23.kolo : AS Trenčín - Ružomberok B 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 04.04.2009 20:34:02

lafo napísal:Nepochopim jedno,ze co si dokazoval s tym chantim? [smilie=angry.gif]
Tak Chantimu prvý polčas nešlo,ale mal som pocit,že v druhom sa už chytal.Mal pár veľmi pekných prenesení hry a následne ho Galád vystriedal.Skôr nerozumiem,čo ma tréner s Lukšíkom,lebo ten chlapec bol aj proti Michalovciam jedno nešťastie.Myslím,že mal hrať Godál namiesto Peciara,ale bohužiaľ u Galáda mám pocit,že nie je schopný správne reagovať na dianie na ihrisko a výkony hráčov.Zmeny by mohol robiť aj po vyhratých zápasov,lebo niektorí hráči hrajú zle,nemal by sa držať stále rovnakej zostavy len kvôli tomu,že sa vyhráva.Dnes sa ukázalo,že Ereros je o dve triedy vyššie ako ostatní a musím sa priznať,že väčšinou sa modlím,aby neprihral,lebo ten ďalší hráč to pokazí.Dnes boli tie dve striedania otrasné.Mohli prísť,ale určite nie súčasne.Podľa mňa mal ísť dole Lukšík a Chanti mal dostať čas.Mám pocit,že Galád si zafixoval,že v prvom polčase to obom nešlo,tak ich striedal súčasne.Jednoducho nie je flexibilný k situácii na ihrisku. [smilie=blush.gif]

shtava69
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 06.08.2007 13:18:20

Príspevok od užívateľa shtava69 » 04.04.2009 21:10:25

Zlé, zlé, zlé. nebyť Ererosa, ktorý vyčnieva o tri hlavy, tak by sme dnes prehrali. Bez nápadu, bez koncepcie, celé zlé. V základe chcem Godála. Chanti bol zaujímavý počin, ale nech už ten chalan začne konečne strielať, lebo tie štrikovačky sú na nič. On to vie a má na to, len stále nič. Kubík je tragický a chalan nemá čo robiť na ihrisku. Depetrisovi nešlo, ale dá sa odpustiť. Hloho!!! Sebčením sa do základu nedostaneš, i keď snaha sa cení.
Celkový dojem zlý. A to že fans nefandili má asi svoj dôvod (buzerácia na entú). Inak, Robo aj Marek Svátek, fans sú oproti sedeniu slušní, bo či tí zakomplexovaní dedovia dokážu na futbale vypustiť z úst, tak to do videnia, sedlač, sedlač, sedlač.

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 04.04.2009 21:23:00

Tiez sa pripajam, ze po dnesnom zapase mozu potesit len 3 body, ale hra bola otrasna. Za dnesny vykon sa da pochvalit Ereros, na druhej strane vykon Kubika nieco strasne!!!

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Strach a hrúza

Príspevok od užívateľa kestl » 04.04.2009 23:39:33

No to čo sme dnes videli na štadione, tak to bola hrúza. Ešte že aspoň tie 3 body tešia, ale ináč absolutne nič Hra nemala žiadnu myšlienku, hráči boli pomalí, statickí. Nebolo komu prihrať, preto bolo toho solovania toľko. Jedinou výnimkou bol Ereros, ktorý sa ukázal ako hráč, ktorý vie loptu podržať, trúfne si aj obísť hráča - a úspešne - a jeho prihrávky majú oči a myšlienky. Opticky jeho hra vyzerala ako keby bol brzdou akcii, že dlho drží loptu, ale na druhej strane chudák čo mal robiť keb nebolo komu prihrať, lebo spoluhráči sa neukazovali, boli pomalí a neaktícni. Ak mienime pokračovať v takýchto výkonoch, tak potom problémy budú už v stredu s B KE nehovoriac v sobotu s Podbrezovou. Co sa týka striedaní tak príchod Bubenka bol ozaj veľkým omylom, nedal jednu prohrávku, bol pomalý a mám taký dojem, že je nejaký probratý a tým nemotorný. Ked bol pred rokom Depetris takýto dostal podmienku zchudnúť. Toto by sa zišlo aj jemu. Depetris mal ísť dole kôr, tiež bol dnes nahrote neškodný. Chanti mal zo začiatku zopár dobrých momentov, ale nejak moc sa sťahoval dozadu a neplnil to čo mal plniť smerom dopredu. Jeho nastupca Kubík sa po príchode dobre zapojil do hry, ale postupne sa vytrácal, čoho podľa mňa bol aj fakt že drvivá väčšina hry sa odohrávala na pravej strane cez Kleštíka,Gergela a Ererosa, Obranu ťažko hodnotiť, lebo Ruža B ju abslutne nepreverila. No nechám sa prekvapiť stredou a uvidíme, či to bol len momentálny skrat, alebo to je trvalejší jav vo vývoji trenčianskeho družstva. Alebo by to bolo spôsobené nezvyčajným teplom na toto ročné obdobie.
Najviac sa mi na celom futbale lúbil výrok Galáda - hrajte, bojujte ved sú tu ludia. Bolo to veľmi trefné a pravdivé. Futbal sa hrá pre ludí, má baviť a nie znechucovať. [smilie=angry.gif]
Naposledy upravil/-a kestl v 04.04.2009 23:48:41, upravené celkom 2 krát.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 04.04.2009 23:45:07

