Knapp, fans, ultras, tribuna, ako ďalej?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Knapp, fans, ultras, tribuna, ako ďalej?

Príspevok od užívateľa martin » 15.04.2009 10:51:50

priestor na diskusiu k monologu Lubora Knappa... nielen pre vsetkych dotknutych...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2679
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 15.04.2009 10:59:11

slovenský fanúšik je už taký - pri slabom výkone bez chute, zápachu, čistých a suchých dresoch a trenkách zakope pod čiernu zem......pri peknej hre, snahe, mokrých dresoch a špinavých trenkách nosí na rukách.... [smilie=cigar.gif] [smilie=clap.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 15.04.2009 11:45:40

martin - pekny, diplomaticky, nicneriesaci rozhovor. [smilie=whistle.gif]
Ale ocenujem aspon snahu o stretnutie. Na riesenie situacie je tu niekto iny. Aj ked situacia je momentalne asi patova. [smilie=no.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.04.2009 12:07:23

nemyslim, ze by malo ist o recz na urovni M.L. Kinga alebo nieco ako novorocny prihovor Ivana G.

vyziadal si priestor a chcel nieco povedat... aj keby nepovedal viac, tak zaujem na rieseni situacie je dolezity.

druhou vecou je jedno skryte posolstvo. dnes je situacia taka, ze ak mame zaujem postupit, musia pomoct vsetci. a s fans to bude lahsie. preto naznacit nieco ako "konecne sa dohodnite a urobte kompromis" je celkom dobry zaklad. sezona totiz o chvilu konci a jeden dolezity zapas si vyhralo muzstvo samo, v dalsich "menej" dolezitych uz mozno bude potrebovat pomoc.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 15.04.2009 12:53:16

Je fajn, že si kapitán AS vyžiadal priestor a dal tento "odkaz" fans ale aj divákom AS. Myslím, že v podstate má pravdu, iba neviem, či som to videl iba ja, alebo som to možno zle pochopil, no ten zápas s KE-B... skrátka u niektorých hráčov sa mi zdal odohraný, resp. odkráčaný, iba z povinnosti. Ja beriem, že keď sa mužstvu nedarí, tak fans a diváci sú na to, aby tímu vliali novú energiu a pohnali ho ďalej, ale v tom zápase boli niektorí hráči (aspoň podľa mňa) u ktorých nešlo o to, že sa im nedarilo, skrátka mal som pocit, že sa im nechcelo. V tomto prípade sa však nemôže kapitán čudovať, že tribúna reaguje tak ako reaguje. Mne sa napríklad v zápase s Podbrezovou páčil aj prvý polčas, lebo som videl, že chalani makajú, chcú len ten gólik chýba a to je rozdiel medzi KE-B a Podbrezovou.
Iná už je skrytá myšlienka (ako to nazval Martin) smerom k fans... tu je to skôr podľa mňa zle adresované, lebo čo môže v tomto prípade spraviť kapitán? To je skôr otázka dohody vedenia a fans, ale už niekoľkokrát bolo napísané, že spoločná debata medzi týmito dvoma tábormi je akosi zakliata [smilie=sad.gif] Skrátka kapitán ako taký si môže s fans sadnúť a podebatiť ale nejako neviem čo by mohol zmeniť... vlastná tribúna je zatiaľ nereálna (lebo kríza, lebo petržlen, lebo planetárna konštelácia...) tak ako kapitán čaká na odozvu z tribúny tak tribúna čaká na odozvu z trávnika, keď bude jedna bude aj druhá - to je podľa mňa gro tohto celého... a preto treba ísť v sobotu na Pasienky a ukázať, že aj vonku môžeme byť "doma" [smilie=bow.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 15.04.2009 13:09:07

ja myslim ze vacsina ultrasakov so mnou bude suhlasit.

je to podla mna jednoduche. my nebudeme pouzivat pyro ale chceli by sme aspon nejaky vlastny sektor kde sa budu dat zavesit vlajky a odprezentovat ostatne choreo (mimo pyra cize transparenty, kartony, obrazky, vlajky na tyckach a pod..) Pocul som ze by to mozne bolo. Statika sa pre 40-50 ludi nezruti.
Nehovoriac o tom ze na zapase s Podbrezovou aj pri najmensich naznakoch fandenia bolo tych par fans okamzite posadenych na rite "fanusikmi" s klobasou v hube a pardonom pod zadkom. Takze na tribune na sedenie to asi nepojde. Hlavne pokial bude plna tak ako na Podbrezovej a klobaskari budu sediet vsade a neostane aspon trochu izolovany priestor pre fans.

