Článok pána Rybníčka na stránke klubu zo dňa 14.8.2007

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Článok pána Rybníčka na stránke klubu zo dňa 14.8.2007

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.08.2007 17:08:23

Prečítal som si ho a jeho vyjadrenie k súčasnej situácií v mužstve sú vcelku logické. Aj keď mi, patrioti mesta Trenčín a milovníci Trenčianskeho futbalu, by sme chceli vidieť lepšie výsledky práce mužstva určite skôr.
A Váš názor k tomuto článku ?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 14.08.2007 18:12:19

asi takto,pan rybnicek slubil ,ze v zimnom prestupovom obdobi pridu posily,lenze ja sa pytam preco sluboval vopred ,ze tu pride tolko hracov uz v lete?ano,ano,majitelia chceju dat sancu dorastu,ale nemusel balamutit hlavy fanusikom o posilach,....hm,ked mam pravdu povedat bojim sa ,ze takto isto to dopadne aj v zime,lebo slubom pana rybnicka moc neverim,,,,...a mi pride troska divne to vyjadrenie,ze nebolo dostatok casu na ziskanie kvalitnych hracov/a preco to trnava,artmedia,zilina ,,atd... dokazali,dokazali ziskat kvalitnych hracov?a stale hovori o niakych brazilcanoch ,,a co je s bledim behramim?????ten jak keby tu ani nebol,nikto nikde ho nespomina...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 14.08.2007 20:58:18

janoas napísal:asi takto,pan rybnicek slubil ,ze v zimnom prestupovom obdobi pridu posily,lenze ja sa pytam preco sluboval vopred ,ze tu pride tolko hracov uz v lete?ano,ano,majitelia chceju dat sancu dorastu,ale nemusel balamutit hlavy fanusikom o posilach,....hm,ked mam pravdu povedat bojim sa ,ze takto isto to dopadne aj v zime,lebo slubom pana rybnicka moc neverim,,,,...a mi pride troska divne to vyjadrenie,ze nebolo dostatok casu na ziskanie kvalitnych hracov/a preco to trnava,artmedia,zilina ,,atd... dokazali,dokazali ziskat kvalitnych hracov?a stale hovori o niakych brazilcanoch ,,a co je s bledim behramim?????ten jak keby tu ani nebol,nikto nikde ho nespomina...
Ale prosim ta, dobre povedal, naco sem tahat dreva typu Obal na poslednu chvilu, minule sme nariekali ze mohli hrat radsej dorastenci a teraz prahneme po novych nekvalitnych hracoch? Dobre robia co robia, ich praca je vidiet, aj so silnym superom dokazu zahrat, je to OK a drzim palce AS forever

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 14.08.2007 21:03:33

musu,ani ja tu nechcem hracov tipu obal ,ale mrzi ma ze neprisli kvalitne posily ...a nie hraci ako obal!!??

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 14.08.2007 21:21:00

janoas napísal:musu,ani ja tu nechcem hracov tipu obal ,ale mrzi ma ze neprisli kvalitne posily ...a nie hraci ako obal!!??
Ale ved nebolo dostatok casu na vybavenie, trener si aj tak musi povedat posledne slovo, paci sa mi ze idu na to anglickym sposobom, trener je v podstate aj manager a tak to ma byt, ak sa chce spoliehat na mladych nasincov, je to jeho odpoved na nase i "sefove" slova a otazky ohladne prestupov

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

este jedna wec...

Príspevok od užívateľa martin » 14.08.2007 22:18:01

navyse ak si pamatate, tak klub presiel do holandskych ruuuuk az asi tyzden pred zaciatkom sezony... a aj keby to bolo hned po moravciach... kolko zostavalo do ligy??? v lete su hraci rozchytani uz pol roka predtym... ak chcu kvalitu, treba makat teraz...

alebo chceme hracov ako kopacka, ujlaky, kriss... ale to by sa nicz nezmenilo...

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 15.08.2007 10:24:14

Celkom rozumne otazky a rozumne odpovede generalneho...Len nabuduce by si mal generalny zahryznut do jazyka skor ako nam zacne balamutit hlavu hracmi z akademii.Horsie je, ze zacinaju sumy okolo odchodu Hlohovskeho...jeden hrac sa trosku povytiahne a uz sa zbiehaju supy!

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 15.08.2007 16:16:28

podľa mňa je rybníček na smiech. Jaký to bol šef, keď hovoril o cieloch (do 2 rokoch liga majstrov), o posilách atď..... By sa mal uvedomiť a nie sypať si popolo na hlavu. Dokedy mu to máme žrať

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 15.08.2007 19:39:53

Čo vy všetci viete o manažovaní futbalového klubu ked p*čujete do Rybníčka, jako nikto mu ešte nepoďakoval za silných partnerov z Holandska. Tie firmy mohli kľudne ísť do Dubnice alebo kdekoľvek inde v stredovýchodnej Európe .
Prestupy : ako s našim rozpočtom možeme strašne nalákať kvalitných hráčov, podľa mna je táto cesta pre nás lepšia síce je dlhšia a tažšia ale je to cesta niekam, aspoň nestojíme na mieste .
A hlavne sa teraz uvidí či sú niektorý fans dostatočne loajálny voči klubu, mne je to jedno aj druhá liga má istú uroveň a kľudne by som tam chodil.
A ešte niečo vy furt niečo chcete ( posili, výsledky, záchody. autobus , nový štadión a čo ja viem čo ešte / tie rezne chcem aj ja/) a hneď ale otázka je aj čo ste VY spravili pre klub a pre chalanov ????????

