Vykony hracov v klube a v reprezentacii

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Vykony hracov v klube a v reprezentacii

Príspevok od užívateľa D.R.House » 18.02.2009 07:26:55

Vcera som videl reprizu areny na stv3. Mimo ineho sa tam preberalo aj toto. Podla tych panov ktory zastupovaly slovensky futbal vykony nasich hracov su v repre. dobre. Odovodnenie bolo take ze ak hrac ide hrat zo svojho klubu do reprezentacie tak jeho vykon klesa pretoze je prakticky v inom time a ma inych spoluhracov teda ine muzstvo zakonite nemoze podavat vykon ako vo svojom muzstve...napr. Hamsik a Neapol .
Ja si myslim ze aj ostatne repre. to maju take iste a ten vykon hracov nie je az tak odlisny od vykonov ktore podavaju vo svojich muzstvach.
Dalsia vec je ta ze sucasna zostava nasej repre ma min 2 roky pevnu kostru muzstva cize nejakych 7-8 hracov je tam nezmenenych a myslim ze sa dostatocne poznaju. Skor by som hladal chybu inde...obraz nasej CL je obrazom reprezentacie. Ludia chodia malo na futbal pretoze futbal ktory predvadzaju muzstva v CL nie je az taky atraktivny ako si myslia pani na SFZ. Nemame tim ktory by bol roky lidrom nasej ligy ...Ako napr. Slavia alebo Sparta ..alebo Celtik a pod.. Slovan je klub ktoremu sice nefandim ale ma za sebou iste uspechy v minulosti ktore ho preslavili ale stale je niekde v bahne europskeho futbalu... petrzalka ...kedysi v LM dnes ma existencne problemy ...to iste bolo s Kosicami ..hrali LM ..potom sa rozpadli... Nemame tradiciu ...dosiahneme uspech a nepokracujeme v nom ... hraci ktory nieco dokazali sa hned predaju a nahradia sa ovela neskusenejsimi ...Jednoducho nevieme robit futbal... Na com su nam v Bratislave Inter , Slovan, Petrzalka a ja neviem kto este ked nic nedokazu..majme tam len jedno muzstvo ktore bude ekonomicky a futbalovo silne... nerozumiem dost dobre tomu chaosu co tu vladne... Mladez po dedinach jednoducho takmer neexistuje ..len preziva ...pretoze nie su peniaze nie je zaujem ani z OBFZ ...stoji to len na par ludoch ktory tam venuju svoj cas na ukor svojich rodin...to nehovorim o tom ze pouzivaju vlastne auta na dopravu ktoru im nik neplati... Potom zrejme nemozeme cakat ze reprezentacia nieco dokaze ak nemame zaklad....
pravda sa zle počúva

Napísať odpoveď