Klub AS Trenčín proti vlastným Fans!!! Hanba vedeniu!!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 09.03.2009 15:19:14

nesto: myslim, ze nie. Mam taky nedobry pocit, ze "vztah" Ultras - SBS - Vedenie bude mat este pokracovanie a frustraciu z ktorejkolvek strany bude treba niekde ventilovat :o

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 09.03.2009 23:35:05

Aspoň chlapci vidíte,ako na Vás vedeniu záleží a o čo tu ide...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 10.03.2009 08:49:56

hoci som dal za touto temou bodku, zial musim sa vyjadrit...

je smutne, ze sa tu rozputava kampan typu, ved vidite ako zalezi vedeniu na vas fanusikoch... jedno je neadekvatny zasah na hrane, resp. za hranou zakona, kedze sbs nema ZIADNE pravomoci zasahovat tymto sposobom... druhe vsak je zahmlievanie aktualneho stavu... namiesto hladania cesty sa tu asi niektorym hodi sucasna situacia... dalo by sa povedat vecnym kritikom... je zaujimave, ze ked bol tim v druhej polovici jesene celkom vo forme a zmazal odstup od najlepsich, tak tu viacerych nebolo...

podstata problemu je mnou uz niekolkokrat naznacena predtym, pri snahe vysvetlit Patriotovi, ze chyby sa robia na oboch stranach... len ludia nad vecou sa vsak dokazu vratit a urobit az potom dalsi krok vpred...

problem asi nebude iba u RR... ked nasi fans sa uz v okrese nenajdu ziadneho dopravcu, ktory ich vezme na zapas von...

klub dal niekolko ponuk... bol rozhodnuty spolupodielat sa na cinnosti fans a ultras... potreboval vsak partnera, ktory by vedel garantovat splnenie dohodnutych zavazkov... nemoze vsak ist o fyzicku osobu, ale o zdruzenie, ktore by malo paky na svojich clenov... kedze vsak TN fans chcu byt uz zo svojej podstaty autonomny, tymto smerom sa nedalo hybat... klub urobil ustupok, o ktorom sa nebudem rozpisovat... dohoda znela do prveho problemu... dymovnica na ihrisku a nasledne rozbita flasa bola silna kava... keby v tomto obdobi vystupil klub voci svojim fans, asi by sa malokto divil... ani teraz to nebolo priame rozhodnutie vedenia (ako sa s oblubou pise)... ale skor sekundarny skrat sbs, ktory by sa mal riesit...

dalsi priklad: prispevok na vyjazd do ruzomberka bol s jedinou podmienkou... priniest vlakove listky v poskytnutej hodnote... nic tazkeho... zial pre niekoho nemozne...

dalsi priklad: dvakrat dohodnuty zapas proti timu... stacilo najst vhodny termin... odsuhlasil to tusim McDonald a na 100% aj Galad... ale nemyslim, ze by mal Svatek (klub) pozvat vsetkych... "10/4 mame volny den a chlapci by si radi zahrali... ale je to o 9h rano... pokial by ste prisli aspon desiati, my vas budeme cakat aj s dresmi... staci kopacky..." len aby nebol predtym koncert, alebo ina vikendovka, to by "sme/ste" sa mohli zbierat az do 12h ;)

a ku kontrole... kto to nechce akceptovat, zial... radi by sme tu mali novy stadion... aspon ako na Slavii... tusim fcera pustili banikovcov do sektoru celkom bez kontroly... alebo nie??? vdaka mojmu povolaniu sa mi podarilo byt na roznych podujatiach, novinari maju vlastny vchod a nikto iny tade nechodi, fans sa tam nedostanu... kontrola je rovnaka ako v pripade navstevnikov podujatia...

asi by uz stacilo, sorry...

na zaver: ak by sa nasla skupina ludi, ktora by bola ochotna a schopna byt partnerom klubu a dat dokopy ostatnych fans, bude urcite vitana, negarantujem, ale pisem iba svoj nazor a som o nom na 99,9% presvedceny...

myslim, ze aj s kotlom sa da hybat, mozno vyclenit cely roh az po zabradlie, aby sa mohla nejaka vlajka zavesit, vsetko je vsak o komunikacii...

salut

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 10.03.2009 10:12:55

Ja som sa doposial nezapajal, lebo som cakal na vyjadrenia...

Chcem povedat len tolko, ze aj ja som bol osloveny o vytvorenie organizovaneho fanclubu a sam som aj chcel vyvynut aktivitu, lenze z radov fanusikov (myslim tym fans co teraz fandia) bolo ako Martin pise jasne povedane - ziadna registracia - a zvysok zase nema zaujem sa spajat s terajsimi fanusikmi co chodia fandit, nik s opytanych nechce politiku na sportoviskach. Preto to padlo.

A mne zase pride blbe vytvarat na stadione dva "kotle" i ked vo svete to funguje a mohlo by aj u nas....

Opat sa vsak ozyvaju hlasy, ze aj starsi z nas by radi isli autobusom na kludnu jazdu trebars do Sale.
Preto myslienka stale zije a malo by sa pouvazovat o zacati registracie...
Pre ludi co maju zaujem ist podporit aj na superove ihriska, nemusia nosit bubny, mozno budu cely zapas luskat jadierka, ale chcu byt s klubom....

