24.kolo : AS Trenčín - Podbrezová 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 15.04.2009 15:46:31

Ale nie.Jednoducho,že boli v tréningovom cykle,ako keby hrali klasicky sobota-sobota.Že mali plnú záťaž.Nie žaidny ľahší tréning pred zápasom.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 15.04.2009 19:18:48

Zoso napísal:Tak tento príspevok som nepochopil.Myslím,že ten zápas proti KE B hrali všetci hráči zle a nemyslím si,že by to bolo tým,že sa im nechcelo.Podľa mojich informácii to bolo skôr tým,že boli pripravovaný na zápas proti Podbrezovej a jednoducho nevládali.Mali inak nastavené tréningové dávky.
Pises to tak ako keby si videl do kuchyne AS [smilie=bounce.gif] Galad jasne povedal ze zahranicni musi byt lepsi ako domaci...kedze Depetris dal gol...jediny slaby utocnik bol Ereros a nehnevej sa na mna ten zapas odsabotoval, odkracal, odmietol.... hnus, jednoznacne najslabsi hrac zapasu !!! Moja reakcia bola jednoznacna : Zahranicny hrac si nesmie mysliet ze je tu Boh !!!

Alebo si tam nebol??? [smilie=blink.gif]

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 15.04.2009 20:07:56

Musu,jednoznacne mas pravdu.Eeros ten zapas odsabotoval.Ved to bolo na nom vidiet,ten nezaujem. [smilie=blink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.04.2009 20:27:33

este raz, aby sa tu nezacali sirit famy, lebo pojdem po meste a dozviem sa, ze to ereros este aj predal ;)

jasne, ze to malokto moze vediet a ani sa to nie kazdy ma odkial dozvediet, ale musel hrat napriek drobnemu zraneniu, cize to nebola celkom sabotaz... dovod??? prisli sa na neho pozriet z holandska... takze by bol sam proti sebe, jedine........... asi sa mu paci v trencine...

o pohybe timu a bojovnosti v spomenutom zapase je zbytocne sa bavit...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 15.04.2009 20:34:00

martin uz teda tym ze hral siel proti sebe [smilie=arrow2.gif]

ved predsa ak mal zranenie mal sediet a nie sa strapnovat pred Holandanmi...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 15.04.2009 20:37:08

martin,
tak to potom odsabotoval zbytok tímu, aby to Ererosovi s tým Holandskom pokazili a aby táto bezpochyby najlepšia posila AS za posledných x-rokov zostala u nás [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 15.04.2009 22:51:35

[quote="Musu"Alebo si tam nebol??? [smilie=blink.gif][/quote]

Trafil si,nebol som.Ale mne stačí pohľad a názor mojich dvoch pozorovateľov,čo tam boli.A inak myslím,že Depetris a Ereros sú určite lepší hráči ako naši na rovnakých postoch.Ja som fanúšikom zahraničných hráčov od úplného začiatku,lebo vidím,že sa snažia.Je mi skôr trápne vidieť ako sa niektorí hráči snažia odignorovať ich ako by na ihrisku neboli a neprihrávajú im,aj keď by to bolo osožné pre tím.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 16.04.2009 08:36:23

kazdopadne ereros je dobry hrac, malo niekedy nahrava, to bude asi tym, ze rychlosti jeho myslenia niektori nassi hraci jednoducho nestacia. pozeraju sa na neho ako ziacikovia, ked tam robi kusky a la messi. mozeme byt radi, ze ho tu mame. pravdepodobne odide, aj keby sme postupili. skoda, na cl jednoznacne ma. a ze s kosicami nezahral? kazdy ma pravo na slabsi den, neplati to len vo futbale

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 16.04.2009 09:05:19

myslim si, ze to je iba zvykom, ja by som nasich chalanov neodpisoval... csaba si dokazal rychlo zvyknut na holadsku ligu, kto by veril, ze mintal bude niekedy taka hviezda v nemecku a jendrisek, ci ako sa vola...

jednoducho chalani maju pri sebe hraca, ktory to riesi inak a oni sa od neho mozu vela naucit, verim, ze k zaveru sezpny to bude este lepsie...

jeden priklad, sice z basketbalu, ale tohtorocny... Nitra ziskala hraca menom Lawrence, z univerzity Charlesa Barleyho... dnes asi najlepsi hrac ligy... prve dva mesiace ho chceli takmer poslat domov... niekedy vyzeral na ihrisku fakt zle, ako priemerny americky basketbalista... po case vsak z toho zacalo tazit cele muzstvo... prve treningy boli tiez zaujimave... razancia jeho prihravok robila spoluhracom problemy, lopty im vypadavali, dostavali ich do hrude, do tvare, lobo to necakali, necakali, ze prihra "no look"... dnes su vseci o 100% lepsimi hracmi a uz nemusia nosit chranice na zuby...

toto je jedina cesta... legionari a co mozno najkvalitnejsi... nech tu nie sme ako v sklenniku a prva polska dedina nam da 10:0...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 16.04.2009 09:15:59

ano, je to tak, legionarov a hlavne takych, co sdu lepsi ako nasi hraci, treba. problem asi je, ze s ererosom nemali vela casu na zohratie a po druhe, ereros je dobre technicky vybaveny, veri si, vela situacii riesi sam. takeho hraca sme tu nemali snad ani v najslavnejsich rokoch 96-98

Napísať odpoveď