31.kolo : Michalovce - AS Trenčín 0:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 24.05.2009 13:35:01

No mozno vysudite nejake drobne alebo aspon permanentky na buducu sezonu [smilie=beer.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.05.2009 16:47:44

Ani sa mi nechcelo zapínať skôr počítač...som z toho smutný, strašne smutný...takýto koniec nášho futbalu som si veru nepredstavoval... [smilie=chop.gif]
Všetka česť Vám, fans, čo ste boli na Ukrajine...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

remus9876
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 04.12.2008 22:17:45

Príspevok od užívateľa remus9876 » 24.05.2009 16:51:04

aa tak čo šak život ide dalej ..ak nepostupime tak rok este vydrzime este v 1.lige obmenime kader a pojde to lepsie .. sak nemusime ist za kazdu cenu do tej CL ..teraz by sme si tam asi len hambu robili ..všade by sme dostavali velke počty golov.. a ešte len s toho by sme boli viac smutný ..radšej sa ešte udržat v 1. lige a vyhravať zapasy .. [smilie=beer2.gif]

no a k tomu včerajšiemu vyjazdu ..ten autobus ma strasne mrzi ze sa takto pokazil :( a nevideli sme polku stretnutia ..je to jedno či nam daju nejake odškodne alebo niečo podobne ..ale ten futbal nam to uz nevrati ..a mozno keby sme tam od začiatku tak nesieme domov aj 3 body ..nikto nevie .. ale dakujem vsetkym co sa zucasnili ..atmosfera bola super [smilie=bananadance.gif]

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 24.05.2009 18:56:40

Páni. Koľko sme stratili doma bodov, jedenásť? Nieje o čom. Ked sa lamal chleba s PD, po šiestich zapasoch bez inkasovaného golu nas teoretik tragéd tak dodr..l zostavu, že mi nič iné nevychádza len to, že je to vina tohoto neschopáka. Ved on chalanov tak domotal, že niekedy nevedeli kde je sever. Ked sa pozriem niekolko zapasov späť neubránim sa pocitu, že je všetkému na vine on a treba ho kopnúť do r..i a vymeniť.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 24.05.2009 19:26:06

Nič iné nemôžem napísať, len tri veľké OBDIVUJEM!
1.obdivujem ľudí, ktorí sa do Michaloviec vypravili v tom "generálkovom" superbuse, čím ukázali ako im naozaj záleží na klube, hráčoch a v konečnom dôsledku na postupe a budúcnosti futbalu v Trenčíne, takže klobúk dole pred vami.
2.obdivujem trénera, za to koľko trpezlivosti má s podaktorými hráčmi (alebo možno aj všetkými), lebo ja by som to zabalil už po KE-B.
3.obdivujem našich hráčov, ako neuveriteľne ľahko dokázali spláchnuť do kanálu všetko to, o čo hrali celú sezónu. Niektorí asi naozaj nedospeli natoľko, aby mohli uniesť "postupový" tlak, alebo si už myslia, že sú majstri sveta a pritom nič nedokázali... neviem. Jediné, čo je isté a čo sa dá z celej situácie vyčítať je to, že postup je už iba v rovine teoretickej a ak sa na to pozriem čisto pragmaticky, ani si ho nezaslúžime, lebo "teoretická" kvalita kádra, najvyšší rozpočet a najlepšie podmienky na hru, nie sú samy o sebe vstupenky do CL.
Mrzí ma to a je mi z toho naozaj smutno, no fakt je ten, že na nikoho sa nemožno vyhovárať...
a Lafo, tréner nebehá po trávniku a nedáva góly, on môže hráčom iba povedať ako na to, urobiť to už musia sami...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.05.2009 19:34:10

Balrog,
keby to nebolo také smutné, pravdivé a deprimujúce, tak by som ti poslal 982 reputačných bodov....
[smilie=sad.gif] [smilie=sad.gif] [smilie=sad.gif] [smilie=sad.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 25.05.2009 05:27:39

Nuz....mozno ze sa islo do Michaloviec az prilis odhodlane a chybal respekt...Osobne si myslim ze postum je uz zazehnany...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.05.2009 07:54:29

"Súhlasím, že dnes sme mali aj šťastie, ale to sa konečne usmialo po viacerých nezdaroch v tejto jarnej časti aj na nás. Trenčín bol lepším mužstvom, podľa mňa je najkvalitnejším v celej súťaži,," poznamenal tréner MFK Zemplín Vladimír Rusnák ml.

uz to je jasne, michalovce chceli, aby odchodom najlepsieho timu neutrpela kvalita sutaze...

Michalovce s najväčšou pravdepodobnosťou pripravili Trenčín o postup, paradoxne však práve oni majú osud AS v rukách. V záverečnom kole súťaže totiž hostia čerstvého lídra Inter Bratislava, ktorý má na čele náskok jediného bodu. Ak so žlto-čiernymi neprehrajú, Trenčín bude mať ešte šancu. "Kalkulácie nás nezaujímajú, sústreďujeme sa hlavne sami na seba. Musíme uznať, že dnes bol súper lepším mužstvom, mal šance i prevahu, šťastie stálo pri nás. My sme však naznačili, ako chceme do konca súťaže hrať a všetci veríme, že v záverečných dvoch kolách už neprehráme," povedal stredopoliar Michaloviec Artem Jevlanov.

PS: futbal je kontinualny proces... futbal tu je 100 rokov a z tohto pohladu jedna remiza s Prievidzou alebo Michalovcami je zanedbatelna...

Trencin 4ever

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.05.2009 08:24:47

nekorektny napísal:
jarinho411 napísal:vcerajsi vyjazd jedna velka blamaz, sklamanie, otras..autobus ktory bol po "generalke" sa nam pokazil v jednom mensom, sice dlhsom, ale mensom stupani..podla vsetkeho sa odpalila spojka..a tymto ste nas poslali cez celu republiku? gratulujem..potrebujete nasu podporu a ked ju mate, tak to cele zahodite..ako aj sance na postup..
je mi velmi luto, ze vyjazd sa stretol s problemom, s akym sa stretol... smutno mi je ale aj po niektorych reakciach... nikto totiz neposlal fans umyselne s busom, ktory by bol nebezpecny... je to neprijemne, ale pokazil sa... tazko s tym nieco robit... klub snad vsak ukazal dostatocnu snahu riesit situaciu v kratkom case...

ak prejde bus generalkou, tazko sa stazovat na managera alebo sofera... shit happends... rovnako ako nemozeme nadavat na trenera, ze Calgaro a Ereros nedali tutovky... su veci, na ktore vplyv nemate...

bus podla mojich info bol cca pred tyzdnom s dorastencami v Snine a cesta prebehla normalne...

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 25.05.2009 13:30:20

ja by som chcel podakovat za moznost vycestovat na tento vyjazd v takomto pocte, takisto ocenujem celkom promptne riesenie problemu s busom..

nabuduce vycestujeme o siedmej, aby bola casova rezerva na vymenu autobusu [smilie=bananadance.gif]
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 25.05.2009 16:49:51

no ty koky, sme zas "zabrali" ale nevadi, inter asi cl hrat nebude, aj keby bol prvy. takze nic nie je stratene. uvidime, ako to dopadne. bolo by dobre skoncit prvi a mat pokoj

pišta
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18.04.2009 08:03:58
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa pišta » 25.05.2009 20:17:01

ikotn! Inter práveže potrebuje postúpiť, fúzuje so Senicou, ktorá momentálne vedie 4. ligu severozápad. Celú sezónu tam trénuje Hudec, je tam dostatok financií a veľké ambície. Senica sa takto dostane k hráčom a Corgoň lige prakticky zadarmo. Takže si netreba mýliť súvislosti. Podľa mňa Michalovská remíza znamená koniec Trenčianskym nádejám na postup.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.05.2009 20:18:20

Luboš,
hm škoda, že nemôžeme radšej poslať aspoň jeden bod našim do tabuľky... to by už snáď na postup stačilo. [smilie=hmm.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 25.05.2009 21:34:24

Žiadam niektorých blbcov, aby nenadávali na autobus, za to že sa pokazil v levoči. Bol som tam... nadával som... no najmä som bol sklamaný, že to nestihneme od začiatku... a v momente keď sme už ani nedúfali, prišlo avízo, že sa vybavil iný bus. ĎAKUJEM V MENE VŠETKÝCH, ZA TO ŽE STE NÁS TAM NENECHALI NA POSPAS OSUDU!!!!!
Čo sa týka výsledku, tak som nahnevaný, že to tak dopadlo, ale uvedomujem si, že niekedy je šťastena na druhej strane (najmä keď ju najviac potrebujeme). S tým už nič nenarobíme. A aj tak si myslím, že kľúčové boli zápasy s PD a KE - "Céčkom".
Ako iní si aj ja myslím, že do Corgoň ligy momentálne nepatríme a boli by sme tam do počtu. Len sa bojím, že ak nepostúpime La Ling odíde a trenčianskemu futbalu zazvoní umieráčik. [smilie=chop.gif]
Takže ak by AS malo skončiť, nech radšej postúpi...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 26.05.2009 10:38:48

pišta napísal:ikotn! Inter práveže potrebuje postúpiť, fúzuje so Senicou, ktorá momentálne vedie 4. ligu severozápad. Celú sezónu tam trénuje Hudec, je tam dostatok financií a veľké ambície. Senica sa takto dostane k hráčom a Corgoň lige prakticky zadarmo. Takže si netreba mýliť súvislosti. Podľa mňa Michalovská remíza znamená koniec Trenčianskym nádejám na postup.
v dnesnom sporte je napisane, ze ete nic nie je v suvislosti zo senicou iste. vraj do konca tyzdna bude vsetko jasne. ak sa inter zluci s inym klubom, udajne konci. a k tej senici, no, prachy nie su vsetko, neviem, aky ma stadion, ale podla mna na cl asi nie(tim zo 4. ligy asi nema stadion na cl). uvidime. kazdopadne mozeme byt este prvi. ke b na inter nemaju, ale osobne doverujem michalovciam

Napísať odpoveď