24.kolo : AS Trenčín - Podbrezová 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 12.04.2009 10:47:56

milujem kombináciu futbal, pivo, krásne počasie. a včera sa k tomu pridalo ešte pekný výkon, a z čoho som bol prijemne prekvapený to bola návšteva.

shy
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:52:35

Príspevok od užívateľa shy » 12.04.2009 13:32:20

Iste, prvý a druhý polčas sa nedajú porovnávať, ale hoci im to v prvom polčase nešlo podľa ich (a našich) predstáv, napriek tomu bojovali, nevzdali žiaden súboj a vlastne o 180° zmenili prístup oproti zápasu s Košicami. A ľudia to ocenili, lebo videli snahu, bojovnosť a odhodlanie dotiahnúť ten zápas do víťazného konca. Všetci verili tomu, že ten gól raz padnúť musí. Druhý polčas bol výborný a nechcem vyzdvihnúť jednotlivcov, lebo naozaj tam bola snaha všetkých hráčov a bolo to víťazstvo kolektívu. Hoci jasné, že niektorí vyčnievali svojim výkonom viac. Máme 3 body, dali sme krásne 4 góly - jeden krajší ako druhý, čo viac dodať?
Snáď už len toľko, že potešila pekná návšteva a dokonca aj miestami celkom dobrá atmosféra. Myslím, že chlapci to cítili...

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 12.04.2009 22:32:56

dobry clanok na profutbale: http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=71491

a zmienka o nasom tazeni za postupom v sporte na JOJ v sobotu:
http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 13.04.2009 17:39:35

Tak ja v mojom hodnotení zápasu musím súhlasiť s kestlom.Síce nie až tak kriticky,ale myslím,že to celkom pekne vystihol.Najmä Hlohovského ako "koncového hráča".Čo sa týka samotnej hry,tak nemožno našim uprieť snahu,ale v prvom polčase sme nemali žiadnu šancu.Myslím,že ak by hral namiesto Hlohovského Ereros,tak dáme gól oveľa skôr.Jednoducho ak je na trávniku duo Hlohovský-Gergel,tak hrajú na seba.Bolo už viacero šancí,kedy mohli do dobrej pozície nahrať Depetrisovi,ale buď jednoducho "sebčili" alebo si len nahrávali medzi sebou.Depetris dostal loptu až vtedy,keď už fakt nebola iná možnosť komu prihrať a treba uznať,že to nebola ani šanca,ten gól jednoducho vypracoval.Oklamal protihráča a zakončil.Aj keď ho nebolo vidieť,myslím si,že bol mužom zápasu,lebo dal dôležitý gól,ktorým sa naši chytili.Inak absolútne nemám dôveru v Galádové schopnosti reagovať na výkon hráčov a cit pre striedanie.Čo ma s Kubíkom?Však ten chlapec nič nedokázal a hral v základe?Nečudoval by som sa ak by nebol ani na lavičke.A Lukšík?Toho vystihuje pojem "kazisvet".Podarila sa mu síce prihrávka na Hlohovského gól,ale inak vo všetkých domácich zápasoch hral strašne.Veľmi sa mi páčil výkon Ševelu.Takého hráča sme potrebovali.Ak by som mal vyzdvihnúť niektorých hráčov,tak si myslím,že by to boli Ševela,Knapp a Ereros,aj keď hral len desať minút.

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 15.04.2009 06:16:26

martin napísal:v utorok prinesieme na ziadost pana kapitana jeho monolog smerom k fanusikom... o priestor na stranke poziadal sam po zapase...

??? v ktory utorok???

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.04.2009 06:52:26

klobuk napísal:
martin napísal:v utorok prinesieme na ziadost pana kapitana jeho monolog smerom k fanusikom... o priestor na stranke poziadal sam po zapase...

??? v ktory utorok???
malo byt fcera, bude dnes, som sa zapozeral do LM... [smilie=beer.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 15.04.2009 11:08:58

som spokojny najma s defenzivou. nebezpecneho supera nepustila k nicomu. ereros paraqda, ale preco nehral od zaciatku? najlepsia bola ivanova angictina: sebastian, now, now, az ked ja poviem [smilie=alien.gif] ale inak v pohode match. potvrdilo sa, ze ak vyhravame, vieme aj hrat aj pekne. za moment zapasu by som oznacil coachov utek pred 4. rozhodcom za lavicku, ked nadaval hlavnemu, rovnako bolo dobre, ked po nasom prvom gole takmer skocil do narucia najblizsiemu sbskarovi [smilie=clap.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.04.2009 11:14:12

ikotn napísal:ereros parada, ale preco nehral od zaciatku?za moment zapasu by som oznacil coachov utek pred 4. rozhodcom za lavicku
rovnako vysoko hodnotim trenerov unik...

