Klub AS Trenčín proti vlastným Fans!!! Hanba vedeniu!!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Klub AS Trenčín proti vlastným Fans!!! Hanba vedeniu!!!

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 07.03.2009 23:37:35

Svoj príspevok beriem späť.

Kto čítal, čítal kto nie aj tak je to jedno.... Nič to nevyrieši.
Jedna vec je istá, pokiaľ bude mlátiť SBS vlastných fans... ja osobne nemám na štadióne čo robiť.
Futbal sa v Trenčíne robí "dobre", máme svoju víziu a tou je pravdepodobne hrať futbal bez divákov.

Martin porovnávať zásah SBS v ČR so zásahom SBS zo soboty je na :lol:
Naposledy upravil/-a TNpatriot v 08.03.2009 13:19:59, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 08.03.2009 02:31:49

fuuuu. myslím že za všetkých od nás môžem len jedno: 100% súhlas
a R.I.P pre zosnulého. :(
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 08.03.2009 08:18:05

Príspevok od Martina, do mojich súkromných správ.

"r.i.p.

nechcem to pisat na forum, bo by to bolo zbytocne, ale vo vela veciach mash pravdu... nemyslim si vsak, ze ko.otska sbs mala pokyn niekoho rozbit... asi islo skor o klasicky skrat jedinca, ktory neurobil svoju pracu dobre... tak to zachranovali... ked som sa mareka pytal, preco tam neboli predtym a iba dobiehali a mlatili, tak mi povedal, ze to nemali na starosti, ze mali strazit hlavnu tribunu a vstup... ale to je asi uz nepodstatne... este som totiz nestretol fizla/sbs, ktory by vedel krotit zviera v sebe...

podstatne, co chcem povedat... niektore tvoje dolezite uvahy idu do slepej ulicky... tyka sa to robovho vztahu k fans a ustretovosti klubu... poznam celkom obe strany, bol som aj pri nejakom tom stretnuti, tak to mozem tvrdit... mozna dalsom futbale by som ti to vedel vysvetlit a mozno by sa aj naslo v niektorych veciach riesenie...

.m"

Martin je demokracia, tak sa nehanbi. Maximálne dostaneš po papuli pendrekom....

Ale daš hore hlavu a ideš dalej.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.03.2009 10:53:35

tam ide o nieco ine, a pendrekom som uz dostal a ani o futbal neslo, ale o "vznesenejsie" veci :(

podstata je jedna... 50% tvojho prispevku mieri presne a 50% ide do slepej ulicky... ale to je zbytocne tu rozoberat... nicomu to nepomoze... jeden z chalanov, ktory bol v minulosti velmi aktivny v organizacii fans veci sa aj z tohto dovodu na to vykaslal...

na strane klubu bola niekolkokrat vola najst system spouprace s fans, zaujem z opacnej strany nulovy, resp "daj a nestaraj sa"... klub niekolkokrat inicioval stretnutie s "tvrdym jadrom/ultras" a to sa aj uskutocnilo... fans prisli maximalne s tym - "dajte na, prachy na vyjazd, dajte autobus, a zuctujte si to ako chcete"...

dalsi priklad je niekolkokrat omielany zapas fans vs hraci... myslite, ze na dukle prsiel Hartmann, poprosil fans, ze v ten a ten den by si s nimi radi zahrali, ci by sa dali nejako dokopy...

viac mozeme pri pive, pretoze stale verim, ze to moze fungovat vdaka postoju klubu na vysokej urovni... en treba odozvu na druhej strane a vdaka tvojej osobe a autorite by sa to mohlo pohnut...

sps: kedze je demokracia, mohol by si respektovat moje rozhodnutie poslat ti sukromnu spravu a nepouzivat stb bonzacne praktiky, ako s oblubou pises ;)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.03.2009 11:01:13

TNpatriot,
hmm, pekne, neviem prečo by som ťa vymazal....dokonca, až si si všimol, tých 6 plusových reputačných bodov máš od koho ? 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 08.03.2009 11:33:06

Martin,

hokejových fans mam v... Vieš kde?

Čo sa týka bonzáctva... Tak to som nepochopil.

A, ja riešiť nič po včerajšku nebudem. Pokiaľ ma bude pri vstupe na štadión ohmatávať nejaký vypatlaný SBS-kár, pokiaľ nejaký vypatlaný SBS-kár bude určovať pravidlá... Dovtedy na štadióne nepôjdem.

Sorry, fandi ty aj s vedním klubu.

P.S. Luboš, ja viem... to bolo trochu nadnesené ale ty to chápeš.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.03.2009 12:43:01

ok, to je tvoja volba... ja sa vsak nechcem bavit a spochybnovat konanie sbs... ale mierim na tvoje vycitky voci klubu a jeho spolupraci s fans, v tom si celkom mimo...

este raz pre lepsie pchopenie... v demokratickej, anarchistickej, ludskej spolocnosti sa akceptuje rozhodnutie druhe o forme zdelenia informacie, ja som zvolil sukromnu spravu... dalej viec so sa stal, nie ze by mi to prekazalo, ale...

ak si polzime otazky...

sbs? jednoznacne ano, vid vyvoj v cr... navyse zvolenie sbs bolo podla mna velmi citlive, ziadne nazi hovada... na hlavnej som zazil, ze jeden z nich prisiel k jednemu cloku z kotla 2x, aby ho upozornil nech nefajci... urobil to slusne, po druhom raze ho mohol pokojne zbalit... navyse dalsia otazka sa tu nuka... ako je mozna dymovnica na ploche a kurwa SKLENENE FLASE!!! aka bola reakcia kotla??? my sme t neboli, my ich nepozname... to by si mali sami riesit a sbs by nebola nutna... mozno ako kulisy...