martin napísal:no velmi si ma nepotesil... este, ze ten basketbal ma svoju uroven... este ma celkom zaujima ako to vyzeralo s atmosferou...
Ak si nebol na zápase tak nemáš za čím banovať. Vôbec si o nič neprišiel. Atmosfera v celku dobrá, Ereros žal potlesk na otvorenej scéne a fans - nebolo ano počuť. Na tej tribude sú akýsi zakríknutí [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 05.04.2009 07:22:44

Včerajší zápas...
1. Počasie nádhera.
2. Umelina nádhera.
3. Galádove hlody nádhera.
4. Lacikeho výbuchy zúrivosti nádhera [smilie=rofl.gif]
5. Ereros - pán futbalista - mať ho ešte aspoň trikrát nestratili by sme sa ani v CL.
6. Depetris - asi si vypil alebo čo... skrátka absolútne nemal svoj deň - nič mu nevychádzalo.
7. stred poľa - dosť ma sklamal Lukšík a v prvom polčase Chanti, ktorého paradoxne po výraznom zlepšení sa v druhom polčase Galád striedal [smilie=blink.gif], Gero tiež nič moc no a Knapp taký svoj štandard. (btw prečo nedáva hrať Alda [smilie=dots.gif] )
8. naša obrana toho ani veľa na práci nemala, takže ťažko niečo hodnotiť, skôr iba od krajných obrancov som čakal trocha viac ofenzívnejších záležitostí [smilie=blush.gif]
9. no a celkový výkon - utrpeli sme výhru, ja som trpel najmä zhruba 15 minút pred koncom, lebo akákoľvek zblúdilá strela na našu bránu mohla znamenať katastrofu [smilie=cigar.gif]
10. skrátka a dobre, s takýmto výkon proti Podbrezovej a na Interi asi len ťažko, takže treba hrať lepšie!!! [smilie=whip.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

vorky
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.01.2008 23:23:20
Bydlisko: Orava

Príspevok od užívateľa vorky » 05.04.2009 09:50:26

prosim Vas aka bola vcera zostava?

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 05.04.2009 10:13:11

Noo včerajší zápas moc neohúril. Bol to jeden zo slabších víkonov mužstva. Ohladom Chantiho mal by menej štrikovať a viac strialať.
Striedania nooo o tom pomlčím Bubenko hrôza, veru mal by schudnúť a naučiť sa šprintovať.
Hloho má na to len zo sebčením to daleko nedotiahne, chápem chce sa ukázať a vrátiť do základu ale takto asi težko.
A páni EREROS je Pán futbalista, jednoznačne najlepší hráč na ihrisku, všetky akcie idú cez neho ale čo ked sám toho moc nezmôže. Dobré myslenie čítanie hry, len ostatný by asi potrebovali moslať e-mail aby vedeli kde sa majú postaviť ked on má loptu. Za posledné roky jednoznačne najlepšia akvizícia v Trenčianskom futbale. Dúfam že tu ostane aj po sezóne ale moc tomu neverím.


A teraz tak trožku mimo tému ten zápas Inter - Humenné je skontumovaný v prospech paštekárov či sa bude niekedy dohrávať až na to východňare budú mať ????????

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 05.04.2009 10:27:57

Danny napísal:A teraz tak trožku mimo tému ten zápas Inter - Humenné je skontumovaný v prospech paštekárov či sa bude niekedy dohrávať až na to východňare budú mať ????????
podla info z agentury Gumenne oznamilo, ze nepride dopredu a zobralo pokutu a kontumaciu... toto je fakt bananova republika... dokonca ich vyjadrenie bolo, ze sutaz chcu dohrat a do TN chce cestovat...

jasne porusenie regulernosti sutaze... ako je mozne, ze sa im oplati zaplatit pokutu... ta by mala byt aspon dvojnasobna v porovnani s nakladmi na vycestovanie...

len tazko do toho zo strany klubu asi vrtat, lebo sem pridu a budu hrat ako o zivot... [smilie=shutup2.gif] [smilie=rant.gif]

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 05.04.2009 11:24:50

Ak hodnotite dnesny vykon za otrasny tak neviem ci sme sledovali ten isty zapas,,, strely 25:4 na branu 10:2,,, za to ze chalani nedali kazdu druhu strelu tak ich hodnotite ako otrasne?? Sance mali mozme byt radi ze tam 2 goly padli, ide sa dalej,,, nemusime kazdemu davat 6 golov a potom zremizujeme s podbrezovou... obrana udrzala nulu, utok a zaloha si schuti zahrala tak to staci.. trochu sa uvedomte ludia

