Organizačný (návštevný) poriadok AS Trencin

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Organizačný (návštevný) poriadok AS Trencin

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 23.02.2009 18:10:58

Citujem:
"Článok I, odtsvec (5) >>>Účastník podujatia je najmä divák (návštevník), ďalej novinár, člen realizačného športového tímu, člen technickej čaty, zberač a podávač lôpt, rozhodca a delegát športového podujatia a iná fyzická osoba zabezpečujúca priebeh športového podujatia. "

Kedže o fanúšikoch alebo fans sa tam nepíše, tak to je celkom dobré pre nás fanúšikov. Na zrúcanisku "Trenčianskych futbalových dejín" sa môže bojovať aj nadalej..... :D

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 24.02.2009 07:35:16

okrem ineho je zakazane: "štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov" akože argentinska vlajka bude dakoho provokovať??? :shock:
mno neviem tie zakazy a prikazy su prinajmenšom zvlaštne,neviem si dosť dobre predstaviť kolko asi bude trvať vstup na tribunu pri takej dôkladnej kontrole,najsť u niekoho napr. nožik,boxer, atď. bude podla mňa nemožne,ale veď uvidime....tym samozrejme nechcem povedať že som proti,naopak kvitujem to...ALE...


musims sa doplnit: s tymi vlajkami to asi nebude až take hrozne,som čital pravidla len na prvej stranke,i som nakukol do celeho lajstra
čiže: a) (poznámka: tento zákaz použijú organizátori iba na podujatie riadené príslušným národným športovým zväzom, pri ktorom môže dôjsť k narušeniu verejného poriadku alebo k ohrozeniu zdravia účastníkov podujatia) takže berem spät

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 24.02.2009 09:38:46

Klobuk,
presne na to som ťa chcel upozorniť, teda že v ďalšom odseku to máš vysvetlené :wink:

inak keď už sme pri tomto ustanovení, som zvedavý ako sa s ním vysporiadajú fans z Dunajskej Stredy, tam je tých Štefanských a uhorských krížov, kráľovských emblémov a vlajok snáď na desiatky :!: :?:

apropo naozaj by nebolo od veci doplniť v čl.1 ods. 5 aj pojem "fanúšik", tak ako TNpatriot na to upozornil. divák a fanúšik ani náhodou nie je to isté :idea:

a inak sa mi páči aj čarovná formulka zbavujúca klub nejakej zodpovednosti: "(6) Účastník sa na podujatí zúčastňuje na vlastné nebezpečie." takže keď mi tam niekto vrazí kudlu medzi rebrá, nebude to chyba usporiadateľa, ktorého povinnosťou je zabezpečiť bezpečnosť a poriadok na štadióne?! (napr. tými prehliadkami ľudí pri vstupe?)
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 24.02.2009 10:35:44

ved ta vec s vlajkami je v platnosti asi len pre Docasnych Slovakov :D my sa nou nemusime velmi trapit 8)

divak a fanusik je podla mna presne to iste, nehrajme sa so slovickami, uz nech sa hra liga!!!
Naposledy upravil/-a ikotn v 24.02.2009 10:37:40, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.02.2009 10:35:58

Balrog napísal:a inak sa mi páči aj čarovná formulka zbavujúca klub nejakej zodpovednosti: "(6) Účastník sa na podujatí zúčastňuje na vlastné nebezpečie." takže keď mi tam niekto vrazí kudlu medzi rebrá, nebude to chyba usporiadateľa, ktorého povinnosťou je zabezpečiť bezpečnosť a poriadok na štadióne?! (napr. tými prehliadkami ľudí pri vstupe?)
Tak toto by zaujímalo aj mňa..... :shock: :evil: :roll:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 24.02.2009 15:16:50

ikotn....

Divák sa díva, niekedy diví a fanúšik fandí....

