrame posledne dve kola bez najlepsieho strelca Davida ..ale dufam ze sa chalani zaobidu aj bez neho .. uvidime :) ale rad by som videl na titulkách novin :" TRENČINU SA TO PODARILO" a podobne :) uvidime :PP

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 26.05.2009 20:36:07

Podla mna to uz netreba ani rozoberat.Dve sance na rozhodnutie uz boli,tretia nebude.To su uz len utopisticke zelania ze inter strati dva body v michalovciach.To uz sa nestane aj keby sme dali na omsu.Je to pase.

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 26.05.2009 21:11:58

Prievidza, Kosice a teraz Michalovce to bola jedinecna moznost na ziskanie naskoku v tabulke. Preto si to moze trener zobrat ako svoj neuspech, to spojenie rad pouziva. Ved uz proti PD zamiesal vitaznu zostavu umelcom z Grecka a v dalsom zapase vynechal behaveho Klescika. Pan trener nebyt Vas, uz sa mohol oslavovat postup. Ale aj tak verim, ze nam postup vybojuje niekto iny.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.05.2009 22:54:06

co to rozpravas, galad sam vie na koho sa moze spolahnut, ty tiez nepouzijes ľ rovnake zbrane v dvoch rovnakych bojoch ak nejde o rovnakeho supera, urcite tam bola analiza, urcite tam bol rozbor a rozhodol sa tak ako sa rozhodol, cize spravne ako tu uz zaznelo, on za tych hracov behat a strielat goly nebude....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.05.2009 23:47:43

pravdou je, ze Angelo bol proti prievidzi tragicky... tak 30% hraca, ktory sem prisiel, ale to bude aj sebavedomie a herna prax v tom... navyse bol par dni predtym mimo klub (panathinaikos)...

ale hral iba polcas a pri nom bolo dalsich 10 chalanov... ak to neslo cez neho, moze sa hrat stredom, dlhymi loptami, alebo pravou stranou... tiez by som to tak tragicky ohladom trenera nevidel... mal on dat v MICH tie goly???

a kedy vytiahnut kreativneho hraca ak nie proti tomu, ktory takmer neprejde polovicu ihriska... navyse s velkou motivaciou skusky v top klube...

ale to je minulost a kazdy ma svoj pohlad... dnes mame pred sebou dva zapasy a pocas buduceho tyzdna oslavy POSTUPU... doterajsie vysledky ukazuju, ze liga nie je nalinkovana, ako si to mnohi mysleli (aj ja???)... a preto je vyhra Interu v MICH iba velmi malo pravdepodobna... len aby sme my zisklai tych sest bodov ;)

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 27.05.2009 06:22:34

ja si myslim ze vyhra Interu je viac ako pravdepodobna... Ostavaju dve kola... tam uz nie je o com... Moj nazor je zial taky aky je ...mame azda 20% sancu na postup....ak si aj tu nepokazime opat sami.
Je to len o tych hracoch...koho tam postavyl toho tam postavyl... hraci ktory hrali mali byt vdacny za to ze dostali sancu hrat v takom dolezitom zapase... Je jedno kolko padlo zdrdi a brvien... to nikoho nezaujima...mozno tak hodinu - dve po zapase... dolezity je vysledok... a ten je jasny... remiza = prehra ....Mozno ze v muzstve chybaju hraci ktory by dokazali to muzstvo nakopnut...Zo strany fanusikov bolo urobene maximum....bolo to aj zo strany hracov??
Treba vyhrat posledne dve kola a cakat... nic ine sa uz neda...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 27.05.2009 18:20:30

ale to je minulost a kazdy ma svoj pohlad... dnes mame pred sebou dva zapasy a pocas buduceho tyzdna oslavy POSTUPU... doterajsie vysledky ukazuju, ze liga nie je nalinkovana, ako si to mnohi mysleli (aj ja???)... a preto je vyhra Interu v MICH iba velmi malo pravdepodobna... len aby sme my zisklai tych sest bodov ;)

noo,na tie oslavy v Dunajserde sa tesim aj ja...prave som dopozeral finale pohara ČMFZ,no a zvladnutie,resp. nezvladnutie usporiadatelov bolo tragicke,takmer sa tam pobilo cca 1000 ludi [smilie=blink.gif] ale ja sa nebojim,len aby to nebol vlk alebo sova a pridem oslavit postup(dúfam),ak nnie to, tak si urobit dobru naladu na vyjazde

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.05.2009 19:07:42

klobuk, hovori z teba mudrost vekov a velke skusenosti...

[smilie=bow.gif]

:D

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 29.05.2009 21:03:48

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 29.05.2009 21:42:08

Na Slovensku všetko možné. Ale o tom sa bavme až po zápase s Humenným.

Napísať odpoveď