20.kolo : AS Trenčín - Michalovce 6:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 06.03.2009 15:47:30

to musel pisat slepy a hluchy,co nevidel hrat trencanov futbal.a ten sevelov vyrok,som zvedavy ako ho dodrziaa ukazu ze vedia hrat futbal.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.03.2009 15:51:42

mattpro napísal:tak toto je veeelmi zaujimavy clanok, az sa mi nechce verit ze to niekto mohol napisat :D :D http://sport.aktuality.sk/futbal/sloven ... as-trencin
Ten "niekto" určite nevidel naše prípravné domáce zápasy....ale čo sa týka kádra a podmienok, či to chceme alebo nechceme, sme jasný favorit na postup....ale opakujem, naše prípravné domáce zápasy tomu neodpovedajú....prepáčte, sme zase mimo témy.... :?
Ale verím a teším sa, že ma zajtra naše mužstvo prekvapí a jasne vyhráme.... 8)
Naposledy upravil/-a Luboš v 06.03.2009 16:52:10, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 06.03.2009 16:17:17

Dostaneme trojku a bude..... :?

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 06.03.2009 23:54:41

ja osobne som spokojny, že sme si vydobili presun na áčko.
a ja neviem prečo nadávate na nejaké sedenie, na miestach, keď práve tieto tri rady vyhradené pre fans, sú špecíalne v tom, že lístky nie sú viazané na konkrétne sedadlo = keď ideš do "kvázi" sektoru domácich tak si stojíš kde chceš
no a aby som na tom našiel niečo pozitívne - ak bude zajtra pršať aspoň nezmokneme 8)

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 07.03.2009 00:26:58

Pre Luboša:
Píšeš,že nebyť Linga tak je Trenčín v prdeli.A on tam nie je???

Čo sa týka sponzorov:Ruku na srdce,dali by ste niekto sponzorské Rybníčkovi?
Nie je to paradox,že aj včera na hokeji sa kričalo Ružička von?

Sponzori by boli,len akosi nemajú záujem poskytovať svoje prašule takýmto týpkom na "R"...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 07.03.2009 09:02:36

leonardo1,

vždy sa dá klesnúť aj nižšie. ja viem, že to nie je útecha a ako obhajobu pre LL a RR to nemyslím, iba ako by si potom nazval to, keby AS zanikol alebo sa prepadol až do poslednej ligy a hrávali by tu iba amatéri, keď toto nazývaš "sme v prdeli" :?:
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.03.2009 10:21:54

leonardo1,
keby si poznal aspoň trochu situáciu a prácu ľudí vo futbale a v hokeji, tak by si inak hovoril resp. písal....proste porovnávať R a V sa nedá....jednému ide o prospech klubu a druhému ???....detaily nechci....

Balrog,
tak nejak.... :?

leonardo1,
vieš ako sa dáva v športe sponzorské ? prídem do klubu a poviem : urobíme zmluvu, pošlem vám sponzorské 1 000 000, normálne prevodom na účet alebo faktúrou alebo inou legálnou cestou...ale....okamžite mi dáte naspäť 500 000, čistých, na ruku, bez papierov....a vy si to urobte v učtovníctve ako chcete.... :lol:
Naposledy upravil/-a Luboš v 07.03.2009 11:30:25, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.03.2009 10:59:35

leonardo1 napísal:Pre Luboša:
Píšeš,že nebyť Linga tak je Trenčín v prdeli.A on tam nie je???

Čo sa týka sponzorov:Ruku na srdce,dali by ste niekto sponzorské Rybníčkovi?
Nie je to paradox,že aj včera na hokeji sa kričalo Ružička von?

Sponzori by boli,len akosi nemajú záujem poskytovať svoje prašule takýmto týpkom na "R"...

sam neverish, co pisesh, alebo Merina, Ozeta, TOS, Old Herold cakaju iba na ??? pripadne vsetci velki investori, ktori su v nasom priemyselnom parku, v tomto smere su na tom lepsie uz aj Stankovce... alebo nakupny gigant Laugaricio, ktory nevie predat prevadzky???

wake up...

jedine, ze by to boli spasitelia jednej sezony, za ktoru mimochodom DOSTALI Ivanu - Araver/Synot???