Co sa tyka SBS, ked su tam stari dedkovia vsetci sa smeju, pride oficialna SBS a vsetci nadavaju.
Ale preco, klub dostal nejake nariadenie a tak ho plni, pri brane ma byt kontrola tak je. Robia si svoju robotu.
Co sa tyka zasahu na druhej strane, nevidel som to preto nekomentujem.
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 10.03.2009 10:20:06

Musu - to je zaujimava myslienka. Uz len hlavne kvoli tomu, co pises v predposlednom odstavci. Otazne je, ci by bol pocet tebou spominanych ludi "dostatocny" na nejaky ten vyjazd, pripadne na nejaku prezentaciu ako fanclubu a neostalo by len pri smiesnom pocte 7-8 ludi :)

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 10.03.2009 10:26:14

Ja si myslim, že ano, neviem teda ci by niekto robil choreo na stadione, to neviem, ale myslim, ze ak seriozne niekoho oslovis, das mu navrh na organizovany vyjazd, zabezpecis mu vstupenku v cene jazdy tak si myslim, ze by nebol problem. Taktiez nejake zlavy na permanentky...na suveníry...vsetko sa da, len treba spravit kampan...

Je dost ludi co chodia aj na hokej aj na futbal, nedelia sa na lavicu ci pravicu ale na fanusikov v Trencine, co fandia klubom v svojom meste.
A su hrdy na to ze su Trencania.
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 10.03.2009 10:37:41

No za pokus by to rozhodne stalo. Viem tiez o par takych ludoch (mozno ich je omnoho viac). A ako pises - keby to bolo vsetko poriadne zorganizovane a prislusne spropagovane, tak by sa mozno naslo dost ludi.

Otazne uz je len, kto ma chut a cas sa na to podujat. :)

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 10.03.2009 10:43:44

No toz otazka :lol: vravi sa ze viac do tej istej rieky nevstupis....
Ale, ak by sa nasiel seriozny partner...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 10.03.2009 12:28:17

myslim, ze netreba hladat iba medzi 25-35 a "umierneni" mladsi, ale aj zopar veteranov pred dochodkom by sa mozno zviezlo, napr: Lubos, kestl :D

aj ked mojou prioritou od zaciatku je dat dokopy dohodu klubu a ultras, pretoze klub bez ultras nie je klubom a ultras bez klubu nie su ultras...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 10.03.2009 13:43:08

potom mal azda skor zareagovat klub... pretoze on chcel hrat ligu majstrov ...ale ako by to vyzeralo bez ultras ...tu uz sa urobilo tolko chyb ze sa nedaju ani pocitat... hned prvy zapas v rocniku kde ide o postup spat do CL.. a SBS umlati fanusikov ktory neopustili klub ani pocas jeho najvacsej blamaze ked s potupou vypadaval z CL... Je zaujimave preco si to v zivote vzdy odj bu len ty najblizsi...Ale verte mi nik vernejsi nez oni nie je ...
pravda sa zle počúva

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 10.03.2009 18:18:27

house,

pokladat za meradlo vernosti saly, bubny, dymovnice, kricanie.... nie je to povrchne... kazdy si sam musi povedat, aky verny klubu je. napr ja nepatrim k ultras a zaroven nemam pocit, ze by som bol menej verny klubu...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 11.03.2009 08:58:46

ok... to beriem... da sa na to pozerat aj tak... Ja sa tiez pokladam za verneho i ked vacsinou brblem na vsetko ... no to je taka ticha vernost...ktoru ty na tom ihrisku takmer nevnimaju... To co ich zenie dopredu je ten choral... ten zvuk co vydavaju... pretoze to pocuju ...
nase obcasne hlasnejsie povzbudzovanie vnimaju skutocne len z casu na cas... futbal hravam a tak viem posudit co ma dokaze vyhecovat ...
pravda sa zle počúva

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.03.2009 09:23:04

no, je na tom nieco pravdy, ale povazovat ultras jednoznacne za vernejsich... neviem... aj ja by som chodil napr. na zapasy von, kebyze nemam cez vikendy milion povinnosti so skolou a viac prachov, aj vyjazdy nieco stoja. ak niekedy budem mat take zamestnanie, v ktorom budem mat volne vikendy(dnes je to uz len zbozne zelanie), urcite budem chodit aj na zapasy von.

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 11.03.2009 14:23:47

Ikotn
a to je o tej vernosti Ultras . Ako mi nemamem robotu cez vikend, my nemame problemy so skolou, my mame vzdy dosattok penazi ??
NIE nemame nic z toho ale ak mame trochu tak to obetujeme pre klub .
A toto je rozdiel medzi fanusikom a Ultrasom . Obetujeme cas a peniaze na pripravu chorei , a co z toho mame nic len modriny od SBS a pokuty od Policie . Ale aj tak nas to bavi .

Druha vec vy tu vsetci pisete o autobusovych zajazdoch ze anm nikto nechce dat bus - je to pravda ale klubu by bus kludne prenajali a dokonca ved klub ho aj ma . Aky je problem dat do autobusu nejakeho zastupcu klubu co bude vyberat peniaze pred odchodom z TN, aky je problem si dat podmienku do busu vstupia iba ty co budu kludny pocas cesty tam a spat . Pri najhorsom si klub moze vypytat aj nejake udaje - sice nikto z ultras takto nepojde ale kludny fans pojdu .
Lenze to by sa vsetci amnagery nemohli vyvazat na autach a museli by ist s nami v buse aby to amli pod kontrolou .

Na zaver spolupraca ULTRAS + KLUB existuje mozno u jednoho klubu v europe ( nejaky polsky klub ) tak si nemyslim ze u nas to bude lepsie a ze to tu bude fungovat uz iba kvoli pyru . Toho sa nemienime vzdat a zaroven klub tlaci na jeho odstranenie z nasich chorei .

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 12.03.2009 01:39:11

Hmm,tak by ma zaujímalo,kto je za tou SBS zahojený...

Tu nie sú veční kritici.Len ľudia,ktorí majú viac informácií a vidia trochu viac do zákulisia a na prsty určitým pánom...

Napísať odpoveď