Knapp, fans, ultras, tribuna, ako ďalej?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 16.04.2009 12:41:54

Nočes,

za fanúšikov každého klubu zodpovedá ich klub. Bez ohľadu na to, či sa hrá doma alebo vonku. V praxi to znamená, že pokiaľ priaznivci ktoréhokoľvek mužstva odpália pyrotechniku na štadióne súpera, zodpovedá za nich klub, ktorému fandia... Aj keď ten reálne nemôže zabrániť prenosu pyrotechniky do hľadiska.

Je to síce zvláštne, ale je to realita. Aj z tohto dôvodu boli hneď po prvom jarnom kole finančne sankcionovaní Slovanisti i Trnavčania. Hoci hrali vonku, dostali celkom slušné pokuty.

Z vyššie uvedených dôvodov sa na Vás ale obraciame s prosbou, nepoužívať na štadiónoch pyrotechniku. Bez ohľadu na to, či to bude v TN alebo vonku, prípadné pokuty by platil AS Trenčín.

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 17.04.2009 06:36:20

Martin,
tym BS(E) si hadam nemyslel dca fans ??? Ak ano tak to si marozosmial co sa mame ucit od tych zapredancov ktory kvoli kofole zadarmo vyhanaju svojich starych fans ???

Mam plne zuby toho ako tu pisete o tom ze mame prekracovat "svoje" tiene, chcete mat super atmosferu na stadione tak sa starajte VY a vase sektory s rodinami . Kedy uz konecne pochopite ze akekolvek miesto na tribune je pre nas o nicom .

To v akom stave kto pride na stadion je jeho vlastna vec a ked pride opity tak preto ze sa mu chcelo opit sa . Ja som vela krat este ako pubertiak sedaval s tatom na tribune a "klobaskary" sa vedeli tiez pekne zrubat a nikto to neriesil tak preco sa to snazis riesit ty.

Urcite clovek ( zastupca ULTRAS ), ktory by mal rokovat s klubom by si nedovolil prist na taketo rokovanie v stave co len trochu opitom . Je nieco ine ked Marek zavola po futbale a potom sa chce o niecom pobavit vtedy sa to moze stat . [smilie=rant.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.04.2009 07:34:53

pidzej napísal:chcete mat super atmosferu na stadione tak sa starajte VY...
arogatntne a smiesne, co viac dodat... najlepsi sposob ako nieco dosiahnut, to hej...

takze postupne... mozno som to velmi zasifroval, ale clovek velmi znaly fans sceny by to mozno vedel rozlusknut... neviem kde tam vidish DAC, a mash vlastne proti nim, nech si ich riesia v DS... ja som myslel fanusikov FC Horna Marikova... alebo Belaskov so Slapkou???

O tom v akom stave pridesh na stadion je skutocne iba tvoja vec... samozrejme ak neprileziesh po styroch... lebo ani na ziadny festival, koncert, do divadla, kina a galerie ta take nepustia...

ja som vsak zial pisal o tom co sa udialo, tusim po michalovciach... ak chlapci nieco chcete, mali by ste spolu trochu aj komunikovat a nie iba sa hrat na zasadovych bojovnikov za slobodu fanusikov... zopar chalanov prislo vtedy a vyziadalo si Rybniczka, ale von isiel Marek, isto si chalani vsimli, ze atm boli aj iny ludia... a potom mi skus povedat ako ma Marek na klube presadit vsetky poziadavky, ked sa ho opytaju: "to je pre tych, co vtedy prisli?"... cakam odpoved a citovy vylev o tom v akom stave chodish na stadion... a po futbale podla mojich info marek nikoho nezhana, lebo na to nie je potrebny priestor a ako si napisal, nie vsetci su v dobrom stave... po vitazstve nad Podbrezovou mozno asi sam Marek???

ohladom tych tienov... az pred nedavnom som ja osobne zaznamenal prvy ustretovy krok ultras... nie klub, ale hraci vas potrebovali... a nie v kozla, ale na tribune...

UPOZORNUJEM, ze prezentovane nazory sa nemusia zlucovat s nazormy klubu AS Trencin a vystupujem tu iba za seba... inak ak sa zamyslish, tak asi aj na nieco pridesh... mozno... ak by som nechcel posun, zmier a zmenu, asi by som sa o to nestaral a neriesil drobne diplomaticke preslapy fans... inak mozno poznash profutbal.sk a rubriku "fans, ultras, hooligans"... skus sa oboznamit s jej naplnou... ak by som bol tak velmi proti ultras, asi by som nevymyslel nieco podobne...

preto chladnu hlavu a rozum do hrsti... alebo do hlavy???

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 17.04.2009 08:22:29

neviem,no ale mne to tak trochen pripomina take žabomišie vojny...niesom ani ultras,ani neviem čo,dam si klobasku ked sú lówe,ale radsej pifko,dam si aj pardon pod zadok ked su zasrane sedačky...nemam problem si aj zahulakat...mne osobne je jedno kde,hlavne že som na futbale...ale bojkotovat domace zapasy??? čo ja viem ešte by sa mohli založit odbory [smilie=blink.gif] sediet u kozla na pive a tam sa tvarit nasrato na klub je hovadina...stretnutie s marekom a kapitanom by mohlo možno cosi vyriesit,ked nie tribunu pri sokolovni,tak aspon "zakopanie vojnovej sekery" a prist fandit na domace zapasy...hawk
[smilie=indian.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.04.2009 08:26:39

[smilie=beer.gif]

kua pan Klobuk, vy musite byt skuseny indiansky nacelnik, pripadne stara mudra squaw alebo zeby shaman???