ich zasah? jednoznacne proti, zbytocna frustracia z ich strany a navyse legitimita takehoto zasahu je na hrane zakona... preco na hokeji vo zvolene nedokazala sbs vyviest fans amrtina hoci tam hadzali pyro a rozhodca nechcel pokracovat... lebo nemozu...

ustretovost klubu k ultras? bola, je a podla ma aj bude

snaha ultras o spoupracu? takmer nulova?

zaver? hokejovych fans 1. nehadzem do jedneho vreca, to uz nerobi takmer nikto ani v kotli AS co ja viem (mozem sa mylit) 2. bol to priklad, ze ak nieco chcesh, treba otvorit ista

btw stale budesh as fandit, lebo as/jednotu/ozetu a atmosferu na nasom stadione mash v srdi... sam seba ne.je.esh

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.03.2009 15:01:59

pane boze... som "rad", ze si stojish za slovom a ani nie 24 h po prispevku si ho stiahol... napriek jeho velkej pravde... zial, co si o tom mysliet, mozno mi/nam/im to niekedy poviesh...

so vsetkym sa vsak nedalo suhlasit... a boli tam veci, ku ktorym som sa ozval, pretoze som v nich bol priamo zainteresovany... vedel som presne ako to bol s komunikaciou k fans...

myslel som, ze ti ide o to, aby sa nieco vyriesilo... moja chyba... mylil som sa... mylil som sa aj v tom, ze dostanem od teba vecnu argumentaciu, pripadne moj nazor vdaka faktom celkom rozprasis...

sps... asi sme sa opat nepochopili, alebo si vyberash len co sa ti paci... ale trendom v CR som myslel odchod policie zo stadionov, preco by sme to mali platit z dani... nech sa postaraju o poriadok na ulici, aby som sa nemusel bat ist na futbal s tym, ze mozno mam look undergroundovej mensiny a prave tu hra slovan alebo spartak... takze ak odide poilsia zo stadinov, niekto tam musi dohliadat na poriadok... ak sa ultras nedokazu ustrazit pada moznost so "STEWARDMI" a ostava iba SBS...

tymto tato tema konci aj pre mna, mozesh to uzamknut... ale mozno pri piwe to po opadnuti vasni preberieme... ak nie, smola... asi som naivne veril, ze to moze zacat fungovat...

peace

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 08.03.2009 15:16:28

Existuju nejake pravidla (menej ci viac zmyselne) a je potrebne ich dodrziavat.. Nech sa to niekomu paci, ci nie.

Povodne som to tu riesit nechcel a zamkol som to, ale mozno by sa k tomu niekto chcel este vyjadrit, tak odomykam.

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 08.03.2009 20:10:54

Páni sory ale neviem čo tu riešite. Ja viem že mám do toho čo najmenej hovoriť ale to že robíte zle iba klubu že platí pokuty, vyvalíte bránu nahádžete dymovnice vletíte na uzavretú tribúna tak sa nečudujte že dostanete. Na jeseň tu SBS nebola a teraz ich povolali a potvrdilo sa že opodstatnene. Klub od vás niečo chce aj to neviete dodržať.

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 08.03.2009 21:26:39

Martin, už .eb na to, aj na tú zväzácku hru na dobrého SBS-kára a zlého fanúšika.

Podstata veci je, že neschopnosť niekoho si odserie ten posledný chalan čo obsadí ruinu s názvom "domáci sektor" a za to ho ten retardovaný SBS-kár u.ebe pelendrekom na pokyn managera klubu.

A dane, aké dane tu pletieš. Ministrestvo vnútra vyhodí iné prachy na nakupe nových aut pre fízlov, ako na nejakých pár rizikových zýpasov.

AS Trenčín, SFZ a všetci okolo futbalu sa tu hrajú na profi.... A pritom je to všetko čistý amaterizmus, bez koncepcie a dlhodobého business plánu. S výnimkou Žiliny, zatiaľ.

Martin, sadni si na pivo s kým chceš a rozoberaj čo chceš. Ja som povedal že na ten skurwený štadión nejdem dokedy tam bude ten holohlavý, retardovaný kkt stáť pri vstupe a nevpustí niekoho na štadión len preto že ma zablatené boty.
Pokiaľ ti robí dobre že ti ten kkt, behá s detektorom na kov po gulách tak možeš chodiť aj na tréningy.

Ešteže mi zápasoch TTS nikto nebude osahávať gule
:lol:

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.03.2009 12:52:25

.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 09.03.2009 14:11:30

Danny napísal:Páni sory ale neviem čo tu riešite. Ja viem že mám do toho čo najmenej hovoriť ale to že robíte zle iba klubu že platí pokuty, vyvalíte bránu nahádžete dymovnice vletíte na uzavretú tribúna tak sa nečudujte že dostanete. Na jeseň tu SBS nebola a teraz ich povolali a potvrdilo sa že opodstatnene. Klub od vás niečo chce aj to neviete dodržať.
na tom nieco je... co pohladavala ta guerillova skupina na uzavretej tribune? nie je to porusenie prevadzkoveho poriadku? samozrejme je a hrube :roll: netusim, co chceli ti "hrdinovia" dokazat. bol som rad, ze po case nemusim dychat smrad z dymovnic, ale tesil som sa predcasne :roll:

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 09.03.2009 15:00:39

forrest, myslim, ze nastal cas na uzamknutie fora, mna zmaz a ikotn bude prenadherna bodka za tymto forom :wink:
ANDY RULES!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 09.03.2009 15:16:31

nesto napísal:forrest, myslim, ze nastal cas na uzamknutie fora, mna zmaz a ikotn bude prenadherna bodka za tymto forom :wink:
zmazem sa ja, aby si bol spokojny :P

Napísať odpoveď