Chelsea odvolala trénera Scolariho!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Chelsea odvolala trénera Scolariho!

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.02.2009 18:32:45

Kto videl sobotný zápas Chelsea s Hullom, tak určite chápe prečo....už len tie striedania ma dvíhali z gauča..... :roll:

Tréner Luiz Felipe Scolari skončil svoje pôsobenie v FC Chelsea, kde pôsobí aj nádejný slovenský futbalový reprezentant Miroslav Stoch. Vedenie anglického prvoligového tímu, ktorý na lídra Premier League Manchester United stráca už 7 bodov a má ešte zápas k dobru, sa v pondelok rozhodlo odvolať brazílskeho kormidelníka.

Scolariho osud na lavičke spečatila sobotňajšia bezgólová remíza v domácom ligovom dueli s Hullom. "The Blues" figurujú v tabuľke Premier League až na 4. mieste.

"Žiaľ, výsledky a výkony mužstva sa v kľúčovej časti sezóny zhoršili. Hľadali sme možnosť, ako zostať v hre o cenné trofeje a ako sa ukázalo, jedinou možnosťou bola zmena," uvádza sa v stanovisku londýnskeho klubu. "Už sme začali hľadať nového trénera a dúfame, že ho čo najskôr nájdeme. Felipe priniesol do klubu veľa pozitívneho, preto pociťujeme aj my smútok, že naša spolupráca sa skončila tak skoro."

Vedením FC Chelsea dočasne poverili doterajšieho Scolariho asistenta, bývalého kapitána tímu Raya Wilkinsa. Podľa televíznej stanice Sky Sports je hlavným kandidátom na uvoľnený post tréner ruskej reprezentácie Guus Hiddink. Podľa iných zdrojov by sa mohol na lavičku vrátiť Avram Grant, ktorého vlani v júli vystriedal pri kormidle na Stamford Bridge práve Scolari. Ten sa stal siedmym trénerom v Premier League 2008/2009, ktorý musel predčasne odísť zo svojho pôsobiska.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 09.02.2009 20:37:43

Luboš, ja som ten zápas tiež pozeral, to odvolanie sa dalo čakať, som zvedavý kto teraz siahne po Scolarim....

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 10.02.2009 13:03:33

scolarimu modra aj tak nepristala. bol na lavicke chelsea dost divny :? som zvedavy, kto pride miesto neho. dufam, ze nie hiddink, tomu to ide s rusmi dobre. chelsea mam celkom rad, aj ked liverpool u mna vedie na celej ciare

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 10.02.2009 14:24:27

ikotn napísal:scolarimu modra aj tak nepristala. bol na lavicke chelsea dost divny :? som zvedavy, kto pride miesto neho. dufam, ze nie hiddink, tomu to ide s rusmi dobre. chelsea mam celkom rad, aj ked liverpool u mna vedie na celej ciare
prvdáá, bieločervená by mu viac pasovala..
čo vy na to pán Rybníček.? :lol:
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 10.02.2009 18:33:15

ikotn napísal:scolarimu modra aj tak nepristala. bol na lavicke chelsea dost divny :? som zvedavy, kto pride miesto neho. dufam, ze nie hiddink, tomu to ide s rusmi dobre. chelsea mam celkom rad, aj ked liverpool u mna vedie na celej ciare
Nechápem ako môže mať niekto rád Španišpool a Čukotku.... :? :)

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.02.2009 08:18:53

je viac dovodov, preco mam rad liverpool. a nie je to len preto, lebo tam hra skrto. 8) a tou cukotkou zrjme narazas na abramovica. ten s liverpoolom nic nema, je majitel prave chelsea

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 11.02.2009 09:12:59

chelsea, je pre mna top shit team :) takze je mi to jedno:D mna viac mrzi , ze arsenal remizoval s tottanhamom a nestriedal aršavin:(

Napísať odpoveď