Podľa mna v tom rozdiel je. Inak bolo to myslené trochu nad vecou.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 24.02.2009 20:43:55

ďalšia perlička z dielne tvorcov tohto povedzme predpisu...
"Fyzickej osobe sa zakazuje vnášať na podujatie prístroje na zaznamenávanie zvuku a obrazu."
"Účastníkovi podujatia sa zakazuje robiť zvukové a obrazové záznamy z priebehu podujatia s výnimkou, ak organizátor podujatia dal účastníkovi podujatia povolenie na túto činnosť."
takže to si nemôžem dajme tomu ani seba odfotiť ako sedím na tribúne???

a najmä na dodržiavanie tohto som naozaj zvedavý:
"Účastníkovi podujatia sa zakazuje, fajčiť v priestoroch športového zariadenia."
lebo teda na tribúne sa vyhuluje jedna radosť, od hádam včerajších novín až po niečo čo zapácha ako ... radšej nekonkretizovať... :?

týmto príspevkom sa nechcem sťažovať, to ani náhodou, akurát mám pocit, že niektoré ustanovenia sú povedzme absurdné :idea:
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 24.02.2009 20:45:24

TNpatriot napísal:ikotn....
Divák sa díva, niekedy diví a fanúšik fandí....
Podľa mna v tom rozdiel je. Inak bolo to myslené trochu nad vecou.
Otázkou je ako si človek to fandenie predstavuje, a vôbec, keby si má človek vybrať kto je väčším fandom, či niaky 15-ročný ožratý chlapec z kotla, alebo ufrflaný dedo, ktorý svojimi rečami hecuje našich hráčov?!
Každopáde k tomu vstupnému, mám permanentku čiže mi to je u prdele, plus to s tými zakázanými predmetmi, ak tí "kontrolóri" nájdu niaky boxer tak ho tej osobe zabavia a už nevrátia?! Plus bude sa neplnoletým zabavovať alkohol?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 25.02.2009 00:15:48

Barloq akoze fyzicka osoba nemoze vnasat ziadne pristroje ale pravnicka ano???
"Boh je laska" 1Jn 4:8

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 25.02.2009 06:29:53

Je cudne ze sa zvysuje cena vstupeniek ...v case ked AS potrebuje dostat fanusikov na stadion... kedze stadion je polorozpadnuty pretoze a As chce postupit do CL...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.02.2009 07:05:31

D.R.House napísal:Je cudne ze sa zvysuje cena vstupeniek ...v case ked AS potrebuje dostat fanusikov na stadion... kedze stadion je polorozpadnuty pretoze a As chce postupit do CL...
Jak zvyšuje, však tribúna stála 70,-Sk /2,33 €/ a bude stáť 60,-Sk /2,00 €/....a cena je, pozor, len dočasná....t.j. že môže byť ešte nižšia.... :D :lol:

A v dnešnej hospodárskej kríze na Slovensku všeobecne dočasne ceny klesajú, takže klesla vlastne aj cena vstupného na tribúnu. :D :lol:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 25.02.2009 07:24:23

a tak.. no myslel som klasik na statie ..ale myslim ze pri dnesnom stave stadiona je to asi bezpredmetne... Ja by som to dal za 1 euro...AS potrebuje prilakat ludi .
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 25.02.2009 08:16:45

TNpatriot napísal:ikotn....

Divák sa díva, niekedy diví a fanúšik fandí....

Podľa mna v tom rozdiel je. Inak bolo to myslené trochu nad vecou.
de fakto v tom rozdiel je, ale de jure je to uprdele či si fanušik alebo divjak 8)

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.02.2009 08:59:17

snapshot,
fyzickou osobou sa myslí "divák"...
právnické osoby sú firmy (a.s., s.r.o., a pod.) čiže tie ti tam ťažko prídu :wink:
fakt toto ustanovenie nechápem, veď čo je zlé na tom odfotiť si hráčov :?: alebo ako budú riešiť mobily povedzme s 5 mpix foťákmi ???
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.02.2009 09:00:53

D.R.House napísal:a tak.. no myslel som klasik na statie ..ale myslim ze pri dnesnom stave stadiona je to asi bezpredmetne... Ja by som to dal za 1 euro...AS potrebuje prilakat ludi .
v tomto s tebou úplne súhlasím, cena 1 € by bola tak akurát.... 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď