6.kolo : AS Trenčín - Spartak Trnava 0:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

6.kolo : AS Trenčín - Spartak Trnava 0:2

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.08.2007 13:41:41

Výsledok doplním v sobotu neskoro večer, keď sa vrátim zo zápasu. Verím, že veríte, že vyhráme 8)
Naposledy upravil/-a Luboš v 22.08.2007 20:24:21, upravené celkom 3 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 16.08.2007 13:00:12

dufam, ze im oplatime tie stastne vyhry, ktore s nami utrpeli v poslednom case.. :x

benci12
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08.08.2007 20:01:52

Príspevok od užívateľa benci12 » 16.08.2007 16:58:58

Ja si myslím že bude tradične 1:1 :wink:

Užívateľov profilový obrázok
klasnic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 09.08.2007 17:57:59
Bydlisko: North Stand - ŠAM
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa klasnic » 16.08.2007 20:48:43

1:2 , citelna bude strata bernatha , ale snad viza vybavi filipovič....

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

...0:2...

Príspevok od užívateľa broki » 18.08.2007 20:41:05

... zas to začína vyzerať ako vlani... :?
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 18.08.2007 20:57:24

tak prave som sa odtial vratil,,, tak ti co hovorili, ze tam bude neskutocne vela trnavcanov mali pravdu, ,fanusikovia as uplna parada, snazili sa aj ja som tam bol hukal som jak som len vladal len aby som chlapcov podporil,,no nepomohlo prehrali sme.... vinikol najma barcik na zaciatku zapasu,,hm nas vykon ma sklamal potom co forma nasich chlapcov isla stale hore a hore som toto necakal,,,, :( ale pozor senec uz bodoval a je iba o bod za nami..
Naposledy upravil/-a janoas v 19.08.2007 14:48:51, upravené celkom 2 krát.

flipharth
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.08.2007 21:09:33
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa flipharth » 18.08.2007 21:24:28

myslim, ze dnes to nasi chalani nejak extra nezvladli, lebo tolko chyb co dokazali vzadu vymysliet, tak to sa malokedy vidi. Nedostupovanie k hracom, takmer nulova agraivita v osob. subojoch, zaloha ani neviem ci tam poriadne hrala...., som trochu sklamany. Cakal som hlavne v druhom polcase, ze sa nieco zmeni a okrem toho ze dal dole Filipa, ktorý tam v predu robil asi najvacsi vietor, sa nezmenilo nic. Nevadi, musime verit z a sa to uz konecne niekedy zmeni.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.08.2007 22:01:07

Trochu meškám, ale musel som dnešnú horkú prehru spláchnuť aspoň jedným slušným pivom.
Trnava nám ukázala, o čom je vlastne futbal. Rýchla hra a presná prihrávka, ktorá nájde hráča so zaviazanými očami. Trio Barčík, Tomčák a Ďuriš urobilo zápas do 20 minúty. K tomu Poljovka a Kopačka a boli sme hotový. AS nemá ani jedného hráča, ktorý by sa týmto vyrovnal. A hlavne Barčíkovi... :(
Maximálne som sklamaný z obrany...jediné plus je pre mňa opäť výkon Hodála.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

erikAS
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 04.08.2007 13:14:59

Príspevok od užívateľa erikAS » 18.08.2007 22:09:06

Dnesny zapas z nasej strany bieda. Ta obrana, no cosi hrozne a utok ani nehovorim, ani branu trafit nevedia! Jasurek dnes nic nehral a tak vyzeral vykon celeho muzstva! Ked to on nepotiahne a nieco nevymysly tak nikto. A si myslim ze Kamenskemu by mohol davat sancu od zaciatku zapasu, dve strely za druhy polcas a to Kamensky!

