25.kolo : Inter - AS Trenčín 0:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 18.04.2009 14:09:42

Tak,toto bolo moc aj na mna.Co stvarali s nami tí dementi to nema ani stipku s fair play.Ten kreten od hlavnej tribuny co maval,tak to si nedovoli ani ten nauplatnejsi rozhodca z trencianskeho okresu.Aje ich tu neurekom.Mali sme navrch,ale vzdy nas pribrzdili falosnymi tonmi.Inak dakujem chalanom za vykon a hlavne za pevne nervy.Ved ti rozhodcovia boli ko..ti,ked mali deko.nechcem byt vulgarny.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.04.2009 14:17:20

flea napísal:zase sme v dolezitych stretnutiach doplatili na premienanie sanci [smilie=blush.gif]

celkom tak som to nevidel... kubik gol nedal, samozrejme, je to chyba... zial, ak by pani rozhodcovia dali interu iba 10%, nie je o com... presne ako je vyssie napisane... pan Vindis musel po zapase uvolnit zaludocne tekutiny, vraj mu doslo zle... rad by som vedel z KOHO???

ako sa ten clovek moze pozriet do zrkadla, ZAHADA...

super vykon druhy polcas, bojovnost, skoda, ze knapp sa v piatok zranil, ale Calgaro smerom dozadu celkom solidne na to, ze nehrava...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.04.2009 15:05:57

Takže zdravím všetkých, čo dnes boli v Bratislave....pekné počko, rýchle auto - Martin - akurát mi hapruje moje zdravie, ale vydržal som....
Pár mojich postrehov:
-remízu zachránil Volešák a Kubík...prvý chytením penalty a druhý že v 92 minúte zápasu nedal tutovku jako svet - dúfam, že sa z toho rýchlo otrase
-druhý polčas bol zaujímavejší, Inter je stále rýchle a behavé mužstvo, ktoré sa snažilo ťažiť z každej našej chyby
-pozdravujem hlavného a postranného rozhodcu - ten prvý nám rozdával žlté karty za každú "hlúposť" a ten druhý nás v podstate 3-4 x zarezal vymyslenými ofsajdmi...
-v zálohe celkom obstál Calgaro - Knapp má zranený členok z tréningu...škoda, že naši viac nepomáhali Ererosovi vyťahovať hráčov Interu z pred šestnástky...svojim výkonom sme boli dnes určite lepšie a nebezpečnejšie mužstvo
-futbalu sa prizeralo okolo 800 platiacich divákov....našich niekoľko najvernejších fans bolo počuť dosť - Mišo a Rišo majú zvučné hlasy.... [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 18.04.2009 15:27:13

Pozitívne je, že Inter prvý krát prišiel doma o 2 body.

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 18.04.2009 15:29:22

Priemerny futbal, mozno sme boli aj trosku futbalovejsi nez Inter...pekne tahy ma Luksik, no vzapati strati loptu. Konecne som videl Ererosa a musim povedat, ze ten sa tu zialbohu dlho nezohreje, lebo takeho hraca Trencin este nemal! Fakt je to vyborny! To ako na konci vysunul Kubika, parada! No a Kubik to odohral priamo umerne ako aj tych par minut na ihrisku...bieda!
Akokolvek pekne popoludnie, pivo, futbal...co viac treba! [smilie=clap2.gif] K tomu ciarovemu spinavcovi: suhlasim s Martinom.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 18.04.2009 15:47:52

Zopár postrehov z môjho prvého jarného výjazdu:
- krásne futbalové počasie
- náš bojovný a snaživý výkon, ktorý by zniesol aj prísnejšie kritéria až na absenciu strelenia ´regulérneho´gólu
- tragický výkon rozhodcovského triumvirátu, ktorých týmto pozdravujem a želám im veľa úspechov, len hlavne čo najdalej od futbalu
- otras diváckej akože kultúry interistických divákov napravo od nášho sektora!!!
- a nedá mi ešte napísať, že tréner dnes akosi nemal šťastie na striedania s výnimkou Ererosa.