A po druhe za slovo ze pyro na stadion nosene nebude a na transparentoch nebudu vulgarizmy, nasa oblubena sbs nas nebude osahavat a buzerovat, kontrolovat co je na napisoch a podobne..

Ja myslim ze na uvod by to bol dobry deal.
Nas tiez netesi ze sedime u Kozla a [smilie=beer.gif] [smilie=beer2.gif] zatial co prebieha dolezity zapas..

Este ma napada otazka, co ak by sa ocitlo pyro na zapase vonku? Lebo zas sme nevyhodili 15 tis. na to aby to hnilo niekde v skrini alebo nejakom sklade..
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2679
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 15.04.2009 13:20:44

nočes,
sedieť radšej u Kozla ako "byť" na futbale...hmmm, to by som neurobil a určite to nepovažujem za správne rozhodnutie....nerýpem, ale hovorím svoj názor....klobásu nejem, ale pivo si občas dám.... [smilie=beer.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 15.04.2009 13:53:17

Súhlasim s nočesom!!! A myslím si že drvivá vačšina ultras taktiež!
Taktiež by som chcel vedieť, že čo je pravdy na tom, že by sa možno mohla otvoriť tribúna za bránkou (pri sokolovni)??? Počul som, že z hľadiska statiky je na tom najlepšie...
Inak by ma ale veľmi zaujímalo, prečo nemožno púšťať ľudí aj na sektory na státie, s tým že by bola na nich obmedzená kapacita: napr: tribuna oproti hlavnej má kapacitu dajme tomu cca 5-6000, tak prečo by sa na ňu nemohlo predať trebars 1000 lístkov????
Alebo ďalšie riešenie: Ak je statika tak na hovno, tak neviem prečo by sa nemohli sprístupniť tie časti státia po prvé zábradlie - tribúna je potial len betón na betóne a žiadne zrútenie tam nehrozí!!!! A zábradlia by sa spojili nejakým oplotením. Potom by sme boli na tom ako v Prešove, ale tam predsa ľudia normálne chodia. A nech mi nikto netvrdí, že ich štadión je na tom lepšie...
Inak neviem načo to tu píšem, lebo aj tak sa nič so štadiónom nestane a tento príspevok zostane s veľkou pravdepodobnosťou úplne odignorovaný!!!

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 15.04.2009 20:21:14

stotožňujem sa s 2 hore uverejnenými príspevkami..
A ohladom tej statiky len tolkoto [smilie=bow.gif]
načo sa vyhovárať na statiku, keď tam ide najmä o ten ultra super zákon z dielne najdoveryhodnejsej institucie na slovensku, vdaka ktoremu sa na nasich skvostnych stadionoch radsej obmedzi kapacita kvoli zvysenym poziadavkam na usporiadanie sportovych podujati, extremistov a zlocincov sa pokusime sprisnenymi kontrolami pri vstupe vytlacit z tribun, ale aby sme statnymi financiami prispeli na rekonstrukcie stadionov, ktore sme zakonom de facto odpisali.? tak to nedame ani cent, ved je kriza... esteze sa mame na co vyhovorit, lebo v skutocnosti nas vrcholovy sport zaujima, len ked pride uspech a s nim sa mozeme zviditelnit v nasich prehnitych mediach - slovenska politika - grcgrcgrc.. a vlastne nielen slovenska
tiez sa necham takto znechutit [smilie=axe.gif] a tedka k veci: presne ako rudeboy pise, tie schodiky za plotom sa asi nezrutia, tak aspon sa nevyhovarajte na statiku.. ak vam vyhovuje 3tisicova kapacita, aby boli mensie naroky na usporiadanie zapasov, ok, beriem, ale povedzte to priamo.!
ale ako som hore napisal, plne sa stotoznujem s tym co nočes napisal: treba nejaky ten deal
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 15.04.2009 20:39:07