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 16.08.2007 06:18:05

pidzej,
musím ti oponovať :
- podmienka pre Holanďanov bola najvyššia súťaž. Ak by sme vypadli, je veľký problém návratu späť a neviem, či by tu aj ďalej ostali a ako by fungoval futbal.
- neviem, čo by som ešte viac mal pre dobre zaplatených pracovníkov firmy AS Trenčín urobiť - myslím tým futbalistov - ako to, že chodím na futbal a povzbudzujem ich k lepším výkonom. Majú základné platy, za ostatné majú prémie, takže je aj v ich záujme vyhrávať.
- a samozrejme minimálne záchody a slušné stánky s občerstvením chcem aj ja. A to hádam všetci...za tých 50,-Sk si to teda zaslúžime 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 16.08.2007 06:47:06

LUBOŠ : hej podmienka bola aby sme udržali ligu ale to že nám tu podmienku dali teda že vôbec začali s nami rokovať to je trochu rozdiel nemyslíš ??
O tých záchodoch je to furt to isté, zober si to trochu z pohľadu podnikateľa ak máš záujem o nové priestory pre svoju firmu tak predsa nebudeš investovať peniaze do rekonštrukcie tých starých je to kontraproduktívne.
A support trenčianskych fans je taký aký je, je nás tam pár ( asi 70 - 80 ) väčšinou sú všetci na pive v kozli alebo pod lízatkom :) a podobne takže asi tak. A neber fandenie ako nejakú činnosť za ktorú by si mal byť odmenený buď to robíš lebo to chceš alebo to robíš pre nejaký iný dôvod.
Je samozrejmé že klub by sa mohol starať aj o fans ale momentálne asi nie sme prioritou najprv treba skonsolidovať klub, mužstvo a potom keď to pôjde ako po masle budeme určite na rade aj my ( fans) . A Rybniček si nezaslúži aby mu tu všetci hovorili že nás balamúti, keď majitelia niečo povedia on to reprodukuje navonok a potom majitelia zmenia názor tak je to jeho chyba ?? to asi nie, ale on je na očiach nie majitelia .... Hauwgh

Balamúti je krajší, aj keď tiež nespisovný výraz.
Luboš

Užívateľov profilový obrázok
fanusik
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.08.2007 13:42:20
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa fanusik » 06.09.2007 13:03:23

Ja si myslim, ze dolezite je zachovanie ligy v TN. Este pred par mesiacmi to vyzeralo blede. Nie, ze by to teraz vyzeralo tabulkovo lepsie :lol:
Ale pravda je, ze Robo Rybnicek urobil kus roboty a to sa musi nechat. Jasne, vsetci by sme asi ASTN videli radsej niekde na spici, ale ......
Podstatne je, ze sa nasiel novy investor s ochotou ist do klubu systematicky a budovat muzstvo/klub dlhodobo a profesionalne. Ci to bude trvat rok, alebo tri, je podla mna uplne jedno. Know-how, ktore vdaka svojim futbalovym akademiam donesu, je na nezaplatenie. Treningove metody, zivotosprava, profesionali v realizacnom muzstve - to bola este pred pol rokom len utopia. Teraz je realna sanca pritiahnut dobrych hracov, netreba zabudnut ani na to, ze teraz maju sancu chytit sa aj mladi hraci.
Jasne, zazemie klubu je katastrofa. Stary stadion a biedna infrastruktura, umerna veku a opotrebovaniu. Ale ktory stadion ma take dobre prepojenie s krcmou, ako ten na Sihoti???? :lol:
Ale aj to sa zmeni. Takze len strucne na zaver - cakat vysledky ihned, je smiesne. Ovela dolezitejsie je, ze klub ma investora s peniazmi, trpezlivostou a skusenostami. Treneri na Slovensku by asi mohli rozpravat cele romany o tom, ako sa kvoli financiam neda udrzat pokope prave dobre zohrate muzstvo, lebo dvoch-troch treba stale predat kvoli rozpoctu na dalsiu sezonu ...
Trpezlivo si pockajme, ved fandenie nie je len o tom byt stale na spici. Fanusik vydrzi, aj ked sa muzstvu nedari. Ja verim, ze o par rokov to bude uplne ine muzstvo.
A pacia sa mi ambicie noveho investora.

Napísať odpoveď