28.kolo : AS Trenčín - Prievidza 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

dimitri
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 08.02.2009 12:38:44

Príspevok od užívateľa dimitri » 09.05.2009 20:07:55

jaj toto je super ked sa nevyhra hned su vsetci zli ale ked sa vyhra nesiete ich na rukach! ved sa trochu aj vy spamatajte!

tak ja si nemysliem ze peciar je mimo a ako hral v rimavskej,a to ze da jednu zlu prihravku tak je vsetko zle ze? ale to ako hral knap ze prihraval do ofsajdu to asi nikto nevidel!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.05.2009 21:26:42

dnes jediny big respect pre ULTRAS!!! asi kazdy si vie predstavit, ako by to vyzeralo, ak by tam dnes neboli... od 4. min by to bolo same imperativim smerom k hracom...

[smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif]

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 09.05.2009 22:35:09

Potvrdilo sa co napisal Forrest, ze Prievidza ma dobru obranu a to, co som napisl dnes rano, ze bude neprijemna. Velke sklamanie bol pre mna Chanti, lebo futbalista, ktory chce hrat v Atenach musi k zapasu pristupovat uplne inak. Nepochopil som striedanie Klescika, ktory toho nabehal s muzstva najviac a v obrane bol dobry. Naopak Peciar ten dnes nemal svoj den a dohral az do konca. Prichodom Luksika a potom Cirika nedosiahol trener absolutne nic. Jedine striedanie co trener uhadol bol Hloho, lebo doniesol ozivenie a pridal aj gol (hoci to bolo po obrovskej chybe obrany a hlavne brankara Prievidze). Zaver tohto zapasu je taky, ze to bolo uplne zbabrane a postup je uz len sen. Rad by som sa vsak mylil.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 09.05.2009 22:44:27

Dnes sme prisli o postup... [smilie=wavecry.gif]

Chanti??? Jeho navsteva v Atenach mala asi mensi vyznam ako moja dovolenka v Dubrovniku... TRAGIK!! A vobec - vykon celeho kolektivu bol na zaplakanie. Divim sa (a vsetka cest) tym par ultras, ktori fandili aj napriek tomuto zalostnemu vykonu.
Naposledy upravil/-a Forrest v 09.05.2009 22:58:47, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 09.05.2009 22:52:12

Dnešný zápas bude predýchavať ešte dlho, predlho.
Neviem, čo sa stalo s chalanmi, no hrali takým spôsobom akoby si mysleli, že sa Prievidza porazí sama. Akcie nedotiahnuté, spomalené alebo zbrklo zakončené... kombinácia bola úplne inde než po minulé zápasy. Ereros sa snažil, ale nemal si s kým ťuknúť, Gero má úvody zápasov (alebo prvé polčasy) tradične slabšie, alebo rovno slabučké, Depetris nedostal jedinú poriadnu loptu za celý zápas, Chanti bol stratený, tie jeho fintičky boli dobré akurát pre pobavenie tribúny ale úžitok pre mužstvo žiadny, Peciarovi to akosi nejde celkovo, striedanie Calgaro/Lukšík jedna veľká tragédia, Lukšík na jar nezahral dobre snáď jediný zápas (aspoň čo som ja mal možnosť vidieť) konštruktívna rozohrávka, ťah dopredu, nahrávky na jeden dotyk on vôbec nepozná, zbytočne brzdil a točil sa s loptou v strede ihriska... Hloho prišiel na trávnik neskoro, najmä jeho rýchlosť a nahrávky s Ererosom a Gerom boli potrebné už oveľa skôr...
v každom prípade, prehrali sme si tento zápas iba my sami, svojou nemohúcnosťou a nulovou nápaditosťou smerom dopredu... Prievidza sa na nás veľmi dobre pripravila, aj keď povedzme si to otvorene, nebyť benevolencie hlavného rozhodcu, čo sa zdržovania a naťahovania času týka, mohlo to byť možno aj troška iné, ale to nie je výhovorka.
boj o postup do CL tak už nemáme vo vlastných rukách [smilie=axe.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 10.05.2009 05:39:15

Len neskuseny samoluby blbec rozhasi vitaznu jedenastku tak, ako pan Galad. Nech sa na mna nehneva, ale naco postavil toho drevaka z Grecka. Ved uz od zacitku bolo nasich pri jeho vykone desat. No a tie jeho striedania. Pane boze zachran nas. Nechcem to rozoberat, ale je tragedia ked pride 2500 divakov, chcu sa pobavit futbalom a trener im to úpokazi tym, ze postavi svojich oblubencov a kvalitnejsich necha sediet na lavicke. Ja to vidim tak, ze Galad nas vodi za nos a vobec nechce postupit!
Ale na druhej strane, ruku na srdce. Co by robili s tymto trenerom a niektorymy hracmi v corgonlige. Ved dost ich je zrelych na mozno tretiu ligu.