P.S. myslím že by už mohol zapojiť do hry aj alda...
AS 4EVER [smilie=beer2.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 18.04.2009 18:20:47

ja som bol tiez na vyjazde :) bolo v pohode len skoda ze bez golu ..co uz ..rozhodca piskal tak ako piskal ..ale aspon mame 1 bod :) bolo nás tam páár ale kričali sme super :) pred chvilou som odtial prišiel ..sme sa ešte tuulali po bratislave :D a dvaja naši fans (marek a peťo) sa okupali vo fontane pred prezidentskom palaci :D takze taak :D ale urcite bolo super :) vsetko je na fotkach tak potom ich dam na facebook abo kam :)

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 18.04.2009 19:03:24

no na JOJ to davali,,, sak my sme preboha mohli dat 3 goly, ale vsetky odpiskal na ofsaid, to snad neni mozne,,, neskutocne,,, z toho zaznamu bolo jasne ze minimalne 2 goly z ofsajdu rozhodne neboli, je to na zaplakanie

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.04.2009 19:21:08

presne to som kcel, joj si vsimla, ze existuje aj I. liga a hned im padol do rany tak skvely vykon... panov, ktori maju iba malokedy dost... treba si to pozriet v archive a pobavit sa na tom???

smutne, smutne, smutne... navyse aj kubik bol asi v zaklone po faule drobnom...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.04.2009 19:26:46

pekne páni rozhodcovia, pekne....ten faul na Kubíka som si veru ani nevšimol, to ťahanie za dres bolo teda evidentné...a to ostatné ? Ererosov pekný gól.....na zaplakanie.... [smilie=chair.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 18.04.2009 19:54:27

Pozrel som TV JOJ rozhodcovia nas ozaj "zarezali". Ako som tu uz pisal, Kubik neni ten hrac, o ktorom sa da povedat, ze bude "spasitel muzstva". Jedna sanca v zapase ktoru, by mal premenit NEMOZNE, on vie toho spalit ovela viac. Zatial sa trenerom vytipovany a zmiercou komisiou ohodnoteny hrac nestava zolikom. Sebek alebo Zubo by boli platnejsi, skoda, ze su na hostovani.

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 18.04.2009 19:57:08

Ja osobne si myslim že remíza aj keď nám nič nerieši je spravodlivá.
Neboli sme až tak lepší aby sme tu debatovali o zarezaní od rozhodcov. Druhý polčas Tomčák niekoľko krát nebezpečne utiekol po kraji cez Kleščíka a Volešákovi môžme ďakovať za bod. Kubík zahodil čistú šancu ale zahadzujú aj lepší hráči.
Celkovo sme ako mužstvo hrali zle, nevedeli sme sa presadiť cez zhustenú obranu a stred ihriska a citeľne chýbal kapitán Knapp. Nemal kto povzbudiť a vyhecovať keď bolo treba.
Najslabší hráč na ihrisku Čirik a Kleščík mu tiež sekundoval, hlavne v ofenzívnej rozohrávke.
Remíza spravodlivá aj keď pre AS nič nerieši... Netreba mať veľké oči, s takýmto výkonom v lige vody veľa nenamútime.

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 18.04.2009 20:33:25

po tom vsetkom co tu pisete mam take zmiesane pocity ani neviem co si mam mysliet.kubik nedal vylozenu sancu inter vsak nedal jedenastku.cosa tyka rozhodcu a o tom co pisete tak bud to bol dement alebo pan ktorý hýbe slovenským futbalom chce v corgon lige dalsi bratislavský klub.dolezite teraz budu tie 3 posebe iduce zapasi vonku a doma samozrejme vsetko vyhrat

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 18.04.2009 20:48:15

teraz som to videl na jojke. to je neuveritelne. otazka na marca: aj klub poda nejaku staznost ved v takom dolezitom zapase take chybne verdikty [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.04.2009 21:47:46

jedenkrat, moze byt

aj dvakrat sa stane

ale trikrat a k tomu potiahnutie Kubika

to je uz trochu vela

ak by sme hrali aj 180 minut a este 5x sa im dostali za obranu, gol by sme nedali a v tom pripade by sme isli stale do plnych... teda interu velke nebezpecenstvo nehrozilo a mohol byt asi celkom v pohode... ak by sme dali jeden gol, zapas by bol iny, ako s Podberzovou a o tom to je... penaltu by som do toho velmi neplietol... mala byt, Sedlak nepremenil, to je jeho problem... nemal ju kopat rovnako ako pred pol rokom... ale prist o 2-4 goly z vole Bozej je vela aj na VI. ligu, kde ti rozhodca povie, ved aj vam to doma pisknem...

Napísať odpoveď