Klub AS Trenčín proti vlastným Fans!!! Hanba vedeniu!!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 13.03.2009 13:14:52

TnPatriot,
ale veď ja som presne pochopil "tvoju" pointu veci... mne je jasné, že mlátiť vlastných fans je minimálne úbohé. ALE pozri sa na to aj z druhej strany, prečo sa tak stalo? Prečo si idioti išli buchnúť? Lebo Ultras prekročili hranicu toho čo je dovolené a tu už nešlo o protest ale o ľubovôľu. Sloboda tvojich vlastných práv je limitovaná iba slobodou práv druhých ľudí, akonáhle narušíš túto slobodu iného príde trest. Ultras túto hranicu prekročili, to musíš uznať! ten protest je chvályhodný a ja sám by som ho podporil, ale nie takouto cestou, nie takýmto spôsobom. Skrátka nejaká odozva na prekročenie hranice slobody práv (v tomto prípade práv klubu, ako takého), musela prísť, a že to bola bitka od SBS to ma vôbec neprekvapuje, lebo čo iné od nich môžeš aj čakať! Ale nebolo to bezdôvodné Patriot, zámienku dali Ultras! Neverím tomu, že GM alebo hocikto z vedenia povedal šéfovi SBS: Chodte tam a dajte im na pitchu!" tomu podľa mňa neveríš ani ty sám.

Skús sa na to naozaj pozrieť bez zbytočných emócií, ktoré ti kalia objektívny pohľad na vec. Zásah resp. forma zásahu bola ZLÁ, ale zásah ako taký bol nutný! Nemohli ich tam nechať len tak, aby vylamovali beztrestne zámky a hádzali svetlice. Ani ty nemôžeš prísť do banky, preskočiť prepážku a zobrať si koľko peňazí chceš... takisto nemôžeš prísť do banky s pištoľou, hoc aj máš zbrojný preukaz -skrátka keď je niečo zakázané treba to rešpektovať (tým nemyslím slobodu prejavu a teda protest proti mestu, ale vylomenie brány a vtrhnutie na zakázané územie).
Ešte raz Patriot zásah bol naozaj nutný, ale nie to bitie!
Naposledy upravil/-a Balrog v 13.03.2009 15:08:15, upravené celkom 1 krát.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 13.03.2009 13:52:17

Balrog napísal:TnPatriot,
ale veď ja som presne pochopil "tvoju" pointu veci... mne je jasné, že mlátiť vlastných fans je minimálne úbohé. ALE pozri sa na to aj z druhej strany, prečo sa tak stalo? Prečo si idioti išli buchnúť? Lebo Ultras prekročili hranicu toho čo je dovolené a tu už nešlo o protest ale o ľubovôľu. Sloboda tvojich vlastných práv je limitovaná iba slobodou druhých ľudí, akonáhle narušíš slobodu iného príde potrestanie. Ultras túto hranicu prekročili, to musíš uznať! ten protest je chvályhodný a ja sám by som ho podporil, ale nie takouto cestou, nie takýmto spôsobom. Skrátka nejaká odozva na prekročenie hranice slobody (v tomto prípade slobody klubu, ako takého), musela prísť, a že to bola bitka od SBS to ma vôbec neprekvapuje, lebo čo iné od nich môžeš aj čakať! Ale nebolo to bezdôvodné Patriot, zámienku dali Ultras! Neverím tomu, že GM alebo hocikto z vedenia povedal šéfovi SBS: Chodte tam a dajte im na pitchu!" tomu podľa mňa neveríš ani ty.

Skús sa na to naozaj pozrieť bez zbytočných emócií, ktoré ti kalia objektivitu. Zásah resp. forma zásahu bola ZLÁ, ale zásah ako taký bol nutný! Nemohli ich tam nechať len tak, aby vylamovali beztrestne zámky, hádzali svetlice, ani ty nemôžeš prísť do banky a preskočiť prepážku a zobrať si koľko peňazí chceš.
Ešte raz Patriot zásah bol naozaj nutný, ale nie to bitie!
Pocuj ja som povedal ze podla mna TNpatriot myslel.....(to co som napisal) nikdy som nepovedal ze to povedal, alebo ze je to tak....neodpovedaj na moj prispevok, v ktorom uvazujem, ty ho beries za hotovu vec....to nie je dobre....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 13.03.2009 13:54:24

Aha sorry ja som to zle napisal v tom prispevku, ako keby to mne hovoril TNpatriot, moja chyba sorry :?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 13.03.2009 22:16:50

Balrog,

par postrehov...

Klub očakával reakciu a preto vymenil smiešnu SBS za tú čo vie robiť poriadok. A vedeli že si radi udrú...
SBS volala policajtov na pokyn managera Pala C.

Pýtam sa ešte raz? Neviem prečo porovnávaš lúpež v banke s vyvesením plagátu? Celkom slušný úlet.

Hráč Filip H. chlastal a šoféroval.... treba ho utasať pelendrekom pri zatíkaní??
Predstaviteľ klubu a šedá eminecia Igor Š. podplácal a ovplyvňoval zápasy a v ČR je právoplatne odsúdený... Treba ho utasať pelendrekom?

Každý porušuje zákony a o právnom štáte by som na Slovensku dosť pochyboval (ale to je na dlhú debatu), ale viem že SBS nemala zakázané od klubu mlátiť.... skôr naopak a to je to na čo tu poukazujem od začiatku.

Nakoniec to bude kvalifikované ako "Zlyhanie jednotlivca".

Luboš, sorry ale niekedy sa nechám uniesť emóciami ako ten chudák SBS-kár.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 13.03.2009 22:40:52

TnPatriot,

ja neviem, či píšem tak nezrozumiteľne alebo skrátka nechceš počuť (teda prečítať) čo ti píšem.

k tvojim faktom:
- to s výmenou SBS (dedkovia za magorov, čo si radi udrú) myslíš vážne? Naozaj si myslíš, že v trenčianskom futbale sú takýto zákeráci a špiny? Ja neviem, ale to sa mi naozaj nezdá! Keď už nasadili novú SBS tak snáď, preto lebo tušili, že sa Ultras o niečo pokúsia a tí dedkovia kým by niečo poriešili (nehovoriac o tom, že ho môžeš mať na svedomí keď tam chudák pri tom šprinte okolo valov chytí infarkt!), ale neverím tomu, že to bolo zo zámerom: "Nech Ultras dostanú na budku!" to by som musel naozaj uvážiť, či chcem podporovať klub, ktorí vedú takí ľudia...
- ja som neporovnával vylúpenie banky s VYVESOVANÍM TRANSPARENTOV, ale s VYLOMENÍM ZAMKNUTEJ BRÁNY a VTRHNUTÍM NA ZAKÁZANÉ UZEMIE!!! a to dúfam uznáš je sakra rozdiel.
- tvoje príklady "spravodlivosti" nášho právneho (teda najmä toho trestného) systému sú pravdivé, pochopeniahodné, na uváženie, ale preboha to keď nejaký kkt skočí z Beckovského hradu tak mám skočiť aj ja? lebo šak keď on môže tak čo ja nemôžem?! veď to je na hlavu postavené, nemyslíš? to nič neospravedlňuje.

ešte raz a asi aj naposledy. Ja ťa chápem... rozumiem, že si naštvaný, pohoršený, cítiš sa možno zradený, ale nerob niečo čo vyčítaš druhým. Ono nie vždy sú veci iba bielo - čierne. Jasné, že to bude kvalifikované ako "zlyhanie jednotlivca" veď čo iné by z toho malo byť :? lenže nič by sa nebolo stalo, naozaj nič, keby Ultras nedali podnet, keby sa venovali tomu, čo ich zdobilo túto aj minulé sezóny (až na pár incidentov) - tým myslím fandenie svojmu klubu - nič by sa nebolo stalo! Veď nemôžeš ísť hlavou proti múru.
Myslíš, že naozaj neexistoval iný spôsob, hodný Ultras a hlavne nekonfliktný, ktorým by vyjadrili svoju nespokojnosť alebo názory na vec? Ja som 100% presvedčený že áno!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 14.03.2009 00:01:02

TNPATRIOT,
ide Ti,nazývaš veci správnymi menami.Už som tu písal,že vedenie má nejakých fans vieš kde.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 14.03.2009 10:23:48

co sa tyka mojich dojmov s sbs, tiez mam zmiesane pocity. boli na mna sice mili, ale ako hovori norika mojsejova: ta neuprimne :?

nehovoriac o tom, ako mi bolo "maximalne prijemne", ked ma ohmataval dvojmetrovy, stokilovy, vyholeny chlap :(

mozno to bol len moj pocit, ale bol...

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Príspevok od užívateľa afafan » 14.03.2009 10:48:03

ikotn,
nehovor že sa ti to nepáčilo :oops: :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 14.03.2009 12:17:32

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/?clanok=70305

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu začala disciplinárne konanie voči trénerovi MFK Košice Jánovi Kozákovi za jeho správanie sa... "Spartaku Trnava sme uložili povinnosť predložiť videozáznam z tlačovej konferencie po tomto stretnutí a MFK Košice tiež do termínu 18. marca dať kvalifikované stanovisko," uviedol pre agentúru SITA predseda DK SFZ Štefan Kridla... za hrubé nešportové správanie divákov (používanie pyrotechniky, vulgarizmy) dostali corgoňligové kluby FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava peňažnú pokutu vo výške 2000 eur, účastník I. ligy AS Trenčín musí zaplatiť 1000 eur a prípad DAC 1904 Dunajská Streda sa dorieši na budúci týždeň...

uz "nas" Dr. Wing skasiroval...

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 15.03.2009 11:34:12

SBS bola prítomná, teda vieme kto hádzal pyrotechniku. Vieme aj pokutu, tak ju treba dať zaplatiť vinným. Ak si niekto myslí, že ked sa bude hádzať pyrotechnika, tak hráci budú lepšie hrať, tak sa trošilinku mýli. Páni uvedomte si, že futbal ako fenomén sa na slovensku dostáva na okraj záujmu spoločnosti. Treba sa prebrať zo sna že hráči sú profesionáli. A šokuje aj kuriozny titulok, " Získali sme bod a mohli sme aj vyhrať". To neviem či to nenadiktoval tréner Jano Kozák. A to posledných 20 minút sme si nevypracovali NIČ.

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 15.03.2009 16:04:14

SBS nikeho chytila ale to neznamená že to aj hádzali. Preto sa májú inštalovať kamery aby boli dôkazy.

Bez dôkazov, môže klub tak o refundácii pokuty akurát tak snívať....

A čože je to pokuta liter ečiek pre klub s víziou Ligy Majstrov. :D

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 17.03.2009 18:10:37

TNpatriot napísal:SBS nikeho chytila ale to neznamená že to aj hádzali. Preto sa májú inštalovať kamery aby boli dôkazy.

Bez dôkazov, môže klub tak o refundácii pokuty akurát tak snívať....

A čože je to pokuta liter ečiek pre klub s víziou Ligy Majstrov. :D

no mozno na niekolko vyjazdov autobusom.mozno by ich vedenie dalo. :lol: :lol: :lol:

Napísať odpoveď