Skratka som totalne sklamany a je mi luto tych ludi co vcera prisli a pokazili si peknu sobotu!!!

dexter
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15.03.2009 15:30:29
Bydlisko: Trenčín

som len divák čiže nekritizujem len komentujem!

Príspevok od užívateľa dexter » 10.05.2009 11:02:46

som len divák čiže nekritizujem len komentujem!
takže...
1. Chanti .. na zaplakanie! celý prvý polčas po ľavej strane nič!, ľavé krídlo sme celý prvý polčas ani nemali!!
2. Hlohovský.. teraz mu ide! ako nastúpil začali sme hrať futbal!, ako jediný si nabiehal na prihrávky, behal z jednej strany na druhú !! prečo miesto neho pán Galád staviaš Chantiho keď to je len manekýn s prehadzovačkou na hlave!!! o rýchlosti a šprintu k lopte ani nehovorím Hlohovský vo všetkom vynikal!!! a hlavne je ostrihaný takže aspoň vidí na loptu!!
3. Lukšík miesto Calgara .. absolútne som ja a polka tribúny nepochopili prečo? aj moja priateľka čo sa futbalu vôbec nerozumie povedala, že ten čierny chlapec hral lepšie ako ten dlhovlasý !! Calgaro rozbiehal naše všetky rozohrávky a ťukal si to tam s Ererosom a pýtal si lopty!! ako bol vystriedaný všetko toto skončilo :X
4. Godál .. tiež nechápem prečo tento hráč sedí na lavičke, keď vie hrať na každom poste a tým pádom by vedel v obrane aj zabrániť gólu ale aj ju potiahnuť smerom hore :X
5. prvý krát som žažil, že to na tribúne vrelo a ľudia to prežívali ako ligu majstrov finále.. krásne bolo to ako Hloho!!! vybojoval tú stratenú loptu a bežal do brány a ľudia vstali a tlieskali a hučali ako keby sme sa stali majistrami (:
6. teraz nás čakajú 3 zápasy vonku, treba ich vyhrať nakopnúť sa a dúfať, že Podbrezová zakopne :X
... that´s all :X

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2674
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: som len divák čiže nekritizujem len komentujem!

Príspevok od užívateľa Luboš » 10.05.2009 11:28:24

dexter napísal:a dúfať, že Podbrezová zakopne
Môžu začať...v stredu hrajú v Prievidzi... [smilie=chop.gif]
Naposledy upravil/-a Luboš v 10.05.2009 11:45:47, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

shy
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:52:35

Príspevok od užívateľa shy » 10.05.2009 11:45:23

Bodaj by ste mali pravdu! Neverím však, že PD sa niečo také podarí 2x... Aj keď hrajú doma ...

Čo sa týka divákov, myslím si, že včera sa chalani naozaj nemohli sťažovať na chýbajúcu podporu z tribúny. Všetci tí ľudia keby mohli, tak to tam nejako dokopú za nich..
Keďže sme však prvý polčas odflákli, tak potom bolo už času málo, zvlášť keď PD zdržovala ako sa dalo (s požehnaním rozhodcu). Takže môžeme si za to sami, ale treba sa vzchopiť a kým nádej žije, tak o ňu zabojovať!!!!

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 10.05.2009 12:12:42

Tak ja by som zas našim snahu neupieral.Makali a chceli,ale nešlo to.Jednoducho sa k nám tie lopty neodrážali.Čo sa týka Hlohovského,tak ho Galád nestavia,lebo si asi všimol jeho predošlé výkony.Proti Lučencu hral otrasne.Včera sa konečne snažil,ale jeho veľký problém je,že nedokáže ani nacentrovať,ani prejsť cez hráča.Možno tak vystreliť.Peciara a Lukšíka kritizujem od začiatku jarnej časti a teraz sa to potvrdilo.Jednoducho tam nemajú,čo robiť.Calgaro je určite lepšia voľba,takto sme zbytočne z hry vypojili Ererosa,čiže náš celý útok.Namiesto Peciara by mal hrať buď Godál alebo Pagkalis,ale neviem ako je na tom herne.Ale keďže je obranca,tak by som ho skúsil.Godál by mohol vymeniť aj Križka,síce ten vie hlavičkovať,ale rozohrávku absolútne nemá.Na jar ma nepresvedčil ani Gergel,mal pár pekných momentov,ale mám pocit,ako by nedokázal hrať celý zápas.Stále verím,že postúpime,aj keď budeme potrebovať šťastie,ale dúfam,že sa na nás obráti.A ak sa to naozaj podarí,tak by sme na CL potrebovali lepšieho trénera,lebo Galád už viackrát ukázal,že čo sa týka voľby striedaní a základnej jedenástky,je na tom veľmi zle.