je to sice off topic, premna zamna ma aj zmazte, ale ked si spomeniem na to ako slizon z uradu odovzdaval s usmevom na tvari ocenenia nasim hokejovym juniorskym majstrom, pritom ako jedini platia este aj za prenajom ladovej plochy tak mi je este na vacsi grc.. podporujeme mladeznicky sport na uzemi mesta ako sa len da...
nech uz su mestske volby, verim, ze sa mu to spocita.!!
a ked uz je ta kriza [smilie=whistle.gif] jasne, penazi nie je asi nazvys, ale na tie premie, to sa vzdy akosi najde, nakolko sme dobre hospodarili [smilie=clap2.gif]..
ved bodaj by aj nie, ked cochvila v meste nebude nic mestske [smilie=bananadance.gif]
ANDY RULES!

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 16.04.2009 08:13:14

Najbližší domáci zápas sa blíži. Bolo by fajn, keby sme do vtedy našli termín vzájomného stretnutia. Myslím si, že to môže posunúť dopredu celý problém. Netvrdím, že tam vymyslíme spôsob ako otvoriť protiľahlú tribúnu, ale v rámci dostupných možností sa budeme snažiť hľadať vhodné kompromisy.

Keďže o stretnutie prejavil eminentný záujem aj kapitán tímu, navrhujem aby sme vybrali termín mimo tréningov. Ideálne by asi bolo po nich. Zistím podrobný tréningový plán na budúci týždeň a vložím ho sem do fóra. Potom skúsime zosúladiť Váš čas s našim a dohodneme konkrétny čas. V princípe majú ale po 19.00 každý deň už po tréningoch.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 16.04.2009 08:18:47

ja stale nechapem tomu, co sa tu riesi. ved sektor pre ultras je vyhradeny na kraji tribuny. ze tam chodia ini, je druha vec. ja tam nechodim(z becka je lepsi vyhlad [smilie=alien.gif] ) ved kolko je tych ultras? 20-30? nech sa im rezervuju prve dva rady na acku hore, tam sa nik iny nepusti a vec je vybavena, mozu tam aj stat. ako to bolo na stati? rovnako, aj boli predsa klobaskari. jednoducho sa posadili obdalec od ultras, aby si nezavadzali a vec bola vybavena. dobrych ludi sa vsADE VELA ZMESTI [smilie=book.gif] ZIADAT V SUCASNOSTI STAVBU NOVEJ TRIBUNY ALEBO NIECO PODOBNE JE PODLA MNA NEREALNE ako tu uz bolo napisane. buduci rok su regionalne volby, treba ist a branusku dat dole. jeho potencionalni superi nespia. ja myslim, ze ak tam pride niekto iny, tych 7 melonov(sk) da. na co kalerab dava nehorazne prachy na mierove namestie, ved sport a kultura su predsa dolezitejsie ako nejaka dlazba... ale aby som sa vratil k teme, tento rok sa uz nic nebude robit, hrame o postup, mame na to, treba fandit, ci uz s klobasou v ustach alebo bez nej

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 16.04.2009 09:18:05

ikotn napísal:ci uz s klobasou v ustach alebo bez nej

[smilie=baby.gif] posielam sto bodov :D

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 16.04.2009 11:52:05

no neviem keď sme to v zápase s Podbrezovou chceli rozkričať tak sa nikto nepridal, kričali sme možno 8 . Tak či onak s klobáskou hube alebo bez nej na tribúne to asi nepôjde. Preto som za otvorenie aspoň tej časti pri sokolovni.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 16.04.2009 12:27:02

mrko, preco to neslo? pretoze tam nikto nebol, lebo v jednom z najdolezitejsich zapasov jari si pani velkomozni sedeli na piwe... weril som, ze sa niekto ukaze a prekroci svoj vlastny tien, ale smola... ja nieco chcem, ale neurobim prvy ustretovy krok... tak sa asi nikam nedostaneme... co je asi najpravdepodbnejsie... zial... a ked uz predtym za niekym prisli, tak sa niektori kolisali v alkoholovom opare a ledva artikulovali (tym nemyslim, ledva hovorili)... takze... chce to trochu viac diplomacie a urovne... ucit sa treba stale... dnes zial od BS(E)... mozno zas niekomu pojde hore tlak, ale aj takyto pohlad na situaciu moze pomoct... moze pomoct???

Napísať odpoveď