Stanley
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:11:49
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Stanley » 19.08.2007 19:14:20

Tak včerajší zápas ma až na atmosféru úplne sklamal. Ja neviem dokedy máme my, fanúšikovia AS čakať na dobré výsledky! Už mi proste pomaly ale isto dochádza trpezlivosť. Nechápem prečo vedenie neangažovalo nejakých aspoň dvoch kvalitných hráčov. To že to majitelia nechceli je podľa mňa trápne. Ja chápem že chcú nech mladíci hrajú, ale nech si uvedomia že hráme ligovú súťaž a nie prípravné dueli. Stále budú len hovoriť či už to je McDonald alebo Rybníček že chce to čas, trpezlivosť a všetko príde, lenže kedy?! Nech si uvedomia že do zimy môžu byť beznádejne posledný a čo potom na Jar?! Môžu prísť aj posily, lenže čo z toho keď budeme mať možno 5-6 bodov? Budíček hráči, už sa konečne uvedomte a ukážte že viete hrať futbal a vyhrávať!

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Príspevok od užívateľa broki » 20.08.2007 09:48:21

Poviem len to isté, čo už na jar... Nemôže hrať 5-6 ani nie 20-ročných chlapcov v mužstve. Prišiel na to aj Palička po šnúre prehier. Do obrany Szkukalek, do útoku Kamenský, vedľa ktorého treba postaviť Hlohovského. Doubeka medzi nich, s tým, že by mal aj defenzívne úlohy.
erikAS napísal:Dnesny zapas z nasej strany bieda. Ta obrana, no cosi hrozne a utok ani nehovorim, ani branu trafit nevedia! Jasurek dnes nic nehral a tak vyzeral vykon celeho muzstva! Ked to on nepotiahne a nieco nevymysly tak nikto. A si myslim ze Kamenskemu by mohol davat sancu od zaciatku zapasu, dve strely za druhy polcas a to Kamensky!
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 20.08.2007 11:03:35

broki napísal:Poviem len to isté, čo už na jar... Nemôže hrať 5-6 ani nie 20-ročných chlapcov v mužstve. Prišiel na to aj Palička po šnúre prehier. Do obrany Szkukalek, do útoku Kamenský, vedľa ktorého treba postaviť Hlohovského. Doubeka medzi nich, s tým, že by mal aj defenzívne úlohy.
erikAS napísal:Dnesny zapas z nasej strany bieda. Ta obrana, no cosi hrozne a utok ani nehovorim, ani branu trafit nevedia! Jasurek dnes nic nehral a tak vyzeral vykon celeho muzstva! Ked to on nepotiahne a nieco nevymysly tak nikto. A si myslim ze Kamenskemu by mohol davat sancu od zaciatku zapasu, dve strely za druhy polcas a to Kamensky!
Súhlasím, že s tou zostavou je potrebné niečo robiť. Kde sú nové "posily" Kaňa, Lauko- o ňom sa hovorilo ako o veľkej posile, no zatial som ich nevideľ ešte ani v jednom prípade čo len na lavičke. Obranu treba vystužiť skúseným Szkukálkom, mladý kleščík ako stopér nemá ešte skúsenosti na záložnika, Propagujeme útočný štýl a hráme s 6 obráncami . Kamenský patrí jednoznačne do základu - miesto kleščíka, a def. zal. môže hrať Godál, čo je pôvodne tiež stopér. Tak už tomu prestávam rozumieť. Každopádne, keď chcú dávať šancu mladým, tak postupne ale nie hurá systémom 5-6 do základu. Nato ešte nemajú psychicky a ani mentálne. Na jar sa môže stať, že "dlho sľubované posily" už nemusia chodiť, lebo to manko nedobehne ani Barcelona alebo Chelsi.

peter merheim
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.08.2007 09:27:08
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa peter merheim » 20.08.2007 15:09:56

Cakal som od tohto zapasu viac ,hlavne zo strany tn mladikov.3 zapasy doma ukazali,ze velkohube vyjadrenia o napredovani zapasy nevyhravaju.Je na trenerovi aby sa doma hral futbal na ktori ludia cakaju.Urcite su ludia nahnevani na vysledky,na muzstvo vsak urcite nezanevru.Ked odpocitam 5 000 TT fans, trencanov prislo skoro 2 500 a to je slusny pocet.Klobuk dole pred fans trnavy,vytvarali neskutocnu atmosferu a clovek sa citil ako na futbale.

Napísať odpoveď