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 05.04.2009 11:43:00

chantiho si musim zastat vyvija sa z neho celkom slusny hrac aj ked vcera mu neslo ale ja by som ho do zakladu staval. jedno na co sa dalo vcera pozerat bol vykon ererosa ale vykon celeho muzstva hroza ziadna futbalova krasa a ani snaha

shy
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:52:35

Príspevok od užívateľa shy » 05.04.2009 12:36:03

Nemôžem sa zbaviť pocitu, že niektorí budú kritizovať vždy a za každú cenu. A pritom stačilo premeniť polovicu šancí čo sme mali a vynášali by tu všetkých do nebies. Áno, bolo to vydreté víťazstvo, ale také má rovnakú cenu ako to jednoznačné, alebo aj vyššiu. Nie je umenie vyhrať so slabučkými mužstvami, keď do brány padne všetko na čo siahnu, ale práve v takýchto zápasoch, kedy ani z najvyloženejších šancí nie a nie padnúť gól. Vtedy sa ukáže sila kolektívu, ktorý sa napriek tomu nevzdáva a bojuje o každú ďalšiu šancu s vierou, že už to tam musí padnúť a presne to sa včera na ihrisku dialo. Áno, viacerým možno nešla hra podľa ich predstáv, ale to sa stáva. David by nedal gól ani keby hrá do rána, ale doteraz to bol on, kto strieľal góly a teda je rad na ďalších aby zabrali, keď to jemu nejde.
Kto bol na zápase (alebo stačí aj ak si prečíta report) nemôže povedať, že Knapp hral slabo. Jeho prihrávky mali oči, boli presné a mali jedinú chybu, že boli zakončené spoluhráčmi nepresne.
Jedno je však jednoznačné a tým je výkon Ererosa. Tam sa všetci vzácne zhodnú, že je suverénne najlepším hráčom v našom mužstve. Naozaj klobúk dolu pred jeho výkonom [smilie=bow.gif] . Ten gól si zaslúžil za svoje výkony a bol parádny!!!

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 05.04.2009 18:46:32

mattpro napísal:Ak hodnotite dnesny vykon za otrasny tak neviem ci sme sledovali ten isty zapas,,, strely 25:4 na branu 10:2,,, za to ze chalani nedali kazdu druhu strelu tak ich hodnotite ako otrasne?? Sance mali mozme byt radi ze tam 2 goly padli, ide sa dalej,,, nemusime kazdemu davat 6 golov a potom zremizujeme s podbrezovou... obrana udrzala nulu, utok a zaloha si schuti zahrala tak to staci.. trochu sa uvedomte ludia
štatistika nieje šecko pane...výkon napriek výhre bol ubohý.. [smilie=book.gif]

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 05.04.2009 21:21:22

mattpro napísal:Ak hodnotite dnesny vykon za otrasny tak neviem ci sme sledovali ten isty zapas,,, strely 25:4 na branu 10:2,,, za to ze chalani nedali kazdu druhu strelu tak ich hodnotite ako otrasne?? Sance mali mozme byt radi ze tam 2 goly padli, ide sa dalej,,, nemusime kazdemu davat 6 golov a potom zremizujeme s podbrezovou... obrana udrzala nulu, utok a zaloha si schuti zahrala tak to staci.. trochu sa uvedomte ludia
Neberiem Ti tvoj názor a hodnotenie zápasu. Kazdý máme svoje kritéria. Práve na Tvoje hodnotenie sa ako päsť na oko hodí hláška Galáda : hrajte ved sú tu ludia: Áno body sú dobré a futbal sa hrá pre ľudí a pre zábavu. Takže body áno ale hra bola slabá.

dexter
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15.03.2009 15:30:29
Bydlisko: Trenčín

po 3 rokoch na futbale

Príspevok od užívateľa dexter » 06.04.2009 10:09:10

bol som sa pozrieť na zápas čakal som väčšie víťazstvo, ale nevadí ..
všetci hrali taký slabý priemer, ale viac sa od nich očakávať nedá ..
každopádne Ereros hviezda perfektný výkon, trošku svetlých momentov
u Gergela mno a Križko si pekne nabieha zo stopérskej funkcie na hlavičky do útoku .. ďalší slabota .. ale aj tak vyhrali sme 2:0 a to stačí .. nemusíme vyhrávať 10:0 .. taký Inter vyhráva každý zápas len 1:0 a nikomu to nevadí, lebo sú prví v tabuľke .. takže tak .. pekné počasie starí dedkovia na tríbune lepšie po 3 rokoch na futbale ani nemohlo byť super [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif]

Napísať odpoveď