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 17.04.2009 08:31:54

jóóóój,kebych já bou šaman... [smilie=zorro.gif]

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 17.04.2009 09:53:07

martin napísal: takze postupne... mozno som to velmi zasifroval, ale clovek velmi znaly fans sceny by to mozno vedel rozlusknut... neviem kde tam vidish DAC, a mash vlastne proti nim, nech si ich riesia v DS... ja som myslel fanusikov FC Horna Marikova... alebo Belaskov so Slapkou???
Tak mily Matko nauc sa citat ja som madarov vobec nespomenul, DCA znamena Dubnica n/Vahom ale tuto skratku hadam poznas .

Co sa tyka tvojej prace na profutbale je to dobre ale pre mna ta rubrika nic neznamena . Vsetky info ohladom tejto sceny si ziskavam z inych stranok isto ich pouzivas tiez .

Arogantnych nas robite VY ( klub ) . Ja neriesim ci tie dohody budu k niecomu, obe strany maju svoju pravdu a obe strany si chcu vydobit co najviac pre seba . A preto sme arogantni ked zastavame svoje nazory ??? Ti arogantni ste vy pokial si chalani ziadali Rybnicka preco nesiel von ( ak to bol dovod vazny beriem ale pat minut urcite mal ) ale poslal Mareka, ktory nic nevie a vsetko musi predniest manazerom a pod.

Ultras sa skusili popasovat s novou situaciou a zivotom na tribune a po par zapasoch nam vychadza ze to nie je pre nas cesta a preto stale budeme hladat cokolvek ine ako je tribuna . Pozrite ak sa mi vzdame pyra co za to dostaneme ?? Predpokladam ze listky na Galavecer ktory bude usporiadany kvoli navratu do najvyssej slovenskej ligy .

Hraci potrebuju vsetkych aj plnu tribunu klobaskarov a rodin s detmi a aj ultras hukajucich, poskakujucich, mavajucich vlajkami na opacnej tribune , my to vieme - vy to viete. Tak skusme nieco spolu spravit


[smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.04.2009 10:07:28

ok...

sorry, zabudol som na modru dubnicku uderku...

celkom dobre si to vystihol vo vela pripadoch... myslim, ze posun nastane... resp verim... ja som povedal iba jedine, bez ultras sa bude postupovat tazsie... zas, ak nieco nie je mozne, tak sa jednoducho neda...

na buduci tyzden verim, ze sa na stretnuti s ultras a kapitanom da vsetko na poradek a dohodnu s apravidla pre zostatok tejto sezony... buduca je vo hviezdach...

tak na interi

KATEGORIE_C
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:23:53

Príspevok od užívateľa KATEGORIE_C » 17.04.2009 12:57:21

zopar chalanov prislo vtedy a vyziadalo si Rybniczka, ale von isiel Marek, isto si chalani vsimli, ze atm boli aj iny ludia... a potom mi skus povedat ako ma Marek na klube presadit vsetky poziadavky, ked sa ho opytaju: "to je pre tych, co vtedy prisli?"... no tak Martin ja som tam bol vtedy a u kozla som pil kofolu ale asi Rybnicek bol na srot a nevladal ist von [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 17.04.2009 13:40:57

tuto sezonu sa určite nic zasadne na zasadacom poriadku nezmeni si myslim,pokial postupime je jasne ze treba hladat aj ine priestory ako je hlavna tribuna....rokovať,rokovať,rokovať...ale vsetko je vo hviezdach ako palo spievaval...snad nam budu hviezdy naklonene a dockame sa mozno....ked nepostupime,hm,tak ani nechcem vediet ako to tu bude vyzerat,snad daka bytofka? bo co?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.04.2009 13:47:55

aj to je asi mozne... myslim, ze sa da tomu uverit...

a teraz vazne... asi si viesh predstavit, ze GM klubu bude po zapase na ulici diskutovat so skupinou fanusikov... ja teda velmi nie... kazdy v klube ma svoju ulohu... ryba sa s chalanmi uz minimane raz stretol a napokon dohoda padla...

myslim, ze tak ako to je teraz, to je schodnejsie... dohodnut si temin mimo zapasov... prist s cistou hlavou a bez emocii, dat karty na stol a nasjt dohodu, alebo aspon smer k dohode...

iba jeden priklad, co zmozu fanusikovia... neuvadzam ziadne balkanske, talianske ani madarske pomery... isli na to trochu inou cestou...

Vyše dvesto fanúšikov Dukly pochodovalo mestom
http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/?clanok=69989

Dukla Banská Bystrica na Štiavničkách ďalších päť rokov
http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/?clanok=70253

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.04.2009 14:41:49


Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 17.04.2009 15:01:31

Mato - a musel by som si dat aj tie Thor Steinary, co maju ti sympaticki chalani alebo by to slo aj bez nich? [smilie=grin.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.04.2009 15:06:45

ako fanusik arabskej kultury urcite... ale wed to poznash... co je na "TS"... az na to, ze to kupili arabi :D

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 17.04.2009 15:14:00

No jo, Arabi im teda vytreli kocura [smilie=oops.gif]
Za prachy stratis aj to najhlbsie presvedcenie [smilie=greedy.gif]

Napísať odpoveď