Ereros mal drobne zranenie, uz na kosice bol otazny, ale napokon hral... teda jedine - zdravotny stav... ale myslim, ze Filip ho dokazal nahradit... aspon vieme, ze mame kam siahnut... napriklad hloho pred prvym golom nedal sice golovu prihravku, to si vyparcoval david, ale na videu je vidiet ze zabojoval

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 15.04.2009 11:14:35

ikotn : ty sa pytas preco nehral od zaciatku ??? Si nebol na zapase s kosickym B-ckom????

Aj pan Ereros musi pochopit, ze futbal hra 11 ludi na ihrisku 10 na lavicke a 1000 na tribune !!!!

Jeho vykon bol nulovy pohyb ziadny, ak si mysli, ze bude hravat len preto ze je strelec, omyl !!!

Galad spravil paradny tah, kvitujem a Ereros dokazal, ze je profesional, prisiel skoroval a opat si vypytal miesto do zakladu....

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2679
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 15.04.2009 12:00:43

martin,
Hloho sa síce snažil, ale inak nesiaha Ererosovi ani po kolená....Ani jeden z našich hráčov nedokáže takto "chladne" uvažovať a v tej rýchlosti a koncovke "vyhodnotiť" situáciu a spraviť to "správne" rozhodnutie a dať ešte aj gól.... [smilie=bow.gif] [smilie=clap.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.04.2009 12:20:49

to je jasne, nikto ich neporovnava ako hracz vs hracz... len som povedal, ze hloho zraneneho ererosa nahradil a ze to je len dobre...

jasne ze kvalitou sa mu nevyrovna a ani nemoze... ma to viacere dovody... Ereros vysiel z inej futbalovej kultury a ma za sebou mnozstvo startov vo velmi kvalitnej sutazi, dokonca na urovni LM... navyse je neporovnatelne starsi... jedine co mozeme, tak je, dat si otazku, kde bude Hloho za 5 rokov, alebo ci sa moze priblizit urovni Ererosa... pokial beriem jeho dnesnu uroven hrat v 24-26 rokoch najskor v Grecku a potom mozno v Holansku, tak to moze aj Filip, je to iba na nom...

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 15.04.2009 15:01:43

Hlohovský ho určite nenahradil.Stále si stojím za tým,že keby hral Ereros od začiatku,tak dáme prvý gól skôr,lebo on aj Depetrisovi prihrá.Neurobí to až vtedy,keď nemá inú možnosť.Stále nechápe Hlohovského obľúbenosť u našich fanúšikov,lebo jeho práca pre tým je biedna.Myslí hlavne na seba a to je vidieť aj v reakcii na druhý Ererosov gól.Tam je pekne vidieť ako sa radoval.A či sa môže niekedy dostať na jeho úroveň?Kdeže,na to by musel mať určitú inteligenciu a nie len zobrať loptu a bežať dopredu bez rozmýšľania.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 15.04.2009 15:05:12

Musu napísal:ikotn : ...Aj pan Ereros musi pochopit, ze futbal hra 11 ludi na ihrisku 10 na lavicke a 1000 na tribune !!!!....
Tak tento príspevok som nepochopil.Myslím,že ten zápas proti KE B hrali všetci hráči zle a nemyslím si,že by to bolo tým,že sa im nechcelo.Podľa mojich informácii to bolo skôr tým,že boli pripravovaný na zápas proti Podbrezovej a jednoducho nevládali.Mali inak nastavené tréningové dávky.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 15.04.2009 15:27:17

Zoso,
tak to s tými tréningovými dávkami som moc nepochopil [smilie=blink.gif]
veď to, že budú hrať s KE 8.4. sa vedelo skoro mesiac dopredu, tak to chceš povedať, že Galád na to zabudol a pripravoval našich na Podbrezovú?
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 15.04.2009 15:44:17

Tak tento príspevok som nepochopil.Myslím,že ten zápas proti KE B hrali všetci hráči zle a nemyslím si,že by to bolo tým,že sa im nechcelo.Podľa mojich informácii to bolo skôr tým,že boli pripravovaný na zápas proti Podbrezovej a jednoducho nevládali.Mali inak nastavené tréningové dávky.
Tomu snad ani sam neveris [smilie=laugh.gif]
Hracov, ktori by mali mat na Corgon ligu nemoze predsa rozhodit AKAKOLVEK treningova zmena. A to uz nehovorim o kondicke, ktoru musia mat ako spickovi atleti, kedze sezona je na konci a ziadny dlhsi treningovy (kondicny) vypadok nebol. A hlavne ked zoberiem do uvahy, ze nasa intenzita treningov sa neda ani len zrovnavat so spickovymi europskymi klubmi a ostatok volneho casu maju vsetci sami pre seba (otazne uz je, akym sposobom ho vyplanuju...)
Cize to s tym treningovym vypadkom som zobral ako dobry vtip... Podla nazorov viacerych sa im jednoducho nechcelo a vykon bol dost mozno zapricineny aj podcenenim supera.

Napísať odpoveď