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 07.03.2009 16:30:02

6-2 pekne :lol: inak gero pekne goliky :wink:
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 07.03.2009 16:31:48

Musu napísal:6-2 pekne :lol: inak gero pekne goliky :wink:
To fakt sme tolko vyhrali? :o

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.03.2009 17:13:22

Veru, to sme toľko vyhrali....a som potešený, že som si napravil chuť po príprave.....
......v podstate aj vďaka slabej obrane Michaloviec....prvý gól v našej siete bola Milošova amatérska chyba, ktorá by sa nemala stávať....aj keď potom mal pár pekných zásahov...Gerove góle boli exportné !!!!
V zálohe exceloval Knapp, ktorý nabehol toľko, čo za celé prípravné zápasy nie...sklamal ma Ereros, aj keď mal krásnu strelu, ktorá mala byť gólikom.....Križko robil dosť chýb, ale potom ich vynahradil krásnou hlavičkou na gól...
Ono to mohlo byť aj 8:2, ale kľudne aj 6:5....
8)

No a veru dnes by sme našej novej "hokejovej" SBS nemali platiť nič...kto tam bol, tak vie prečo..... :lol:
Aj keď mne sa to páčilo, všetka česť chlapci, dobrovolne sa nechať mlátiť obuškom.... 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 07.03.2009 18:49:03

Zapas celkom v pohode vdaka Michalovcam, ktore su dost slabucke. Ale Gergelove dva "banany", to bola parada. Sklamany som s Ererosa. Jeho vykon ako posily bol slaby a hlavne ma styl podobny ako Hlohovsky (nikomu nenahrat a hrat len na seba). Ale hlavne su 3 body.

Tie goly pre Hlohovskeho v reporte ??? To je velka chyba, lebo Gergel by si to nezasluzil.

shy
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:52:35

Príspevok od užívateľa shy » 07.03.2009 19:10:43

Čo sa týka Knappa, musím s Lubošom úplne súhlasiť. Skláňam sa pred jeho výkonom. Hoci musím povedať, že v jeho prípade ma to až tak neprekvapuje. A čo sa týka Ererosa... nemyslím si, že to bolo také zlé. Možno mali niektorí vyššie očakávania... Podľa môjho názoru dnes tiež bol jedným z tých čo vyčnievali svojim výkonom. A to, ako sa s Davidom cítia na ihrisku je skvelým prísľubom do ďalších zápasov.

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 07.03.2009 19:18:06

ziaciatok trocha rozpacity inak uplne super.knapp dovolim si povedat najlepsi hrac na ihrisku.dufam ze prinesieme body aj z vonku

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 07.03.2009 19:48:42

dnešný zápas hodnotím vysoko pozitívne, jednak z toho dôvodu ako sa chalani po sérii piatich prehratých prípravných zápasov v rade, z toho v troch posledných bez streleného gólu, rozstrielali a naložili Michalovciam čo sa do nich vošlo a jednak z toho dôvodu, že predvedená hra mala tiež omnoho vyššiu úroveň než na akú som bol z poslednej doby zvyknutý :wink:
nádherné dva Gerove góly, Davidove tiež stáli za to, skrátka v útoku to dnes šlapalo a to ma teší.
zároveň s pochvalou a radosťou je tu však niekoľko veľkých ALE :

- Galád povedal, že máme dvoch kvalitných a vyrovnaných brankárov, no Volešák si jednoducho nemôže dovoliť kiksovať tak ako pri prvom góle, ktorý jednoznačne ide na jeho triko.
- pre mňa veľmi rozpačitý výkon Križka, aj keď tá gólová hlavička bola naozaj exkluzívna :wink:
- od Ererosa som čakal o čosi viacej, netvrdím, že hral zle, len akosi mu to nešlo a bolo vidieť že aj jeho to riadne štve.
- Lukšík, asi ešte stále nie je 100%tný lebo na jeseň podával o dosť lepšie výkony, najmä jeho zbrzdené prechody do útoku, zbytočné držanie lopty keď už mohol desaťkrát prihrávať mi na ňom akosi nesedeli.
- trocha ma aj mrzeli hluché chvíle od našich. prakticky začali hrať až v 20tej minúte, potom od nejakej 65 do Davidovho gólu sme tiež nechali Michalovčanov nech si robia čo chcú no a koniec zápasu tiež bol iba taký nemastný neslaný.
- no a posledné ja naša obrana ako celok, nie je mysliteľné, aby sme doma dostávali dva góly, keď chceme ísť na postup... veď prvé dve vážne akcie na našu bránku skončili dvoma gólmi. je pravda, že Volešák sa potom prezentoval zopár veľmi slušnými zákrokmi, ale aj tak... máme najhoršiu obranu z pomedzi prvých piatich mužstiev tabuľky.

samozrejme napriek týmto ALE som veľmi rád, že sme vstup do jarnej časti zvládli takto parádne a dúfam, že z nasledujúceho dvojzápasu vonku prinesieme 6 bodov :wink:

a ešte posledná vec - KD pred ultras 8)
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Napísať odpoveď