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 10.05.2009 21:21:33

Zoso napísal:Tak ja by som zas našim snahu neupieral.Makali a chceli,ale nešlo to.Jednoducho sa k nám tie lopty neodrážali.Čo sa týka Hlohovského,tak ho Galád nestavia,lebo si asi všimol jeho predošlé výkony.Proti Lučencu hral otrasne.Včera sa konečne snažil,ale jeho veľký problém je,že nedokáže ani nacentrovať,ani prejsť cez hráča.Možno tak vystreliť.Peciara a Lukšíka kritizujem od začiatku jarnej časti a teraz sa to potvrdilo.Jednoducho tam nemajú,čo robiť.Calgaro je určite lepšia voľba,takto sme zbytočne z hry vypojili Ererosa,čiže náš celý útok.Namiesto Peciara by mal hrať buď Godál alebo Pagkalis,ale neviem ako je na tom herne.Ale keďže je obranca,tak by som ho skúsil.Godál by mohol vymeniť aj Križka,síce ten vie hlavičkovať,ale rozohrávku absolútne nemá.Na jar ma nepresvedčil ani Gergel,mal pár pekných momentov,ale mám pocit,ako by nedokázal hrať celý zápas.Stále verím,že postúpime,aj keď budeme potrebovať šťastie,ale dúfam,že sa na nás obráti.A ak sa to naozaj podarí,tak by sme na CL potrebovali lepšieho trénera,lebo Galád už viackrát ukázal,že čo sa týka voľby striedaní a základnej jedenástky,je na tom veľmi zle.
zoso: naprostý souhlas....ve všem...od první do poslední věty.... no mně sa to ani rozebírat nechce ten zápas jako snaha byla veliká ale prostě to nešlo! ale jedna věc....měl sem tiket kurz 73 a jediná chyba....AS [smilie=baby.gif]
AS do toho!!!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.05.2009 10:10:56

no, tak musime si priznat, ze ten zapas sa nam nevydaril. jednoducho tak to niekedy byva, nic viac, nic menej. ale vyhrat sme mohli, v poéslednych 20 minutach sme na to mali. sudca mohol zapiskat o ten faul viac, ci penaltu, tazko povedat. ujovia vedla mna vykrikovali, ze mali byt 3 penalty za ruku, tak neviem. podbrezova vitazny gol v 82. minute [smilie=angry.gif] v ten den nam jednoducho nic nevyslo, az na ten inter [smilie=beer2.gif] treba sa pozbierat. tlak je teraz na podbrezovej, snad prievidza s nou nieco uhra

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 11.05.2009 11:49:14

"ikotn" podla mna tam ziaden zakrok na penaltu nebol. To ako pises, ze ujovia vykrikovali, to bolo len ich prianie a prianie trenera. Som tiez fanusikom AS, ale pozeram sa na to s nadhladom.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2674
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.05.2009 12:47:58

Z dnešného Športu :

Takmer plnú trojtisícovú tribúnu šokoval rýchly gól Prievidze, prvopolčasový prázdny výkon Trenčanov, ktorí vyrovnali vďaka polovlastnému gólu hostí, ktorí ukázali, ako sa má hrať vonku, kým domáci, ako sa nemá hrať o postup. /Miroslav Tomášik/

Hlas trénera :
Som smutný. Zápas nám nevyšiel, Prievidzu sme mali zdolať. Takto sa o Corgoň ligu nebojuje. Stojím však za hráčmi, našou prioritou zostáva vrátiť Trenčínu najvyššiu súťaž. Ak sa nám to nepodarí, budem to brať ako osobnú prehru. Teším sa, ako bude Prievidza v stredu bojovať s Podbrezovou...

A môj dodatok :
Po vojne je každý generál...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.05.2009 16:02:16

boxo2 napísal:"ikotn" podla mna tam ziaden zakrok na penaltu nebol. To ako pises, ze ujovia vykrikovali, to bolo len ich prianie a prianie trenera. Som tiez fanusikom AS, ale pozeram sa na to s nadhladom.
ved ja som tiez ziadny zakrok na penaltu nevidel, preto som prekvapeny z tych ujov [smilie=baby.gif]

Napísať odpoveď